Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Utolsó kilók leadása helyes étkezéssel és rendszeres sporttal fórum

Utolsó kilók leadása helyes étkezéssel és rendszeres sporttal (beszélgetős fórum)


2010. febr. 9. 21:01

most ezt bujom folyamatosan :D

ma egesz jokislany voltam, habar ebedre keveset ettem, eg kis szelet csirke mell, igy uzsira a tervezett egy alma, meg paszka szeletek melle becsuszott egy joghurt is, de nem hinnem, hogy ez nagyon bunozes lenne, szoval jo napot zartam ma is :)

145. 43cdfa3862 (válaszként erre: 143. - D9e2022b84)
2010. febr. 9. 20:56
megnéztem az oldalt,jó dolgok vannak majd én is olvasgatok!:)
144. 43cdfa3862 (válaszként erre: 143. - D9e2022b84)
2010. febr. 9. 20:50

:D:D:D


nanáááá!!ne viccelj!!!az a legfontosabb!!!:D


én is nagyon szeretem a franciát és olaszt csak jelenleg nincs pénzem tanfolyamra!

olaszt önszorgalomból tanulgatok néha mert valamennyire tudok

franciát szeretnék én is tanulni azt nem tudok egyáltalán...

meg ugye angol az alap!

2010. febr. 9. 19:19

igen, sajna az :) figyi, ajanlok egy oldalt neked :)

wwwpontfogyaspontinfo

bocsi, de nem engedi valamiert bemasolni :)

ha oldalra nezel, ott van meg csomo lugositas tipp, tok jo, most ezt bujom, szeretem ezt az oldalt :)

amugy... hat amint lehet keresek munkat, aztan elkezdek jarni edzesekre, meg elkezdek tanulni az angol nyelvvizsgara, aztan a franciara, vagy olaszra(a parom az olaszt reszesiti elonyben :)) majd foiskola :)

szoval az elso a munkakereses lesz. nem, az elso egy hatalmas sz***zes lessz :P:D:D

142. 43cdfa3862 (válaszként erre: 141. - D9e2022b84)
2010. febr. 9. 16:57

:)


azt a 3 hetet már tényleg kibirjátok:)


és milyen jó lesz Neked!:)

mik a terveid a jövődre nézve?

lehet,hogy már mondtad akkor bocsesz:)


nekem ma nagyon nagy gyomoridegem van.

ettől van nekem savam!

a stressztől!ezt is irja a könyv.hiába étkezel lúgosan,ha stresszelsz gyomorsavad lesz,mert a stressz is savtermelő

hát ennyit erről

:/

2010. febr. 9. 10:59
ma igazabol jo kis lapos hassal ebredtem, szoval a tegnap jo volt, meg ugyis, hogy ebedre ettem egy fagyit. meg este is kellett ketbetut, szoval jo nap volt. :) ma is jokislany leszek. :) MEG 3 HET!
140. 43cdfa3862 (válaszként erre: 139. - D9e2022b84)
2010. febr. 9. 09:55

de...csak olyan szar!!!


na mostmár mindegy!


Örülök Neked:)

csak igy tovább!:)

2010. febr. 9. 09:35
nyugi, egyszer-egyszer elofordul ez, csak figyelj oda, hogy a napod tobbi resze sikeres legyen! a reggel meg nem akkora baj, csak mostmat tartsd magad, mondjuk ilyenkor nehezebb, hogy reggel felvitted a vercukrodat, azert probald meg, es ne legyel elkeseredve,nem fog osszedolni a vilag, hidd el, hogy ezzel meg nem tettel roszat, vegulis a folyamatossagrol beszeltunk nem? :)
2010. febr. 9. 09:34

tegnap vegulis uzsira ettem a joghurtos paszkas tunkolos dolgot, es basszus nagyon bejott :D:D komolyan nagyon izlett, ugyhogy ma azzal kezdek, es szepen lassan kiuzom a kenyeret az etrendembol, mert azert a barna kenyeret meg nem sikerult. de azt is kiakarom. majd eszek ketszersultet, meg paszkat.

nemtudom, en szerintem raveszem a paromat, hogy jarjon velem uszodaba, ott van egy jo kis konditerem is, odaszeretnek jarni :) meg az egyik csajszival ugye a fitness terembe, zsiregetni, meg hasonlo :D d de uszni is szeretnek... mindent akarok :D

2010. febr. 9. 08:51

jó reggelt!


nekem nagyon rosszul indult a napom

nagyon éhes voltam reggel és összezabáltam mindent!


utálom magam ilyenkor!

:(

hol van ilyenkor a motiváció???

136. 43cdfa3862 (válaszként erre: 135. - D9e2022b84)
2010. febr. 8. 22:57

igen,én ezért járok most kondiba:)


majd ha jön a jobb idő,akkor megyek ki futtni...bár annyira megszerettem a kondit...:)

na de nyáron nem fogok rá költeni az biztos!

na és hogy haladsz a kajákkal:D

2010. febr. 8. 11:23
hat ne is mond, nagyon hianyzik a mozgas, de... ugye jo 3 honapig fojamatosan stepperestem, es egyszeruen megfeneklettem, annyira unalmas, nem tudok mar ranezni sem. jartam ki futni, de megfaztam, szoval msot varom, hogy ez elmuljon teljesen :D:D
134. 43cdfa3862 (válaszként erre: 132. - D9e2022b84)
2010. febr. 8. 10:40

nézelődj a neten!(bár ott össze vissza ir mindent,úgyhogy inkább tőlem kérdezz,mivel nekem megvan a könyv):)


igyekszem úgy enni,de még nekem sem az igazi!

még nem tudtam megfelelő étrendet kialakitani,ebben nekem is nagy segitségre lenne szükségem!

133. 43cdfa3862 (válaszként erre: 131. - D9e2022b84)
2010. febr. 8. 10:38

a mozgásat szerintem nem szabad abbahagyni!

az is legyen az életed része:)


Örülök Neked!:)

2010. febr. 8. 10:12
en nagyjabol egy napra elore szoktam tervezni, mert ugy komolyan konyebb nekem. ma pl kesz tervekkel fogok a konyhaba menni, es az arpa italon mar tul is vagyok :) de viszont lehet, hogy az uzsit, meg a szilard reggelit kicserelem. modjuk... most nincs is kedvem toastot enni :) szoval nekiallok megegyszer elolvasni a leirasodat! :)
2010. febr. 8. 10:09

jajj, alig varom, hogy enis elkezdjem :)

ugyerzem itt mar nem fogok foglalkoznia mozgassal, mert vegulis tegnap sikerult felavatnom a celnacimat, es abban voltam vasarolni, istenkem, de jo volt :D vettem hozza egy cipot is, es jol ereztem magam benne. mar csak azert hajtottam, h kenyelmes legyen, de megsem ereztem, hogy szuk lenne valahol, szoval tok jo volt :)

130. 43cdfa3862 (válaszként erre: 129. - D9e2022b84)
2010. febr. 7. 21:21

jól van,ez jól hangzik!


én nemtudom mit eszek!nekem is tervezgettni kéne,de még nem nagyon csináltam...:/


azt bizti,hogy megyek kondiba:D

2010. febr. 7. 21:15

holnap tudod mit fogok enni? reggel egy adag arpa porral kezdem, ez ilyen feherje, es gyomor segito, jot tesz, utanna reggeli egy kis gyumi(arrol nem fogok tudni lemondani!!:() joghurttal, de lehet, hogy a gyumolcsot kicserelem paszkara, es tunkolok :) sot. oke, szoval arpa utan paszka, egy bohar joghurttal, aztan egy szelet csirke mell, zoldseggel, aztan uzsi... oooooo... hmm... miis legyen... legyen mondjuk egy kis piritos barna kenyer, aztan vacsi egy ujjabb adag feherje turmix, de nem arpa, hanem amit ma vettem, kifejezetten ilyen dietahoz valo, etkezes hejettesito :)

na ennyi a holnapi napom :D

128. 43cdfa3862 (válaszként erre: 127. - D9e2022b84)
2010. febr. 7. 21:13

na az tök jóó!3 hét pont elég,hogy helyrerázd magad!

:)


és akkor hogy csinálod?:)

2010. febr. 7. 21:10
ne is mond... mar ejszakankent felkelek, es tapogatozok magam mellett, hogy hol a fenebe van Isti... de egyenlore sehol nincs... de nemsokara. meg pontosan 3 het... ennyi idom van arra, hogy kicsit megint helyre razzam magam :)
126. 43cdfa3862 (válaszként erre: 124. - D9e2022b84)
2010. febr. 7. 21:08

Nektek már tényleg nincs sok és ismét látjárok egymást!:)

az töök jóóóó!

már várod mi???:D

125. 43cdfa3862 (válaszként erre: 124. - D9e2022b84)
2010. febr. 7. 21:07

:D:D


persze,tudom miről beszélsz és igazad van!


egyáltalán nem ismerjük még egymást...áá mindegy...

nem érzem,hogy kihagyhatatlan,de mégis jó hogy van...

viszont...megtetszik más!:)

na mindegy...majd kiderül,hogy hogy lesz!:)

2010. febr. 7. 20:48

tudom, fo a fokozatossag :)

hat... meglazultak... biztos vagy benne, hogy ez rosz? ugy erzed, hogy ez a fiu kihagyhatatlan az eletedbol? vagy... nem ismerem a hatteret, hogy hogy ment ki, es mikot, es mennyire voltatok el, de hat... tudod... nem biztos, hogy annyira FIXEN ra kell varnod... ne erts felre, nem akarlak semmire rabeszelni, csak tudod ket oldalu minden erem :)

123. 43cdfa3862 (válaszként erre: 119. - D9e2022b84)
2010. febr. 7. 20:43

mindenképp fokozatosan válts életmódot!

az nagyon fontos!!:)

122. 43cdfa3862 (válaszként erre: 120. - D9e2022b84)
2010. febr. 7. 20:43

megvagyok köszi!:)



a "barátommal" beszélünk...hát már nem minden nap,de majdnem.

az érzések már bennem kicsit meglazultak...

és ezt onnan vettem észre,hogy buliba voltam pénteken és iszonyatosan megtetszett egy pasi:/

hát ez nem jó jel!!!

121. 43cdfa3862 (válaszként erre: 119. - D9e2022b84)
2010. febr. 7. 20:40

próbáld meg,de az a lényeg,hogy élvezni kell és megpróbálni nem szenvedni:D:D:D


tudom...nekem is nehéz!!:)

még nekem sem megy olyan nagyon jól,de alakul!

2010. febr. 7. 20:03
es veled mizu amugy? :) nekem volt egy kis problema a parommal is, de minden okes mar szerencsere, azert megerezheto, hogy mar lassan negy honapja kulon vagyunk :) csak egy hetet voltunk egyutt ezalatt, azert elegge megterhelo :) de minden okes lesz, meg 3 het :)
2010. febr. 7. 20:01

enis eletmodot akarok valtani, mert mostanaban megint elindultam felfele... :( na de nembaj... megint gyomorbaj, meg minden, szoval alig varom, hogy otthon legyel, es elkezdjek futni jarni a parommal, vagy edzeni jarni Adrimmal :) o egy masik forumrol egy fogyis tarsam :)

de holnaptol enis paszkazok :)

nezem a naplodat folyamatosan, latom miket eszel/ hat nemsemmi........ :S:S tudnam en csinalni ezt? nemtudom, de megporbalom, mert megint kemeny gyomor egesem van :(

szoval mindent bele :D

118. 43cdfa3862 (válaszként erre: 117. - D9e2022b84)
2010. febr. 7. 19:39

hát szevasz csajszi!!!:D

mi van Veled???

hol voltál??

:)

nembaj,hogy nem kezdted el!az a lényeg,hogy élvezd a fogyizást!:)


én vagyok ilyen elvetemült,hogy szenvedtetem magam az életmódváltással...de lassan lassan belejövök!:)

mizujs?hogy vagy?mennek le a kilók??:)

2010. febr. 7. 19:36
hmm... bakker, utanna kell nekem is jarni... fajo bevallani, de meg megse neztem... :( tudom, szegyen gyalazat :) de ilyenek, hogy paszka, meg szoja??? aztsem tudom mik ezek :) bar itt van egy csomo paszka, kezdem magam hozzaszoktatni a gondolathoz :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook