Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van valami ötletetek nászéjszakára? fórum

Van valami ötletetek nászéjszakára? (beszélgetős fórum)


1 2
2007. szept. 10. 12:44
Ha mar a naszejszakahoz otletet kell adni... .
2007. szept. 10. 12:43
Szerintem kár ezen túl sokat agyalnod...még a végén a nagy "akarásban" elrontod. Egyszerűen legyen meghitt és romantikus. Férj-feleségként úgyis ez lesz az első éjszakátok. Legyen egy behűtött pezsgő és a meghitt hangulat. Na jó, egy szexi, de romantikus fehér hálóalkalmatosság se árt. ;)
4. 831ad879a7 (válaszként erre: 2. - Donyta)
2007. szept. 10. 12:43

:-)) Ez tetszik:-)) Ugyis azzal rémiszgetem, hogy még egy hét, és kimutatom a fogam fehérjét:-))

Egyébként szerintem hahálra rémülne:-)) És nemtudnám komolyan előadni magam:-)

3. 0c97fbb607 (válaszként erre: 2. - Donyta)
2007. szept. 10. 12:36
:))))és ha megriad és elszalad:D?
2007. szept. 10. 12:34
Ha van kedved, és a párod is vevő a humorra, vegyél egy extreme ruhát és a fürdőben vedd fel, hogy ő ne lássa! Ilyeszd meg egy kicsit vele, hogy na most már végre azt csinálhatod amire mindig is vágytál. De eddig nem merted, mert attól féltél, visszariad. Sztem nagyon is meglesz lepve, és nem tudja mire vélni a dolgot. De ugy add elő eleinte, mintha valóban ezt akarnád!!
2007. szept. 10. 12:09
Vasárnap lesz az esküvőnk, nagyon szolid, csak 6an leszünk, rajtunk kívül még ők sem tudják. A nászéjszakán agyalok, mivel lehetne felejthetetlenné tenni? Már 2 éve együtt vagyunk, gyertya, füstölő, szexi ruha, már mindent elromantikáztunk. Nincs valami extra ötletetek?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook