Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Van egy 15 hónapos, és egy 6 éves kankutyánk.Néhány napja a 2 kankutya gyakran, és nagyon csúnyán összeveszik.Mit lehet ilyenkor tenni? fórum

Van egy 15 hónapos, és egy 6 éves kankutyánk.Néhány napja a 2 kankutya gyakran, és nagyon csúnyán összeveszik.Mit lehet ilyenkor tenni? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 20. 20:11

Kedves Kisfüles!


A két kutya viszonya most ért el arra a pontra, amikor a falkasorrendet döntik el. Jó lenne tudni, van-e fölöttük még valaki(vagyis Ti mennyire vagytok vezérei a falkátoknak.)

Az ivartalanítás jó dolog, kell is, de ezt nem fogja megoldani, tehát ne ezért ivartalanítsatok.

Nem tudom, merre laksz, de ha Budapesten, tudunk segíteni. A férjem és én egy olyan kutyaiskolában dolgozunk,ahol a szocializációt ingyen igénybe lehet venni. Írj privátot és megbeszéljük, ha gondolod, szívesen segítünk.

Viki

8. cicaanya (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2013. ápr. 20. 20:01
pontosan! s leönteni öket parancsolni ,de ivartalanítás mert ennek nem lesz jó vége...
2013. ápr. 20. 19:56
Tomboló hormonok :D
2013. ápr. 20. 19:49
Ivartalaníttatni kell őket, akkor megszűnik a veszekedés.
2013. ápr. 20. 19:48
ooo, teljesen ugyanez a helyzet nálunk, még a kor is majdnem egyezik, a kicsi idegesíti folyamatosan a nagyot.. Ha éppen látom/ott vagyok mikor összevesznek akkor leszidom mindkettőt érte, abból mindig értenek, és most reméljük hogy "kinövi" ezt a kisebb kutyus, mert ezen kívül abszolút jól kezelhető.
4. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2013. ápr. 20. 19:48
Nem vagyok ebben szakértő,de szerintem ez erőfitogtatás.Gondolom a fiatalabbik nem fekszik le,mert át akarja venni az irányítást.Mondanám,hogy zárd őket külön ,de ezt úgyis le kell játszaniuk egymás között.Különben zárogatthatod őket örökké.
3. kisj (válaszként erre: 1. - Kisfüles)
2013. ápr. 20. 19:41
Semmit. Megoldják egymás között.
2013. ápr. 20. 19:41
Ivartalaníttatni kellene.
2013. ápr. 20. 19:39
Van egy 15 hónapos, és egy 6 éves kankutyánk.Néhány napja a 2 kankutya gyakran, és nagyon csúnyán összeveszik.Mit lehet ilyenkor tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook