Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valaki beszélgetne velem? Szomorú vagyok és mérges, magamra... fórum

Valaki beszélgetne velem? Szomorú vagyok és mérges, magamra... (beszélgetős fórum)


1 2
11. 8f998d94ac (válaszként erre: 3. - Adrika79)
2011. jan. 27. 17:38
Igen, az igaz, hogy semmit nem ígértem még! Sajnos Ő már beleélte magát... nem lett volna gnd, mert aranyos srác volt, de tényleg ég és föld vagyunk, így semmi értelme belevágni! Köszönöm Neked is!
10. sziporka13 (válaszként erre: 1. - 8f998d94ac)
2011. jan. 27. 17:37
Ne keseredj el még nagyon fiatal vagy elötted az élet. Vedd őt tanulópénznek mert elöször csalódni kell hgy rá gyere ki miért nem volt a megfelelő társad. Egyszer én is kipróbáltam a társkereső honlapot , de bele fáradtam mindig alkalmazkodni egy ismeretlenhez, mert ugye irni nagyon szépeket lehet de ami szivből szól és természetesen szemtől szembe az az igazi. Sok sikert az életben...
2011. jan. 27. 17:36
Szia! Én bátor döntésnek tartom, hogy közölted vele, nem akarsz tőle semmi komolyat.Fiatal vagy még, de helyén van az eszed és a szíved, ez ritkaság.Legyél továbbra is válogatós,nem érdemes megalkudni senki kedvéért.Valahol ott a nagy Ő...és csak rád vár. Hajráááá!
8. 8f998d94ac (válaszként erre: 2. - Lexike)
2011. jan. 27. 17:35
Semmi gond, köszönöm azért, hogy reagáltál!
2011. jan. 27. 17:35

Szia!

Erre csak annyit tudok írni, hogy ha csak chaten beszéltetek és ő chaten keresztül így beléd zúgott az kicsit furcsa.

Azt gondolom, hogy nem lehet egy komoly ember ennyi erővel mindennap más embert is szerethet.

Ne aggódj jobb, hogy még most mondtad el neki és nem akkor amikor már valami komolyabb van köztetek :)Szerintem a döntésed helyes volt és ha ezt nem érti meg akkor jobb is, hogy már most leszögezted azt a bizonyos nemet.

Gondolom sokat nem enyhítettem a fájdalmadon, de remélem azért valamennyit számít, hogy írtam.

Szép napot és emiatt ne legyél szomorú!

6. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - 8f998d94ac)
2011. jan. 27. 17:33
kicsit vár majd rád és rájön ő is hogy tovább kell lépnie, mint ahogy te is tetted
5. kismarcsi (válaszként erre: 1. - 8f998d94ac)
2011. jan. 27. 17:33

Szia!

Szerintem ne bánd hogy így alakult.Lehet hogy a srác érzelmileg labilis,ha már az elején így "sírt",és jobban jársz,ha az elején őszinte vagy.nagyon nagyon fiatal vagy:)/jó neked:)/majd eljön az igazi,bátran keresgesd tovább:)Ja,és két egyforma ember szerencsére nincs,de a másik feled is téged keres:)

ez egy kicsit nyálas lett.....de igaz:)

szia

2011. jan. 27. 17:32

Szia!

Azért ne legyél mérges magadra, mert nem illesz össze valakivel. A srác se lenne boldog melletted, ha te nem vagy az vele. Az, hogy nem jött össze ez a kapcsolat, az nem a Te hibád és nem is az Övé, egész egyszerűen nem egymás emberei vagytok. Ha mellette maradtál volna, akkor neked sem és neki sem lenne esélye megtalálni az igazit. Elsősorban magadra kell mindig, minden helyzetben gondolnod.

2011. jan. 27. 17:32
Nem volt köztetek semmilyen kapcsolat. Nem ígértél neki semmit. Az, hogy ő többet gondolt az ismerkedésetekbe mint ami valójában, az az ő hibája.
2011. jan. 27. 17:32

Szia!

Én beszélgetnék veled szívesen , de nem tudok okosat mondani neked. Sajnos. Csak közhelyek jutnak az eszembe. Az idő begyógyítja a sebeket meg hasonlók.

2011. jan. 27. 17:26
19 éves lány vagyok, egy évvel ezelőtt lett vége a párkapcsolatomnak, ami négy évig tartott. Utána még egy évet vártam a fiúra (tudom, hülye vagyok... de szerettem), azonban nemrég azt mondtam, hogy elég, nem várok tovább! Regisztráltam egy társkereő oldalon, ahol rögtön az első nap jelentkezett 5 srác. (mivel látássérült vagyok, ezt is közzétettem, ennek ellenére kíváncsiak voltak rám.) Ebből az 5 srácból, kettő volt szimpatikus, elkezdtem velük közelebbről is megismerkedni. Lassan lemorzsolódott a másik srác is és maradt az egyetlen. Vele elég sokat e-mailetzem, látott képeket rólam és azt modnta, hogy tetszem neki, szeretne jobban megismerni, szeretne a párom lenni. Nekem is szimpatikus volt, de ahogy egyre több információt adott meg magáról, rájöttem, hogy nem illünk össze, mert teljesen más világ mint én. Nagyon kedves volt, barátságso, de ég és föld az ő világa és az enyém. Még azt is hajlandó volt elfogadni, hogy nem látok! Ritka az ilyen! (Mielőtt valaki belémkötne, hogy hogyan írok-olvasok, vakon: beszélőprogrammal ellátott számítógéppel.) Szóval ma chateltünk ezzel a fiúval és elmondtam Neki, hogy mire jutottam és hogy miért nem mélyülhet el a kapcsolatunk. Szegény kibukott, írta, hogy sír..., tényleg az jött le szavaiból, mondataiból, hogy nagyon szíven ütötte a nemleges válaszom, de hazudni pedig nem hazudhatom azt, hogy "talán majd egyszer...", hogyha tudom, hogy nem tudnánk közös nevezőre jutni, mert annyira különbözünk. Persze, nem mondom, hogy mindenben egyeznie kell a két embernek, de pon t olyasmikben különbözünk, amik lényegesek egy kapcsolathoz! Szerintem így nem érdemes belevágni! Mindenesetre a lényeg, hogy a srác kikészült és ettől én is, hiszen SOHA nem törtem még össze senkinek a szívét és nagyon bánt a lelkiismeretem! Hogyan enyhítsem a fájdalmat? (ha már az Övét nem tudom sajnos...)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook