Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Van okom aggódni? Lehet hogy nem is szeret annyira mint mondja? fórum

Van okom aggódni? Lehet hogy nem is szeret annyira mint mondja? (beszélgetős fórum)


16. korteforma (válaszként erre: 1. - Beliveinlove)
2011. szept. 3. 19:33

Ha mélyponton voltatok, akkor könnyebb egy korábbi kapcsolatot szebbnek és jobbnak látni.


Egyébként a legtisztább, ha beszéltek erről. Nem támadólag! Akár a korábbi kapcsolatáról, akár a tietekéről.

2011. szept. 3. 19:08

Szerintem - szerintem!- ez az az eset, amire elhagyás után, utólag azt mondja az érintett, hogy minden tökkkéletesen rendben volt. Bár voltak ugyan jelek, de..de..de.


Úgy gondolom, hogy vagy tényleg ezt a régi nőt szereti még; vagy egyszerűen nem érzi teljesnek a mostani kapcsolatát, ezért egy régi szerelembe vetíti bele a most hiányzó érzelmeit.


Én biztosan rákérdeznék erre a levélváltásra. Mármint annak a tartalmára - függetlenül attól, hogy miként szereztem róla tudomást (a levéltitok megsértése ezesetben úgy gondolom, kisebb baj, mint a kapcsolat válsága).


Komolyan megkérdezném, hogy szeret-e. Akar-e engem. Akarja-e kettőnket.

A válasz során már a szeméből, gesztukálicójából stb. lehet tudni, igaz-e a válasz.



Az pedig, hogy miért lenne veled 4 évig, ha nem szeret, fals érvelés. Van, aki 25 évig van azzal, akit nem szeret - sok okból.


Bocs, hogy pesszimista voltam. De én nem bírnám ki, hogy ne tudjam meg az igazat.

2011. szept. 3. 16:50

Van egy nagyon régi ismerősöm, fiú. Neki elég zaklatott szerelmi élete volt mindig is. Kicsit az a szenvedélyes és szenvedős típus, művészlélek :)) Neki volt egy olyan lányt az életében, akikvel elég rossz körülmények között lett vége. A mai napig megemlékezik a kapcsolatuk kezdetéről, de azóta persze már elengedte a lányt, és barátok. Meg hát azóta sok kapcsolata is volt. De ő volt neki az első nagy szerelem. Azt nem igen lehet elfelejteni. Lehet, hogy a párod is így van ezzel.

Attól viszont ne félj, hogy nem érsz fel hozzá. Ne így gondolkodj, mert akkor csak az önbizalmad rombolod le. Minden embernek más és más értékei vannak. A levelezés témája pedig betudható annak a mélypontnak, ami akkor volt. De azóta megoldódott, ugye? Vagyis nem kell aggódnod :)

2011. szept. 3. 15:36
csőváz
2011. szept. 3. 15:36
emiatt mindenképpen van okod aggódni
2011. szept. 3. 15:35

miért más döntsön helyetted?


nem vállalod be a saját értékítéletedet???

2011. szept. 3. 12:39
igenis,értettem :)
9. 6b006fc769 (válaszként erre: 8. - Beliveinlove)
2011. szept. 3. 12:38

fejezdabbadeazonnal.

Jó önkínzónak, önsorsrontónak lenni? Akkor csináld.

pusssz

2011. szept. 3. 12:35
Van egy olyan érzésem hogy pontosan emiatt a csaj miatt voltunk mélyponton.....Meg miaz hogy vele volt teljes az élete? Mikor velem van négy éve...Akkor én semmit nem jelentek neki,akkor meg minek tervezi a jövőnket,ha velem nem teljes az élete.Persze lehet már nem gondolja így,de nem merek rákérdezni mert abból csak balhé lenne.
7. Dolores007 (válaszként erre: 1. - Beliveinlove)
2011. szept. 3. 11:54

Azért biztos, hogy veled van vmiért 4 éve...

Valószínűleg nem bánatában... :)

Ha minden oké a kapcsolatban, és érzed hogy szeret, akkor nincs gond.

Nekem is sok exem van, aki sokat jelent még. Érdekel, hogy mi van velük, számít hogy boldogok-e. De boldog vagyok a mostani párommal, babát szültem neki és vele akarok maradni örökre. Persze nem tudom, hogy a fiúknál hogy működik ez...

2011. szept. 3. 11:52
A francnak kell ilyen régi beszélgetéseket kinyomozni, majd enni magadat rajta. Most írtad, hogy mélyponton voltatok. Persze, hogy felértékelődött a régi, amiből akkor épp csak a jóra emlékezett. Most jól megvagytok, ezt érzed, ezt élitek meg, Ha elkezded magad rágni azon, amit írtál, biztos, hogy elrontasz mindent és lesz miért aggódnod.
2011. szept. 3. 11:51

"Félek hogy én sose leszek neki elég jó, sosem érhetek fel ahhoz a lányhoz. "


Amíg így gondolkozol, addig biztosan nem...

2011. szept. 3. 11:50
Szerintem ne aggodj, akkor melyponton voltatok, lehet tenyleg igy erezte. most veled van es ha nem lenne neki jo, akkor nem lenne veled.
2011. szept. 3. 11:50
kerestem egy letöltött filmet...de most nem ez a lényeg :)
2011. szept. 3. 11:47

Nem bántásként kérdezem,de h lehet véletlenül megtalálni egy gépben a beszélgetést??

Ahhoz ide-oda kell kattintani nem??


Mondjuk még a párodat sem tudod megkérdezni mert akkor kiderülne,h megtaláltad.

2011. szept. 3. 11:42
Tegnap találtam véletlenül a párom gépén egy beszélgetést ami még tavaly decemberben történt közte és egy idősebb kolléganője között.(Akkoriban elég nehéz időszakunk volt együtt,picit mélyponton voltunk.)És abban azt írta hogy még mindig nagyon fontos neki a volt barátnője (velem négy éve van együtt),és hogy vele volt teljes az élete.5 éve szakítottak.Azután a mélypont után nekünk különösen jó lett a kapcsolatunk,és azóta sincs semmi baj.Viszont nagyon felkavart ez a levél hogy ennyi év együttlét után is a volt barátnője ennyit jelent neki.(ő volt neki az első barátnője).Viszont én úgy érzem,hogy minden rendben van köztünk,de fáj hogy így gondolt rá akkor.Félek hogy én sose leszek neki elég jó,sosem érhetek fel ahhoz a lányhoz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook