Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Uzsoki vagy János kórház fórum

Uzsoki vagy János kórház (beszélgetős fórum)


2009. jan. 14. 21:25

Sziasztok! Igaz én nem most már régebben voltam a János-kórház szülészeti-nőgyógyászati osztályán 6 napot /lombik bébi programban voltunk de, be kellett feküdnöm/ hát akkor borzasztó körülmények voltak!!!! 6 ágyasban voltam, februárban voltam nagyon hideg volt éjszaka amit csak tudtunk mindent magunkra vettünk!!! 2 fürdőszoba volt az egyik nagyon hideg és mindig volt meleg víz, a másik jó meleg és soha nem volt meleg víz! A zuhanyzó lefolyója el volt dugulva és terpeszállásban a zuhanytálca szélén állva lehetett zuhanyozni. A Wc undorító volt!!!!! És volt egy "gyakorlott" középkorú növérke aki nem tudta levenni a vért, csak háromszori szúrás után sikerült neki azt is a csuklómtól nem messze!

Üdv.


Lehet, hogy azóta változtak a dolgok!

11. CPA
2009. jan. 14. 21:05

Sziasztok!


Az első babámat a Jánosban szültem. Akkor meg voltam elégedve. Azt hiszem szerencsém volt, kétágyas szobába kerültem. A zuhanyzó, WC nem túl nagy élmény. A dokimakkor nagyon jó volt: Elekes Tibor. Nagyon odafigyelt ránk. A csecsemősökre és nővérekre már nem nagyon emlékszem, de különösebb problémám nem volt.


A második babát most dec végén szültem az Uzsokiban. Itt minden doki nagyon rendes volt, de a nővérek és csecsemősök között akadt egy-két érdekes. Szerencsémre bekerültem olyan szobába, ahol bent volt a WC és zuhanyzó. Egyébként azt hiszem itt se sokkal jobb a helyzet, mint a Jánosban. Ezt viszont egy-két éven belül felújítják.

10. Angyalka11 (válaszként erre: 9. - 3530c3fcb5)
2009. jan. 12. 21:49

2007 végén adták át De csak a szülőszobákat ujjitották fel!!!!!De ha

levisznek az elsőre a kórterembe 5-7ágyasak....van fízetős is ... és a zuhanyzó =öskővület wc-lepukkant!!kb 8 szóbára jutott a 2 zuhanyzó!!...a 2.on vannak a szülőszobák..hangulatfény,kád,zene,plazma tv....Tapló-gerinctelen orvosokkal és csecsemösökkel!! Pár jófej szülésznővel!!

2009. jan. 12. 13:01
Arról hallottatok, hogy felújították a János kórház szülészetét???
2008. dec. 21. 03:52
Uzsoki
7. 3530c3fcb5 (válaszként erre: 6. - Ancsunti)
2008. dec. 2. 12:24
Szia! Köszi szépen hogy leírtad a tapasztalatodat! Hát nem nyugodtam meg az biztos, de legalább tudom mire számíthatok!! :))))
2008. nov. 25. 10:59

sziasztok,

az uzsokit nem ismerem egy brátnöm szült ott egy pár éve ö meg volt elégedve.Én a jánosban de nem szertnék mégegyszer.negativ tapasztalatok voltak:az orvosok ált.normálisak a tiedet nem ismertem.2x feküdtem bent a terhesség alatt.nekem a csecsemösökkel voltak gondjaim,persze itt is volt kb 2 normális de a többség bunko,nagyképü és egyáltalán nem segitökészek.az osztályos növérek is aránylag normálisak voltak.a körülmények elég gázak de szerintem majdnem mindenhol.ha mákod van be kerülsz babás mamás szobába az 2-3személyes.nekem nem volt 7 ágyas korterembe voltam,van fizetös szoba is de ha elöször szülsz én nem ajánlom mert nagyon sokat tudnak segiteni a szobatársak is.meg a növérek se nagyon mennek be mert ugy vannak vele nem akarnak zavarni.elrisztani nem akartalak ki lehet birni de én el döntöttem legközelebb nem megyek oda.

2008. nov. 24. 18:33
Uzsoki!!!
4. 3530c3fcb5 (válaszként erre: 1. - CPA)
2008. nov. 18. 09:24

Sziaszok! Én most 24 hetes vagyok, és én is a János Kórházban fogok szülni, de én a Dr. Varga Antalnál.


Ha esetleg valaki ismeri, vagy ott szült nagyon kíváncsi vagyok a véleményére!

3. CPA (válaszként erre: 2. - Angyalka11)
2008. júl. 26. 14:20
Azért köszi a választ!
2008. júl. 8. 10:33
A János korházat ismerem kicsit de a dokit nem:-((
1. CPA
2008. júl. 2. 12:58

Sziasztok!

SZült valaki az Uzsokiban Kalocsai Gézánál, vagy a Jánosban Molnár Dezsőnél?

Tudtok róluk infót? Akár jót, akár rosszat?

A válaszokat előre is köszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook