Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Változtassunk az életünkön 90 nap alatt! fórum

Változtassunk az életünkön 90 nap alatt! (beszélgetős fórum)


1 2
52. emmaszabo22 (válaszként erre: 51. - 9e6202bcb3)
2012. dec. 10. 21:38
Igen,de reméljük már nem sokáig! =)
51. 9e6202bcb3 (válaszként erre: 50. - Emmaszabo22)
2012. dec. 4. 15:38
Sajnos néha a kényszer dönt.(
50. emmaszabo22 (válaszként erre: 49. - 9e6202bcb3)
2012. nov. 30. 14:55
Hát végül bele törődtem és megvettem azt,ami jó rám, és már nem is utálom annyira =) Fontosabb hogy meleg =)
49. 9e6202bcb3 (válaszként erre: 48. - Emmaszabo22)
2012. nov. 30. 08:59
Nehéz kérdés szerintem az egészséged előbbre való mint az hogy tetszik-e vagy sem de nem tudnál valamit kicsit változtatni rajta?? saját magad?? De hidd el én is olyan télikabátban járok amit utalok mert a belseje olyan hogy mindent legyűr mire valahová oda érek de muszáj felvennem amíg nem lesz lehetőségem venni egy olyat ami tetszik is.)
48. emmaszabo22 (válaszként erre: 47. - B4d40997c0)
2012. nov. 26. 16:09

Őszinte részvétem! =(

Nekem is most kell megjönnie,úgyhogy ebben az érzésben tudok osztozni veled.

AM én is elvagyok ma veszve kicsit :/ Voltam kabátot venni, a nagy lelkesedésemben...gondoltam csak találok vmit,nálam kövérebb nők is hordanak kabátot. Erre 1 db kabátot találtam 3XL-esbe ,de az nem tetszett, ami meg tetszett az meg 2XLes volt és nem volt jó rám:S Szúl volt hasban és nagyon feszített. Ami jó rám 11e ami tetszik de szűk 9e. Nem tudom mi tévő legyek :S Ti mit tennétek? Nincs téli kabátom és most is beteg vagyok. Időm nem lesz városba menni mert szombaton már vizsga...és kabát nélkül még se mehetek az egyetemre. Még a boltba leugrok,ami 1 percre van tőlünk...

Szóval ti megvennétek,ami jó rátok de nem tetszik,vagy végig járnátok a város,hogy hátha?...

2012. nov. 25. 22:20

Sziasztok! Kicsit el voltam veszve, ma kiborultam, közeledik apu halálának az évfordulója, illetve meg is jön majd holnap, így nagyon jó a közérzetem. Szerencsére barátom viszonylag megértő, próbál kedveskedni a maga suta módján.

Vettem steppert, talán jövő hétre már meg is érkezik... Alig várom, arra már reggel is rá fogok állni, és taposni :) Meg rájöttem, nem kell gép Leslie-hez, van okostelefonom nagy kijelzővel :D Probléma megoldva :)

Csak essek túl a holtponton, mert most nem igazán érzem úgy, hogy nekem bármi is sikerülhet...

2012. nov. 25. 13:08
Sztem a lustaságon is túl lehet lendülni... mint az én esetemben. Minden adott, csak sokszor lusta vagyok felállni...Ezt úgy lehet kiküszöbölni, hogy keresni kell egy olyan mozgásformát, amit élvez az ember. Nekem ez a leslie-s nagyon bejött,pedig már sok mindent próbáltam. pl a rubint rékára és társaira csak rákényszeríteni tudtam magam,de nem bírtam végig csinálni így nem volt sikerélményem, az meg elengedhetetlen a fogyiban.
2012. nov. 25. 10:37
De jó hogy megnéztétek ennek örülök biztos hogy nincs olyan szírégető hatása de arra jó hogy lassan bár de égesse a kalóriákat.Aztán ha az első 10-kiló lement akkor lehet mindig nehezebbel próbálkozni.Drukkolok csajos ügyesek vagytok:) Amúgy én is lusta vagyok sajnos:(
2012. nov. 23. 19:55
Én kipróbáltam leslie sansone egyik videóját, és tényleg jó volt. 100 kilósan is végig lehet csinálni, és úgy izzadtam...Gondolom nem olyan hatásos, mint ha végig futottam volna a futógépen, de 100kilósan pont jó a minden napos sportra. Én ajánlom =)
2012. nov. 23. 16:56
Én is meglestem ezt a leslie sansonet és kíváncsivá tett. Mosogatás után meg is csinálom az egyik 46perces videóját =)
42. b4d40997c0 (válaszként erre: 41. - 9e6202bcb3)
2012. nov. 23. 09:57
Próbáltam, tényleg jó, csak nekem először a lustaságomat kellene leküzdenem, mivel informatikus vagyok, ha bekapcsolom a gépet, hamarabb kezdek el weblapot szerkeszteni, mint youtube-on Leslie-re tornázni :) Én ezért gondoltam a stepperre :)
2012. nov. 22. 15:56
ha nagy a súlyod és nem szereted magad rángatni ugrálni de szeretnél naponta olyan lájtosan mozogni és a leslie sansone videóit ajánlom ami nagyon jó mert mozogsz de még sem olyan megerőltetően.Nekem eddig bevált mert nagyon kímélő de mégis kalória égető:) remélem tudtam nektek segíteni kisit.)
2012. nov. 22. 15:54
Sziasztok én most vagyok 90-kiló én is próbáltam a kilencven napos diétát de sajnos nem voltam elég kitartó és szégyellem magam emiatt.De örülök hogy itt lehetek és olvasni fogom a fórumot hát ha nekem is könnyebben megy majd:)
39. Skittles (válaszként erre: 38. - B4d40997c0)
2012. nov. 22. 12:33
Szerintem jó, ha használod. Én mikor elkezdtem, akkor még a sok felesleg miatt nem szaladhattam, de a konditeremben 1 órát taposógépeztem. közben nézhetsz tv-t, hallgathatsz zenét, szóval nem unalmas.
2012. nov. 22. 09:56
Én viszont még mindig tartom a kérdésem, hogyha veszek egy ilyen steppert, akkor az jó-e testmozgásnak? Vagy csak adok egy pofont a sz.rnak vele? (bocsi a kifejezésért :D)
2012. nov. 21. 18:04

Igen,igazad volt, így már behozta =)

Am én ugyan ilyet akartam csak lila volt.Sztem egy probát megér, még se tízezrekről beszélünk...de ez csak az én véleményem.

De, én nem venném meg 6ezerért. Vaterán lehet kapni 2500-3000ért, inkább onnan, és ha még se használnám, akkor legalább nem 6ezret adtam érte. Most kerestem rá, és van egy pár.

2012. nov. 21. 17:52
Vedd ki a szóközt a linkből, hoxa automatikusan tesz bele egyet. Akkor be fogja hozni.
2012. nov. 21. 17:51

Nekem nem hozza be az oldalt =(

Egyébként vaterán lehetett venni lépegető gépet potom 3ezerért én is gondolkodtam rajta, de elvitték az orrom elől :/

Sztem minden féle mozgás segít, csak ne a fenekünkön üljünk =D

34. b4d40997c0 (válaszként erre: 33. - Emmaszabo22)
2012. nov. 21. 17:45

Én most elgondolkoztam, hogy hirdetnek egy lépegető gépet, semmi extra, ennyi az egész:


[link]


6000ért árulják, elgondolkoztam, hogy lecsapok rá... Szerintetek megérné? Használna, ha minden nap ráugranék mondjuk 1 órát?


Erre reggel is hamarabb ráállnék, vagy filmnézés közben, stb... másabb, mint ugrálgatni...

33. emmaszabo22 (válaszként erre: 30. - B4d40997c0)
2012. nov. 21. 17:31

Nálam is mindig ez van,hogy haj mosás,fürdés után eszembe jut, hogy tornaaaa...

Én tudod mit csinálok mostanában?Nálam kiderült,hogy p.m alulműködésem van,és ébredés után be kell kapnom egy gyógyszert majd várni fél órát, és utána enni inni. Olvastam, hogy az egyik sztár csak éhgyomorra tornázik, mert akkor csak zsírt éget. Na szóval, és úgy csinálom, hogy abban a fél órában jógázok. Mivel 100kiló vagyok a futás, és egyebek nagyon megterhelő, de ez átmozgat, és beindítja a szervezetemet reggel. Aztán megiszok 1 zöld kávét, és elviszem a kutyámat sétálni. Mikor haza értem 1 pohár gyümi lé,kajcsi, és kezdődhet is a nap =) Ha kedvem van akkor még délelőtt, vagy kora du. tornázok norbi duci tréningre,vagy Rubint Rékára...

De am, karácsonyra hullahoppot kértem a jézuskától, sztem azzal is könnyen és mókásab lehetne sportolni. Szted/sztetek?

2012. nov. 21. 17:26

Sziasztok! Nahát, tényleg jó sokan lettünk =)

Megosztom veletek mit találtam ki.

Vettem grapefruitot,meg narancsot,mandarint,limeot,citromot és ezeket kifacsrtam,kapartam az üvegbe kis gyümölcs húst is, vettem egy 100%os cukor mentes piros gyümis multit és azt is öntöttem hozzá, de csak egy keveset. És minden reggel ezt iszom, ill csak 2dl-t. Nagyon fini, és nincs benne se cukor se semmi ártalmas, és úgy vettem észre az emésztésemnek is jót tesz.

A másik, hogy édes szájú vagyok :S Kitaláltam, hogy vettem diót,törökmofyorót és mandulát, ezeket megpirítottam tepsiben majd szórtam rá xilit édesítőt, és isteni finom. Ha megkívánom az édeset eszek 1 marékkal belőle. =) Egészséges és csillapítja az édesség utána vágyamat. Sztem okos ötlet,sztetek?

31. Mion (válaszként erre: 30. - B4d40997c0)
2012. nov. 21. 17:12
Mi kezdetnek sétálni kezdtünk anno a családdal. LEfekvés előtt egy 2-3 km-es köröcske, és közben beszélgetni is lehet :)
2012. nov. 21. 08:20

Hát, nekem nagyon lassan akar beindulni ez az egész... délután lenne a legjobb tornázni, hisz ha zajt is csapok (nyikorog az ágy vagy a padló) akkor se hallja senki...

Viszont tegnap is elfelejtettem, már fürdés-hajmosás után jutott eszembe. Enni is ettem 10 után, másfél szendvicset, ezt mától beszüntetem, szétbontom a kajámat, és 7-8 között eszek utoljára. Az jó, nem? Ha 11kor fekszem...


Nem tudom a mozgást hogy tudnám beiktatni, eleinte csak fél óra kellene, hogy belejöjjek... SZerintem. Vélemények? :)

29. nyuszimókus (válaszként erre: 26. - Skittles)
2012. nov. 20. 21:22
az enyém jóóól. fehérjenapot tartottam, és megálltam csokievés nélkül az egész napot... - már ennek is örülök :)
2012. nov. 20. 20:18

Nekem egész jól..eddig. mert sajnos este szoktam kisértésbe esni. De ma ügyi leszek..na meg holnap is :))


kérdésedre válaszolva...szerintem mindenképp jobb a graham, mint a fehér

27. Mion
2012. nov. 20. 20:05

Volt már jobb is, rosszabb is. Nem zabáltam magam halálra, én már ennek is örülök :D

Szerintem nagyjából benne is vagyok a napi kcal adagomban! :)


Szerintetek a graham zsemle jobb, mint a sima fehér, vagy a rozsos? Vagy egy kutya és hagyjam a píbe mindet? :D



Neked, Skittles?

2012. nov. 20. 20:00

Sziasztok!

Kinek hogy telt a mai napja?

2012. nov. 20. 18:11

Na!:)De tök jó,hogy ennyi Csongrád megyei van!:)

Én most a Forma 1 fitness-be akarok menni,ott van pl:olyan akicó,hogy egy délelőtti bérlet pl:5 ezer ft!:) Habár Nekem még diák kell,szóval úgy is 5e ft körül ,,megúszom":)

Én az edzések terén hála nem vagyok lusta,nálam is a kajálással van a legnagyobb probléma:(

24. zsoka1984 (válaszként erre: 23. - Kata 1977)
2012. nov. 20. 12:40

Ez nem semmi.

Én ha akarnám sem tudnék ilyet csinálni, annál jobban szeretek enni. Bár vizet az többet kellene innom mert ez nagyon kevés.

23. Kata 1977 (válaszként erre: 21. - Zsoka1984)
2012. nov. 20. 12:36

Nem ettem semmi,csak ittam napi 2 órát keményen tornáztam,melóztam ilyenek.

Volt is látszata, nagyon bírtam ahogy pörögtek utánam, de kaptam egy szép gyomorfekélyt,így ha akarnám se tudnám ezt csinálni!

És most már itt a 4 gyerek,szeretném látni őket felnőni,így ha lassan megy lassan,de biztosan.

Meg sokat mondják, inkább legyek 10 kilóval több de egészséges és a családommal,mint vékonyan a temetőbe!

Bocs ez morbid volt,de ezt szokták mondani,még a doki is!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook