Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Van valakinek panelban, emeleten futópadja? Érdekelne mennyire hangos?Mit szól a szomszéd? fórum

Van valakinek panelban, emeleten futópadja? Érdekelne mennyire hangos?Mit szól a szomszéd? (tudásbázis kérdés)


17. *virág (válaszként erre: 16. - Fe9e12ede0)
2010. dec. 11. 12:51
:D ...érdekes következtetés! :D :D :D
2010. szept. 26. 08:42

Exem szobabicikliéjért fel akartak jelenteni, azt állították hogy éjfélkor mosunk. Már a panel szerencsére a múlt, de az én alapelveim szerint az alkoholmentes sör és a szobabicikli jelentős elmozdulás a guminő és a vibrátor irányába :)

Szabadban, friss levegőn töltött mozgás az igazi!

2010. szept. 25. 17:26

Nagyon hangos. Az alsó szomszédnál még a lámpa is mozoghat...

Emeleten nem ajánlom.

14. 7130b15964 (válaszként erre: 11. - Run-ka)
2009. okt. 8. 19:37

Általában rengeteg, de szerintem téglaházban is áthallatszik, csak nem ugyanolyan mértékben.


Szerintem kitolás a többiekkel panleba ilyet bevinni, de ez az én személyes véleményem (van padom, de amíg lakásban laktunk nem vettem, oda jobb egy csendes elliptikus, ahogy már más is javasolta).

2009. okt. 7. 00:02
Igen hangos,mi a 2.on lakunk középen és a 3.on a szélső lakásban volt és sokáig nem tudtuk mi az a ritmusos dübörgés,mindig a megszokott időben.
12. giorcub (válaszként erre: 11. - Run-ka)
2009. okt. 1. 10:51

nekem sincs, amikor probaltam nehanyat egybol feltunt hogy nagyon hangos (raadasul eleg nagy, sok hely kell hozza, meg a felhajthatokhoz is).

javaslom hogy nezd meg az elliptikus gepeket, sztem jobb mozgast ad (plusz mozog a felso tested is) es halk.

11. run-ka (válaszként erre: 9. - Cicanilla)
2009. szept. 30. 18:30
Nem tudom,mi különbség van zajilag tégla és panel közt. Délután is szoktad használni?
10. run-ka (válaszként erre: 6. - Cicus72)
2009. szept. 30. 18:28
Szia,akkor neked van,ugye? Hát a de. azt nem fog menni,hogy akkor használjam,köszi a segítséget.
2009. szept. 30. 18:26
Én harmadik emeleten futok padon, de még soha nem szólt senki :) mondjuk téglaházban lakom :)
8. run-ka (válaszként erre: 7. - Emagdi)
2009. szept. 30. 18:26
Hagyjuk....:-) Nincs kedvem elmagyarázni,mit is jelent a kérdés,amit feltettem:-)
7. emagdi (válaszként erre: 5. - Run-ka)
2009. szept. 30. 18:18

mintha valaki kissé feszült lenne itt:))

lehet, hogy ma még nem futottál?:D


pont azért nem való társasházba, mert zavar másokat. én úgy vettem ki a kérdésből, hogy ezt kérdezted.

de ha nem, hát nem:)


mindenesetre még mindig azt mondom, jobban járnál ha inkább edzőterembe járnál, ott levezethetnéd a napi feszültséget, és még a szomszédaiddal sem veszel össze:)

2009. szept. 30. 17:57
A mellettünk lévő lakásban nem hallják, csak alattunk. Nem mindegy milyen cipőben és milyen tempóval futsz rajta.Hétköznap délelőtt még senki nem panaszkodott, hétvégén már felkopogtak.
5. run-ka (válaszként erre: 4. - Emagdi)
2009. szept. 30. 17:39

Nem azt kérdeztem,való e társasházba. Nem vagyok bunkó,ha túl hangos nyilván nem veszek. Ugye??? Tapasztalat érdekelt volna.

A többieknek köszönöm szépen.

2009. szept. 30. 09:24
szerintem ilyen nem való társasházba, miért nem veszel egy bérletet a közeli edzőterembe, ott ráadásul nemcsak futhatsz, hanem mást is csinálhatsz, és nem zavarsz vele senkit
2009. szept. 30. 08:51
A felettünk lévő második emeleten, az átelemben lévő lakásban futót halljuk (hallottuk). Mikor kiderült, hogy mi az, akkor próbálta gumialátéttel, de akkor is nagyon hallatszott, végül abbahagyta.
2009. szept. 30. 06:56

Nekem még anyuéknál volt ahol 2 szintes volt a ház, és az egész alsó szint döngött mikor futottam.

Mindig tudták, hogy mikor futok...

2009. szept. 30. 05:30
Van valakinek panelban, emeleten futópadja? Érdekelne mennyire hangos?Mit szól a szomszéd?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook