Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van valami tippetek mitől lehet ez a lábfejemen? fórum

Van valami tippetek mitől lehet ez a lábfejemen? (beszélgetős fórum)


7. Bichi (válaszként erre: 1. - Ophie)
nov. 7. 09:34

Nem értem, ha az orvos megmondta, hogy mi az, akkor mit vársz a hoxa népétől?

Mondjuk azt sem értem, hogy ha szerinted nem szép a lábfejed (tényleg), akkor miért nem is akarsz tenni legalább annyit, ami szerinted is segítene.

Nem kell hozz lakkozós típusnak lenni, hogy az ember havonta egyszer 10 perc alatt kilakkkozza. Nekem amúgy semmi bajom a sajátommal, de amint lemosom a lakkot, már kenem is az újat, mert olyan óriási a különbség. És ez alól a tél sem kivétel, amikor rajtam kívül aztán senki nem látja...

Mondjuk azt nem tudni, hol és milyen foltjaid vannak még, de egy ilyen képből ne várj senkitől távgyógyítást. Bőrbetegség bármitől is lehet, és elég sok van, ami életed végégig marad is, kenheted bármivel IS...

nov. 7. 08:39

Még annyit, hogy a láb szárazsága egy tipikus cukorbeteg tünet. De írtad, hogy az rendben van.


Amit külsőleg ajánlanék az nálam is a körömvirág vagy a Sudocrem.

5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Ophie)
nov. 7. 08:34

Szerintem azért szárad, mert ha ezen a területen nyomás éri a hajszálerek elzáródnak és ihatsz bármennyit, nem jut tápanyaghoz.

Az egy rossz szokás, hogy keresztbe rakod a lábaid.

Igyekezz úgy ülni, hogy a combjaid ne lógjanak és ne terheljék egymást. Használj lábtartót és amilyen gyakran tudsz állj fel!

4. f8c32ccd19 (válaszként erre: 1. - Ophie)
nov. 7. 08:18

"egyre több helyen van ilyen foltom"

ez azt jelenti: az egész testeden?

(vagy csak a lábfejeden egyre több helyen?)

tippjeim:

-patikában kérjél Ricinus olajat (külsőleg)

VAGY

-a körömvirág balzsam (tubusos, nem tégelyes, mert az gyengébb)

/"Biomed" vagy "Naturland"/

nov. 7. 06:46
Ha ott nyomódik akkor az oldja meg ha nem éri többet a fizikai hatás. Honapok amire elmúlik.
2. Charlize (válaszként erre: 1. - Ophie)
nov. 6. 21:44
Nekem attól lett hasonló foltom, hogy egész nyáron ugyanazt a fazonú papucsot hordtam (van 3 pár egyforma) és így barnult le. Nem napoztam, csak a kocsitól a bejáratig kapott napot, ennyi elég volt.
nov. 6. 21:14

sziasztok!

A bokámhoz közelebbi folt igazából tudom mitől van, van egy rossz szokásom amiről próbálok leszokni.

Az íróasztalnál úgy ülök hogy keresztbe rakom a combomon a lábamat, és így az asztal nyomja a lábamat.

Ami aggaszt hogy egyre több helyen van ilyen foltom, és nem gyógyul, hiába kenem bármivel visszaszárad folyamatosan.

Iszom 2litert minimum egy nap, labort is csináltattam ezügyben , jók az értékeim,cukrommal nincsen probléma.

Azt leszögezném voltam orvosnál ( bőrgyógyász ) ő bőrszárazságot állapított meg,de érdeekelne más vélemény is.


Másik dolog, nem vagyok a lábfejemre büszke, ápolom ahogy tudom de nem vagyok egy lakkozós típus.

Illetve túlsúlyos is vagyok, tudom látszik, de életmódváltást folytatok.

(dietetikus által összeállított étrend alapján)


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook