Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Uzsoki kórház szülészeti osztálya fórum

Uzsoki kórház szülészeti osztálya (beszélgetős fórum)


8. Valakivagyok1984 (válaszként erre: 5. - F799cac10e)
2015. márc. 5. 14:58

Mecsér Dr?

Én is azert szültem ügyeletesnél..

2015. márc. 2. 07:09
A nagy közösségi oldalon van egy csoport: Uzsokiban szültem! Ott mindent elolvashatsz! Minden és mindenki ki van vesézve! :)
6. anya4005 (válaszként erre: 1. - F799cac10e)
2015. márc. 2. 00:18

A második fiamat ott szültem,nem volt dokim,se szülésznőm.

Pár nappal szülés elött bementem,kértem egy tárlatvezetést a szülészeten: már akkor nagyon kedvesek voltak.

Egy éjjel beugrottunk,mert nem voltam jól (szülés elött pár nappal),na,aki akkor volt doki...Azt mondtam,ha ő lesz ügyeletben,mikor élesben történnek a dolgok,inkább összezárom a lábaim váltásig!

Mikor szülni mentem,remek brigádot fogtam ki,igaz nem is volt sok gondjuk velem,gyorsan ment minden.

Édes volt,hogy még a takarítónéni is beült az ajtóhoz és megkönnyezte a baba érkezését.

A doki kedves volt,a szülésznő imádnivaló. Épp volt egy tanulójuk,ő kísért zuhanyozni,na,miatta kényelmetlenűl éreztem magam,de csak a nagy segíteniakarás végett.

A csecsemősök szintén kedvesek voltak,és van szoptatási tanácsadójuk,aki tudott újat mondani!

A szoba árán kívűl senkinek nem adtam egy vasat sem,mert elveimbe ütközik,de így is le a kalappal (mikor úgy 3 hónapos volt a kicsi,a kinőtt babaruhákat vittem be hozzájuk,én így köszöntem meg).

2015. márc. 1. 10:54
köszönöm a válaszokat. az én nőgyógyászom már nem vállal szülést így marad az ügyeletes majd.
2015. febr. 28. 13:57
Persze pénzt adtunk.Nem keveset!Ez sajnos hozzá tartozik!
2015. febr. 28. 13:56
Én mind a 2-öt ott szültem elsőt valasztott dokinál,2.-at ügyeletesnel es csaszarral.Mind az orvos mind a kórház mind a nővérek *5-ös!!!
2015. febr. 28. 00:01

Szia.. én csak ügyeletre mentem be a szülészetre de nagyon szépen meg van csinálva. Ott akartam szülni, de a választott dokimról kiderült, hogy egy pöcs, így a 20 héten váltottam. Szarabb a mostani kórház de tündéri az új doki..

Remélem Te szerencsésebb leszel..

2015. febr. 27. 08:07
kinek mi a véleménye?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook