Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Uzsoki kórház szülészet -Tapasztalatok fórum

Uzsoki kórház szülészet -Tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
1079. Dina68 (válaszként erre: 1076. - Nixike31)
2014. dec. 7. 13:44
Dr.Lukács györyg nála szültem.Nincs fix ára adsz amennyit adsz szülés után szépen megköszöni, magánrednelés Zuglóban 11000Ft.
2014. dec. 7. 06:55
Halász Domonkosnál szültem,de senkinek nem ajánlom, annak ellenére, hogy az utolsó hétig száz százalékosan elégedett voltam vele. Óriási csalódás volt.Majdnem én és a kisfiam egészsége ment rá a nemtörődömségére.
1077. Madame82 (válaszként erre: 1074. - AgiG)
2014. nov. 13. 11:30

Szia! Ha jól tudom Gerencsér is ott rendel a Népfürdőben ugye? Én is oda jártam csak másik dokihoz, és én a legelején rákérdeztem. Úgy gondoltam essünk túl rajta. A doki nekem annyit mondott szokott kapni pénzt 100e ft-ot.

Elég gáz, de ez van,,,pl. szintén Uzsokisról ,aki idősebb azt mondták 120at kért,,de sok említette,hogy egyáltalán nem mondott semmit/illetve amennyit gondolnak. Szerintem ez lenne a korrektebb. Ha nyugtalanít inkább kérdezz rá időben.



üdv.

1076. Nixike31
2014. nov. 11. 13:14
Sziasztok, nagy meglepetésemre az uzsoki utcai kórházban közölték, hogy nincs terhes rendelés, amit én nem tudtam. Lehet orvost választani, de csak magánrendelésre lehet járni hozzá. Az lenne a kérdésem, hogy ki tud olyan orvost ajánlani, aki nincs elszállva az árakkal, illetve nem mondja meg az ember arcába szemrebbenés nélkül, hogy mennyi nála a szülés. Tudtok ill ismertek ilyen orvost az uzsokiban? Nagyon köszi előre is.
1075. Dina68 (válaszként erre: 1074. - AgiG)
2014. nov. 2. 14:57
Van akinek fix a atrifája szülésért,rá kell kérdezni.Az én dokim nem kötött ki előre knkrét összeget m 50-et adtunk s egy ajándékkosrata,Van aki konkrétan kér 100-at,80-at változó.Kérdezz rá mennyiért vállalaj a szülést,ha nem kér fix összeget akkor pénztárcátokra van bizva.
1074. agiG
2014. okt. 26. 11:47

Sziasztok! 2015-ben fogok szülni az Uzsokiban Dr Gerencsér Gézánál.

Láttam, többen is kérdezték, hogy mennyit szoktak a dokinak adni szülés után, de nem láttam a válaszokat. Én magánrendelésre járok hozzá. Tudtok segíteni, hogy mennyivel készüljünk?

Köszönöm előre is a válaszokat!

1073. zsana85 (válaszként erre: 1072. - Anett1989)
2014. okt. 21. 20:59

Szia Anett!

A kórház nagyon jó, mindenki kedves. A szülészet fel lett újítva. A kórház honlapján képeket is találsz a kórtermekről, szülőszobáról. Nekem Dr. Halász Domonkos volt az orvosom. Rendel az újpesti sztk-ban hétfőnként, a magánredelése a 13. kerületben van a Népfürdő utcába. (Dózsa György úti metrómegállótól kell sétálni) Én maximálisan meg voltam vele elégedve a terhesgondozáson és a kórházban is, mindig rendes volt, mindenben segített. Viszont mostanában vannak vele kapcsolatban rosszabb tapasztalatok is, ha rákeresel itt hoxán a nevére, van egy fórum ott tudod elolvasni.

1072. Anett1989
2014. okt. 20. 20:42
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni Tőletek! Először is mik a tapasztalatok a kórházról? Lehet kérni Epit, vagy nem adnak? Első kislányomat a Péterfyben szültem, és most az uzsokin gondolkodok. Tudnátok orvost ajánlani? (Újpesten lakom) Köszönöm szépen a segítségeteket!!! :) Anett
2014. okt. 12. 18:36

Sziasztok!

Ha fent vagytok facebookon, csatlakozzatok az Uzsokiban szültem csoportba (aki még szülés előtt áll, azt is szívesen látjuk). Jó kis közösség és hátha ismerősökre leltek.

1070. zsana85
2014. okt. 2. 07:24
Szia! Idén már először érzéstelenítettek és utána rakta be az orvos a katétert. Első babámnál még érzéstelenítés nélkül az előkészítőben a nővér rakta fel. Elég rossz volt.
1069. szedina85
2014. okt. 1. 13:38

Sziasztok!

Én arról érdeklődnék, hogy az Uzsokiban a császárosoknak tényleg előbb berakják a katétert és aztán epidurálnak?

Az első szülésem sajnos császárral végződött a SOTE II-n, de ott előbb érzéstelenítettek, aztán helyezték fel.

Előre is köszönöm ha valaki tud ebben segíteni :)

1068. buvoserdo
2014. szept. 11. 16:38

Sziasztok.

Erdélyi Zsoltnál jelenleg mennyibe kerül a szülés? Vakitől azt hallottam hogy 160 ezerbe...lehetséges ez? Köszi ha válaszoltok.

1067. Rózsaszínpárduc (válaszként erre: 1066. - Karacsl)
2014. szept. 5. 16:36
Köszönöm. Tudtok esetleg olyan ékszerészt, ahol törtarany beszámítással lehet csináltatni baba fülbevalót? köszi
1066. karacsl (válaszként erre: 1065. - Rózsaszínpárduc)
2014. szept. 5. 08:01
Én úgy tudom, hogy ha viszel be fülbevalót, akkor már azt lövik be neki rögtön.
1065. Rózsaszínpárduc (válaszként erre: 1064. - Karacsl)
2014. szept. 3. 13:35
Köszi az infót. Ha viszek babafülbevalót (aranyat),akkor gondolom, azt be lehet tenni utána.
1064. karacsl (válaszként erre: 1063. - Rózsaszínpárduc)
2014. szept. 3. 11:31

Szia!


Igen van lehetőség fülbevaló betételére.

Nem vagyok benne biztos, de vagy a hazamenetel napján, vagy a hazamenetel elötti napon. A kettő közül valamelyik :)

2014. szept. 1. 13:20
Sziasztok! az Uzsoki kórházban a kislány babák fülének belövetésére van lehetőség? nem találok róla információkat a honlapon,de hallottam, hogy sok kórházban születés után pár nappal megcsinálják. Köszi az infót előre is!
1062. Tormás30
2014. szept. 1. 13:03
Dr. Tóth Richárd vagy a telek Tamás bármelyiket választod jól jársz. Kedvesek empatiksak és odfeigyelnek mindenre :) Engem a Tóth Richárd császározott mert ő volt bent ügyeletben, de egy főorvos ott volt vele a műtét alatt :)
1061. azob1 (válaszként erre: 1056. - Ellácska86)
2014. aug. 29. 23:00

Szia!


De vállal! Nekem Telek dr volt a választott orvosom, egy hónapja szültem nála. Teljesen igazad van vele kapcsolatban, nagyon megbízható és szakmailag korrekt.

Az igaz, hogy nincsen magánrendelése, de vállal szülést. Az Uzsokiba jártam hozzá terhesgondozásra. Végig nagyon lelkiismeretes, körültekintő, kedves és megnyugtató volt, ami nagy segítség volt a terhességem alatt. :)

Mindenkinek csak ajánlani tudom.

1060. barby93 (válaszként erre: 1059. - Padda)
2014. aug. 26. 10:45
Köszönöm.Hát nagy rá az esély hogy az öregebbek tényleg nem vállalnának el,mivel nem kapnának sok pénzt...
1059. Padda (válaszként erre: 1057. - Barby93)
2014. aug. 26. 07:46

Dr. Toth Richard


Az oregek mar nem biztos, hogy el fognak vallalni. Tudod, keves penzt lehet mar csak toled begyujteni...

1058. Padda (válaszként erre: 1056. - Ellácska86)
2014. aug. 26. 07:44
Ez igy ebben a formaban nem igaz, en dr. Toth Richardot fel tudtam kerni, es nagyon-nagyon jo valasztas volt, batran ajanlom barkinek! Szakmailag is rendben van, nincs elszallva, empatikus, segitokesz. Egyetlen "problema" hogy nagyon necces esetben nem donthet egyedul, de igy belegondolva, bar az osszes orvos konzultalna massal egy kerdeses helyzetben... Szoval nyugodtan hivd fel az Uzsoki oldalan megtalalhato nyilvanos telefonszaman, nem fogsz csalodni! :)
1057. barby93
2014. aug. 25. 12:40

Sziasztok!

Egy kis segítséget szeretnék kérni!

34 hetes kismama vagyok, és sajnos költözés miatt (albérletből kirakott a tulaj minket :S) a végére az Uzsokiba fogok szülni.Október 10-re vagyok kiírva.Sajnos egyetlen orvost sem ismerek.Valaki tudna jó orvost ajánlani?Nem szeretnék fogadni dokit,mivel eddig sem volt fogadott orvosom.Előre is köszi a válaszokat.

1056. ellácska86 (válaszként erre: 1053. - MiSchumi)
2014. aug. 25. 12:14

Szia!

Szerintem a Telek Tamás nagyon jó doki. Kedves, aranyos, minden kérdésre pontosan válaszol. Amikor bent voltam a kórházba márciusban, vele tudtam a legtöbbet beszélni, illetve kontroll vizsgálatra is hozzá kellett visszamennem. Egy tündér! :-)

Akkor azt mondta, hogy mivel ő és a Tóth Richárd még csak szakorvos jelöltek, nincs magán rendelésük, és megfogadni sem lehet őket.

Amikor bent voltam azt tapasztaltam, hogy a két fiatal dokiól egy mindig bent volt, és mivel "tanulók", vagyis szakorvos jelöltek igyekeznek a legtöbb szülésnél bent lenni. Sokat ügyelnek, illetve tovább bent vannak, mint ahogy a műszakjuk lenne. Szóval nagyon lelkesek, és nincsenek elájulva maguktól.

Már csak 3 hetem van a kiírt időpontig, és mivel ügyeletesnél tervezem a szülést remélem valamelyik a kettő közül ott lesz. :-)

Boldog babavárást!

1055. ellácska86 (válaszként erre: 1022. - Letta29)
2014. aug. 25. 12:06
Köszönöm a választ! Maradtam a Fekete dokinál, de szabin volt egy ideig, úgyhogy a Mecsérhez mentem. Ő is aranyos. Mondjuk nem beszél, ha nem kérdezed. :-)És a súlyomra, illetve a vizesedésre is teljesen mást mondott és a máshogyan mint a Fekete. Sokkal kedvesebb volt. Már nem sok van hátra.
1054. zsana85 (válaszként erre: 1053. - MiSchumi)
2014. aug. 24. 11:26
Szia! Én Dr. Halász Domonkosról és Dr. Gerencsér Gézáról tudok neked infót mondani. A magánrendelésük viszont a XIII. kerületben van. Zuglói magánrendeléseket sajnos nem ismerek.
1053. MiSchumi
2014. aug. 20. 14:23

Sziasztok!Tudnátoj segíteni,16hetes vagyok és még mindig nem tudom kinél szüljek.

Dr. Telek Tamás mennyire jó doki?ha jól tudom neki nincs még magánrendelése.

Nagyon szepen köszönóm

1052. letta29 (válaszként erre: 1051. - Csilicska)
2014. aug. 15. 17:49
Írtam :)
1051. csilicska
2014. aug. 14. 12:08

Sziasztok!

Meg tudnátok írni Dr.Jex Anna magánrendelőjének címét illetve elérhetőségét?

Sajnos sehol sem találom.

Nagyon sok jót olvastam róla és mivel nem rég derült ki, hogy terhes vagyok és nincsen még nőgyógyászom, úgy gondoltam, hogy elmennék hozzá.

Előre is köszi.

2014. aug. 11. 14:39
Sziasztok! azt hallottam, hogy ikrek esetén a kórház ad légzésfigyelőt. Ti tudtok ilyesmiről? Engem érintene,de olyan furán hangzik.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook