Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Velem van a baj, túlkomplikálok, vagy jogosan vagyok mérges és szomorú a barátom miatt? fórum

Velem van a baj, túlkomplikálok, vagy jogosan vagyok mérges és szomorú a barátom miatt? (beszélgetős fórum)


1 2
47. Mézes-Krémes (válaszként erre: 46. - Csgybzs)
2015. márc. 5. 12:59

Igen-igen, jogos, hogy inkább a jövőjére koncentrál, de szerintem ha ezt így megteszi, akkor valóban egyértelmű hogy semmit nem érez a csaj iránt.


Ha húsz évesen elég neki csak hétvégente 2 alkalommal akkor mi lesz majd 30-40 évesen? Tény, hogy mindenkinek más az igénye, de akkor meg keressen mindkettő olyan partnert, akivel egyeznek a szükségleteik. És akkor megint ugyan oda lyukadtunk ki. :)

2015. márc. 5. 12:43

Bocs, de nem tudok mit kezdeni ezzel a szituval.

A srác láthatóan le se sz.rja, a lány, meg mint a pincsikutya. Ha meg lehet vele tenni, akkor ennyi.

A leírás alapján a srác komolyan veszi a jövőjét, sokat tesz érte, és emellett nagyon nem fair módon visszaél a lány jóindulatával és szerelmével, ez tény.


Arra gondoltam, hogy így van rendjén, hogy inkább figyeljen a jövőjére és tanuljon, mint, hogy egy alapból sem működő kapcsolatra koncentráljon, amiből még lesz neki jó pár. Ami nem megy, azt nem kell erőltetni. Persze tisztább lenne, ha a lány elé állna...


Egyébként meg nem mindenki egy szexgép. Mi van, ha a srácnak elég a hétvégi 2 szex? Nem havonta egyszer vannak együtt...

45. vacsa (válaszként erre: 43. - Csgybzs)
2015. márc. 5. 12:17

Na ne viccelj már. Ha két ember szereti egymást akkor kívánják is egymást. Még fáradtan is. Még ha egyéb gondok, nehézségek vannak az életben akkor is.

Mi az hogy nincs ideje???? Meg hétvégi ürítés...

Menjen akkor kurvához.

44. Mézes-Krémes (válaszként erre: 43. - Csgybzs)
2015. márc. 5. 12:11

Így van rendjén? Hát meglep, hogy ezt te pont így látod. Persze mindenkivel csak azt lehet megtenni, amit enged.

Szerintem a sok szex meg a mesterképzés elfér egymás mellett, miért kell kiütnie az egyik a másikat? Pláne egy egészséges fiatal pasinál, ez nem normális... Nemakarásnak nyögés a vége... Bár ebben az esetben pont nem az! :)

43. csgybzs (válaszként erre: 1. - Momo-chan)
2015. márc. 5. 09:22
Nincs rád ideje most... ennyi. Jó vagy a hétvégi ürítésre és ez most így is van rendjén. Inkább a mesterképzésére figyeljen, mint arra, hogy egy épp aktuális barátnő több sze.xet szeretne.
42. vacsa (válaszként erre: 40. - Momo-chan)
2015. márc. 5. 09:09
Akkor egyszer majd ő dob téged. Addig meg csak hagyd hogy rombolja az önbizalmadat...
41. Mézes-Krémes (válaszként erre: 40. - Momo-chan)
2015. márc. 5. 08:56

Akkor meg ne indítsad a segítségkérő fórumokat, mert itt egy ember tudna segíteni rajtad, és az saját magad. Ha ennyire nem tiszteled saját magadat, akkor senki nem fog tudni segíteni.


Várjad csak az összeköltözést. Borítékolható, a végeredmény. Valószínűleg ha a "lovagodon" múlik, soha nem fog megtörténni a dolog, vagy ha mégis, akkor abban sem lesz sok köszöneted. Azt hiszed, hogy akkor majd többet törődik veled, és többször nyúl hozzád?! Hát tévedsz, és sajnos látom már, hogy a bőrödön kell megtapasztald...


Ha képtelen vagy kilépni abból, ami szar, akkor szagold a rózsát amit szakítottál.

40. Momo-chan (válaszként erre: 39. - Gribedli***)
2015. márc. 4. 18:40
Hát nem úgy gondoltam, hogy örökre...csak egy időre...komolyan mondtam, hogy nincs rajta kívül senki barátom meg semmi...nem mondom, hogy nem vagyok jóban több emberrel de egyikük sem az a fajta akivel el tudnék menni ide-oda meg beszélni...nem tudom, valamiért a barátnőmet volt merszem otthagyni mert egy álszent hülye volt...de a barátomat...tényleg szeretem, akármilyen hülyének is néztek ezért..
39. gribedli*** (válaszként erre: 38. - Momo-chan)
2015. márc. 4. 18:26
Végleg egyedül maradnál??? Ne hülyéskedj, előtted az élet!:))) Már miért ne találnál valaki jobbat? Szerintem minden kártyád megvan hozzá!
2015. márc. 4. 16:33

Ha most azt mondom neki, hogy tartsunk szünetet és meglátjuk...akkor 1. nem birom ki, hogy ne keressem, túlságosan szeretem minden szar ellenére..

2. végleg egyedül maradnék...

37. Momo-chan (válaszként erre: 34. - Gaiha)
2015. márc. 4. 16:32
Hát mikor összeveszünk és beszélünk róla akkor szoktam mondani, hogy mi lenne jó nekem, akármiben is...aztn pár hétig igyekszik és abbamarad...
36. Momo-chan (válaszként erre: 35. - 8707c2ada9)
2015. márc. 4. 16:31
Mondjuk azt hogy javult valamennyit:D
35. 8707c2ada9 (válaszként erre: 33. - Momo-chan)
2015. márc. 3. 22:43

Hahó Momo :) ! Azóta a "más" gondok rendben?

...szóval müködik a sexuális élet!?

34. Gaiha
2015. márc. 3. 22:42

Én a helyedben előtte akkor is elmondanám az igényeimet, fizikai és lelki szükségletet egyaránt. Mert úgy senkivel nem lehet együtt élni hogy full más a kettő. Ha szerelem van ha nem a szex és a törődés fontos elem mert hat az ember fizikai állapotára ezáltal az életére.


Állítom hogy szerelmes többször lehet az ember de ritka olyat találni akivel együtt is lehet élni. Majd meglátod

33. Momo-chan (válaszként erre: 32. - Gaiha)
2015. márc. 3. 22:16
Majdnem 20 leszek mire összeköltözünk és egyetemista...és inkább feljárok minden nap pestre minthogy kolis legyek..az nem nekem való...ezt az összeköltözést meg azóta tervezzük mióta összejöttünk...valamikor ezt is el kell kezdeni különben...
32. Gaiha (válaszként erre: 31. - Momo-chan)
2015. márc. 3. 22:11
Én fiatalnak gondollak egy összeköltözéshez , gondold meg jól ! Nehogy többet ártson mint használjon
31. Momo-chan (válaszként erre: 30. - Gaiha)
2015. márc. 3. 22:05
Köszönöm szépen:) Megpróbálom kivárni ezt a pár hónapot hátha összejön ez az összeköltözés téma és megoldja a gondjainkat...de ha nem jön össze...nem tudom mi lesz...csak azt nem tudom addig hogy vészeljem át...
30. Gaiha (válaszként erre: 1. - Momo-chan)
2015. márc. 3. 21:39

Pár éve én is a Te helyzetedben voltam, olyasvalakivel jártam akivel máshová jártunk fősulira, ő Pestre én idehaza. Hétvégén tudtunk találkozni , aztán később kéthetente, a szexuális vágyaink itt ott mindig is eltértek az elején én kicsit jobban kívántam ő nem volt olyan forró vérű de szerettük egymást. Később ez csak mégjobban lehűlt , én nem mertem már kezdeményezni, nem akartam átélni azt hogy esetleg visszautasít, így hagytam. Néha hetekig semmi. De amikr együtt voltunk az mindig jó volt. Próbáltam vele én is beszélni hogy ez kissé változzon ha már keveset jön haza ( 120km nem nagy kunszt azért...) de mindig kitért. Szép lassan az ő életének elfoglaltságai szétszedték a kapcsolatot , a saját dolgait fontosabbra tartotta mint a kapcsolatunkat ezért vége is lett. Pedig megvoltak a kis közös hülyeséges mg a nagy szerelem , de ez a 2 alapvető dolog valahogy mégsem rendeződött sose így elváltunk .


Nekem azóta lett más aki 1100 km-ről is hazajött hozzám többször, mindig kíván és eszméletlenül szeretjük egymást :)

Decemberben költöztünk össze és boldogok vagyunk.


Bocsi az hosszú sztoriért csak annyira ismerős volt a dolog:) Nem bátorítalak arra hogy szakíts, de ha ennyire megkülönbözik a kettőtök vérmérséklete és fontossági sorrendje, el kell gondolkodni azon hogy megéri-e vele lenni. ( az ehhez hasonló ötletekről hidd el én se akartam hallani mikor még exemmel voltam mert minden áron meg akartam oldani).


Szerintem ültesd le, mondd el, és ha nem változik akkor nincs jövője. Kissé bánom hogy nem volt én is régebben határozottabb . De sokkal jobban jártam így ;)

2015. márc. 3. 21:24
Dublőr a megoldás.
28. Momo-chan (válaszként erre: 26. - Csipkerózsika)
2015. márc. 3. 20:48
Nem az a lényeg, hogy vannak lehetőségek, ezt én is tudom, hogy vannak...hanem az, hogy egyedül nincs értelme...
2015. márc. 3. 20:46
Inkább menj bankba!Ír rá a bankjegyre a telefonszámod és neved!Amíg ki nem fogysz a pénzből ,hívásözönre készülj fel!:))
2015. márc. 3. 20:44

Hagyd a francba a srácot....

Vannak olyan lehetőségek is, amik nem kerülnek pénzbe. Pl. séta-túrázás, bringázás.

2015. márc. 3. 20:32
És nem olyan könnyű új barátokat és programokat találni a környéken mikor majd 20 éve itt lakok. 99,9% hogy itt nem találok új barátokat, egyébként meg lovagolni meg jógázni járok heti egy délután, de anyagilag többet nem engedhetek meg magamnak...
2015. márc. 3. 20:31

Köszi az őszinte válaszokat és bocs, hogy megint hasonló kérdéssel fárasztottalak benneteket.

Bözsi néni tudom jól, hogy fáradt sokszor, de nem nyaggatom egész héten, sőt szinte egyáltalán nem emiatt. Két napja van a héten hogy délutánig fent van amúgy max 3-4 óra úttal együtt a napja, van hogy délben már otthon is van...de nem akarok kifogásokat találni:) Köszi!

23. tavasz007 (válaszként erre: 17. - Gribedli***)
2015. márc. 3. 18:20

ezt ne nekem mond

amugy 18 eves, en biztatom a tanulasra :D

22. one euro (válaszként erre: 1. - Momo-chan)
2015. márc. 3. 17:15
Mert,titkon fiút akar,így nem találjátok a közös hangot.
21. 4c3a5e5783 (válaszként erre: 1. - Momo-chan)
2015. márc. 3. 16:35

no meg egy kicsit onzo is vagy;

ugy tunik, az elete nem rolad szol;

ha a macskat zavarni kell az eger utan :D

20. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Momo-chan)
2015. márc. 3. 16:34

Szerintem ha minden nap bejár a barátod Pestre (két órákat utazik) + tanul is elég sokat, akkor azért lehet fáradt is, nem gondolod?


Nem kellene feszt a nyakán lógnod - azt írod, rajta kívül nincs senki társaságod.


Hát legyen. És legyenek programjaid is, és majd alakulnak a dolgok.

19. Mézes-Krémes (válaszként erre: 18. - Gribedli***)
2015. márc. 3. 15:50
Hát igen, ez nem az első fórum erről a pasasról ebben a témában. Csak nem értem, hogy mit várt ettől az újabbtól? Bárhogy fogalmaz, mindig csak egyféle tanácsot kap többnyire. Azért ezen én elgondolkodnék! Bár az ember mindig utólag, évek múltán látja, hogy mennyi hülyeséget tett, vagy tűrt el még tapasztalatlanul. Én is így vagyok ezzel. :)
18. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Momo-chan)
2015. márc. 3. 15:13

Szerintem nem vagy hisztis, mert általában ez az a korosztály, hogy egymás seggéből ki sem bújnak egész nap, szóval nem benned van a hiba, csak nem illetek össze. Ő a korához képest kevésbé kívánja.


Azt viszont megértem, hogy szenvedsz, mert egy nő jobban tud koncentrálni a nap folyamán is mindenre, ha jól leápolják rendszeresen, és nem hiszem, hogy a tanulás rovására menne a több szex, mert már így is inkább azt látom, hogy egyfolytában erre gondolsz, tehát pont a szex hiánya az, ami minden másnak a rovására megy.


Nem néztem, csak előttem írták, hogy már írtál ki erről fórumot és hogy már régóta ott kellett volna hagynod. Szerintem is. Keress egy olyat, akivel ez nem lesz probléma. Nem ő az egyetlen férfi a világon és nem ő az egyetlen, akivel ágyon kívül is lehet más értelmes dolgokat csinálni, hagyd ott és ne nyavalyogj többet. Ha meg nem akarod otthagyni, akkor szenvedj tovább. Az ilyesmi nem gyógyítható.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook