Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van köztetek fogászati asszisztens, aki ebben a szakmában dolgozik mi a véleménye, szereti-e csinálni? fórum

Van köztetek fogászati asszisztens, aki ebben a szakmában dolgozik mi a véleménye, szereti-e csinálni? (beszélgetős fórum)

9. Junia (válaszként erre: 7. - Dental21)
2015. szept. 6. 15:28

Szia dental21,

Megkérdezhetem mit szeretsz benne?

8. Nettka03 (válaszként erre: 7. - Dental21)
2009. jún. 3. 18:53

köszi a véleményt :)amióta írtam, azóta leadtam két helyre is jelentkezési lapomat most várakozó állásban vagyok nagyon remélem, hogy sikerül szept.-től elkezdenem a sulit.

Remélem mihamarabb találsz állást!

7. dental21 (válaszként erre: 1. - Nettka03)
2009. máj. 30. 22:53
Szia! Én Fogászati szakasszistens vok és dentélhigiénikus, szerintem nagyon szép szakma. Nagy szerettem csinálni csak sajnos jelenleg nincs munkám, mert itt a mi környékünkön kicsit másképp müködnek a dolgok! De nagyon izgalmas szakma!
6. fe1fe85329 (válaszként erre: 4. - Nettka03)
2009. márc. 31. 14:01
köszi
2009. márc. 31. 14:01
Hova szeretnél járni?? ha gondolod jöhet priviben is...
2009. márc. 31. 13:09
Nagyon helyesek a gyerkőcök :)
2009. márc. 31. 13:07

szia, az e.ü. mindig nagyon érdekelt a vér sem zavar, amúgy én is gyesen vagyok most azért is gondoltam, hogy valami szakmába belevágnék, sajnos nincs ismerősöm a szakmában ezért a fizetésről lövésem sincs, ill. még gyakorlati helyet is kéne szereznem, az a tanfolyam amit kinéztem szept.-ben fog indulni, örülök a pozitív visszajelzésnek.

A tananyag nagyon nehéz volt?

2009. márc. 31. 12:37
szia! Én a szakmában dolgozom/tam..(jelenleg gyes-en vagyok)..szerintem tök jó kis szakma, bár meggazdagodni nem lehet belőle....csak akkor vágj bele ha az egészséügyi témák nem állnak messze tőled..bírod a vért pl....elég kellemetlen ha egy problémásabb foghúzásnál kidől az asszisztens..DD
2009. márc. 31. 10:04
Sziasztok, érdeklődni szeretnék, hogy aki ebben a szakmában dolgozik mi a véleménye, szereti-e csinálni. Én most szeretném elvégezni a tanfolyamot csak előtte körbejárnám a témát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook