Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vannak-e még házias otthonszerető lányok? fórum

Vannak-e még házias otthonszerető lányok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2013. aug. 25. 10:05

Naaaa nincs bántás a Hoxán!!!!

Aki akarja megfogadja, aki nem annak nem kötelező.

Jó szándékkal írta, tessék úgy fogadni.

130. Annie1130 (válaszként erre: 128. - 93ed0a16d5)
2013. aug. 24. 22:41

Tiszavirág életű jégvirág, hm?:)


Nem érti a viccet...:D

2013. aug. 24. 18:54
Nem rossz szeritem a flylady, ha nem lesz mániákus az ember :) Végülis jó dolog a rend a lakásban, csak azért nem mi vagyunk a lakásért, hanem az értünk.
2013. aug. 24. 17:26
Na de több hülyeséget nem írok, lelépek erről az oldalról.
2013. aug. 24. 17:21
Igen az az oldal! S igen lehet nevetni! Na de vajon kit nevetsz ki? Azt aki legalább probálkozik a saját házát rendbe rakni, hogy tisztaság legyen bármibe kapaszkodva is. Vagy azt aki trehány módon még meg se probál tenni érte. Pl: Egy hétig nem takarítanál a konyhában? Netalán térdig gázolnál a szemétben vendénként egy lakásban?
2013. aug. 24. 16:47
Na én úgy voltam a flyladyval, hogy sok jó is van benne, de azért úgy gondolom, leginkább gyesneurózisban szenvedőknek ajánlott :) Ja és bocs az offért.
2013. aug. 24. 16:38
Naaa ez még nekem is sok!
124. Annie1130 (válaszként erre: 123. - Noarashi)
2013. aug. 24. 15:47
Off:Húúú, lányok!Megnéztem ezt a flylady-t!Nem tudom sírjak-e vagy nevessek!Leginkább sírok a nevetéstől!:DDD
2013. aug. 24. 14:08
Csak nem a flylady?
2013. aug. 24. 12:24
Leírja helységenként mit kell elvégezni. Beállítod a ketyegőt 15 percre, egy hónap alatt végig takarítod a lakást.
2013. aug. 24. 12:19
Sziasztok! Találtam egy oldalt ahol a tapasztalatlan háztartásvezetőknek napi 15 perc idő alatt segít persze rendet tartani az egész házban, s kertben. Akarat kérdés. Én alkalmazom, nem érzem magam rabszolgának s mellette a lányom aki 9 éves, ő is élvezettel takarít.
120. gyöngyi (válaszként erre: 119. - 54a7838f48)
2013. aug. 24. 10:20
Deeeee! Kellenek csak bújkálnak...
119. 54a7838f48 (válaszként erre: 1. - Gyöngyi)
2013. aug. 23. 22:04

jelentem vannak házias leányok!.)


és én még most fogok elkelni..


de!egy párkapcsolatban nem az a mérvadó,hogy ki mennyire házias.


amúgy én is mondhattam volna,hogy hol bujkálnak a tisztességes,családszerető fiatalemberek,akiknek fontos a házasság.


ma már nem divat a normális családi élet,aki ebben a szellemben nevelkedett,aki komoly annak nehéz a párválasztás.


valahogy a tisztességes ,rendes lányok nem kellenek.

118. Annie1130 (válaszként erre: 114. - Gyöngyi)
2013. aug. 23. 21:29
Dehogy gáz az internetes ismerkedés!Viszont valamit tényleg nagyon kellene állítani a fiad radarján! :)
2013. aug. 23. 15:29

Szerintem vannak, de nem hiszem hogy ezen múlna egy párkapcsolat. Sok nő mindent megtesz a férjének/párjának, mégis megcsalja egy plázacicával :) Szóval nem hiszem hogy attól többre tartana egy pasi, hogy otthon sütöm neki a kenyeret és magam készítem a fordos nagykockát a káposztás tésztához.

Persze biztos jól esik a férfinak is ha gondoskodnak róla, csak ez ne menjen át cselédségbe.

Viszont nagyon aranyos dolog együtt főzni, együtt enni ( ami egyre ritkább) utána együtt elmosogatni. Igenis ezek jó dolgok.

116. Petra95 (válaszként erre: 114. - Gyöngyi)
2013. aug. 23. 14:53
A Párommal mi is az interneten ismerkedtünk meg,mondjuk egy levelet váltottunk,és onnantól kezdve naponta hat órákat beszéltünk telefonon,ami most is így lenne,csak most az anyagi helyzet erre nem alkalmas,de amint lehetőség nyílik rá,beszerzünk majd egy kezdetleges ilyen modern telefont és azon lehet ingyen beszélni,egyelőre odáig kell azonban eljutnunk,hogy egy héten ne csak egyszer tudjunk találkozni,mert ez így nagyon rossz. No de nem untatok senkit. :) Az első mondat talán ami ide vág.:)
115. Petra95 (válaszként erre: 1. - Gyöngyi)
2013. aug. 23. 14:50
Én teljesen ilyen vagyok,annyira jó érzés gondoskodni a Szerelmemről,alig várjuk már,hogy összeköltözhessünk,az lesz a legjobb amikor hazaérve már a főzés közepén találhat,hátulról átölelhet megpuszilhatja a nyakam,és amíg a tűzhelyen rotyog az étel,Együtt megterítünk....:)
2013. aug. 23. 13:53

Hát éppen ez a bibi, hogy nincs hol ismerkedni, mert szórakozóhelyekre nem jár. Az internetes ismerkedés nagyon gáz?

(Persze attól is falra mászna, ha megtudná hogy írtam róla...)

113. Annie1130 (válaszként erre: 1. - Gyöngyi)
2013. aug. 23. 09:32
Persze, hogy létezik!Szerintem az is számít, hogy hol ismerkedik a fiad. Ha bulizós, még nem lehiggadt lányokkal ismerkedik főleg, akkor valószínűleg valamilyen buliban találkoztak, nem pedig a könyvtárban.:)Az ilyen fajta kikapcsolódással semmi gond, de nem biztos, hogy egy sötét, hangos, emberekkel teli helyen, esetleg egy-két pohár alkohol elfogyasztása után olyan könnyű bekapcsolni a "házitündér-radart" a fiadnak.:)
112. gribedli*** (válaszként erre: 108. - Elbb)
2013. aug. 23. 09:08

Gratulalok a hugodnak. Ennyit jelent, ha valaki marhara szerelmes, gondolom, azok a lanyok, ha 2-3 het utan "visszavaltoznak", nem szerelmesek elegge abba a sracba, akirol a forum ir.


Mert a hugod peldaja is mutatja, hogy kifordult onmagabol, a maximumot szeretne kihozni az egesz lenyebol:) kerdes, hogy meddig tart, biztos lesznek rossz pillanatai amikor visszaesik, de ettol fuggetlenul, ha szamit neki, ujra osszeszedi magat es a haztartast!

111. gyöngyi (válaszként erre: 108. - Elbb)
2013. aug. 23. 08:00
Remélem igazad lesz!
110. gyöngyi (válaszként erre: 107. - B73e24f31f)
2013. aug. 23. 08:00
Ha elolvasod amiket írtam, akkor tudni fogod, hogy nem erről van szó.
109. Mazsinka (válaszként erre: 108. - Elbb)
2013. aug. 22. 21:44
Mert ha nincs is meg a tudás, megvan az akarás, ami gyöngyi menyeiben nem volt meg. Na, ez a legfőbb gond, ha törekedni sem törekednek, nem is próbálkoznak. Legkönnyebb eljátszani a béna szendét.
108. elbb (válaszként erre: 1. - Gyöngyi)
2013. aug. 22. 20:16

Az én húgom olyan szinten volt antiházias, hogy már mutogatni kellett volna a piacon. Egy teát nem tudott megfőzni, ha havonta hazamentem látogatóba, akkor én segítettem a szobájában rendet rakni, mert a ruhái két kupacban voltak. Szennyes meg tiszta. Mindig rágtuk a fülét, hogy majd így nem kell senkinek., Sok barátja volt, volt akivel együtt is lakott a szüleimnél, de mindig vége lett. Kimondatlanul is tudtuk, hogy egyik pasi sem tudta elviselni a rendetlenséget meg a lustaságot. Egy poharat nem tett arrébb otthon, mert ugye ott volt a házicseléd(anyu) aki megcsinálta.

Idén 28 éves. ÉS soha nem láttam olyan szerelmesnek, mint amilyen szerelmes a mostani barátjával. Albérletbe költöztek, munka után rohan haza és főz és mos és takarít, és igyekszik gondoskodni a párjáról. Nem ismerek a tesómra. Két-három naponta felhív, hogy ezt és azt hogy kell főzni. Imádom mikor tanácsot kér. Amikor nem engem hív, akkor anyut :)

Hát, ilyen ez a szerelem. Ha a fiadnak eljön az idő és az igazán nagy szerelem, akkor úgyis meglesz az egyetértés és a munkamegosztás. Én drukkolok neki, mint írtam már, szerintem klassz srác:)

107. b73e24f31f (válaszként erre: 1. - Gyöngyi)
2013. aug. 22. 19:55

Ebben azért érzek egy kis sarkosítást is, és mindkét oldalt kell nézni, nem csak a lány lehet a hibás abban, hogy a fiad nem talál olyat, akit szeretne. Lehet, hogy azokat meg ő "üldözi" el valamivel. Én például seggel hátrafelé mennék ki egy olyan randiról, ahol a pasi arról kérdezgetne tudok e főzni, meg mennyire vagyok házias. Egyrészt. Másrészt nem a középkorban élünk, és én is azt vallom 27 évesen, hogy egy nőnek is ugyanúgy jár olyan idő amikor magával foglalkozik, mint egy pasinak. Amellett persze, hogy az otthonát rendben tartja. Valahol meg kell találni a középutat! A pasi is meg tud fogni néha egy törlőruhát, vagy egyszer kétszer el tud menni bevásárolni, vagy egy-két dolgot meg tud csinálni ugyanúgy, mint a nő! Én például nem szeretek és nem is nagyon tudok főzni! Persze van pár dolog, amit meglepően jól megcsinálok, ha nincs itthon kaja senki nem marad éhen, mert megcsinálom, de nálunk a párom szokott főzni. Na bumm! Kevésbé vagyok házias, és néha szeretek szórakozni is, mikor szórakozzak, mikor gyerekem lesz?! Ha valakit talál a fiacskád, akit szeretni tud és a lány is szereti viszont, akkor fogadja el olyannak amilyen, és kössenek kompromisszumot!

Szerintem...

106. kszb (válaszként erre: 100. - Gribedli***)
2013. aug. 22. 13:15

:DD

Jajj, a csendet, a magányt olykor én is nagyra értékelem :) Én is a teraszra szeretek kiülni 1 pohár bor kíséretében, és hallgatni a csendet, az esti mocorgást, a környék zajait :) Az olyan meghitt :)


Anyósom pld nem szereti, h ilyen vagyok (nem ráfeszülős)... de nem ő él velem szerencsére :)

105. gribedli*** (válaszként erre: 104. - Bd55e3f068)
2013. aug. 22. 12:48

Mos' mieee mondod? Szep az elet a gyerekekkel! Amig nem ugatnak:)))))


A kutya egyedul ugy dontott aprilis kornyeken, hogy nem akar bent aludni. Napkozben amugy is kint volt. De igy meg sajnalom, hogy egesz ejjel "oriz minket" es reggel meg a kaja sem fogadja... Elotte, mig bent aludt, ugyanigy keltem, hogy kiengedjem pisilni.


Aztan ezt az orzest vedd ugy, hogy egyreszt van riaszto, masreszt, ha nem eszi meg rogton, jon a szomszed cica, aki mar body builderre hizott, mert a kuty eszre sem veszi hogy 2 meterrel arrebb vki eszi a kajajat (vagy szimplan bari es meghagyja neki:)))


De ha mar lattal izmos cicat...a mi kutyank nagykutya es ennek megfeleloen feherjedus, kaloriaban gazdag tapszert kap, el tudod kepzelni a cicust:D

104. bd55e3f068 (válaszként erre: 100. - Gribedli***)
2013. aug. 22. 11:52
Engem ma éjjel nem hagytak aludni az állatkák. Ez egyik üvöltött az ablakban. Beengedtem. Lefeküdt lellém. A kicsi piszkálta, úh. ki akart menni. Megint visszafeküdtem. A kicsi dagasztott ezerrel. Leteszem magamról, vissza jön, leteszem, visszajön. Rátettem a plüssmacijára. Halk dorombolás, elaludtam. Egyszer csak a nedves orrát a képembe duta. Visszateszem a macira. Pár perc nyugu, megit jön puszilkodni. Aztán kitettem a szobából, és megfogalamzódott bennem: nem kell gyerek :/
103. Living Dead (válaszként erre: 102. - Gribedli***)
2013. aug. 22. 11:50
Ugye hogy ugye? :D:D
102. gribedli*** (válaszként erre: 101. - Living Dead)
2013. aug. 22. 11:43
A tortenelmi menu nekem is bejon:)))
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook