Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Van-e valami betegséged és tudod-e a lelki okát? fórum

Van-e valami betegséged és tudod-e a lelki okát? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
217. csabi4
2010. szept. 26. 12:36
de hol vannak a járványok -pestis kolera tifusz Stb ?
216. 504d3546bf (válaszként erre: 215. - Csabi4)
2010. szept. 26. 12:17
Vegig nezttem. A szegenyseg ezzel jar, nem torodomseg ,muveletlenseg... sorolhatnam.Ezert van az hogy nem szeretnek sem gazdag sem szegeny lenni. Ezert van az ,hogy szeretnem ha a lanyom iskolazott lenne. Sajnos manapsag az iskola legalabb is itt nagyoin draga dolog. Es sajnos nagy a korupcio, barmikkor megszerezhetsz diplomat ha megtudod fizetni, egy auto vezetoi igazolvanyt is barmikor, anelkul ,hogy akkar egyszer is talkozttal volna egy volanal
215. csabi4
2010. szept. 26. 12:05
tovább tudod nézni alul van a kezelő rész
214. 504d3546bf (válaszként erre: 209. - Médy-25)
2010. szept. 26. 12:04
Apamat felvagttak gyomor fekelyel kiderult ,hogya vakbelle fakadt ki. O igy meseli: "vegig nezttem ahogy a beleim kiraktak mint a disznonaka tekenobe> Azttan ugy gondolttak ,hogy nem elleg jo kolbasznak visszarakttak es varttak" Es valahogy ebbol a humorabol en is orokolttem egy adagot
213. 504d3546bf (válaszként erre: 212. - Csabi4)
2010. szept. 26. 11:58
Megnezttem. de csak egy kepet talattam vallami hajokat a folyon
212. csabi4 (válaszként erre: 201. - 504d3546bf)
2010. szept. 26. 11:13

hm ez az immunrendszer jól belemagyarázzák az emberekbe -egészen más van a háttérben : de felteszem találos kérdésnek -már feltettem de senki nem tudja a választ rá - de csak az nézze meg aki birja a bizar képeket !!

[link]


miért nincs tifusz kolera pestis -pedig még az immundrendszerük sem lehett valami jó, ha éppen éheznek mert ez is lejön a képekről ...

2010. szept. 26. 11:10

Sziasztok! :o))

Délután vagy este leszek, akkor válaszolok, jó?

Addig is szép napot! :o))

210. 0375b91648 (válaszként erre: 178. - Mágnes74)
2010. szept. 26. 11:06

Szia!

Ne engedd neki túl gyakran, hogy a problémák oldására ezt a módszert alkalmazza. Nyáron ugyan a napszemüveg takarhatja.. :))

209. Médy-25 (válaszként erre: 208. - 504d3546bf)
2010. szept. 26. 10:48

Az szép..!

Hát ennyit az orvosokról! Engem még egy éve vagy hogy befektettek a korházba a fülzúgással ( infúziós kezelésre )..aztán megkaptam a magam adaját 5 napon keresztül! Jobban erősödött a zúgás közbe mindhogy enyhült volna..aztán az egyik nővér azt mondta,hogy akkor ezzel nem lehet mit tenni,ezzel együtt kell élni! Jah..mondom,könnyű ezt mondani,ahelyett,hogy kivizsgálnák,hogy biztos nincs e szűkület vagy valami..éljek vele! Már annyira az nem zavar,csak ne fájna közbe vagy nyomna az egész fülem..hát erre sem mondanak semmit! Mind amikor az összes tünetemet elmondom neki,és a válasza az,hgoy hát nem tudom mi ez! Akkor ki tudja? Találjam én ki,és mondjam el neki? :D

Mesélte a barátnőm,hogy a rokonának lesz gyereke,de hogy majdnem megműtötték,mert cisztának nézték :O..jajj mondom,de hülyék! :D Aztán az uccsó vizsgálatnál jöttek rá,hogy hát ez nem is ciszta..az igen mondom! Ennyit tudnak! Fel is fordulhat az ember tőlük..bár legalább akkor a boncasztalon úgyis megtudja az ember,hgoy mibe múlt ki :D..legalább az tudja majd! Bár még előfordulhat,hogy ott is azt írják a papírra,hogy "ilyen betegség nincsen" :D

208. 504d3546bf (válaszként erre: 207. - Médy-25)
2010. szept. 26. 10:16
Na igen , nekkem nem lehet gyerekem csak csovaljak a fejuk" van nekked vallami". Most tenleg ennyit tud egy orvos?Csak csovaljak a fejuk es" ellegedj meg ezzel az egyel"Nem totottem be teljesen a 7 honapot mikkor meg lett..Junius ellejere volttam kiirva. Aprilis ellejen ugy gondolttam a draga lanyom megnezzi milyen kivulrol a nagy villag
207. Médy-25 (válaszként erre: 204. - 504d3546bf)
2010. szept. 26. 09:57
Hát igen..! Nagyon rossz,mert alig merek így közlekedni..azt sem tudom mivel lehet csillapítani ezt..az orvos semmit nem mond..nem mindha sok vizsgálatra elküldött volna,mert ezt sem vizsgálta ki rendesen,sőt..egyáltalán nem! De már idegesít,mert esetlennek érzem sokszor magam! Valamitől a vérnyomásom is alacsony..sosem volt az..azt sem vizsgáltatta ki..azt mondta igyak kávét..vagy fekete teát..hát semelyik sem esik jól,és se a kávétól nem volt szarul soha,se a teától! Megtudtam napi szinten inni vagy hármat is,és két éve már azt sem..keveset sem..már a kapuccinotól is máshogy érzem magam! És hiába magyarázom a dokinak..nem érdekli..ráfogja mindenre..pánikbetegségre..mindenre..! Én meg érdekesnek tartom,hogy ilyen hirtelen elég sok minden kijött rajtam! Lehet tényleg a belső feszültség az oka..azt mondják,hogy a torna segít ezeken,de hát nem tudom,már régóta tornázom,de kituja mikor lesz jobb! Lehet kiabálnom kéne kifelé a problémámat :D! Ki tudja!
206. Médy-25 (válaszként erre: 188. - Zizisicc)
2010. szept. 26. 09:46
Mondjuk én azt tudom,hogy a páromnál ezt mi okozhatja,vagyis sejtem..bár letagadja..deee nem jogosítja fel arra,hogy akár mit teszek,ha jót vagy rosszat akkor is hibás vagyok! Ha ő töri össze a "tányért",akkor is én vagyok a hibás,mert mért úgy pakoltam a mosogatóba..hol ott az órán keresztül meg sem mozdult,csak rosszul fogta meg vagy nem tudom már,és leesett..és persze engem hibáztatott azért,hogy összetörte! Aztán elmagyaráztam neki..! Ez csak egy volt a sok közül! Az anyja is mondta neki,hogy ne viselkedjen úgy,mert megbánja még egyszer..hogy meg fogja még szívni..de nem érdekelte! :D Na de ez neki akkor egy menkülés? Lényegébe ő ezt látta otthon kiskora óta,hogy anya a rossz mindenért,mert az apa alkoholista,és nem bír magával (tettek nélkül persze)..szóval nem volt apja akire felnézhetett volna! Aláírom,hogy ez rossz dolog,nem volt kitől tanulnia,de már évek óta az van,hogy elnéző vagyok ez miatt,és fordítva nem! Néha beleunok...! A barátnőim úgy fogalmaztak,hogy belebetegettem ebbe a kapcsolatba,mert ők is látják,hogy milyen! Na mindegy! Szóval akkor neki lehet ettől van,hogy ilyen? De akkor nekem meg tőle? :D Bár max ez csak a tető lehet,mert az alergiám,és az asztmám az már 13 éve van..max. akkor az valami gyerekkori dologra vezethető vissza,és akkor sejtem hogy mi..! De akkor az ellen már mit lehet tenni? :D
205. 504d3546bf (válaszként erre: 185. - Médy-25)
2010. szept. 26. 09:37
Detto
204. 504d3546bf (válaszként erre: 203. - Médy-25)
2010. szept. 26. 09:36
Egyen suly problemaim nekkem is van miotta az eszem tudom mostanaba csak ha nagyon faradt vagyok, (olyankor mar az agyam is zsibadt, csinaloma dollgom anelkul hogy gondolkoznek) , de gyerek koromban minden fel m. hason vottam. Egyik labbamal bellebotlodttam a masikba
2010. szept. 26. 09:27

A 185. hsz-hez tud valaki hozzászólni? Mert nem érkezett hozzá semmi válasz :s!

De ha ahoz nem lehet,akkor kérdezek még.. :D

Fülzúgás,fülfájás és a körülötte levő állandó nyomás ami fáj!? Ettől az egész fejem fáj! Két éve zúg a fülem,és szédülök mindennap! Ettől olyan mindha el akarnék állandóan esni..nem vagyok stabil :D..a talajon :D!

Ezek mitől lehetnek? Vagy milyen lelki ok?

2010. szept. 26. 08:07
En az erelmeszesedes okarol erdeklodnem. A ferjem egesz csaladja szenved benne. Nekkem meg arany errem van, de olyan szep int egy terkep
201. 504d3546bf (válaszként erre: 200. - Csabi4)
2010. szept. 26. 07:26
Hm rosz lelki alapot gyengult imun rendszer- de itt nem gondolok a verfertozesre
200. csabi4
2010. szept. 26. 04:52

Végre egy értelmes topic :)



de mi van a fertőző betegségekkel -kolera tifusz pestis ?

vagy itt a legegyszerübb téma a h1n1 -de akármelyik influenzás tünetekkel járó betegséget is emlithetném -ennek a lelki oldala vajon mi lehett ?

2010. szept. 26. 00:52

A pajzsmirigy felelős az alapanyagcsere szabályozásáért, a vitalitásért, a testi és szellemi fejlődésért, a növekedésért ..... az elhelyezkedése miatt a megnagyobbodása kihathat légzésre, nyelésre és a kommunikációra.


Ha alulműködik az arra utal, hogy alacsony az életkedv, a vitalitás, csökken a motiváció ..... elzárkózunk a külvilágtól, a (belső)fejlődéstől, a növekedéstől ..... azaz közömbössé válunk mind a külső, mind a belső történések iránt.

2010. szept. 26. 00:21

Mégsem ... :o))

Pill ....

197. 9bbc382386 (válaszként erre: 196. - Zizisicc)
2010. szept. 26. 00:20
oké,jó éjt!köszi
2010. szept. 26. 00:19
Mennem kell, de majd megírom!
195. 9bbc382386 (válaszként erre: 192. - Zizisicc)
2010. szept. 26. 00:14
köszi :-)) megvárom!
194. Zizisicc (válaszként erre: 190. - Doresz88)
2010. szept. 26. 00:14

Hja! Szóval azt kérdezed, hogy a férjednél mi okozza ezt????

Nála ugyanúgy megvannak az okok, az előzmények. Lehet, hogy a gyerekkorából hozza, sőt, valószínű. Az, amiket mondasz róla, az azt jelzi, hogy neki is vannak problémái önmagával, amiket így kompenzál. Önbizalomhiány, önértékelési zavar ..... nála a támadás egyben a védekezés, hárítás ...... fizikai tünetei vannak, vmi eü-i probléma?

193. Csigusz 79 (válaszként erre: 191. - 9bbc382386)
2010. szept. 26. 00:11
Erre én is kivi lennék,egyik barátnőmnek az van.
192. Zizisicc (válaszként erre: 191. - 9bbc382386)
2010. szept. 26. 00:08
Mindjárt. :o))
2010. szept. 26. 00:06

Sziasztok!

Kérdeztem kicsit visszább még a pajzsmirigy alulműködésről.Megköszönöm a választ,vajon van-e lelki oka?

190. doresz88 (válaszként erre: 188. - Zizisicc)
2010. szept. 25. 23:58

Igen azt értem, hogy a hányingerem, meg a többi, arra mi a magyarázat.

De a férjem támadó viselkedésére esetleg nincs valami lelki ok? Mert én úgy gondolom, hogy ahogyan Ő lereagál doglgokat az nem természetes. Támad mindenben, és minden helyzetet a saját maga javára fordít, még ha nekem (vagy bárki másnak) van jogom a felháborodásra, akkor is magát hozza ki sértettenek, és a másik felet a "bunkónak" avagy a megbántónak. Olyan nincs hogy elismerje, hogy rosszul szólt vissza, esetleg bántó, netán egyenesen bunkó volt. A hibákat meg egyenesen letagadja, vagy cáfolja valami más eseménnyel, vagy az én hibámmal takarja.



Jobban nem tudom megfogalmazni. De azt értem, hogy az én problémámra mit írtatok, így már nyilvánvaló az ok, bár a megldás nehézkes lesz, mert ahhoz tudnom kéne értelmezni az Ő viselkedését is....



Húúúú de bonyolult lettem....

189. doresz88 (válaszként erre: 183. - F36e266467)
2010. szept. 25. 23:52
145
188. Zizisicc (válaszként erre: 181. - Doresz88)
2010. szept. 25. 23:17

Nem a férjed a probléma önmagában, hanem az, ahogy kezeled ezt a helyzetet. A 150.-ben leírtam általánosságban, hogy hogy is működik, és mi a megoldás.


Szerintem Médynek és Neked is a határaitok kijelölésével van a probléma, ill. hogy kiálljatok magatokért a kapcsolaton belül. Sok minden lehet a háttérben, ezt itt nem akarom boncolgatni, de ha az önbizalmunk a helyén, ha tudjuk, hogy nekünk mi a fontos, és mi nem - miért érdemes és kell is konfrontálódni, és mit kell szó nélkül hagyni, egy elnéző mosoly kíséretében - ha lazán vesszük, ami nem fontos, de következetesen kiállunk azért, ami tényleg fontos, akkor a környezetünk is komolyan fog venni minket. De ehhez először magunkban kell rendet rakni.

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook