Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Utolsó kilók leadása helyes étkezéssel és rendszeres sporttal fórum

Utolsó kilók leadása helyes étkezéssel és rendszeres sporttal (beszélgetős fórum)


2010. febr. 18. 14:13

hát nem igaz.ma sütöttem Tönkölylepényt és túl zsiros lett,persze megettem...!!az avokádó amit szerettem volna megenni túl éretlen...:/

valahogy az evés nem nagyon akar mostanában összejönni!!!!

pedig már úgy ennék valami finomat...:(

2010. febr. 18. 13:04
igen, az biztos, hogy ha arra koncentralsz, akkor elersz valamit, enis jobban vagyok idegileg, most nem idegeskedek a pocim miatt, mert elfog mulni, dolgozok erte. :)
234. 43cdfa3862 (válaszként erre: 233. - D9e2022b84)
2010. febr. 18. 13:01

jaj te szegény!


én most talán kezdek jobban lenni,mert nagyon arra koncentrálok,hogy ne legyek ideges,és pozitivan gondolkodjak!

tényleg segit!!

2010. febr. 18. 11:47
jolvan :) most egesz roszul van a gyomrom megint :) nem tudom miert. teghnap megint gyumit ettem joghurttal, majd szetdurrantam :)
232. 43cdfa3862 (válaszként erre: 231. - D9e2022b84)
2010. febr. 17. 21:16

ne ijedj meg!:)


egyél nyugodtan ha hazajöttél és majd visszalendülsz,vagy ahogy érzed!mértékkel:)

2010. febr. 17. 21:10

most meg megkerdezi mit fozzon az anyja vasarnapra. olyan fincsiket foz. tuti visszafogok szedni mindent amit itt leadtam

tuti elfogom vesziteni a fonalat... na msot ettol megilyedtem :(

230. 43cdfa3862 (válaszként erre: 229. - D9e2022b84)
2010. febr. 17. 21:09

igen,elhiszem,hogy várod!:)

biztos jó lesz!:)

2010. febr. 17. 20:27

hat a tul zsirossag az tutira nem lugisit :)

enis szeretem a halat, sot, ha tehetnem, egesz eletemben ennem. dea szalkatol hanyingerem lesz, azt nem veszi be a gyomrom, hogy a hal eseteben megkell kuzdenem a szalkakkal :) ahh, neee, utalom oket :D de azert mar elvan tervezve,hogy ugye szombaton megyek haza, vasarnap reggel piac, veszunk jo kis halat, es az lesz az elso reggelim ujra otthon :D tokre varom mar :)

2010. febr. 17. 20:12

nem vagyok annyira vega,de disznót ne rakjanak elém!

nem azért mert sajnálom...vagyis,hogy mondjam,ez a természet rendje


csirkét,pulykát eszem,de ritkán!


hal párti vagyok.

ahoz képest mostanában nem ettem sokat:)

még van egy szelet,de az nem izlett mert túl zsiros volt.de azt majd megcsinálom!

2010. febr. 17. 19:56
:) hat igen, sajna a vegetariazmus ilyen... :) tudom, hogy most milyen roszul erezheted magad :( sajnalom :) enis kacerkodtam a vegetariazmussal, mert sajnaltam az allatokat, de vegul nem jott ossze. :) kulonben is, a vegetariazmus nem elhatarozassal jon letre, vagy csak ritkan. en igazabol itt jottem ra, hogy mi magyarok mennyi etelhez hasznalunk disznohust. a legjobbakhoz azt hasznalunk, itt Maryek sem esznek diszno hust, szoval meggyumt a bajom a fozessel :)
2010. febr. 17. 17:01

a mai napot disznóhússal nagyon elszúúúúszrtam,ba......za meg!!!fúúúúj!!!gusztustalan darált disznót ettem!majd mesélek a Naplómba!


a lényeg,hogy megkináltak rakott zöldséggel és mikor már elém tették melegen,tálalva kiderült,hogy disznóhús van benne!:/:(

fujfujfuj!

jó nem halok bele,de az biztos,hogy megérezte a gyomrom és az is biztos,hogy soha többé nem akarok disznót enni!!!!!:D

225. 43cdfa3862 (válaszként erre: 224. - D9e2022b84)
2010. febr. 17. 16:58

persze,megvan az is!!a családom sajnos távol van,velük skpypon beszélek naponta,de vannak barátaim,most is pénteken megyek táncházba és ott nagyon jól érzem magam!


igaz,hogy nálam az első a munka!karrierista vagyok,elsősorban karrierre vágyom és csak utána családra.a karrierr az álmom,majd utána egy férfi akit nagyon szeretek,és 1 max 2 gyerek :)


na persze hülyeség ennyire előre tervezni,mert soha nem lehet tudni...na de az biztos,hogy munkamániás vagyok!:)

2010. febr. 17. 11:05
hmm... milenne, ha egy kicsit tobb idot szannal a barataidra? kicsit eljarnatok, vagy a csalad? nem tudom mondjuk, hogy mibol mid van, de valaki biztos, akivel tudnal egy kicsit szorakozgatni, jol erezni magad, kicsit kikapcsolodni, mert ahogy elnezlek, a fejedben a MUNKA DIETA BETEGSEGEK jarnak csak felvaltva. ez nem jo, tudom milyen rosz neked most sajna, nekem is volt egy ilyen idoszakom :( keress fel nehany regio baratot, es uccu neki. ilyenekre is kell idot szannod, mert egy egeszseges nonek kell a kikapcsolodas is!
223. 43cdfa3862 (válaszként erre: 222. - D9e2022b84)
2010. febr. 17. 09:49

szerintem a jókedvtől nekem is jobb lenne minden!!:)

Azon vagyok,hogy változtassak!


A mai edzést nagyon elszúrtam,mivel előtte 1 órával reggeliztem és nehéz volt futtni,éreztem a gyomromban a kaját,és már össze vissza képzelődtem,hogy jön fel a torkomba a sav!

lehet,hogy be is beszélem magamba egy kicsit,az biztos,hogy a jövőhét folyamán megint megyek orvoshoz,mivel alergiám is van,szóval mindenféle:)sajnos...

2010. febr. 16. 21:55

kulonben lehet, h ha az egeszsegi allapotod javul, akkor a stresszt is konnyebben gyozod le, mert most lehet, h idegi alapon kicsit felhuzott, hogy kiderult sok a savad.(ami ugye valoszinu a stressztol alakult ki) szoval talan beleestel egy ordogi korbe...

erted mire gondolok? sokat stresszelsz, ettol savad lett, ami szinten stresszel, ettol meginkabb no a savad, szoval roszabbul leszel, ami szinten idegesit... es a tobbi... valamelyiket mindenfele keppen lekell gyurnod :)talan velem is ez van :) en mostanaban jo kedvu vagyok, es a gyomrom is sokkal jobb :)

2010. febr. 16. 21:53
nem tudom miert lehetsz roszul, keresd meg, probalgasd az etelfajtakat, parosits, en pl csak most jottem ra, h gyumolcsot nem birom egyutt a joghurttal. marmint a friss gyumit. szoval ezt is eszem mar miota, de csak most tudatosult, h puffadok tole, es gorcsolok. te is probalgasd, valtoztass nehany dolgon, ha nem mulik el, akkor talan orvosi segitseget kellene kerni, mert nem normalis, h folyamatosan roszul vagy :(
2010. febr. 16. 13:23

én is ma müzlit ettem.

Tönkölypelyhet,meg belekevertem egy almát is!


én nem értem,mindentől rosszul leszek most!

tofut ettem ebédre,brokkolival és egy szelet tönköly kenyeret és ettől is szarul vagyok pedig ez lúgos!

2010. febr. 16. 12:51
ottohn majd ravetem magam arra a dietas muzlire. sztem bar meg korul nezek mivan, kicsit vissza kell majd szoknom :)
2010. febr. 16. 12:51
hat ez ilyen nem tudom milyen pehelybol keszult, de telivan mindenfele vitaminnal, tudod angliaban vagyok, foggalmam sincs mivan rairva :D csak a vitamin osszetevoket bogoztam meg ki. meg a kcal erteket. nem sok.
2010. febr. 15. 21:58

látom már jobban vagy!ennek örülök!:)


milyen müzlit szoktál enni??

én is úgy kivánom,de amit szeretnék venni 1200 ft:/:/

kicsit drága még nem is vettem,de elég nagy dobozos volt!

216. 43cdfa3862 (válaszként erre: 215. - D9e2022b84)
2010. febr. 15. 21:55
na majd én is utánajárok!:)
2010. febr. 15. 21:48
en ezt kifogom probalni, jokat olvastam rola mashol is. :) kiprobalom, es kesz. vegulis vitamin tabletta, artani nem arthat :)
214. 43cdfa3862 (válaszként erre: 213. - D9e2022b84)
2010. febr. 15. 21:44
hát nem is tudom...még soha nem szedtem stressz ellen semmit...
2010. febr. 15. 21:10

Stresszoldás, Taurin: Stresszoldó Taurin tabletta


Energiabomba a munkahelyre!


Sokat idegeskedik, stresszeli magát? Vizsgára készül és izgul? Kimerítő szellemi igénybevételnek van kitéve? Állandó munkahelyi stressz éri? Kifejlesztettünk az Ön számára egy energiabombát, a stresszoldó taurin tablettát. A Taurin tabletta segítségével Ön mostantól kiegyensúlyozott, egészséges, stressz mentes életet élhet.


A taurin az emberi szervezetben is előforduló kéntartalmú aminosav, amely bizonyos körülmények között nagyon fontos szerepet játszik a szervezetben. Különböző módokon vesz részt a szellemi és fizikai teljesítmény és egészség megőrzésének folyamatain. Ásványi anyagokat szállít, hatással van a vér inzulin –és adrenalin szintjére, az anyagcserére, az immunrendszerre. Segíti a méregtelenítést, képes összekapcsolódni a káros vegyületekkel, ezért előmozdítja a kiürülésüket a szervezetből. Segít a zsírok emésztésében, a zsírban oldódó vitaminok felszívódásában, hat a koleszterinre, a sperma-és epetermelésre, létfontosságú az agyi és idegi funkciók optimális működéséhez. Gyenge nyugtatónak is tartják. Magas stressz, szorongás vagy fizikai igénybevétel esetén több taurin kiürül a szervezetből, amelyet a testünk nem képes magától elegendően pótolni. A taurin tabletta szedése lenyugtatja az agyat és az idegrendszert, segít leküzdeni a szorongást, stresszt, az epilepsziát és további agyi eredetű problémákat. Bizonyított, hogy a taurin pozitív hatást fejt ki a szívizomra, amikor a szív nem tud elég hatékonyan vért pumpálni a testbe, akkor a taurin segíti a szív összehúzódó képességét, így az erősebben tudja a vért pumpálni valamint csökkenti a vérnyomást.


A taurin hiánytünetei a következők lehetnek:

-alacsony testhőmérséklet

-fáradtság

-gyengeség

-visszamaradt növekedés

-látáskárosodás


Kutatások alapján a szorongás, stressz, fejfájás, epekő, epilepszia tüneteinek kezelésekor hasznos lehet a Taurin tabletta. Próbálja ki a taurin energiabombát, hogy egészsége megőrzésével szellemileg és fizikailag kiegyensúlyozott legyen.


Összetevők

taurin, B6 és B12 vitamin, niacinamid, magnézium-sztearát,


Felhasználási javaslat

Naponta 1-2 kapszula fogyasztása javasolt.

2010. febr. 15. 21:06
hmm, mindjart megkeresem neked a leirasat :)
211. 43cdfa3862 (válaszként erre: 210. - D9e2022b84)
2010. febr. 15. 20:53
és milyen tabletta?
2010. febr. 15. 20:13
tudod, enis elegge ideges vagyok, amr ugy alapbol, szoval tul sokat idegeskedek, igazabol most ezen igyekszek leginkabb valtoztatni, ez meg a dietanal is elobbre valo most nekem :) lehet rajta valtoztatni hidd el, de amugy vannak jo stressz elleni vitamin tablettak, en egyet kiakarok probalni, hatha jo :)
209. 43cdfa3862 (válaszként erre: 208. - D9e2022b84)
2010. febr. 15. 18:53

köszi...


ez lehet idegi alapon is?elvileg a stressz is savat termel.könyörgöm arra mi a gyógszer???

pszihológus??:)


úgy szeretnék végre megváltozni!!!

2010. febr. 15. 18:42

folyamatosan nezem a naplodat am :)

koszonom, jo napom volt, ma ettem egy ksi muzlit sovany tejjel, szoval abszolut savtalanito napom volt :) szigoruan 3ig ettem, nemsoka megiszom a fogyis shakemet, es megyek ki futni :)

amugy koszonom tok jol vagyok, neked is jobbulast!!!

tudtad, h a tejtermekek amugy minden esetben enyhitik a rosszulletet??

en nem egyszer keltem fel arra, hogy majd kihanyom a gyomrombol a savat, szedultem, sapadtam, minden bajom volt, es tejet ittam, egy par perc mulva minden oke lett. vagy pedig muzlit ragcsaltam, ami felszivta a savat. szoval ha roszul vagy, ezek szoktak segiteni :)

puszi

207. 43cdfa3862 (válaszként erre: 206. - D9e2022b84)
2010. febr. 15. 18:10

remélem valahogy megoldódik!


milyen napod volt?


nekem szar!!:)

ma is égett a gyomrom,és rosszul is lettem ebéd után,szédültem,fura,mostanában szoktam ezt érezni!

tényleg savam van...

ha bekukkantassz a naplómba vannak újabb infók a savval kapcsolatban!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook