Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! fórum

Valaki lenne a lelki társam egy fogyókúrában? Kezdjük együtt, így talán könnyebb lesz! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
219. d0ec5a97bb (válaszként erre: 218. - Angyal44)
2009. máj. 23. 23:44
szia :)minden mozgás mozgás:))
2009. máj. 23. 23:27

Sziasztok.

Ma is volt jó kis testmozgás a kertben, remélem ez is ér valamit.


Helmo az egy ubival és két almával, hogy bírtad a napot? Nem túl kevés ez?

2009. máj. 23. 17:57
annyi hogy kenyeret már nem nagyon eszik nem veszek:)minden reggel abonetettet eszik 4-et megkenem vajjal majd megírom melyikbe van a legkevesebb kalória pulykasonka lazac csemege karaj plusz ubi rá v retek mint egy szendvics.szereti.zöld teát adok neki a folyadék majdnem 100%-a tea v szénsavmentes víz.
2009. máj. 23. 17:51

aha nagyon fel van dobva tőle.mi vagyis én kalóriát számolok.csak hal lazac csirkemell amit használok.ebből mindent főzök.az édességek zabkorpából készülnek:torta süti gyümölcskenyér.olajat nem használok csak spriccelve.

mindent főzök csak mikor főzök felírom mindennek a súlyát kalóriáját majd a végén kiszámolom mennyi kalória van 1g-ba és mielőtt tálalok neki lemérem mennyit eszik belőle .naplót vezetek itthon.tegnap székelykáposzta volt pl.csirkemellből ez 100g 62kalória egy kilo 620kal. hát ugy számoltam ki a kalória adagját mintha ülőmunkát végezne mert ugye 150kg-al nem nagyon futkározik az ember.

215. helmo7 (válaszként erre: 214. - D0ec5a97bb)
2009. máj. 23. 12:54

Hűűűű!

Ez azt jelenti, hogy alig 2hó alatt leadott a párod 15kg????? Ahhhh! Miből,miket,hogy főzöl neki? Írnál nekem egy pár ötletet...stb!? Mozog is?

214. d0ec5a97bb (válaszként erre: 212. - Helmo7)
2009. máj. 23. 11:55
jaj és azt hozzá tenném neked mivel visszaolvastam jó pár oldalt én csak 64,6kg voltam mikor kezdtem de azért írok neked mert a párom csak azt eszi április 1-től amit főzök neki,ő 150,6kg volt akkor ,most 136,csak azért hogy hitelesebb legyek neked !!szép napot és nagy kitartást akarat erőt kivánok neked!!!!!!!
213. d0ec5a97bb (válaszként erre: 212. - Helmo7)
2009. máj. 23. 11:46
szia finom !!!én kalória számolós vagyok használok zabkorpát meg búzakorpát is ebben kevesebb a kalória 170 viszont nincs benne annyi ásványi anyag.ált-ban összekeverem a kettőt.sütit is ebből sütőm .segiti az anyagcserét a rost tartalom miatt az igaz hogy a malackák is ezt eszik de van is szaguk ne felejtsd el:)tényleg laktató ne is nézd azt hogy mennyi kalória 100g mert azért annyit nem raksz bele sok mindenbe de rengeteg folyadékot sziv fel fogyaszd bátran!!
212. helmo7
2009. máj. 23. 11:32

Sziasztok!


Dolgozom megint, így hát van egy kis időm (sajnos alig van vevő) írni nektek!

Ettetek már tejbezabit? Állítólag olyan mint a tejbegríz, csak zabkorpából van, egészséges, és nem hizlal!? Holnap reggelire azt fogok főzni! A Fiam lesz a teszt:)))(mindenevő):DDDD

Amerikai palacsinta receptet is kaptam! A szomszéd csajszi ezen, meg a tejbezabin élt egy ideig, és nagyon lefogyott! Mondta, hogy sosem volt éhes, ráadásul olyat evett amit szeret.

Utána néztem a tápanyagtáblázatban, hát azért van benne rendesen szénhidrát is meg kalória is! Csak azt nem értem, hogy a disznókat nem korpával hizlalják? Akkor az embert miért fogyasztja!??


Krisz!

Az Északisarkon laktok? :DDDD

Üzennék a télapónak! :DDDDDD

Cseréljünk már! ..én utálom a meleget, te meg a hideget! Hmmm..? :)) Itt nem lenne gondod a melóval sem, mert nincs!!

211. nagyi57 (válaszként erre: 204. - Helmo7)
2009. máj. 23. 06:08
Sziasztok!!No ugye-ugye,hogy meg lehet csinálni,és finom is.A lángost is meg sütöm hasonló módszerrel!!
210. helmo7 (válaszként erre: 206. - Sabine25)
2009. máj. 22. 16:22
...egészség!!!!!!!!
209. helmo7 (válaszként erre: 208. - BollerKrisz)
2009. máj. 22. 16:21
Engem nem is olvasol? ...én írtam!
2009. máj. 22. 15:39

Halihó lányok!


Megvagyok ám én is, csak hatalmas gondom van, amitől állandóan rágcsálok, még jó, hogy van itthon szalonna, azt ropogtatom sütve, így legalább nem hízom, de tényleg.


Lenne itt kinn sok melóm, sőt még annál is több, ami klassz, jó pénz, csak nincs, aki vigyázzon a kislányomra, oviba meg itt nem akarom adni. Elég gáz, az ideg öl, hogy mit tegyek. Se rokon se barát, akit ki tudnék hozni, és csak a semmibe veszik a rengeteg lóvé én meg eszem miatta a kefét és a szalonnát. Tudom nem a témába vág, csakhát muszály voltam kiírni magamból, bocsi.


Leszoktunk (velem az élen) róla, hogy leírjuk ki mit eszik. Miért?


Nálunk nagyon hideg van, nem tudnátok egy kis meleget küldeni????

207. BollerKrisz (válaszként erre: 206. - Sabine25)
2009. máj. 22. 15:35
általános közérzetem és lelkivilágom javítása végett (nem tudok rá 1 szóban felelni.)
2009. máj. 22. 13:50

Kezdjünk az elején..

Ki-miért akar fogyni?

egészség? szépség? Másoknak akarsz esetleg imponálni ezzel?

Mindenkitől 1 szót kérek..

2009. máj. 22. 13:48

Én szivesen segitenék:)

De kemény edzőtök lennék..

204. helmo7
2009. máj. 22. 13:47

Sziasztok!

Angyal! Felénk is nagyon meleg van. Ugyan nem érzek ebből semmit, mert napi 11-12 órát a munkahelyemen töltök, és itt klíma van. Akkor rossz ha kimegyek a levegőre és mellbe vág a hőség, bár este nem olyan vészes már!


Ki, hogy áll a fogyival? Azt hiszem én túlzásba viszem, mert alig vagyok hajlandó enni! Tegnap pl. ettem egy kígyó ubit,2 db zöldalmát. Ma is ez lesz kajcsim. Este semmi. Muszály ezt csinálnom, mert vasárnap Anyáékkal bográcsozunk. Marhalábszárpöri lesz, ami a kedvenceim közé tartozik, és tuti enni fogok belőle persze köret nélkül.

Jól van akkor lányok csak azért nem jöttök ide mert sok a dolog! Azért néha írjatok!


Krisz!! Eltüntél!


Nagyi! Sütöttem ám zabkorpából, meg tönkölybúzalisztből palacsintát! Isteni volt! A Fiúknak is izlett nagyon!

203. nagyi57
2009. máj. 22. 06:49
Kellemes ébredést mindenkinek.Irány a kert addig amíg nem tűz a nap.
2009. máj. 21. 23:06

Sziasztok.

Semmire nincs időm, de ebben a nagy melegben erőm se nagyon. Felétek is ilyen fülledt meleg van? Az egész napos munka ilyen időben kiszívja az összes erejét az embernek.

Vigyázzatok magatokra.

201. helmo7
2009. máj. 19. 19:20

Sziasztok!


Köszi Angyal!:)


Ma is ügyes voltam! Tornáztam!

Hideg uborka levest készítettem (habarás nélkül), ezt este esszük majd, ebédre meg spenótot, virslivel, tojással. Az enyémet nem rántottam be, csak bele kevertem a tojást főzés közben. Ettem már jobbat nem mondom, de annyira éhes voltam!


Mérlegre majd csak hétfőn állok legközelebb, mert ez a 'minden reggel mérlegelés' nem működik nálam! Tegnap sem ettem vacsit, és mégis 1kg-val többet mutatott! A párom azt mondja , hogy észre vette, amikor másik helyre rakta a kis szőrnyet(mérl.) többet mutatott neki,+1kg-val! ?? Lehet! Hétfőn kipróbálom! ...vagy csak szivat az ember??!:DDDDD

2009. máj. 18. 21:20
A mai tornám megvolt, egy jó órát gyomláltam, kapáltam a kertben, le is izzadtam tőle rendesen :)
2009. máj. 18. 19:06

Sziasztok.


Helmo gratulálok :) A nyugdíjas torna is mozgás :)

Azért ekkora súllyal nem könnyű ugrándozni.


Krisz sajna előfordul az ilyen az emberrel, nekiesel és ledolgozod.

2009. máj. 18. 18:34

Sziasztok!


Meg sem merem mondani mit ettem tegnap meg ma. Tegnap ünnepeltük Zsófim névnapját, gulyásleves főztem brokkolit és karfiolt rántottam sült csirke és sült krumpli volt hozzá tartárral és édes-ecetes káposztával meg dobostortát csináltam 16 szeletest. Mindenből ettem 2x is és 4 szelet torta is lecsúszott. Ma a maradék (sajna jó kiadós 2 szelet tortával) Az elöbb álltam mérlegre 63.8 kg majd másfél kilót híztam 2 nap alatt. BRRRR!

Sajna a felülés és guggolás is elmaradt, mivel olyan jól bez..., hogy mozdulni is fájt. Most kezdhetek mindent előlről, pedig olyan szépen elindultam lefelé, viszont legalább nem ment 65 fölé, már ez is nagy szó nálam.

197. helmo7
2009. máj. 18. 12:38

Héééé csajok! Hol vagytok? Ugye nem hagytatok itt!!??


Mérlegeltem! -3,5 kg!!!!

Nagyon örülök! Ez ad egy kis löketet!

Ma rakott brokkolit csináltam ebédre(a rizst kihagytam), délután meg gyümölcsözni fogok. A vacsit megint kihagyom, de azért van vésztartalékom, egy kis gyümi:))))


....és tornáztam!!!! Nagyon nyugdijasan nyomtam , de lesz ez jobb is!!

196. helmo7
2009. máj. 17. 16:58

Helló lányok!


A tegnap estét is túléltem!Az eper meg én:)! Munka után befeküdtem a kádba, és relaxáltam egy félórácskát, míg vacsiztak a Fiúk.(nehogy kísértésbe essek, és el egyek előlük mindent).

Ma is gyümőlcsnapot tartok.

Reggel: kávé, tízórai: 1 alma, ebéd: ananász, uzsi: eper, vacsi: kimarad:( ...remélem, hogy kibirom! Holnap reggel megmérem magam. Ha nem jelentkeznék többet akkor az azt jelenti, hogy rákővűltem a mérlegre !:DDDD Úgy érzem ment le most egy pár kiló, vagy...dkg! Kitartást mindenkinek! Holnap!:)



Krisz! Te hol tartasz?

195. angyal44 (válaszként erre: 191. - Nagyi57)
2009. máj. 17. 13:26
Mostanában nekem is ezek voltak a tornáim és még lesznek is pár napig :)Tegnap pl. először kigyomláltuk, utána meg tele palántáltuk a fóliát.
2009. máj. 17. 13:24

Sziasztok.


Meg vagyok ám, csak ki sem látszottam a héten a melóból :( Tegnap rámerészkedtem a mérlegre, meg voltam elégedve, jó csak egy kicsit, mert húsvét óta nem híztam, sőt fél kg-mal kevesebb. Csak hát ez nem elég az üdvösséghez.

Ma délután torna helyett jó kiadós sétát tervezek, elmegyünk bodzát gyűjteni és nekem nem szokott megfelelni az ami közel van :)


Ebédre vadpörköltet csináltam durumtésztával.

193. helmo7
2009. máj. 16. 17:21

Sziasztok!


Tegnap délután egy sült csirkecomb ubival, este ananász(nem konzerv),és 1 alma volt a kajcsim!

Ma délelőtt uborkát, este meg epret fogok enni!

Nagyon bele kell húznom! A torna nem megy! Hogy kéne rávenni magam? Borzasztó lusta vagyok!:(

Hol vagytok csajok?

2009. máj. 15. 16:19
Sziasztok !Én holnaptol elkezdek egy 2 hetes diétát mert igy hogy figyelek a kaloriára nagyon lassan mennek a kilok még mindig 66 vagyok:(a holnapi reggeli:kávé,ebéd 2 fött tojás retek,vacsi:tonhal magába.....remélem birni fogom!Mindenkinek kitartást....borzaszto ez a fogyokurázás anyira utálom...:(
191. nagyi57
2009. máj. 15. 13:40

Sziasztok!!Idáig áramszünet miatt a kertbe voltam de jól esett.Nagyon sokat ért a tegnapi eső,szépen rendbe tudtam tenni,úgy hogy a mai tornám nekem megvan.


reggeli:1 szelet kenyér-sült szalonna-rezek-uborka.


ebéd:húsos káposzta-1 szelet kenyér.


uzsi: 1 db alma lesz.


vacsora:párizsi-fött tojás-paradicsom lesz

190. helmo7
2009. máj. 15. 11:26

Sziasztok!


Beindult a meló!:(


A fogyit kezdhetem előről, bár nem tudom mennyivel vagyok több mint mielőtt haza jött a Hugim, nem álltam azóta mérlegre.(nem merek) Tegnap megkívántam a rántotthúsit. Tönköly telj.kiörl.búzalisztet, up1 zsemlemorzsát használtam hozzá.Ez nem is lett volna baj, de krokettet sütöttem hozzá a fiúknak,..ezt nem kellett volna! Nem tudtam megállni, hogy ne egyek belőle!:( A nehéznapjaim előtt állok, és egyszerűen nem bírok magammal. Bármit feltudnék falni!!

Felraktam a gépemre a képeket amiket a Hugival csináltunk magunkról!:( Jézusom! Katasztrófa vagyok! Legszivesebben ki sem jönnék az utcára!

Ma még nem ettem, mert elfelejtettem hozni magammal,de már éhen halok! Lehet azzal büntetem magam , hogy nem eszem ma semmit. Az elmúlt napok nagy zabálásai miatt kitágult a gyomrom , és mintha valami feneketlen űr tátongana helyette!

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook