Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Uzsoki kórház szülészet -Tapasztalatok fórum

Uzsoki kórház szülészet -Tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2009. nov. 6. 15:11
Sziasztok! 13 hetes vagyok, Dr. Gyarmati Bélához járok magánrendelésre. kéthetente kell hozzá járnom, első baba, nincs tapasztalatom, de kicsit sokallom, nem elég havonta járni? Szült már valaki nála? Van valakinek tapasztalata Vele kapcsolatban? Priviben is jó. Köszi
28. 4f1e506797 (válaszként erre: 27. - Fuoco)
2009. nov. 5. 10:52

Köszönjük szépen!

A szülésnőt Krisztinának hívják,felírtuk valahová,de fogalmam sincs hol van:))

Nagyon rendes volt én teljesen meg voltam elégedve,mondjuk nekem dokim volt,de nagyon sokat segített.

Ha esetleg érdekel a dokimtól megszerzem a nevét.

Nincs egyágyas a felújítás miatt,de szerintem jobb együtt 4ágyasba,mert tudtok segíteni egymásnak.Főleg hogy egész nap veled van a bébi.Reggel 7-10vizsgálatok,este 8-10ig fürdetés.

27. Fuoco
2009. nov. 4. 10:33

Gratulálok, könnyű szülés volt?

Ki volt a szülésznőd, és mit tudsz a többiről, ha még ezzel zargathatlak!?

1ágyasban voltál?


Köszi hogy nem felejtettél el!

Jó egészséget Fruzsikának, és persze sok tejcsit!

2009. nov. 4. 09:16

Megszületett az én kis Fruzsinám:))))

okt.24 13:45 perckor 3100g,55cm-el.

A szülőszoba kifogástalan a személyzet nagyon rendes.Minden doki nagyon kedves,az is aki nem magán.5napot bent kell lenni,kórtermek normálisak.

25. 4f1e506797 (válaszként erre: 24. - Fuoco)
2009. okt. 17. 21:48

Azt mondják jövőre kész lesz.

Mire te szülsz már tuti lesz,ha csak nem csúsznak.

Te jó ég én ilyen jeleneteket nem láttam,remélem a kórtermek azért nem áznak be.

Hát már nagyon kíváncsiak vagyunk 22-én megyünk remélem akkor már lesz valami.

Én eléggé messze lakom a kórháztól a doki miatt járok csak oda,de a felújítások miatt úgy tudom szünetelnek a felkészítők.

24. Fuoco (válaszként erre: 21. - 4f1e506797)
2009. okt. 17. 21:28

Azért az utolsó hetekben tényleg csak gyarapodniuk kell, reméljük már felszedett valamennyit!

Azt nem tudott mikor lesz kész a felújítás? Mindenki mást mond!

Nővérkéken látom, mennyire nehezen viselik ezt az állapotot, múlt héten mikor voltunk uh-n vödrökbe fogták fel a vizet!


Már gondolom nagyon kíváncsi vagy a picúrra, előttünk még olyan sok idő van!


Jártàl a kórházba valami felkészítőre?

23. 4f1e506797 (válaszként erre: 22. - 212366)
2009. okt. 16. 18:35

Szia!

Hát sosem lehet eléggé korán elkezdeni a doki keresést.Tímeát nem ismerem,de én a Járányi Beátához járok nagyon rendes megvagyok vele elégedve.Én elvileg most 21-én szülök esetleg elmondom a tapasztalatokat majd.

22. 212366
2009. okt. 16. 14:32

Sziasztok!


Igazából még csak 10 hetes vagyok és Uzsokiban szeretnék majd szülni.

Tudnátok orvost ajánlani nekem?

Dr.Lajis Tímeáról tudtok esetleg valamit?

Köszi

21. 4f1e506797 (válaszként erre: 20. - Fuoco)
2009. okt. 16. 08:40

Akkor még van időtök:)Én is áprilisi vagyok.

Eléggé jól bírom nekem pici a hasam,okt 5-én volt 2532g,remélem azóta nőtt:)Helyezkedik nagyon már egy kicsit kinyíltam.22-én vizsgálat.

Engem is aggaszt ez a hülye felújítás,de utólag bent vizsgált meg a dokim a szülőszobán és nagyon nagy tisztaság van,meg jó meleg.

A folyosó kicsit huzatos,de jól bebugyolálják a kicsiket:)

20. Fuoco (válaszként erre: 19. - 4f1e506797)
2009. okt. 15. 17:52

Ó, én áprilisra, csak eléggé aggaszt amit ott látok!

És hogy bírod, nehéz már a végén?


Mit láttál? Van fejlemény?

19. 4f1e506797 (válaszként erre: 18. - Fuoco)
2009. okt. 15. 12:16

Helló!

Még igen.

Pont ma voltam az Uzsokiban.

Te hogy állsz,mikorra vagy kiírva?

18. Fuoco (válaszként erre: 17. - 4f1e506797)
2009. okt. 13. 12:52

Szia!


Egyben vagy még? Vannak újabb hírek a kórházról?

2009. szept. 14. 12:30

Sziasztok!

Én okt.21-én szülök az uzsokiban.

Legközelebb szept.végén kell mennem,de eddig azt tapasztaltam,hogy minden látogatásomkor változott valami a kórházban.Amint lesz infóm megírom.

Addig is várom a fejleményeket a kórházról.

16. Fuoco
2009. szept. 10. 12:22
Picit elôrébb hozom a fórumot, hátha megosztaná valaki a tapasztalatait!
2008. aug. 31. 21:12

Októberben fogok szülni az Uzsokiban és érdekelne...aki már ott szült, hol található a vajúdó és a szülőszoba ? Mert a folyósó végén az üvegajtók (MŰTŐK) előtt balra az utolsón azt írja Szülőszoba-bejárat, és benéztem s egy nőgyógyászati vizsgáló ágyat láttam kengyellel, s elég bizarr volt. Egyáltalán a kengyeles a szülőágy ? És milyen a vajúdóhelység ? Illetve mennyit lehetsz együtt a babával, apával a szülést követően nyomban a szülőszobán benn ?

Köszi a válaszotok...

14. Nanni
2008. aug. 18. 08:40

Aki az Uzsokiban szeretne szülni és jó dokit keres,annak melegen ajánlom Dr. Krasznai Sándort,aki rendel:1062 Bp. Podmaniczky u.111.

Telefonos elérhetősége:06-20-9432110

nála magán rendelésen nincs meghatározott összeg,annyit adsz neki,amennyit tudsz.Azt azért elmondom még,ha hozzá jársz szülni nem nála fogsz mert már nem vállal szülés levezetést,viszont az Uzsokiban a Dr.Tiba Jánoshoz lehet majd menni aki ugyanolyan kaliberű emberséges,nem pénzéhes orvos,viszont nagyon lelkiismeretes,ő a szülészet vezető orvosa.Nála sincs előre kimondott összeg,neki is annyit adsz amennyit tudsz.Mindkét orvos a végletekig emberséges,alapos,segítőkész,és ami a legfontossabb:REMEK ORVOS!!!!

2008. aug. 8. 21:25

Hajdu dokinál szültem az első kettőt.A harmadiknál is ő volt a kijelölt dokim, de pont szabin volt mikor idő előtt elindultunk a kórházba.

Nyugodtan kérdezzétek az orvosotokat, szülésznőket.

Asszem kijelölt szül. nőre nincs lehetőség. legalább is 3 évvel ezelőtt ez volt a helyzet.van baba-mama szoba ha kívánod, de van olyan is ahol kiviszik . de döntesz. A szülésznők rendkívül kedvesek, nekem sajna mind a három császár volt. gyengédek és figyelmesek. Az orvosok megbízhatóak. Én nagyon meg voltam velük elégedve.

A csecsemősökről vannak rossz tapasztalataim.

Ha kérdés van, mit hogyan tegyetek a babával,szülés után akár privát akár itt keressetek meg nyugodtan. bennem is rengeteg félelem volt, s válaszokat a csecsemősöktől nem kaptam.

12. 9854c8384b (válaszként erre: 1. - 78)
2008. júl. 7. 12:06
Mecsér Béla, nála születtem és a mai napig ő a nőgyógyászom, nagyon jófej és ért is ahhoz, amit csinál én csak ajánlani tudom!
2008. júl. 7. 12:05
Nekem nincs tapasztalatom, de ott születtem! :D
10. Lucus (válaszként erre: 9. - Sannore)
2008. márc. 23. 14:37

Köszi Sannore!


Közben én is megnéztem a szülészetet és meg is nyugodtam, mert kórházi viszonyokhoz képest csinosnak találtam és mindenki nagyon kedves volt.


Lucus

9. Sannore (válaszként erre: 8. - Lucus)
2008. márc. 13. 23:52

Szia Lucus!

Nem tudom,hogy kaptál-e már választ a kérdésedre,mindenesetre leírom amit én tudok.

Én, az Uzsokiban szültem 2007 júniusban.Én is szerettem volna jól felkészült lenni,hogy mire számíthatok majd szülésnél. Megkértem egy ott dolgozó szülésznőt,hogy megnézhetném-e a szülőszobát.Megmutattak mindent,sőt még el is magyarázták,hogy mit hol fognak csinálni.

Szerintem nyugodtan kérdezz meg te is egy sznőt,biztosan neked is segítenek majd!

A vajúdó szobában volt 2 labda, 2 ágy,Tv és talán Cd lejátszó is,ha szeretnél bevinni valami zenét.

Bár én nem haszáltam a vajúdót.

Azt,hogy lehet-e kérni,hogy te hogy szeretnél szülni,inkább kérdezd meg az orvosodat,vagy egy sznőt.

Remélem tudtam valamennyit segíteni!

Írj nyugodtan,ha bármi kérdésed van,szívesen válaszolok!

Szia

2008. febr. 14. 21:53

Sziasztok Lányok,


Én is az Uzsokiban fogok szülni két hónap múlva. Engem az érdekelne, hogy milyen felszereltségű avajúdó szoba, hogy lehet-e gátvédelemmel, ülve esetleg állva (tehát nem fektetve) szülni.


Ha valakinak van ilyen infója, akkor kérem, hoyg írjon nekem.


Köszönöm!

2007. dec. 6. 14:33

Szia!

Én csak a Baksay László doktort ismerem, de azt sajna nem tudom, hogy szült-e nála vki, császár után simán.Amúgy egy nagyon szupi doki, legalábbis nekem mindkét gyerkőcnél bevált.Nem volt vele semmi gondom.De ahogy láttam az Uzsokiban elég sok a szülész nőgyógyász!

6. 78
2007. dec. 6. 12:32
Vicus75, tudsz vkit, aki az Uzsokiban szülte a másodikat úgy, hogy az első császár volt?
5. 78
2007. nov. 29. 17:15
Vicus75, még nem várok babát, jövőre tervezzük....
4. Vicus75 (válaszként erre: 3. - 78)
2007. nov. 28. 13:54

Szia!

Én május közepén szültem az Uzsokiban, a második babámat!

Tapasztalatok:

Választott szülésznőm nem volt, de az épp akkor ügyeletes egy nagyon felkészült jó szülésznő volt.Sajana csak az rémlik, hogy valamilyen Ibolya.

A szülőszoba, tiszta, rendes, modern szülőágy...stb.A vajúdó is tetszett, bár azt nem volt időm kipróbálni, mert engem már egyből a szülőszobára vittek, mert a babóka sietni akart:)

Az osztályon szinte csak szülésznők látják el a napi teendőket, nekem mindegyik szimpi volt.A csecsemősök jók voltak.És a gyerekorvos is egy nagyon lelkiismeretes nő.Nálunk voltak gubancok, és hála az ő gyors diagnosztikájának és intézkedésének, minden oké volt!

A szülészeket nem nagyon ismertem, én úgy kerültem oda a régi orvosommal, aki ide jött át, miután a Rókust bezárták, épp az én szülésem előtt nemsokkal.De a vizitek alkalmával láttam, hogy azért mindenkihez volt pár szavuk....stb.

Csak a szobákkal van a gond, mert nem mindegyikhez van fürdő+WC, kivéve a fizetős szobákat.

Ja, és ami még nálam pozitív volt: a gyereknek az összes pelenkát ők adták, nekünk nem kellett vinni (anno a rókusba kellett), az ágyneműt annyiszor cserélték, ahányszor kérted, és tena szerű betétet is adtak mindig!

Röviden asszem ennyi, de ha valamit kifelejtettem, és még érdekelne, akkor szólj nyugodtan!

Mikorra várod babádat?

Üdv

Vicus

3. 78
2007. nov. 20. 18:17
sziasztok, arra lennék kíváncsi, hogy ki szült ott, s mliyen tapasztalatokkal? tudtok ajánlani onnan szülész-nőgyógyászt? pláne érdekelne, ha vki császár után szült ott...!!!!!!- esetleg nemrég, vki...? ......előre is köszönöm szépen!!!!!!!!!!!!!
2007. okt. 22. 11:19

Szia!

Én az Uzsokiban szültem, de már nem most. Akkori tapasztalataim és utána levők elég jók. Kedvesek segítőkészek voltak, orvosok, nővérek, szülész, mindenki. Normál szülésem volt, a mellettem levő kismama császáros. Másnap találkoztunk a fürdőben, és dumcsiztun. Neki sem volt semmi gondja a bentléte ideje alatt. Án baba-mamás szobában voltam a fiammal, és egésznap csak akkor jöttek ha kértem a segítséget. Ha megint erre készülnék, nem választanék mást ma sem!

1. 78
2007. okt. 18. 14:55
sziasztok,érdekekne, van-e itt valaki, aki az uzsokiban szült, esetleg császár után, vagy kit és mit ajánlotok ,vannak-e ott jó(pl. műtét után szüléspárti...) orvosok, szülésznők? előre is köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook