Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Utolsó kilók leadása helyes étkezéssel és rendszeres sporttal fórum

Utolsó kilók leadása helyes étkezéssel és rendszeres sporttal (beszélgetős fórum)


176. 43cdfa3862 (válaszként erre: 175. - D9e2022b84)
2010. febr. 13. 20:11

:D



az a bajom,hogy hirtelen változást szeretnék pedig nem győzöm magamnak eléggé hangsúlyozni,hogy egészségesen és fokozatosan fogyjak!:)

2010. febr. 13. 20:06

en nem voltam ehes, mar elmult az enyem :) most tokjol vagyok, es jol erzem magam, meg vegre a boromben is :)

nyugi, holnap nem eszel, es tok jo leszel te is! :)

es sztem neaggodj, nem fog megallni a fogyas :)

174. 43cdfa3862 (válaszként erre: 173. - D9e2022b84)
2010. febr. 13. 20:05

:)


ne is mond,én is egész nap éhes voltam!

én is ma ettem étcsokit,sőt mézet is:/


de...nem érdekel.

holnap nem eszek!:)

2010. febr. 13. 19:27

ma az ebedem egy szelet etcsoki volt, mert nem voltam itthon, es azert vittem magammal valami harapni valot, aztan most uzsira ettem egy kis rantottat, finom lett, de basszus, azert meg ennek. :) de mar nem esek, es nemsoka megyek ki futni :P

jo kislany vagyok :D

2010. febr. 13. 13:09

azt irja a könyv,hogy "azok,akik azért folytattnak lúgos diétát,hogy lefogyjanak,azoknak nem javaslom azokat az édességeket,amik liszttel és mézzel vagy sziruppal készülnek.Ezek a sütik akár 1 hétre is megállithatják a fogyókúrát...

DE!!

vannak bizonyos édességek amiket fogyizók is ehetnek heti 1-2 alkalommal!és szerintem a keserűcsoki is ide tartozik!

:)

nyugi,én is kicsit rosszul értelmeztem!

1-2 alkalommal nyugodtan lehet édességet is enni!:)

2010. febr. 13. 11:36
te azt olvastad, h a keseru csoki megallitja afogyast?
2010. febr. 13. 11:33

de amugy en azt olvastam, hogy a nagy szazalekos, minimum 70%os keseru csoki, v etcsoki az nem savasit. szoval nem tartom bunnek en abszolut :) na mindegy, tenyleg annyofele leiras, meg tablazat van, hogy aztsem tudom mivan neha :)

na mindegy, en kovetem a sajatomat, mar beis masoltam, szoval nekem az jolesz :)

haaaaat, mosoly, meg szemkontaktus... :D tenyleg mindent elarul, de ha felos, felenk, szegyenlos, akkor o is keves esellyel fog kozeledni, azert vard ki a veget, hatha megis raveszi magat :) szerintem egyenlore foglalkozz azzal, hogy minel tobb fiut engedj a valasztasi lehetosegeid koze, ss aki elobb lep, annak lesz szerencseje :D

jo, persze nem olyan 10-20ra gondoltam, az mar neked is nehez lenne :P csak meg korai leragadni egynel, szoval jol csinalod, hogy foglalkozol massal is :) (beszelek en, aki lassan 3 eve egybe manias :D:D)

orulok, hogy vegul jolett az este, enis megyek majd buliba vegre, ha hazamegyek :) alig varom, mar nagyon tancolhatnekom van :)

en koszonom szepen, nagyon jol vagyok, vegre vannak jo dolgok :) ugyertem, mintha megindult volna a sulyom is, meg 2 tized, es atmegyek lefele iranyban a 62-n :D:D tegnap futkorasztam is, es ma is megyek nezelodni Londonba az UJ gatyomban, lehetne ennel jobb? :D

2010. febr. 13. 08:30

Szióka!


megvolt tegnap a táncház...hááát.nagyon gyérűl indult,de aztán egész jól sikerült

ott volt az a srác...:)

nem jött oda,nem kért fel...de egy hosszas szemkontaktus és a végén egy széles mosoly szerintem mindent elárult!:D


én nem fogok közeledni,majd csak egyszer felkér táncolni.

de úgy érzem nagyon szégyenlős.

na nemtudom,mert a fejemben van mindig az otthoni srác is...

wááá!!!:)


no mindegy.

a reggelim nem túl rózsás...

úgy értem ettem egy marék bio keserűcsokis bulátát!:)

de végülis keserűcsoki és buláta..nem nagy bűn:)

néha szükségem van egy kis cukorra.és a héten talán ez az első alkalom,hogy édeset eszem.

meg a teámba tettem egy kis mézet...de...ezek is egészséges dolgok.szóval hála az égnek,még nincs olyan egészségi problémám,hogy teljesen kiiktassam az étrendből.

ma már csak lúgos kajákat eszem.valamilyen fincsi salátát csinálok!

és Te??hogy vagy?

2010. febr. 12. 20:05

biztosan sikerulni fog, en ma vettem egy gatyot, kepzeld 38as :P nalam ez nagy dolog :D szoval meg egy ero a tovabbi sikeres folytatashoz :D

SZEP ESTET!!! :)

167. 43cdfa3862 (válaszként erre: 166. - D9e2022b84)
2010. febr. 12. 20:03

szuper!!!ügyi vagy!


figy,ha úgy érzed neked a barna kenyér segit a sav ellen akkor bűntudat nélkül,nyugodtan egyél!!

az a lényeg,hogy jól légy!!:)


a fagyihoz meg gratula!!

az étcsoki is szintén nagyon egészséges!!

szóval nagyon ügyes vagy!!kitartás!


:)


én épp készülődöm,próbálok csini lenni:)

puszika,szép estét!:)

2010. febr. 12. 19:50

szia, jo szorakozast, es DRUKK!!!! hatalmas DRUKK! :)

koszonom jol, ma kicsit tobbet ettem... vagy nem is biztos, egy hatalmas hir viszont, olvastam, hogy a minimum 70%os etcsoki ugye lugosito. vagyis ha jol emlekszem, annyira nem savasit. :)

ma is nagyon eheztem ebed utan, mar a kezemben volt a fagyi, tudod elkapott az az erzem, hogy ahh, mindegy, ez nem fog rontani a sulyom, aztan eszembe jutott, hogy milyen jol haladok, es KEPELD! visszatettem. EGY FAGYIT! sose volt meg velem ilyen! :) megettem helyette egy szelet 70%os etcsokit, es azonnal elmult mindenfajta ehsegem :)

tiszta buszke voltam magamra. viszont most este elegge egett a gyomrom, es tudtam, hogy egy dabar jughurttal nem fogom tudni elintezni, ezert ettem hozza egy keves barna kenyeret piritva, szoval az felszivott mindenfajta savat :) de utanna most kimentem egy felorara futni, tok jol esett, szoval kijavitottam azt amit esetleg elrontottam a kenyerrel :) mondjuk barna kenyer, szoval nem akkora bun :)

remelem minden oke! PUSZIKA! irjal majd :)

165. 43cdfa3862 (válaszként erre: 164. - D9e2022b84)
2010. febr. 12. 18:23

igen,erre nagyon kell figyelnem nekem is

de szerncsére már a múltté!


na megyek készülődni táncházba!!:D

juhééé

drukkolj nekem!!!:D


Te hogy vagy?hogy telt a napod?

2010. febr. 12. 09:33

hat igen, enis igy valghyok vele, a gyumolcs nem lehet bun. de a sulyom se mozdult sehova, szoval szerencseje :)

igen, ha keveset eszek,enis bebeszelem maghamnak, hogy aaahh, mindegy, ugyis megtortenne, vagy ugyis holnaptol joleszek megint. csak az a baj, hogy ha egy pici kaviccsal kezded, a lavina akkor is elindul. szoval figyelni kell magunkra :)

163. 43cdfa3862 (válaszként erre: 162. - D9e2022b84)
2010. febr. 11. 22:44

huu...karácsonykor milyen zabát levágtam!!!

pffff.

na azt soha többé!!!


meg volt olyan időszakom,hogy ha depresszióba estem...úgy bezabáltam mint soha senki!!!

nagyon durván!!

volt,hogy majdnem egy NAGY tábla milka csokt megettem.

nem a kicsi 100 vagy nemtudom hány grammos!

hanem tudod az az extra nagy!!

meg mindenfélét...szerencsére,hogy mostanában nem csinálom ezt mert megtanultam kezelni,de a hajlam mindig bennem van sajnos

mindig ennék még valamit...és sokszor kivánom a szar bűnös kajákat,de azért nem eszem,mert tudom,hogy utána rosszul vagyok

keveset meg azért nem eszek,mert akkor jöna "már úgyis mindegy" gondolat, és felzabálok mindent magam körül!


a gyümi egyáltalán nem bűn,nehogy már amiatt legyen lelkiismeretfurdalásod.

lassan lehet,hogy én is fogok enni!

kell szerintem a gyümi is,csak talán azt se kell túlzásba viinni

2010. febr. 11. 19:12

nekem mondod?

pont ezzel kuzdok most enis :)

ugyerzem, ha tobbet eszek, akkor maris elrontok mindent. pedig hat... ilyen keveset nem ehetek mindig :) most azert ettem kicsit kevesebbet megint, hogy ujra elinduljon lefele a sulyom. ami azt illeti, en ma kuzdok egy kis szenhidrat hiannyal. nagyon vagyakozok most bezabalni, de bas**ameg, akkor sem fogom!!! ettem egy kis gyumolcsot ugyan, de ez meg nem vetek. ez nem LEHET meg vetek. ha holnap ezmiatt tobb lesz a merlegen, akkor kivagom az ablakon :D

szoval a mai napom nem tul rozsas :)

161. 43cdfa3862 (válaszként erre: 160. - D9e2022b84)
2010. febr. 11. 13:46

én nagyon örülök,ha leirod!!!:)


igenis érdekel,szóval nyugodtan ird ki magadból amit úgy érzel ki kell:)

vannak akadályok és valószinű még lesznek is!ez is egy a sok közül,hogy ilyen sokáig nem voltatok együtt,mivel Te ugye kinn vagy még mindig Angliába,de szeretitek egymást...és akkor együtt,közös erővel harcoltok!és ez olyan jóó!


Én megettem az ebédem,csak az volt a baj,hogy túl gyorsan ettem,és még mindig úgy érzem éhes vagyok!:/

hát igen...ez ellen még kell tenni valamit.

az a baj,hogy mindig úgy érzem,hogy ha véletlenül többet eszem,hogy máris hizok.

nagyobb a hasam,meg ilyenek...lehet,hogy csak beképzelem.

kalóriákat meg cht nem fogok számolni...mert...nem fogok egész életembe számolni:D

2010. febr. 11. 12:40
nem is tudom miert irtam ezt le, neharagudj! :D
2010. febr. 11. 12:40

jajj, jo, hogy mondod! :D

megvan a holnapi ebedem a barnarizs szemelyeben :D

pont most fejeztem be az ebedemet, most lemegyek egy narancsert :D

hat igen... eleg remiszto dolog ez a kapcsolat dolog :) egyszer amugy majdnem szetmentunk a parommal, egy masik fiu miatt, aztan mellette dontottem, mert kulon toltottunk egy par napot, vegul valahogy egyszercsak nala ebredtem. akkor semmit nem ette, es elajultam valahogy, es mivel o kozelebb lakott, hazavitt hozzajuk, kepzeld, teljesen hulye voltam, probaltam magamra rancigalni(tudat alatt nagyon hianyzott mar) es egyszeruen nem hagyta magat, mondta, hogy nagyon szeretne, de latja, hogy nem vagyok tokeletesen magamnal, es nem akar megbantani azzal, hogy reggel esetlen ugyerezzem rosat tettem. szoval... annyira uriemberul viselkedett meg ugy masfel ev utan is, hogy nemigaz. ebbe a tulajdonsagaba szerettem bele legeloszor :)

imadom! :) komolyan! :) vegre eloszor erzem amugy enis, hogy igazan szerelmes vagyok.

158. 43cdfa3862 (válaszként erre: 157. - D9e2022b84)
2010. febr. 11. 12:36

igen,az,hogy "Ő az igazi"kijelentés nekem is egy kicsit rémisztőnek hangzik.


:D


nem tudom miért érzem ezt.talán mert még nem találkoztam olyan emberrel akivel kialakithattam volna.

még soha nem szerettem senkit.pedig már 20 éves leszek...:/

csak ezért érzem.

még nem tudtam szerettni senkit.


én ma megint tofuzok és barna rizst fogok enni hozzá:)

2010. febr. 11. 11:30

haaaat, annyira nem merem kijelenteni, hogy o lenne az igazi, bar eleg kozel allok hozza, de en felek ettol a komoly megfogalmazastol :) teny, hogy nagyon ugyerzem, hogy ha ez a kapcsolat tonkre megy, ugyerzem mas nem lesz... ugyertem aki elvisel engem, vagy nem is tudom...

miert ne lehetne hosszu kapcsolatod??? :S

ma is krumplit fogok ebedelni :) tegnap tokre bejott :)

156. 43cdfa3862 (válaszként erre: 155. - D9e2022b84)
2010. febr. 11. 11:22

jaj de jó,hogy rátaláltál!!:)


biztos nehéz lehet,de akkor egyrészt szerencsés is vagy,hogy rátaláltál az igazira:)

remélem minden szépen rendeződik és kivánok neked sok sok erőt és sikert mindenhez!!:)


Nekem az kicsit elképzelhetetlen,hogy án valakivel hosszú,normális,komoly kapcsolatot kialakitsak...

:/

na mindegy,majd csak jön...

holnap elvileg megint megyünk táncházba...remélem a kiszemelt ott lesz:D

bár attól tartok,hogy beleélem magam és pont ezért nem lesz ott!:D

ezért próbálok nem is gondolni arra!

2010. febr. 11. 09:37

bp mellett keletre :)

az a baj tudod, hogy nekem a parom maradni akar, vagyis egyenlore meg kijonni nem mer. enmeg alig talalom nelkule a helyem. tudod... hmm, eleg ciki nekem, de erzelmileg elegge labilis szemelyisegem van, es... o borzasztoan jol tud kezelni, es nagyon jo hatassal van ram. tortent egy kis halaleset, csaladi bajok, utcai affer ami miatt eleg sok benso szorongasom van, es vaalhogy o hatassal van ezekre, nem tudom miert, senki, de senki nem volt meg ram olyan hatassal mint o. es en borzaszto zarkozott ember vagyok, ez talan itt nem latszik, de az vagyok, senkit nem engedtem magamhoz kozel, a szuleimet sem, de ot igen. o teljesen ismer engem, ami nagy szo :) szoval... nekem nagyon fontos, hogy amig o velem van, addig ezt megis becsuljem :)

154. 43cdfa3862 (válaszként erre: 153. - D9e2022b84)
2010. febr. 11. 09:33

és nem gondolkodtál,hogy kinn maradj és ott épitsd a jövődet?


hol laksz itt Magyarországon?

2010. febr. 11. 09:20
jolvan, aztan ne idegeskedj, enis elegge olyan vagyok, hogy mindent az almokert, most talaln pont ezert jott ennyireelo a savam megint, mert ugye nemsoka otthon leszek, talalni kellene munkat, es megint kezdhetem felepitgetni a jovomet, amitol mindigis feltem. plane ebben a helyzetben otthon munkat talalni... kivancsi leszek......... :(
2010. febr. 11. 09:19
hat a tepsis krumpli nalam annyi, hogy fogok egy krumplit, es bevagom a sutobe ugy ahogy van, neha megszurkalom,es hapuha kiveszem, felbevagom, es kikanalazom. en igy szeretem, nagyon elvagyok vele. persze megmosva a hejat is elropogtatom a vegen :)
2010. febr. 10. 21:47

most irta Serry dietetikus itt a fórumon,hogy mindenképp egyensúlyban kell lennie..szóval nem kell lemondanod a gyümikről...:)


lúgositást kell vegyiteni az egészséges táplálkpzással.ezt tanácsolta és tényleg az a legjobb!


nemtudom...lehet,hogy könnyű,de nekem baromi nehéz kialakitani az étrendet.

főleg mert nem is szoktam nagyon előre tervezni...


a dolgaim rendeződnek...hát...csak annyi,hogy erősnek kell lennem és keményen kell kűzdenem az álmaimért.ezen néha stresszelek,pedig nem szabad mert akkor rontok a helyzeten,és mostanában egészségileg elég labilis vagyok,szóval ha jön egy kis stressz már megérzem valahol.gyomorideg megfeszül,alergiám felerősödik...ilyenek.


de...jól vagyok,köszi,muszálj jól lennem másképp nem megy!:)


ma egészen jól ettem...

tofut,avokádót,pászkát...ott van a Naplómba.

a tepsis burgonyát hogy csinálod??

lehet,hogy majd én is veszek,de újburgonyából persze:D

2010. febr. 10. 20:59

koszonom szepen, nagyon kiru napon vagyok tul ma is, remelem a sulyomon is latszik vegre elobb-utobb :) elindulhatnek mar vegre 62.5 ala :):)

de nem siettetem, majd lesz ahogy lesz :)

igen, krumplit ettem, ketto hat kozepes nagysagut, vagy lehet, h mar nagynak szamitott. nemtom milyen krumpli volt, de semmit nem ereztem a gyomromban, pedig ha jol emlekszem benyomtam ra egy narancsot is. de annyira finom volt, hogy megint azt ennek holnap, de majd meg kitalalom :) egy jo darabig nem is voltam ehes, nem voltam tele, mar nem eszem magam tele, erre figyelek. olyan negy korul kezdtem megint ehez lenni, aztan meg jott az uzsi :) FINCSI volt. egy alma, egy narancs(csupa savasito:P) meg szinten paszka szeletkek :)

de a gyumolcsrol nem fogok tudni lemondani. neha annyira megkivanom, hogy belepusztulnek, ha nem ehetnek :) akarmirol lemondok, de ne a gyumolcsrol :)

es te hogy vagy? rendezodnek adolgok, amik miatt rosz kedved volt manapsag?

es milyen napjaid vannak? miket eszel?

149. 43cdfa3862 (válaszként erre: 148. - D9e2022b84)
2010. febr. 10. 15:21

húha akkor bele kell húznom a Naplóirásba!:D


láttam,hogy ma krumplit eszel...

az újburgonya az ami lúgosit én úgy tudom.

a sima krumpli savasit...


bár nemtudom,ez szerintem egy kicsit egyéni dolog is...

ki kell tapasztalni,hogy téged mi savasit.


és hogy vagy ma??:)

2010. febr. 10. 10:50

lattam, hogy ujitani keszulsz :) jo is az, enis azt csinaltam ev elejen :) jot is tett :)

ma nem alltam meg merlegre, nem akarom ensem felhuzni magam :D

nezem a naplod folyamatosan, szoval szamitok is ra :D:D

147. 43cdfa3862 (válaszként erre: 146. - D9e2022b84)
2010. febr. 9. 22:51

nem nagy bűn egyáltalán:)


én is holnaptól ismét belelendülök...

nem mintha ma bűnöset ettem volna,csak sokat egyszerre és ettől kicsit szarul lettem

de délután csak zöldséget ettem


bár egész nap fel voltam fújódva,szerintem görcsbe volt a gyomoridegem

tiszta hülye vagyok,hogy ennyire felhúzom magam...

na mindegy..


kicsit a Naplómat is átvariálom

ott is majd találsz infókat ha kell,de még bőven ki kell egésziteni


na pusszika,mentem aludni,jó éjszakát szép álmokat!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook