Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Uzsoki kórház szülészet -Tapasztalatok fórum

Uzsoki kórház szülészet -Tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
869. tptimi
2013. aug. 28. 07:51
Köszi Zsorzsi!Szerintem minden vélemény fontos!
2013. aug. 23. 17:55
UI:Az altató orvos és a műtősnő is kedvesek voltak sajnos a nevüket nem tudom de hálás vagyok nekik hogy olyan kedvesen nyugtattak mikor megijedtem ahogy mégsem altatás lesz,és kicsit bepánikoltam attól hogy szurkálják a hátam,és fent leszek a műtét alatt.Végig nagyon figyelmesek voltak,mindíg tudtam mikor mi történik velem,mikor mit kapok,milyen hatása lesz.Az altatóorvosomról annyit hogy ha írhatok ilyet,nagyobb darabka férfi,szerintem a 30-as évei közepén,a műtősnő egy idősebb barna hajú,szemüveges hölgy volt.:)
2013. aug. 23. 17:44
Sziasztok!Szépen felújították a kórházat 2007-óta, mikor is a kislányommal voltam várandós.Akkor nem tetszettek a körülmények,sok nővér flegma és nemtörődöm volt.Alig vártam hogy hazamehessek.Most is úgy hozta az élet hogy ott kellett szülnöm és oda jártam uh-ra is.Néha nagyon sokat kellett várni míg sorra kerültem bár időpontom volt, mégis elpőfordult hogy több mint 1 órát kellett várnom míg bejutottam.Azt hiszem ez volt a legrosszabb élményem ott.Örömmel láttam hogy szépen felújították,nagyon megnyugtató környezetet sikerült teremteni a régi rossz körülmények helyett.A műtő és az előkészítő is sokkaljobban ki van alakítva mint régen.Minden szép tiszta. Kedvesek a nővérek,egy szőke hölgy kivételével.Belőle sajna hiányzik az emberség és megértés,de le a kalappal a csecsemősök és a nővérkék elött, mert had mondjak ilyet,pénz nélkül is kedvesek és nagyon segítőkészek .Az én tapasztalatom hogy,a nővérek cserélik a kötést,hozzák a gyógyszert ha kell akár éjszaka is pofavágás nélkül.A csecsemősök türelmesen mutogatják mit, hol,hogyan,odafigyelnek babára,anyukára egyaránt és a leghülyébb kérdésre is képesek kedvesen válaszolni.:) A szoptatósnővérek szintúgy,nagyon türelmesek, segítőkészek.Nekem ezek fontos szempontok azt hiszem ezzel nem vagyok egyedül.A mostani császárom és terhesgondozásom Dr Fekete Antalnál volt.Szerintem emberként kedves,tud viccelődni is,odafigyel a mamára,szülés/császár/ elött és után is.Orvosként pedig 100%-ig megbíztam benne és nem csalódtam.Remélem tudtam segíteni a tapasztalataim megosztásával valakinek.Szép napot mindenkinek!
866. Golden79 (válaszként erre: 862. - Tptimi)
2013. aug. 22. 17:50
Én heteken belül fogok ott szülni,és nem lehet CSAK szülésznőt fogadni.Ha van fogadott orvosod,csak akkor fogadhatsz szülésznőt is.
865. moncika
2013. aug. 22. 10:29

Sziasztok! Október közepére lettem kiírva, az Uzsokiba fogok szűlni fogadott dokival.Szűlésznőt is szeretnék fogadni. A doki három nevet adott: Csordorás Erika, Papp katalin, Szőke Szílvia.

Ezekről szeretnék infókat kérni, illetve, hogy míly módon lehetne közülük valamelyikel felvenni a kapcsolatot.Előre is köszönöm.

864. tptimi (válaszként erre: 863. - Keva79)
2013. aug. 20. 17:26
Köszi a választ. Milyen tapasztalataid vannak?Ezekszerint nem volt fogadott orvosod?Éreztél megkülönböztetést?
863. Keva79 (válaszként erre: 862. - Tptimi)
2013. aug. 20. 13:28
Februárban szültem az Uzsokiban, és a szobatársamnak volt fogadott szülésznője, de fogadott orvosa is. Így azt nem tudom, hogy csak szülésznőt lehet-e.
862. tptimi
2013. aug. 17. 18:39

Uzsokiban lehet CSAK szülésznőt fogadni?

Lehet-e egyáltalán szülésznőt fogadni?

Ki mit tud erről?

861. Szindurka (válaszként erre: 858. - Narsolya)
2013. aug. 12. 20:45

Szia!

Ne haragudj, csak most olvastam. Nekem egy 70-es szám van meg, priviben megírom, címet is. Én holnap megyek hozzá.

860. perke
2013. aug. 9. 10:06
Sziasztok!Orvost szeretnék váltani, tudna esetleg valaki segíteni,hogy Gerencsér doktornál mennyi a szülés és a terhesgondozás? Félidősen még vállal e vajon?Aki nála szült,elégedett volt e vele?Köszönöm.(Priviben is jöhet a válasz.)
859. Dina68 (válaszként erre: 850. - Khrisztinaa)
2013. aug. 7. 07:53
nem.Apa beöltözik,bemegy és van egy öltözőrész,ott vár.Ha megvan a baba kiviszik oda és a fürdetést,ellátást nézheti.
858. narsolya (válaszként erre: 857. - Szindurka)
2013. aug. 5. 10:32

Szia!


A mobil száma megvan, de lehetetlenség elérni, ezért gondoltam a magánrendelését hívom fel, de nem sikerült kiderítenem, hogy hol rendel. Te esetleg tudod? Megírnád? Köszönöm

857. Szindurka (válaszként erre: 851. - Narsolya)
2013. aug. 1. 22:40

Szia!


Sikerült megszerezned a tel.számát?

856. gidabo (válaszként erre: 855. - 4c1a787e8f)
2013. júl. 31. 22:52
köszi Szurikáta.
855. 4c1a787e8f (válaszként erre: 854. - Gidabo)
2013. júl. 30. 11:56
Nem, de ő viszont szinte éjjel-nappal bent van a kórházban, talán ott el lehetne kapni, vagy felhívni, hogy mikor van ott pontosan..
854. gidabo
2013. júl. 29. 14:35
sziasztok! valaki tudja esetleg Telek Tamás elérhetőségét? (telefonszámát)
853. 4c1a787e8f (válaszként erre: 852. - Tptimi)
2013. júl. 29. 08:13

Mi lenne még alternatíva?


Az Uzsoki felújított, tiszta és vállalható. Minden más vélemény szubjektív dolgokból tevődik össze, ami meg máshol is megvan..

852. tptimi
2013. júl. 28. 15:06
Én december 8-ra vagyok kiírva, terhesgondozásra magánba járok,a dokim az Uzsokiban is dolgozik,de még mindig nem tudom,felkérjem-e. Nagyon tanácstalan vagyok. Olvastam már sok jót és sok rosszat is. Nagyon szélsőséges vélemények vannak. Bár még van időm,hisz októberig kaptam haladékot,de hát minden nap másképp gondolom...
851. narsolya (válaszként erre: 823. - Zsuki261211)
2013. júl. 24. 11:58
Priviben megírnád, hogy Jex Annának, hol van a magánrendelése? Őt szeretném dokimnak, a szülésznőmtől kaptam hozzá telefonszámot, de egyszerűen elérhetetlen, megpróbálnám a rendelőben. Köszönöm
2013. júl. 24. 11:11
Én azt szeretném megkérdezni, hogy a császáros szülésnél bent lehet az apuka? Úgy értem, hogy esetleg egy üvegfal mögül nézhet?
2013. júl. 18. 12:27

Sziasztok! Én most töltöttem 10 napot ott. Vissza tartáson voltam. Nagyon kedves mindenki a nővérektől kezdve az orvosokik. Sztakó főorvos úrral nagyon meg vagyok elégedve. Nincs fogadott orvosom de ez nem volt számomra hátrány. Wifi nincs az osztályon. Most nagyon sok kismama szült így a nőgyógyászaton vannak olyan kismamik akinek még nincs itt az ideje. A fényképekről annyit tudok mert beszéltem a fotóssal a legnagyobb csomag 11990 Ft ebben van egy A/4 es naptár 7 db fénykép egy dvd 3db harmónika alakú kép egy tartó és még nem tudom mi. Ha a DVD szeretnéd az ha jól emlékszem 6500 ft akkor van olyan is hogy a DVD + 3 db kép 7500 Ft. De több féle csomag is van.

Ja és csak annyit a fogadott orvos dologhoz hogy most volt velem egy szobában 1 kismami 35 hetes csináltak neki vércukor profilt és 11 fölötti értékei lettek. Most átküldték a MÁV kórházba. Na most bennem fel mertült a kérdés, hogy ő jelezte a fogadott orvosának milyen gyógyszereket szed és a terhesség előtt is már gondja volt. Akkor miért nem vette ezt figyelembe a dokija? Miért most kell kapkodni?? A szülésznője sajnos tegnap már vissza is mondta és a fogadott orovos is kétséges már mert az Uzsokiban már nem szülhet a magas rizikó miatt. Nekem is terhességi cukrom van az előző terhességemnél is fent állt. Nekem amint írtam nincs fogadott orvosom de mégis a 14. héttől kontroll alatt van a cukrom.....

848. d6b724c8ae (válaszként erre: 834. - Gingerr)
2013. júl. 13. 20:29

Szia, én a Baksayhoz járok az Örsre SZTK-ba, és sokat elmondt talán hogy 35 éves koromra Ő az első nőgyógyász akihez 2.x is visszamentem, annak ellenére, hogy életem legborzalmasabb hírét kaptam tőle első találkozásunkkor...

Azóta már szépített mondjuk :) Csak csupa jót tudok róla mondani, és az se lehet véletlen hogy rengetegen járnak hozzá, elég nehéz időpontot szerezni nála...

847. 4c1a787e8f (válaszként erre: 845. - Krisztina915)
2013. júl. 12. 14:31

Érdekes, mi is megkérdeztük (kb. 2 hete) és nekünk azt mondta a kiscsaj, hogy nem lehet. De aztán lehet, hogy rájöttek, hogy nem mindenkit fognak tudni lehúzni a 12000-es csomaggal, és inkább adnak már így is. Ez lenne a jó.


Egyébként a többiben - egy két pici furcsaságot leszámítva - teljesen egyetértek. Mindenki a maximális figyelmet kapta.

846. krisztina915 (válaszként erre: 835. - PradaAngel)
2013. júl. 11. 10:29
Most jöttem ki az uzsokiból és meglepve tapasztaltam,hogy mindenki a maximális figyelmet kapta.Többen voltak akiknek nem volt saját dokijuk és ők is meg voltak elégedve.Szóval csak pozitívat tudok mondani a szülésznőkről és a dokikról is,sőt még a csecsemősök is kedvesek voltak ami elég ritka:-)
845. krisztina915 (válaszként erre: 843. - 4c1a787e8f)
2013. júl. 11. 10:26

szia! mi 2 napja jöttünk haza a szülészetről és ott a szobatársam csak 6 normál méretu képet kért és megcsinálták,talán 3ezer ft volt.

érdemes érdeklődni náluk szerintem

üdv

k

844. 4c1a787e8f (válaszként erre: 840. - Eperke_eperke)
2013. júl. 10. 09:39
Ezek mind olyan dolgok, hogy nézze meg, akinek az egyik bejön, a másik nem. Ha nem így lenne, minannyian ugyannak a fickónak lennénk a feleségei..
843. 4c1a787e8f (válaszként erre: 842. - PendulaF)
2013. júl. 10. 09:38

Egy fénykép.

Viszonylag jók a képek, de a teljes csomag 13000 Ft. Az a gáz, hogy nemigen tudsz belőle részeket rendelni, pl. 3db. normál képet mondjuk 2000-ért.. Ezt nem lehet. Ez rossz, mert egyénként mindenkiek javasolnám, hogy 2-3 képe legyen ebből az időből..


A lányomnál nem kértem, mert "majd én", aztán tudjátok mikor lett meg.. Soha.


A fiúknál már kértem, és olyan jó elővenni. Bár ahol őket szültem, ott lehetett egy-két ezerért kérni három sima képet..


Itt az Uzsokiban ez nincs, mondom, a drágát lehet megrendelni. Ebben van a naptártól a naplóig minden, és elég jó minőségű, és helyes a fényképészlány. De azért ez keményen üzlet...

2013. júl. 9. 10:42

Sziasztok!


Valaki meg tudná mondani van-e WIFI a kórházban a szülészeten? Előre is köszi. :-)


Ja, és még valami. A kórház honlapján írják, hogy mindenkinek adnak ajándékba fényképeket az újszülött babáról. Ez kb. hány fénykép?


Még egyszer köszi.

841. Gingerr (válaszként erre: 840. - Eperke_eperke)
2013. júl. 8. 10:08
Ajajj, pont ma megyek hozzá, mert én meg jókat olvastam róla...remélem nem lesz semmi gond..
840. Eperke_eperke (válaszként erre: 834. - Gingerr)
2013. júl. 5. 14:16
Fekete Antalról semmi jót nem hallottam még, őt ne válaszd!
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook