Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szociális gondozó vagy gyógypedagógiai asszisztens szakmában nagyobb az esély az elhelyezkedésre? fórum

Szociális gondozó vagy gyógypedagógiai asszisztens szakmában nagyobb az esély az elhelyezkedésre? (tudásbázis kérdés)

2014. jan. 3. 16:48
Sziasztok! Gyógypedagüógiai asszisztens szakon majusban zárózok, az interaktív vizsgához valaki tud küldeni anyagot, feladatlapot a hajduviki88@gmail.com-ra? Előre is köszi
2012. szept. 2. 09:36
szerintem azt kellene eldöntened,hogy melyik áll hozzád közelebb! a szoc.gondozói szerintem nehezebb szakma,mint a gyógypedagógiai:)
2012. szept. 2. 09:33
Szét kell nézned konkrétan nálatok melykből van most kevesebb,én a gyógypedagógiai asszisztens képzést választanám itt helyben.
2012. szept. 2. 09:31
sajnos csak az egyiket lehet választani, az érettségim megvan mellé
2012. szept. 2. 09:30
mindket terulet olyan, hogy ha mazlid van, jo munkad lehet. hogy nem elsz meg egyikbol sem, az masik dolog...
2012. szept. 2. 09:27
Szívem szerint azt mondanám, hogy mindkettőt ilyen sorrendben, ahogy írtad.
2012. szept. 2. 09:25

szociális gondozóban csak akkor ha már megvan az érettségid és mellette van egy ápolási asszisztensnőid...

ne én erre gyúrok mert csak sima szoc gondozóval kevés pénzért lehet menni...

kivéve ha nem fogsz ki valami jó magán otthont..sok sikert

2012. szept. 2. 09:10
Nem tudom eldönteni melyiket válasszam

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook