Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valaki aki ért a mágiához és a szellemekhez....kérném a sürgős segitségét. fórum

Valaki aki ért a mágiához és a szellemekhez....kérném a sürgős segitségét. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
32. Smile:) (válaszként erre: 28. - Af4c41efc6)
2010. jan. 25. 17:14
Mindegy,hogy milyen szinü gyertyát gyujtok?Mindegy,hogy mit mondok vagy van egy megirt szöveg amit mondjak?És mit kell tennem befejezéskor?Köszönöm.
31. Smile:) (válaszként erre: 27. - Babarózsa84)
2010. jan. 25. 17:11
Hidd el,hogy nekem ő mindent megér de a nincsből nem tudok előteremteni....
30. Smile:) (válaszként erre: 25. - B72bf01933)
2010. jan. 25. 17:10
Köszönöm.Akkor irj ha találsz vmit.
29. Smile:) (válaszként erre: 25. - B72bf01933)
2010. jan. 25. 17:10
oké megpróbálom de már régóta nem jeletkezik csak irányitja őt.
28. af4c41efc6 (válaszként erre: 15. - Smile:))
2010. jan. 25. 17:10
Az itt ragadt lelkek mások energiájából élnek. Legyengítenek, megszállottá tesznek. Segítsél eltávozni a szellemnek, nyugtasd meg, hogy te jót akarsz neki, segítesz az eltávozásában, ami neki is jó. Gyújtsál gyertyát, akár többet is. Füstölőt is használhatsz. Nyugodt, csendes időpontban kéred, hogy távozzon el. Egy nagy fénycsóvát hozol le az égból ,melyhez Isten segítségét kéred. Elképzeled a fénycsóvába a szellemet, és kéred Istent emelje fel magához. Mindezt szépen, lassan, nyugodtan tedd. Vizulizáld magadban a fényt, az eltávozást. Ne sürgess semmit, és csak akkor fejezd be, ha teljes mértékben érzed, hogy eltávozott.
27. Babarózsa84 (válaszként erre: 22. - Smile:))
2010. jan. 25. 17:09

Dehát csak nem gondolja,hogy ezt csak kitalálod,főleg ha már többször előfordult!?

Hát így nem mehet sokáig,mert téged is szép lassan fel fog őrölni ez a dolog...ráadásul félni fogsz elaludni,vagy egyáltalán már csak lefeküdni.

Hát valószínű ez sajnos pénz nélkül nem fog menni,hiszen szakemberhez kellene fordulni...ki lehet irtani, ez biztos,már hallottam ilyesmiről.

Dehogy végleg-e...hmmm, nem tudom mennyire éri meg neked...!?

26. Smile:) (válaszként erre: 24. - B72bf01933)
2010. jan. 25. 17:09
Igen ezt én is olvastam csakhogy ha ő nem hiszi el nem rángathatom el egy szakértőhöz meg ő sem jöhet hozzánk.Meg hát nagyon drága is.Gondoltam ha én csinálom ugy nem olyan rossz.
2010. jan. 25. 17:08
tudod mit.ha nem baj kimásolom,átnézem a régi könyveimet,és jelentkezek ha vmi okosat találtam.biztos lesz megoldás ne aggódjatok.addig meg valahogy próbáld meg neki bebizonyítani hogy igazad van.ha nálad van a teló vedd fel miket mond.
24. b72bf01933 (válaszként erre: 22. - Smile:))
2010. jan. 25. 17:06

az a baj,hogy mindent csak a másik beleegyezésével szabad csinálni.legalábbis a wiccában ez áll.szóval ha ő nem akarja...de mindenre van egy kis kapu.

nah mégegyszer át kell futnom a történetet.

23. Smile:) (válaszként erre: 21. - B72bf01933)
2010. jan. 25. 17:05

Kimerítő is meg nagyon rossz,hogy tehetetlen vagyok.

Ezért kérek itt segitséget.

22. Smile:) (válaszként erre: 20. - B72bf01933)
2010. jan. 25. 17:04

Igen,igen ezt szeretném.

Azt nem mondta csak,hogy irányitani akarja.

Mondom a párom nem hiszi el azt mondta hülyeség és ár minden egyre rosszabb.

2010. jan. 25. 17:04
gondolom neki ez elég kimerítő nem?
20. b72bf01933 (válaszként erre: 15. - Smile:))
2010. jan. 25. 17:02

szóval akkor most szelleműzést szeretnél?ha jól sejtem.

az kiderült hogy a párodat miért is akarja ennyire irányítani?

a párod mit szeretne?

19. Smile:) (válaszként erre: 17. - 2f61415a97)
2010. jan. 25. 17:02
Igen ez az......:S
18. Smile:) (válaszként erre: 16. - Babarózsa84)
2010. jan. 25. 17:01

Igen én sem hittem benne de mostmár muszály vagyok.Ezek után a beszélgetések után mindig erős fejfása van.Nem még sohasem jött elő a testén kivülre.

Persze leirom majd ha érdekel titeket.


Igen ezek elég ilyesztő dolgok.....

17. 2f61415a97 (válaszként erre: 16. - Babarózsa84)
2010. jan. 25. 16:56

ez tényleg érdekes...


és hátborzongató...:S

16. Babarózsa84 (válaszként erre: 15. - Smile:))
2010. jan. 25. 16:54

Huhh.ez nem semmi:(

Hittem ilyesmiben, de hogy létezik-e valóban,azt nem gondoltam volna.

Egyébként ez a szellem a párod testén keresztül beszél?...Jesszusom.

Kérdezted már tőle,hogy hogy alszik?

Ha nem titkos, leírod,hogy a többiek mit tanácsolnak!?


Egyébként ,ha már itt tartunk, néha este az ágyból láttam már vmit,ami mindig ugyanott jelenik meg...érdekes,és ijesztő.:(

2010. jan. 25. 16:30
Nem gondoltam,hogy ilyen hamar ennyien jelentkezni fogtok de ha már így lett akkor leírom ide atörténetet és írjátok meg akár privátban mit tehetek.A párommal másfél éve vagyunk együtt és ő előtte nagyon ugymond rossz életet élt,sokmindenbe belekeveredett még szellemidézésekbe is bár erről nem sokat beszélt csak annyit,hogy szellemet idéztek és a tűzben megjelent egy alak és megpróbálták visszaküldeni de nem tudják,hogy sikerült-e.Na mindegy nem foglalkoztunk a témával de a nyár végén vidékre utaztunk anyukámékkal a nagypapám házába.Sötétben fekszem az ágyon mellettem a párom már hallom a horkolását,elaludt.Egyszercsak elkezd beszélni álmába nagyon furcsa dolgokat és akkor azt mondja:"Tudom,hogy ébren vagy halgass meg."én meg mondtam neki:"Mondjad szivem mi a baj?" Hát aztán miközben beszélgettünk rám szólt ,hogy halkabban beszéljek mert a párom felébredhet.Gondolhatjátok az ütő megállt bennem,hogy most mi van.Elkezdte mesélni a férfi,hogy ő a párom lelekiismerete és,hogy elmond nekem valami bizalmasat.Kiváncsi voltam rá hát végig halgattam,azt mondta tudja,hogy a párom mikor és hogyan fog meghalni és ezen csak én segithetek ha nem engedem el otthonrol.Én elsirtam magam a párom felébredt és kérdezgette mi a baj de nem mondtam neki semmit mert a férfi a lelekemre kötötte nem beszélhetek róla.Aztán sokszor hallottam még a hangját volt,hogy ő kért oltsam le a lámpát beszélni akar.Mindig ilyesmikről beszélgettünk a páromról meg arról,hogy már ő is hallotta a lelkiismeretem meg ilyesmikről.Egyszercsak fordult a kocka elmesélte a férfi,hogy ő egy partizán volt valami Levszki kapitány(mikor a páromnál rákérdeztem ki ő,mert kell a töri dogámhoz azt mondta ő egy olyan katona volt aki összebarátkozott az ellenséggel majd a legváratlanabb helyzetben hátbaszurta,vagyis ahogy velem tette) vagy hasonló és elviszi a páromat vissza Csernobilba mert ő ott halt meg.És ellenem fogja őt forditani és boldogtalanná tesz.Kérdeztem mért teszi azt válaszolta mióta együtt agyunk a párommal nem tudja őt ugy irányitani mint azelőtt.A páromról tudni kell,hogy körülbelül 2-3 éve őrülten Csenobil mániás,honlapja is van szinte mindent tud róla érdeklik az események az erről szóló összes könyv megvan neki,statiszikák stb.Szóval nagyon oda van tőle.Nem tudtam mit tegyek teljesen kétségbe vagyok esve már mindent ilyen oldalt átnéztem de sehol nem irják,hogy van ez a lélekűzés/szelleműzés dolog.Nincs arra pézem ,mint már mondtam,hogy szakemberhez vigyem és a párom mikor meséltem neki,hogy szerintem megszállta valami nevetett rajtam és azt mondta hülyeség.Aztán egyszer egyik este mikor megint beszélt hozzám egyszercssak eszembe jutott mivan ha ő is érzékeny a fényre.A párnámm alatt volt a telefonom avval világitottam az arcába akkor káromkodások közepette eltünt,hetekig nem jelentkezett.Már hittem,hogy vége mikor ujra megszolalt,hogy ne higyjem,hogy le tudom győzni,ahhoz túl tudatlan vagyok,nincs elég tapasztalatom.Kétségbe vagyok esve mert már így is sokat rontott ez a párkapcsolatomon és nem szeretném ha tovább romolna de sehol nem irják,hogyan tehetem ezt meg,hogyan űzhetem ki belőle.Nekem mindegy,hogy levélben irjátok-e meg vagy itt csak kérlek segitsetek.Mit tehetek?
2010. jan. 25. 16:25
sztem ennek nem sok értelme van így ahogy csinálod...
2010. jan. 25. 16:20
Ez igaz.
2010. jan. 25. 16:16

szia.régen én is foglalkoztam ilyesmivel.több kevesebb sikerrel,de sajnos a rossz irányba vettem az irányt és még időben leálltam.szóval nem mindegy hogy milyen jellegű a probléma.ha meg ennyien tudnánk egyszerre segíteni akkor meg még sikeresebb lenne a célod nem?

írd le nyugodtan.sztem aki itt van az azért van itt mert segíteni szeretne.

11. Hexike
2010. jan. 25. 16:15

Engem is nagyon érdekelne, hátha tanulunk belőle...vagy talán segiteni is tudnánk...

Csak pár szóban...

2010. jan. 25. 16:06

ha már itt avgy miért nem lehet mindenki előtt?

akkor inek indítottad ezt a fórumot ha csak egy embernek mondod el,....???????????????

2010. jan. 25. 16:04
meg engem is.
2010. jan. 25. 16:03
engem is érdekelne a dolog...
2010. jan. 25. 16:02
Hát engem is érdekelne, ha a szellemek zaklatnak el lehet küldeni őket..
2010. jan. 25. 16:01
Én is kivi lennék a dologra. Jobb lenne itt mindenki előtt, mert igy lehet többen merítenének ötletet.
5. luakornis (válaszként erre: 1. - Smile:))
2010. jan. 25. 16:01
küldj privit és meséld el a történetet, meglátjuk mit lehet tenni a történettől függően.
2010. jan. 25. 15:56
Kérlek, ha nem esik nehezedre mindnyájunkkal megosztani a történetedet, meséld el mi történt veled. Minél többen halljuk, annál nagyobb az esélyed a megoldásra.
3. d54e67bebe (válaszként erre: 1. - Smile:))
2010. jan. 25. 15:56
Mi a probléma?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook