Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van itt valaki, akit évek után végre ki tudtak gyógyítani a bajából? Hogyan és ki? fórum

Van itt valaki, akit évek után végre ki tudtak gyógyítani a bajából? Hogyan és ki? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. jan. 22. 14:36

Kolléganőm is hasonló cipőben jár több mint fél éve, és most javasolták neki a Candida diétát. Egy próbát megér!


Még egy tipp: Himalája sófürdő (1-3%-os sóoldatos vízben ülni). Olvass utána, hihetetlen mi mindenre jó a Himalája só!!!!

15. Bojszi
2013. jan. 22. 14:35
Én túl vagyok egy komplett allergiavizsgálaton, góckutatás, minden. Se vér, se 25 féle laborvizsgálat nem hozott eredményt. Kávé-cigi nélkülözés sem. Tampont sosem használtam, natúr dolgokkal mosok, fürdök. Semmi, de semmi rendszeresség nincs sajnos nálam ebben. Van hogy 2 hvonta mehetek orvoshoz, van hogy fél évig nem kell. Temérdek gyógyszer, gombaölő, kúp, krém, tabletta, immunerősítő injekciókúra..semmi nem segített eddig :( Ennek pedig a lelki-oldala (ami ugye a nehézkes szexuális életet jelenti), számomra az külön tortúra.
14. 447396604e (válaszként erre: 12. - Addeladdel)
2013. jan. 22. 14:35
lehet a folyástól
2013. jan. 22. 14:35
És az orvosok ránézésre mindig azt mondják, hogy ez gomba. És nem értik, miért jön ki teljesen negatív lelet.Mondjuk nem mindent tudnak kimutatni a laborban. Valószínűleg valami olyan bajom lehet.
12. Addeladdel (válaszként erre: 10. - 447396604e)
2013. jan. 22. 14:34
Nem gondolom, mert a combom belső fele is viszket.
11. Addeladdel (válaszként erre: 8. - 447396604e)
2013. jan. 22. 14:34
Mostanában mind a kettőt. De mielőtt el kezdtem volna használni a tampont, talán még rosszabb volt. Menzesz idején felerősödnek a tüneteim.
10. 447396604e (válaszként erre: 9. - Addeladdel)
2013. jan. 22. 14:32
szerintem ez tuti alergia. csak mire?
2013. jan. 22. 14:31
Grapefruitcseppketet már régóta szedek. Kaptam Betadnine kúpot, ami ugye jód, és semmit nem hatott. Csak majd megőrültem, úgy felerősítette a viszketést.
8. 447396604e (válaszként erre: 5. - Addeladdel)
2013. jan. 22. 14:30
ha menstruálsz mit használsz? tampont, vagy betétet?
7. Bojszi (válaszként erre: 1. - Addeladdel)
2013. jan. 22. 14:30

Szia!


Nagyon hasonló gonddal küzdök majdnem 20 éve. Nekem jelenleg a 8. orvosom van, mert engem is elhajtottak a "népbetegség" és "stressz" címszóval. Legutóbb már sírva fakadtam a rendelőben, hiszen azért ez lelkileg is baromira megterhelő. Most Holba doktorhoz járok, egyenlőre nagyon körültekintőnek tűnik és igykeszik megnyugtatni és segíteni rajtam. Remélem eredményesen. Nyilván nem minden a hozzáállás, hiszen itt szakmai tudás szükséges, de én eddig elégedett vagyok vele.

6. Babeck (válaszként erre: 5. - Addeladdel)
2013. jan. 22. 14:29

Vegyél kecsketejes natúrszappant, azzal mosakodj odalent, semmi vegyszer!


Ha van irrigátorod, akkor irrigálj, lehet kapni jódos pezsgőtablettát bele, csinálnék azzal egy kúrát, utána a laktózossal is, hogy regenerálódjon a hüvelyfal.

Grapefruitmag cseppeket is innék a helyedben.


Mindenképp pamut fehérneműt hordj, és ne tangát. Használj természetes anyagból készült tisztasági betétet.


Esetleg keress fel egy homeopata szakrendelést, ahol alkati szert írnak Neked.

2013. jan. 22. 14:25

Nem élek nemi életet, pont ezért. :(

Folyton csíp, viszket, kicsi viszkető pattanások, gyulladás van, meg kocsonya v orrváladék jellegű bő fehéres sárgás folyás. Egész hosszú szál húzható belőle.


Még leírni is undorító... :(


De már nem tudom, mit csináljak. Az elmúlt 8 hónapban havonként kaptam gyógyszereket és nem hatottak. Előtte évekig kéthavonként jártam. Teljes laborvizsgálat szerint és kenet szerint semmi bajom. Ez nem lehet természetes.

4. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Addeladdel)
2013. jan. 22. 14:17
Nem lehet allergiád?, hallottam már olyat is aki az óvszerre volt allergiás.
2013. jan. 22. 14:16

Lehet, hogy candidás vagy, ennek olvass utána.

Nekem is voltak ilyen tüneteim, ugyan ezt mondták az orvosok, semmi nem használt. Kiiktattam minden adalékanyagot az életemből, és minimalizáltam a cukrot, és tünetmentes vagyok azóta.

2. Addeladdel (válaszként erre: 1. - Addeladdel)
2013. jan. 22. 14:15
Budapesten
2013. jan. 22. 14:15

Olyan nőgyógyászt keresek, aki elhúzódó bajból ki tud gyógyítani. Jártam már többnél is, ránézésre mindig azt mondják, hogy gomba, de a mintavétel mindig negatív. Kaptam már egy rakás gyógyszert, de semmit sem hatnak. Évek óta ez megy, és már kezdek beleőrülni, hogy nem gyógyulok. Eddig sztk-ra jártam, most lehet, itt az ideje megkeresnem egy magánt. Na de kit? Szerintetek?



És mit ajánlotok, mit kéne tennem? Tüneteim olyanok, mintha gombám lenne, plusz kiütésféleséget érzek, plusz a belső combom viszket.

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook