Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van valami ötletetek, hogyan lehetne pénzt keresni? Akár fő-, akár mellékállásban? fórum

Van valami ötletetek, hogyan lehetne pénzt keresni? Akár fő-, akár mellékállásban? (beszélgetős fórum)

28. ReeeceFice (válaszként erre: 1. - Berbe)
2012. szept. 10. 12:40
A minisztériumoknál már próbálkoztál? :)
27. ReeeceFice (válaszként erre: 26. - Abarta)
2012. szept. 10. 12:38

Manapság, munkával?


Ezt most nem mondod komolyan?

26. abarta
2011. aug. 19. 10:42
Munkaval... :-)
25. Gummy (válaszként erre: 24. - Berbe)
2009. márc. 5. 13:12
Milyen fajta helyen dolgozol, hogy ennyire rossz?
24. berbe (válaszként erre: 23. - Zarahell)
2009. márc. 5. 11:26

Anyagilag sem éri meg, és ha annyit mondok, hogy alig több, mint egy éve vagyok itt és nem tudom megszámolni,h hány ember hagyta itt ezt az irodát, az azt hiszem elég...

Most is a kolléganőmmel együtt keresünk másik munkahelyet! Elég gáz!

Még ha megfizetne elviselném, de se pénz, se emberiség...

23. Zarahell (válaszként erre: 21. - Berbe)
2009. márc. 5. 11:18

Igen, szerintem úgy érdemes, ha valahol dolgozol, és mellette kezded el. Aztán ha már beindul, akkor lehet otthagyni a biztosat.

Sajnos különben amíg nem indul be a dolog -pláne ilyenkor- addig .. nem részletezem.. :(

Egyébként anyagilag nem éri meg a munkahelyed, vagy más probléma van?

22. berbe (válaszként erre: 19. - Gummy)
2009. márc. 5. 10:54
Az a baj, h a bizonytalanért nem hagyhatom itt a munkahelyem...Akár milyen szar is...
21. berbe (válaszként erre: 20. - Zarahell)
2009. márc. 5. 10:53

Nem túl vidám:( Állambácsi elmehet a p...ba!!!

Én is szeretnék előbb-utóbb saját vállalkozást, de a mostani helyzetben inkább utóbb...

20. Zarahell (válaszként erre: 18. - Berbe)
2009. márc. 5. 10:46

Én vagyok a kisemmizett kisvállalkozó! :D :D

Tejelek állambácsinak! Ez a munkám! Vicc az egész!

19. Gummy
2009. márc. 5. 10:45

Most jutott eszembe, szerintem valami hiteles ügynöki munka biztos hogy jó lenne, mert mostanában mindenkinek kell a pénz, és sokan vesznek fel még-még-még hitelt.


Próbáld meg.

18. berbe (válaszként erre: 17. - Zarahell)
2009. márc. 5. 10:43

Köszönöm szépen, h próbálsz segíteni :)))

Neked legalább jó helyed van?

17. Zarahell (válaszként erre: 16. - Berbe)
2009. márc. 5. 10:41

Jaaaj, igen, ezt hallottam már! :) Fizess, hogy dolgozhass! :) Édi...

De mellékállásban úgy, hogy te, mint magánszemély? Mert akkor ezek szerint még értesz is hozzá :). Persze ez is lutri, de az MLM is lutri...

Mondjuk így, hogy közben ott is dolgozol, lehet, hogy egy kicsit gáz, hogy mondjuk közben a saját malmaidra hajtanál. :S

Akkor passzolom a kérdést. :(

Azért, ha eszembe jut valami, akkor szólok.

Ilyen pénzügyi tanácsadó cégek is keresnek embereket, bár az is jutalékos. Tegnap pont hívott egy csaj.

16. berbe (válaszként erre: 15. - Zarahell)
2009. márc. 5. 10:34

Azt csináltam 2 évig!Nem az igazi...Már azt is csak nagyobb cégeknél érdemes csinálni, ott meg mindenhol fizetni kell, meg még szórakoznak is Veled!

Sőt most is ott dolgozom, csak asszisztensként...

15. Zarahell (válaszként erre: 13. - Berbe)
2009. márc. 5. 10:30
Most eszembe jutott, hogy pl ingatlanközvetítés. Azt akár magadnak is csinálhatod. Kell hozzá némi (egészséges) pofátlanság, és rámenősség, de ahhoz nem feltétlenül kell autó, ha mondjuk, ha csak a te környékeden csinálod. Este meg meg tudod csinálni a hirdetéseket az interneten.
14. berbe (válaszként erre: 11. - Jutka77)
2009. márc. 5. 10:27
Ezeket is próbáltad?
13. berbe (válaszként erre: 12. - Zarahell)
2009. márc. 5. 10:26
Azon is gondolkozom, csak mindenhova szükséges az autó...ami meg Nekünk van, azt nem áldozom erre ( mivel nem is az enyém és csere előtt is áll, nem mutatna jól az "önéletrajzában", ha vki meghúzza, v összetöri...)
2009. márc. 5. 10:21

Ha már MLM, akkor már inkább jobban megéri valahova üzletkötőnek elmenni, mert lényegében ugyanazt kell csinálni, csak keresel is vele, mert nem 1000-10000 Ft közti dolgokat adsz el, ergo jóval emberibb jutalékot kapsz.

Ez csak az én véleményem, ahogy látom.

2009. márc. 5. 10:17
Pár hónappal ezelőtt én is elkezdtem keresgélni. Mindenhol csak mlm-mel találkoztam, meguntam és végül beléptem az egyikbe. Nem bántam meg már csak a szemléletváltás miatt sem. Azóta valahogy nem vagyok annyira negatív. Amúgy vannak ppc oldalak ahol ingyen regisztrálsz és csak annyi a feladatod, hogy végigklikkelsz minden reklámon. Erre fizet. Persze ez sem olyan, hogy milliókat lehet vele keresni. Csak néhány ezer forintot. Érdemes több oldalra is regisztrálni, és akkor több oldalról jön pénz.
10. berbe (válaszként erre: 7. - Gummy)
2009. márc. 5. 10:16

Fizetni tuti nem fogok hülyeségekért...

Azokat úgyis ismerem, sajnos minden álláskereső weboldal velük van tele:(

Azért köszi, h emlékeztetsz rá:)

9. berbe (válaszként erre: 5. - Correct)
2009. márc. 5. 10:10
Igazad van, de hátha lesz olyan is közte, aminek értelme is van...
8. 03755e6896 (válaszként erre: 4. - Lilly1)
2009. márc. 5. 10:10

Szia!

Ez engem is nagyon érdekelne!

7. Gummy (válaszként erre: 5. - Correct)
2009. márc. 5. 10:10

Hát igazad van, biztos jelentkezik az összes MLM-es, piramisos. "Csak ennyit fizess be, nemsokára milliókat keresel"


Ha bedőlsz, és fizetsz... (te tudod)

2009. márc. 5. 10:08

Ezek az internetes munkák, vagy szervezz magad alá valakit, már nem megy. Az elején akik bekerültek, és az első között vannak, biztos hogy jó.


A neten úgysem tudsz eladni semmit, mert nincs pénz, és ha valamire szükség van, úgyis elmennek a nagyobb olcsóbb bevásárlóba.


Én is adtam el kozmetikumokat, de ez az állandó ügynökösködés, nem az esetem. Ha nem az ismerősöd, nem bízik benned. Itt is ha évekkel előbb léptem volna be, és tudnék magam alá szervezni, biztos hogy jobb lenne, mert vannak rá példák.


Ha most kell a pénz, inkább keress akármilyen munkát, mert ha egyáltalán bejön az internetes munka, tuti hogy hónapokkal, évekkel később csak.

5. correct (válaszként erre: 1. - Berbe)
2009. márc. 5. 10:05
Na most magadra zúdítod ezzel az összes piócát...
2009. márc. 5. 10:03

Szia!

Pluszpénz ügyében van ötletem, én is nemrég kezdtem. Az elején nem lehet nagy összegekre számítani, de hosszú távon reményteljes szerintem. Még egy másik is van, amin gondolkodom, hogy bele kellene fogni... Egyiknél sem kell semmit fizetni a belépéshez. Ha gondolod, megírom privátban.

3. berbe (válaszként erre: 2. - Nyanyiko)
2009. márc. 5. 10:03

Nem túl fényes a helyzet :(

Azzal már Én is próbálkoztam, de mikor megérkezett a csomag, nem mertem kifizetni, mert féltem, h átvágás...

2. nyanyiko (válaszként erre: 1. - Berbe)
2009. márc. 5. 10:00

nincs :(((((

itthon vagyok, bedolgozom, hol van meló, hol nincs.... de december óta inkább nincs :((((

2009. márc. 5. 09:57

Sziasztok!

Elég sz*r a munkahelyem és szeretnék váltani vagy legalább egy kis plussz pénzhez jutni. Gondolom nem vagyok ezzel egyedül...

Nincs vkinek vmi okos ötlete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook