Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Uzsoki kórház szülészet -Tapasztalatok fórum

Uzsoki kórház szülészet -Tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
989. Padda
2014. máj. 30. 09:16

Lassan elkezdek összecsomagolni, és az lenne a kérdésem felétek, hogy mit kell vinni a szülőszobára, kifejezetten a vajúdáshoz és a szüléshez.


Én ezeket írtam össze, de légyszi javítsatok ki, ha még van valami:


- hálóing (1 elég?)

- törölköző (1 elég?)

- papucs

- wc papír (+ fertőtlenítő)

- esetleg intim törlőkendő

- tusfürdő

- szőlőcukor, víz

- apának a dolgai

- iratok

- babának takaró és sapi


MI KELL MÉG? Az eldobható bugyit is jó lenne már odakészíteni a betéttel + egy tiszta hálóinget? Mert azt megmutatták, hogy hol fogják elzárni a nagyobbik bőröndöt, de gondolom célszerűbb összekészíteni egy kisebb pakkot csak a szülőszobára. Legalábbis én úgy éreztem, hogy marha messze van a szülőszoba és a szekrény, és hát apuka se lesz a helyzet magaslatán, hogy mindent megtaláljon...


Ti miket vittetek/visztek még? Vagy mit kellett volna vinni, amit elfelejtettetek? :)

2014. máj. 29. 19:32

Sziasztok! Én is kéd dokiról érdeklődnék: Jex Anna és Erdélyi Zsolt.

Őket ajánlotta a korábbi nőgyógyászom. (megbízom az ajánlásában maximálisan, csak nem látom Jex Anna hol rendel)

Erdélyi Zsoltnak pedig nincsenek sehol tarifái feltüntetve.

Ezek érdekelnének a döntés előtt.

987. evic77 (válaszként erre: 975. - Letta29)
2014. máj. 29. 13:40
szia!Én hozzá járok terhesgondozásra.:-))
986. zsana85 (válaszként erre: 985. - Padda)
2014. máj. 29. 10:25
Külön wc van arra, ahová beöntés után kell menni. Ott van tusoló is, ahogy írták. Nekem is le kellett zuhanyoznom utána. Anno nekem mondták is, hogy állva nehogy megpróbáljam, mert volt már rá példa, csak anyuka nem gondolta, hogy milyen lesz majd utána a wc. Én rögtön beöntés után párnáztam. :D Akkor még olyan volt mintha nem is lett volna beöntés. Utána pedig próbáltam minél tovább sétálgatni és bent tartani.
985. Padda
2014. máj. 28. 15:06

Köszi a választ! Igen, gondoltam, hogy legalább fertőtlenítő kendőt viszek, mert nem hiszem, hogy beöntés után "fészket" tudok majd rakni a wc deszkán, bár ki tudja. :) Azt meg egy fórumon olvastam, hogy ilyenkor senki ember lánya ne próbálja meg állva végezni a dolgát, mert akkor mindenhova megy, csak oda nem, ahova kéne...


Voltam szülőszobai látogatáson, de ott a wc mellett nem láttam zuhanyzót.


(+Ebben a rohadt melegben lehet, hogy többször is lezuhanyoznék a vajúdás alatt.)

984. vbrigi333 (válaszként erre: 983. - Padda)
2014. máj. 28. 13:39
A wc-vel közös helységben van a tusoló,ott le is kell zuhanyozni.Tisztaság van,de ne bízz senki takarításában, fertőtlenítésében sehol a világon.Tegyél papírt a combod alá.Már hallottam,hogy lehet kapni erre a célra neylonkarikát,sok db van egy csomagban.
983. Padda
2014. máj. 28. 12:48
Üdv! Tudom, nem ez a legfontosabb, de az Uszokiban beöntés után van lehetőség zuhanyozni, meg ilyenek? Meg le van fertőtlenítve a wc? Eddig nem kaptam el semmit, az utolsó pillanatban végképp nem szeretnék...
982. Jana1
2014. máj. 20. 14:47
Sajnálom a rossz tapasztalatodat.Én csak jót tudok mondani az Általad "bugyutának "tartott Irénkéről.Nekem nagyon sokat segített,nagyon figyelmes és kedves volt velem.És az hogy az első éjjel leadott babácskádat nem szívesen látták volna ez sem hihető!Ugyanis nekem még 3.nap után is fel ajánlották, hogy bevihetem ha fáradt vagyok.Szerintem aki mást így minősít az maga is ezzel a jelzővel illethető!Úgy hogy csak gratulálni tudok!Nagyon gonoszak a bejegyzéseid.De a lényeg az hogy te biztosan okos és hibátlan vagy.
981. Anka044
2014. máj. 18. 18:49
Nekem a terhesgondozásról csak jó tapasztalataim vannak. Volt olyan, hogy este fél 10-kor kerültünk be hozzá, ennek ellenére nagyon kedves volt, türelmesen, kb. 20 percig próbálta elkapni, hogy kislány vagy kisfiú a babánk.
980. letta29 (válaszként erre: 979. - Vbrigi333)
2014. máj. 15. 11:02

Én sem ilyennek ismertem. 2012-ben még nem volt magánrendelése,tehát konkréten fizetős kismamája nem volt,nyilván aki akart adott neki,de szerintem ez nem ettől függ,kivel milyen.


De lehet én tévedek,minden esetre és szeretném a második babámat is nála szülni,de majd kiderül mi lesz! :)

2014. máj. 15. 10:44
Hát lehet,hogyha választott dokid lesz,akkor egész más.
978. Jasmine7 (válaszként erre: 977. - Vbrigi333)
2014. máj. 15. 10:24
Komolyan? :O Húúú, most megleptél, nem ilyennek ismertem.
977. vbrigi333 (válaszként erre: 972. - Anka044)
2014. máj. 15. 10:23
Szerencsére nem nem nála szültem.Ő volt az ügyeletes, amikor bekerültem,gúnyos volt,kiabált, a vizsgálatot durván,fájdalmasan végezte,megalázva éreztem magam.Nem voltam problémás.Látom a leírásokban viszont,hogy a saját fizetős kismamáihoz rendes.A többi dokival maximálisan elégedett voltam,a gyermekorvosokkal is(20 hónapja)A szülésznők,akik segítettek császár után fürdeni szintén Jex stílusúak voltak.A csecsemősöknek minden elismerésem,szeretettel,tökéletesen gondozták a babákat.A nővérek közül kettő volt kedves,segítő.
2014. máj. 15. 09:32

Sziasztok!

Jelenleg a második babámat várom. Elsőt az Uzsokiban szültem, Dr. Jex Annánál. Akkoriban még nem volt magánrendelése. Most is nála szeretnék szülni, egyszer voltam már a magánrendelésén. Valaki meg tudná mondani privátban, hogy mennyit kér a szülésért?

Nagyon köszönöm!

975. letta29 (válaszként erre: 972. - Anka044)
2014. máj. 12. 12:12

Szia!


Dr.Jex Annához jársz terhesgondozásra? Tudnánk róla beszélni? :) Írtam egy hozzászólást,de senki nem jelentkezik...lehet csökkent a fórum látogatottsága...legalábbis ebben a témában :(


Üdv!

974. letta29
2014. máj. 10. 15:11

Sziasztok!


Én első babámat Dr.Jex Annánál szültem! Nekem nagyon bevált! Szeretném a második babámat is nála szülni viszont érdekelnének vele kapcsolatban friss infók! Hogy megy nála most a terhes gondozás? Egy magánrendelés és egy Uzsokis vizsgálat...vagy pedig csak magárendelésen fogad?

Aki mostanában szült is nála,szülést mennyiért vállalja vagy azt a kismamára bízza?


2012ben szültem nála,akkor még magánrendelése sem volt és szülésért sem kért pénzt,persze adtunk neki,csak nem szabta meg hogy mennyi az annyi :)


Előre is köszönöm a válaszolóknak! :)

973. Luau
2014. máj. 9. 22:05
Sziasztok, ma jottem ki az uzsokibol, osszessegeben jo volt. Pataki dr nagyon rendes - nala szultem, ugyeletes volt, Jex drnovel csak a viziten talalkoztam, nekem nem szimpi.
972. Anka044
2014. ápr. 14. 14:10

Sziasztok!

Érdeklődnék, hogy szült-e valaki mostanában a Jex doktornőnél? Milyen tapasztalatok vannak?

2014. ápr. 6. 14:29

hahó eltűntek a fórumról a Bőze doktor úr kismamái? :( pár oldallal arrébb még láttam őket :((

azt mondta a doki hogy amúgy azért lett fizetős a vérvétel mert egy csomó felesleges vérvételt fizetett a kórház meg mindenhonnan odamentek. ettől függetlenül én sem örülök neki..

970. ageeeka (válaszként erre: 968. - Eperke_eperke)
2014. ápr. 6. 09:10

Hát úgy tűnik, hogy a két szép szemünkért fizetjük!

Csak azt nem értem, hogy aki lakcíme szerint oda tartozik annak miért kell fizetnie?!

969. ageeeka (válaszként erre: 962. - Rózsaszínpárduc)
2014. ápr. 6. 09:06

Halász nem tud adni sztk-s laborba beutalót! Én hozzá járok kezdetektől és azóta fizetek is!

Te is hozzá jársz?

968. Eperke_eperke (válaszként erre: 965. - Rózsaszínpárduc)
2014. ápr. 5. 12:19
Ez hogy lehet? Akkor a TB-t mire fizetem?
967. CsillagTM (válaszként erre: 965. - Rózsaszínpárduc)
2014. ápr. 4. 17:29
azért ez undorító...
966. Tormás30 (válaszként erre: 964. - Rózsaszínpárduc)
2014. ápr. 4. 15:05
Nem tudom mikor szültél ott, de amióta új osztályvezető van gárda csere volt. Csak azok maradtak akik elfogadták az irányelveit tehát nem lehet megkülönböztetni azokat akinek van orvosa vagy nincs. Amikor bent voltam sok kismamának nem volt orvosa és maximális ellátást kaptak :)
965. Rózsaszínpárduc (válaszként erre: 960. - Tormás30)
2014. ápr. 3. 16:43
Ez új dolog az uzsokiban,h fizetni kell a kismamáknak a vérvételért. Nincs nem fizetős verzió,akkor sem,ha oda tartozik valaki lakcím alapján.
964. Rózsaszínpárduc (válaszként erre: 957. - Tormás30)
2014. ápr. 3. 16:41
Ez jó hír, örülök, hogy ilyen jól elláttak. Én sajnos elég sok rémsztorit is hallottam már arról, hogy hogy látnak el egyes esetekben fogadott doki nélkül.
963. Rózsaszínpárduc (válaszként erre: 955. - Hachiko68)
2014. ápr. 3. 16:40
Ja, bocs,most látom,hogy másra írtad az előzőt. Szerintem,aki nem mondja meg,mennyit kér pontosan, annak is kb. a 100 ezer az oké, átlagban 100-150 ezer közt szoktak kérni,úgy hallottam.
962. Rózsaszínpárduc (válaszként erre: 955. - Hachiko68)
2014. ápr. 3. 16:39
Nem, Halásznál. Ez dokifüggő?
961. Tormás30 (válaszként erre: 960. - Tormás30)
2014. ápr. 3. 16:34
A másik pedi, hogy olyan orvost kell fogadni aki az Örsön is rendel. DR. Fekete Antal és a Dr. Mecsér Béla rendelnek sztk-an és az Uzsokiban is ott vannak. Egyéb orvos k kórházban nem tud adni sztk-s ingyenes vérévteles beutalót!!
960. Tormás30 (válaszként erre: 958. - 4c1a787e8f)
2014. ápr. 3. 16:28
2013.09.09 született a fiam. Akkor így volt. Gondom akik fizettek ezért maszek rendelésre járnak és nem sztk-ra. Ha nem jelzi hogy nem szeretne fizetősre menni az orvos nem is fogja oda küldeni...
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook