Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Változtassunk az életünkön 90 nap alatt! fórum

Változtassunk az életünkön 90 nap alatt! (beszélgetős fórum)


1 2
22. b4d40997c0 (válaszként erre: 19. - Mion)
2012. nov. 20. 12:34
Ide is írom, ha vagyunk többen, hogy én is szegedi vagyok, és én nem vagyok annyira a kondik híve, pl Zumbára hamarabb el lehetne csábítani :D
21. zsoka1984 (válaszként erre: 18. - Kata 1977)
2012. nov. 20. 12:25

Hogy lehet ennyi idő alatt ennyit fogyni, öszintén nem akarom kipróbálni, mert a lassan járj tovább érsz híve vagyok. Csak a kiváncsiság.

Gyerekek mellett meg szerintem még nehezebb vagy csdak nekem.

2012. nov. 20. 12:25
:)))
19. Mion (válaszként erre: 14. - KisMaki93)
2012. nov. 20. 12:25

Nem pontosan szegedi vagyok (mórahalmi), de szinte minden nap járok be x)


Én eddig a fittworldbe jártam, ha jártam kondizni, de az eléggé drágácska :/

2012. nov. 20. 12:17

Sziasztok!

Én is csatlakoznék ha nem baj.

Én 35 éves 4 gyerekes anyuka vagyok és nagyon sok kiló!! :-((

Épp gyesen,de jövő szeptemberben megy a kicsi oviba és addigra mindenféleképp szeretnék lefogyni,sőt nyárra is jó lenne.A cél -30kiló!

Én agyon édesszájú vagyok ,meg a baj egész nap nem eszem és este jön rám,nem eszek sokat de pont elég ,hogy hízzon sejhajom!

A párom így szeret, de én utálom magam és jó lenne a gyerekeknek a páromnak ,de főleg magamnak bizonyítani.

Már sok diétán túl vagyok,eddig a legeredményesebb az első gyerek előtt ,3 hó -33kiló,de az nagyon drasztikus!

Most próbálok figyelni, hogy 3x egyek egészségeset,6 után semmit,sok folyadék és torna.

Mindenkinek sok erőt és kitartást!!

17. b4d40997c0 (válaszként erre: 15. - Nyuszimókus)
2012. nov. 20. 12:13
Hasonló gondokkal küzdök, legutóbb 2 hónapig bírtam, de nem fogytam semmit, és feladtam. Mondván minek vesztegessem az időm a kondival, miközben hasznosabb dologgal is tudom tölteni, és úgyse fogyok :) És visszaálltam arra, hogy este 10kor még megeszek vmit film közben :) És vége is a dolognak.
16. Skittles (válaszként erre: 14. - KisMaki93)
2012. nov. 20. 12:09

Le a kalappal...RR és még 90 perc is. Az kemény. Nagyon ügyes vagy.

Én nemsokára megyek kocogni, bele kell húznom.

Utána jövök :)

2012. nov. 20. 12:09

sziasztok:) tetszik ez a fórum. már egy ideje gondolkodok, hogy valamit kéne, és talán pont ez hiányzott.

71 kg vagyok, és szeretnék 53 - 55 lenni, mint.. kb. 5 éve.


az egyetlen problémám az akaratommal van, hogy általában 7-10 nap után ellustulok, elvesztem a motivációmat, nincs kedvem tornázni menni, vagy megkívánok egy csokit..

.. de ha "segítünk" egymásnak, sikerülhet ;)

2012. nov. 20. 12:05

Én is a héten vagy a jövő héten megyek kondiba, csak várom,hátha kapok valami diákmunkát!:)

Ha esetleg valaki szegedi mehetnénk együtt edzeni!:)


Ma nekem fehérje napom van,szóval valamit túróból,tojás fehérjéből,virsliből fogok kreálni!:)

Mai edzés: 30 perc taposás és 90 perc Alakreform Rubint Rékával(imádom:) )

13. Skittles (válaszként erre: 4. - Emmaszabo22)
2012. nov. 20. 11:58

Igenis menj kondiba szerintem, én is 100kilósan(úúúristen, leirni is rossz) mentem le január végén kondiba, úgy, hogy 1 lányt ismertem, akivel legelőször elmentem, és utána egyedül jártam nap mint nap. Hidd el, nem kell szégyenkezned, mert még a legmenőbb pasiktól is azt fogod visszahallani, hogy ez igen, ebben a nőben van kitartás. Ahová én jártam inkább a cicababákat nézték ki, s azok közül is azokat, akik dobták maguk.

Nekem is pajzsmirigy alulműködésem van, és gyulladásom. Meg tudjuk csinálni, lassabban, de menni fog :)

12. b4d40997c0 (válaszként erre: 9. - B4d40997c0)
2012. nov. 20. 11:56
Nos, én kihagytam, hogy 23 éves vagyok, 75 kiló, és 60-65 szeretnék lenni... 7 évvel ezelőtt 55 voltam, az már nagyon csúnya volt, szintén fogytam 68 ról... ismét meg kellene tudnom csinálni...
11. Skittles (válaszként erre: 2. - KisMaki93)
2012. nov. 20. 11:52

Hasonló a súly, nekem ma 81,8 volt, picivel több mint tied. Csatlakoznék én is, egy pörgős fórum mindig sokat dob a lelkesedésen, kitartáson.

Eddig lement 18kg, és még van 7kg, amit elsősorban le szeretnék adni, utána formásodni, és még ledobni 4-5kg-t.

Megcsináljuk, hiszek benne :)

2012. nov. 20. 11:49
Szijasztok! Nos, nekem is tetszik ez a határozott lépés, szóval megirom, hogy mibe is kezdek. Augusztusban szültem. 82kgal mentem szülni és most 3honap után 62kg vagyok. Persze ez köszönhető az önsanyargatásnak is amibe belekezdtem. Még ha éhezem is, meg kell állnom, h ne egyek. Valamint belekezdtem a zumba fittnessbe mátol. Reméljük eléri azt a hatást amit várok tőle. Szeretnék 55-56 kg lenni megint :)
2012. nov. 20. 11:44

Hali, én is csatlakozom, jó ez a hozzáállás :)


Én nem fogok 90 naposozni, ez biztos, viszont ma 150 forintért vettem mandarint, ami fele annyi, mint egy tábla csoki, és hasonló hatást adott. Tehát igyekszem spórolósan fogyni, mert a kaját kapom (szerencsére az édességet barátom megeszi helyettem, és nem is sokat noszogat, ha nemet mondok a kínálásra :) )


Azon filóztam, hogy reggelire mától kezdve szendvicset fogok hozni dolgozni, anyumtól kaptam szendvicssütőt. De nem fehér kenyérrel kellene, bár mivel azt is ingyen kapom, lehet az a 4 szelet naponta belefér. Napközben gyümi meg kv (az muszáj), ebéd, és 7-8 után már semmi. Azért akkor, mert 10-11 körül fekszem, tehát lefekvés előtt 3-4 órával nem eszek.


Mozgással vagyok hadilábon, otthoni tornára már vannak jelöltek kinézve, de délután mindig érdekesebb weblapot készíteni, reggel meg aludni. Pedig akkor lennék jó, ha reggel fél óra és este/délután fél órát sikerülne tornáznom.


Illetve feladom. Ha szomorú vagyok, akkor felborul minden. Vagy nem eszek egyáltalán, mert gyomoridegem van, vagy zabálok. És elhiszem, hogy sz.r vagyok, és soha nem tudok lefogyni. Pedig nekem "csak" 10, max 15 kilótól kellene megszabadulnom.


De jó lenne egy olyan csapat tagja lenni, ahol lelket öntenek belém ha szomorú vagyok, és elhiszem, hogy nem fogok lefogyni :)

2012. nov. 20. 11:32

Sziasztok!:)

Na!Örülök,hogy már páran ide ,,tévedtetek":)))

Hát tényleg igaz,hogy a kitartás,akarat,a céltudatosság az egyik alapelve annak,hogy tényleg sikeresek legyünk.

Én már 2-szer lefogytam 20 kg-t,csak jöttek lelki válságok,s telezabáltam magam...:( Meg nálam nagy hiba volt, hogy nem bírtam saját magammal ,,fogyni"..Azaz mindig kövérnek éreztem magam,még 70 kg-san is... Ezért gondolom most már 20 éves fejjel, hogy nem csak testileg,hanem lelkileg is meg kell változtatni magunkat.

7. Mion
2012. nov. 20. 11:26

Sziasztok! :)


Én már régóta kattogtam azon, hogy valamihez kezdenem kéne magammal! Túl vagyok már egy 90 naposon, azt még általánosban csináltam végig, mert a szüleim elkezdték, én meg egykeként beszálltam! :) Akkor lement több, mint 10 kg, de vissza is kúszott az évek alatt!

AZóta egyszer már próbáltam a kcal-számolást is, az nagyon bejött! Csak az egyetemista életmód nem mindig kedvez ennek, én meg megveszek főtt kaja nélkül, egész nap gyümölcsön :/

Látjátok? Mindig van kifogásom, de mostantól nem lesz! :) Lassan férjhez mennék, babát szeretnék (bár előbb ahhoz pasi kell xD), de ehhez előbb az kell, hogy egészséges legyek és jól érezzem magam, példát mutassak :)


Plusz mától szeretnék elkezdeni futni, intervallumos edzést szeretnék próbálgatni, aztán majd kiderül :)


Most 97 kg körül vagyok szerintem, egy 20 kg-t le szeretnék adni, persze nem mostazonnal, mert nem hiányzik egy méretekkel nagyobb bőrzakó :D

6. zsoka1984 (válaszként erre: 5. - Emmaszabo22)
2012. nov. 20. 11:14

A férjem az felszedett már 10 kilót. Most kezdi ő is sokalni, de szinte kényszere van és tudja hogy imádok sütni tehát ki is használja.

Én kocsi helyett nagyon sokat biciklizek, de előbb-utóbb lehet ez is kevés lesz.

5. emmaszabo22 (válaszként erre: 3. - Zsoka1984)
2012. nov. 20. 11:07

Én megértelek! Az én párom most van leszokódban,és napi 1 kiló dudli,csokik,bonbon stb...úgy lecsúszik neki,mint ha levegőt venne,és grátiszba még csak nem is hízik :/

Én is nagyon édesszájú vagyok,és most hogy jön a karácsony a sok puszedli, a sok karácsonyi édesség...én is elcsábulok. Eddig jól ment, de ezeknek nem tudok ellenállni...ezt kéne megtanulnom! =D

2012. nov. 20. 11:04

Én 104kiló vagyok,pajzsmirigyalulműködéses,de ez nem akadály,hogy lefoggyak,csak jobban kell akarni =D

Én életmódot váltottam, és sportolok, de szeretnék járni kondiba,csak még nincsen merszem...így itthon sportolok. Elakarok kezdeni hullahoppozni is meg lehet veszek fitball labdát.

Első nagy célom,hogy márciusig foggyak 16kilót.

3. zsoka1984 (válaszként erre: 2. - KisMaki93)
2012. nov. 20. 11:03

Én év elején nagyon sikeresen változtattam az evési szokásomon nyárra le is dobtam 12 kilót. Közben a férjem leszokott a cigiről és mást sem akar csak édességet enni, minden nap. Így nekem is vissza jött 6 kiló. Nagyon édes szájú vagyok és olyan nehez állom meg a mértéket.

Evvel nem a férjemre akarom fogni, mert nagyon örülök hogy leszokott, csak így nehezebb.

2012. nov. 20. 10:52

No,akkor kezdem Én!:) Most a 90 napos diétába vetettem bele magam, mert kell,hogy újra megtanuljam a kontrollt!:)Mellette keményen edzek, s jelenleg 91,7 kg vagyok, de szeretnék nyárra 65 kg lenni!:)

Arra gondoltam,hogy az első ,,feladat" legyen az, hogy estig mindenki leírja a céljait,a vágyait!:)S már MÁTÓL így kezdünk el élni!:) Lehet,hogy még engem is 27 kg választ el a célomtól, de tudom,hogy megcsinálom!:) Ne csak mondjuk,bizonyítsuk be magunknak!:)

2012. nov. 20. 10:43

Sziasztok!:)

Azoknak nyitottam ezt a fórumot, akik szeretnének testileg és lelkileg is változni! Itt nem muszáj mindenkinek ugyanazt a diétát követni, itt a lényeg: hogy lelkileg és tippekkel segítsük egymást,hogy végre elérjük a kitűzött célunkat!:)

Együtt könnyebb!:)Várok/Várunk mindenkit sok szeretettel!:):)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook