Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valaki beszélgetne velem? Szomorú vagyok és mérges, magamra... fórum

Valaki beszélgetne velem? Szomorú vagyok és mérges, magamra... (beszélgetős fórum)


1 2
2011. jan. 29. 18:04

Szerintem sem kell lelki ismeret furdalásodnak lennie. Nekem tavaly volt hasonló problémám, csak nem pont ilyen. Engem egy közösségi portálon talált meg egy fiú, beszélgettünk, de nem ígértem neki semmit. Aztán lett a párom, ekkor ő megsértődött rám,és azt mondta,h leissza magát, meg megy megnyugodni. Nem tudtam mmit kezdeni vele, mert sose találkoztunk személyesen, így nem is értettem,hogy hogy bukhatott ki ennyire. De pár hónap múlva megkeresett és minden rendben volt, tényleg csak egy kis idő kellett neki.

A netes ismerkedésről meg csak annyit: én (is) azt mondtam,h neten sose találok jó, normális pasit, aztán mi ad Isten? Beszélgettem egy sráccal, találkoztunk (nem akartunk egymástól semmit, csak barátságnak indult, mindkettőnk részéről) és most már 8 hónapja együtt vagyunk. :) Pedig én is jobban szeretem a személyes ismerkedést.

Csatlakozni tudok az előttem szólokhoz,hogy nagyon helyesen tetted,hogy most elmondtad őszintén,mit is érzel (illetve nem érzel). Ha keresni fog, akkor pedig lehet,hogy a végén nem egy párkapcsolatot, hanem esetleg egy barátot találtál. :)

40. Ametiszt19 (válaszként erre: 1. - 8f998d94ac)
2011. jan. 28. 21:53
Kedves fórumindító!Én is azt hittem 2 éve, hogy az élet egy valaki... pedig nem. Megbántottam, mert szeretett (én is szerettem nagyon- akkor).De valami történt. Akkor bántam, most már egyáltalán nem. Szerintem helyesen cselekedtél, úgy igaz, ahogy a lányok írják, ritka az ilyen őszinte ember. Fogd fel úgy a dolgot, hogy ha hitegetted volna az illetőt, akkor tőle is elvetted volna az esélyt, hogy megtalálja a párját. Keress tovább bátran, előtted az élet :)
39. aeb750e196 (válaszként erre: 1. - 8f998d94ac)
2011. jan. 28. 17:52
Hogy vagy?
38. cbc194424a (válaszként erre: 1. - 8f998d94ac)
2011. jan. 27. 23:49

szia

én már törtem össze a szívét másnak,hasonló megfontoltságból...ne aggódj túl lesz rajta.....még mindig jobb őszintének és egyenesnek lenni mint hazugságban tartani valakit hosszú időn át....légy büszke magadra mert klassz csaj vagy....olyan ritka ez a mai világban mint a fehér holló

37. aeb750e196 (válaszként erre: 35. - Kismarcsi)
2011. jan. 27. 20:42
:) ámen
36. kismarcsi (válaszként erre: 32. - 8f998d94ac)
2011. jan. 27. 19:43
Gyere,és beszélgessünk kellemesebb témáról ha van kedved:)
35. kismarcsi (válaszként erre: 34. - Aeb750e196)
2011. jan. 27. 19:43
Szia.az hogy kiírja mindenhol,az nem téged minősít.biztos kellemetlen,de ne törödj vele.minden csoda 3 napig tart:)
34. aeb750e196 (válaszként erre: 3. - Adrika79)
2011. jan. 27. 19:05
velem pont ez történt...mármint már egy éve beszélgettem valakivel, és hát én mint kiderült többet képzeltem bele,mint ő... szombat óta párkapcsolata van... én írtam neki,megírtam,hogy mit érzek (sosem szoktam pasinak vallani,most megtettem) és ő mit tett? direkt kiírogat mindent facen, msnen... először fájt,de most valahogy jól vagyok :)
33. agnes1219 (válaszként erre: 32. - 8f998d94ac)
2011. jan. 27. 18:58
szióka,szerintem,nem,is kel elsietni,a bárválasztást,és a kapcsólat akór jó ha meglehet,mindent beszélni.}az öszinteség,a lényeg.és hógy,egy húlámhózónlegyél. üdv ágnes
32. 8f998d94ac (válaszként erre: 31. - Kismarcsi)
2011. jan. 27. 18:24
Már nem annyira. Talán holnapra már jól leszek. Köszönöm a választ!
2011. jan. 27. 18:23
Még mindig szomorú vagy?:))
2011. jan. 27. 18:23
Most mennem kell, de mindenkinek nagyon köszönöm a válaszokat, jobban érzem magam! További szép napot (estét) mindenkinek!:)
29. 8f998d94ac (válaszként erre: 27. - Kismarcsi)
2011. jan. 27. 18:21
Ja, akkor félreértettem, bocsánat. Igen, szerencsére nem ígértem, nem hazudtam, ezért ez enyhíti a lelkiismeretfurdalásomat. Igen, biztos, hogy megérzem majd, ezért sem ugrottam ebbe most így bele. Nem érdemes elkapkodni! (nem is szabad!) Köszönöm!
28. 8f998d94ac (válaszként erre: 21. - Frenszy)
2011. jan. 27. 18:17
Szia! Igen, tudom, hogy elég bizonytalan ez a netes ismerkedés, illetve a kimenetele. Persze, tudom, hogy nem lehet ennyiből elkönyvelni, de amiket leírt magáról és amilyen én vagyok, az merőben más! Való igaz, hogy megjelenik az ex is a gondolatomban, de meg sem próbálom az újhoz hasonlítani, vagy az újat Őhozzá, hiszen akkor sosem találnék másik társat. Nem szabad a régit keresni az újban, ezt tudom és nem is teszem! Na jó, pasi-pasi, de azért fáj Neki és nem tudok elmenni emellett csak úgy. Köszönöm!
27. kismarcsi (válaszként erre: 23. - 8f998d94ac)
2011. jan. 27. 18:14

Nem arra gondoltam hogy itt a világvége,csak arra hogy most egy kicsit lelkiismeretfurdalásod van,mert úgy érzed megbántottad.de mivel konkrét dolgot nem ígértél,nem hazudtál,szerintem ne is legyen lelkiismeret furdalásod.:)

a férjhezmenésről annyit,megérzed úgy is ha eljön az igazi.és akkor......:)

26. 8f998d94ac (válaszként erre: 20. - Diegóóó)
2011. jan. 27. 18:13
Szia! Persze, azért egészen más volt nekem elfelejteni az exbarátomat, mint amilyen neki lesz engem... Már csak azért is, mert mi sokáig együtt voltunk, nekünk már emlékeink is vannak, közösek, csók is volt, szóval ez mind olyan, ami ezzel a sráccal még nem volt. Remélem hamar túljut rajta(m)! Köszönöm!
25. 8f998d94ac (válaszként erre: 19. - Missmonroe)
2011. jan. 27. 18:10
Na igen... én tényleg csak elképzelni tudom a másik arcát (...)! ...de ő látott rólam képeket és azt mondta, hogy azok fogták meg és az, ahogyan beszélgettünk. Igazság szerint nekem nem csak társkeresőn menne a dolog, mert élőben is kapom a dícséreteket, de valahogy egyikük sem az elképzeléseimnek megfelelő, ezért próbáltam ki a társkeresőt. Nagyon remélm, hogy nem sokáig kesereg, mert tényleg nem akartam, hgoy ennyire fájjon Neki, ezért is mondtam meg gyorsan az elején! Direkt most mondtam meg, mert ha várok, találkozunk, netán még a csók is elcsattan és utána intek búcsút, az sokkal fájdalmasabb lett volna Neki! (és nekem is.) Persze, most nem fogom keresni, bár szerintem ő, magától fog. Köszönöm:)
24. 8f998d94ac (válaszként erre: 18. - Gica66)
2011. jan. 27. 18:05
Szia! Én nem vagyok annyira szomorú, mint a srác... Mondhatnám, hogy csak a lelkiismeretem piszkál, de nem voltam még szerelmes a fiúba, tehát én nem zuhantam magamba. Igen, vannak elképzeléseim, terveim a jövővel és a nagy Ő-vel kapcsolatban, ezek mellett pedig kitartok! Én őszinte, nyitott, határozott ember vagyok, úgyhogy ezzel nem lesz gond. Keresgélek még, majd meglátjuk, mit hoz a jövő! Köszönöm szépen a jókívánságot is! Rendben, ksözönöm a lehetőséget az e-mailen keresztül történő beszlgetésre is!:)
23. 8f998d94ac (válaszként erre: 12. - Kismarcsi)
2011. jan. 27. 18:00
Azért szerencsére nem világvége hangulatban ülök itt, csak piszkál a lelkiismeretem. Én ilyne vagyok! Áá, nem sietem el a férjhez menést:) Jól "megnézem", hogy kivel alakítok ki párkapcsolatot!
22. 8f998d94ac (válaszként erre: 10. - Sziporka13)
2011. jan. 27. 17:58
Szia! Nem, én nem keseredtem el, mert nem voltam még szerelmes, csak a lelkiismeretem bánt, hogy fájdalmat okoztam a srácnak, pedig eszem ágában sem volt! Igazság szerint nem a szívem csücske a társkereső oldal, de gondoltam kipróbálom. Majd meglátjuk, mi, hogy' lesz. Persze szívesebben ismerkedem személyesen inkább! Köszönöm, viszont kívánok sok sikrt!
2011. jan. 27. 17:56

Én egyszer találkoztam egy fickóval netről. Mert nagyon összepasszoltunk látszólag. Órákat chateltünk nap, mint nap. Izgulva vártam a találkozót, erre meg rám köszönt nagyon vékony hangon, hogy szia... :D Na ott dőlt mindent, beszélgettünk nyögve-nyelve egy órát és elbúcsúztunk. Szóval hatalmasat csalódtam. Arra akarok kilyukadni, 1, hogy net ismerkedésből semmit nem tudsz meg a másikról, 2,hogy egy találkozóban még nincs semmi. Lehet élőben beszélgettek kicsit, és rájössz, hogy ő lehet akár az igazi. Ezt így nem lehet elkönyvelni, hogy ő nem való hozzád, mikor még nem is találkoztatok. Tudod a szerelem nem ilyen. Lehet, hogy neked még a gondolataidban ott van az ex párod és hozzá akarsz mindenkit hasonlítani. Nem tudom, csak nehogy ilyenbe ess. Szerintem az első nagy szerelem után ebbe mind beleesünk, hogy őt keressük másokban is. :)

Egy szónak is száz a vége, az, hogy ég és föld vagytok, nem azt jelenti, hogy nem illetek össze.

Amiatt meg ne légy szomorú, hogy ő kibukott, nyugi pasi, gyorsan túl teszi magát.

20. diegóóó (válaszként erre: 15. - 8f998d94ac)
2011. jan. 27. 17:56

Szia!


5 évet azért nem lehet összehasonlítani azzal, hogy levelezel valakivel. Ne haragudj magadra.Ki fogja heverni.Te pedig nyugodtan keresgess tovább!:)

2011. jan. 27. 17:56

a nettel vigyázni kell, mert nagyon gonosz tud ám lenni szerelem-téren. igenis, bele lehet szeretni a másikba, csak ritkán van az, hogy tényleg belé leszel szerelmes és nem abba a képbe amit elképzelsz róla. a srác lehetett szerelmes, főleg ha társkeresőn találkoztatok ahol azok az emberek vannak első sorban, akiknek valamiért máshogyan nem megy. valószínűleg ő eleve elkeseredettebb volt, beléd kapaszkodott, hogy te vagy neki vagy leszel neki, aztán most csalódott. most szomorú, de végül örülni fog, hogy őszinte voltál hozzá és nem a való életben szeretett még jobban beléd pár találkozás után és hagytad ott akkor. Időt kell hagyni feldolgozni és minden rendben lesz. szerintem egy darabig ne beszéljetek, mert felkavarhatod őt:S


Csak ügyesen, és mosolyogj sokat:)

18. gica66 (válaszként erre: 1. - 8f998d94ac)
2011. jan. 27. 17:56

Kedves Vivien!

Eggyáltalán ne légy szomoru!Most abban a korban vagy mikor tapasztalatokat kell gyüjtened,ezek nem mindig pozitivak.Ismerkedj és gyüjcsed össze tapasztalataidat,hogy mikor eljön az ideje és megjön a Ö feltudd ismerni igen öt vártad.Legyél mindig öszinte,nyilt és nyitott, merd kimondani érzéseidet.Tudd azt kit keresel ,külsöre belsöre.És merj továbblépni ha nemtalálod meg az adott társadban.Amit most jol csináltál.Nemkell beérni az embernek bárkivel!Legyenek álmaid teveid társ megfog jönni hidd el.

Remélem tudtam segiteni.Sok sikert!Ha gondolod irj bámikor,bármiröl,ha egyedül érzed magad.Az email cimem fentvan.

17. 8f998d94ac (válaszként erre: 9. - 0d7f0d9de8)
2011. jan. 27. 17:55
Szia! Persze, direkt az elején közöltem, hogy ne fájjon annyira, amennyire mégis fájt... Igen, szerencsére nem a hülyeségekkel foglalkozom, próbálok komolyan gondolkodni, élni. Várok még, hátha "jön" egy olyan fiú, akivel egyezünk! Köszönöm Neked is!
16. 8f998d94ac (válaszként erre: 7. - 1a87171939)
2011. jan. 27. 17:52
Szia! Igen, az nekem is feltűnt, hogy ilyen gyorsan belémszeretett. Mondjuk Ő erre azt mondta, hogy a képeim miatt is, meg azért is, mert amilyen vagyok. (mert sokat leveleztünk és gondolom abból leszűrt valamit, ami tetszett neki.) Mindenesetre én még nem voltam szerelmes bele. ...csak azért bánt, hogy fájdalmat okoztam neki! Igen, szándékosan mondtam meg még most, mert ha húzom az időt, az csak rosszabb, mégnagyobbat esik szegény. De, azért enyhítettél a lelkiismeretfurdalásomon egy kicsit és a többiek is, akik eddig írtak (ismét köszönöm nekik)! Köszönöm, viszont kívánom a további szép napot!
15. 8f998d94ac (válaszként erre: 6. - 91d4989ab9)
2011. jan. 27. 17:47
Szia! Igen, biztos, hgoy rájön, csak azért sajnálom. Nekem is egy évbe tellett, mire kivertem a fejemből az exbarátomat... Köszönöm Neked is a választ!
14. 8f998d94ac (válaszként erre: 5. - Kismarcsi)
2011. jan. 27. 17:45
Szia! Nem, én szerencsére nem sérültem annyira, mint Ő, mert én nem voltam szerelmes. ÉN csak azér t vagyok szomorú, mert fájdalmat okoztam Neki, pedig nem akartam! A lelkiismeretem piszkál. Igen, lehet, hogy labilis, bár írta, hogy Halak jegyű, ami azt hiszem érzékeny lelket takar. Mondjuk az nem baj, inkább legyen ilyen, mint egy kő! ...csak sajnálom, hogy megríkattam. Igen, keresem tovább a társamat, remélem a srác is tovább tud lépni és Ő is megtalálja majd! Köszönöm Neked is!
13. 8f998d94ac (válaszként erre: 4. - Aee0cf5a18)
2011. jan. 27. 17:41
Szia! Csak azért vagyok, mérges magamra, mert akaratlanul is megbántottam. Én még nem voltam bele szerelmes, szimpatikus volt és lehet, hogy tudtam volna szretni, de most még nem voltam szerelmes. Azt én is megmondtam Neki, hogy mindkettőnknek így lesz jó, mégha nem is hiszi, hiszen annak semmi értelme, hogy hazudjak neki! ...met csak hazugság lett volna, ha azt mondom, hogy jó nekem így. Köszi Neked is!
12. kismarcsi (válaszként erre: 5. - Kismarcsi)
2011. jan. 27. 17:41
Írunk neked nagy bölcsességeket,de közben eszembe jutott,hogy volt amikor én is úgy éreztem vége a világnak,mert megbántottam a "pasit",vagy fordítva.szóval:majd holnap könnyebb lesz,és bátran ismerkedj.nem kell mindjárt férjhez menni:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook