Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Utolsó kilók leadása helyes étkezéssel és rendszeres sporttal fórum

Utolsó kilók leadása helyes étkezéssel és rendszeres sporttal (beszélgetős fórum)


2010. jan. 28. 20:31
errol beszelek te. de miaz, hogy nem akarsz enni hust? sajtot ensem, az nem erdekel, de foglalkozol te azzal, hogy mennyi feherjet eszel? nem eszel egyaltalan hust? vegetarianus vagy?
2010. jan. 28. 20:23

igen...nagyjából ismerem a South Beach diétát...

csak ott lehet enni húst meg sajtot és én azt nem akarok...


szóval én nagyon rá akarok állni a lúgositásra...:)

nemtudom mi a véleményed..:)

84. 43cdfa3862 (válaszként erre: 83. - D9e2022b84)
2010. jan. 28. 20:22

hát naná!!!!:D


én már nagyon elhatároztam,hogy életdmódot váltok..meg is vettem a Ph csoda könyvet,vannak benne receptek,meg mindenféle,de persze

jajj nagyon örülök neki,ha Te is velem tartassz!:)

2010. jan. 28. 19:55
Lucyyy draga! neked is sok a savad? figyio mar, kitalaltam valamit. mostmar tokre egyeznek az adottsagaink :D(sok sav, gyorsan fogyni, eletmodot valtani) nem vagunk bele egyutt a south beach dietanak? ha erdekel leirom mit, es hogyan :) ez kifejezetten a szenhidrat(vagyis a savasito etelek) kitiltasarol szol, ketto hetig semmi szenhidrat, utanna meg az egeszsegeseket vissza lehet adagolni szepen lassan, tudod gyumi, meg ilyenek. en most ezen gondolkozok, mert nekem is faj mar a gyomorm, ezzel meg ugye 2 het alatt leis dobunk par kilocskat. majd ird meg a velemenyed, es hetfon kezdenem el, addig teletomom magam gyumolcscsel :D na jo nem, de a hetfo az jo kezdet :)
2010. jan. 28. 13:03

jaja. atertekeltem am magam egy kicsit. a rggelimet szinte most fejeztem be, es egy kicsit tobbet ettem. de ebedre egy szelet csirke mell, zoldsegkorettel, uzsi par szem bogyosgyumolcs, vacsi meg salata

szoval inkabb reggelire ettem tobbet, amit leis mozgok nemsokara, de este nem eszek semmi roszat mar! :)

a reggelit tobb ideje van lebontani a kis hasamnak :D

81. 43cdfa3862 (válaszként erre: 80. - D9e2022b84)
2010. jan. 28. 12:36

wáááá:)

ügyes vagy!!!:D

izgatottan olvastam,hogy fúúú mi lett a vége megetted vagy nem..?:Dés neeeem!!!ügyi vagy!nem is kell!nincs semmi jó benne!:Dna jó van...de...most nem kell!:)gondolj bele,hogy milyen csini leszel:)

2010. jan. 28. 10:40

biztos lehetsz benne :)

nekem kicsit kevesebb idom van, de azert meglesz nekem is. nem a teljes leadas, de egy resze. hat tegnap kicsit bunoztem, teljesen rosz kedvem lett tole. este mikor hazaertem elkeseredettsegemben mentem a hutobe, hogy zabaljak egy kicsit(szoszerint) akartam enni nutellas, meg lekvaros kenyeret EGYSZERRE, de basszus, kenyer mar a kezemben, es ledermedtem: Andi, mi a jo fenet csinalsz?? ennek kovetkezmenye lesz, nem romlott el monden!

es visszatettem a hutobe, aztan megegyszer felalltam, hogy egyek, de megint leultem, aztan egesz vegig a huton jart az agyam, alenyeg a lenyeg, hogy basszus, sak nem ettem meg azt a mocsok kenyeret!!! :D

2010. jan. 28. 09:09

halihó,jó reggelt:)


Hogy vagy??:)hogy haladsz?

78. 43cdfa3862 (válaszként erre: 77. - D9e2022b84)
2010. jan. 27. 20:05

igen az fontos,hogy normálisan egyél..:)

szóval...úgy jobb leadni,mint koplalva!sok tapasztalatom van ebben!


én ma nagyon ügyes voltam,40 percet futottam jól éreztem magam,csak ami utána jött teljeesen elvette az életkedvem!


egészségügyi bajok,allergia...stb.

mindegy...lényegtelen!igyekszem gyógyulni.

a mai világban nincs egészséges ember úgy látszik!vagy nagyon kevés!:)én sajnos nem tartozom közéjük!

szóval neked is azt mondom,hogy mindenél fontosabb az egészséged,szóval nagyon vigyázz magadra!testedre lelkedre egyaránt!:)


igen,sajnos csak áprilisban találkozunk!addig remélem leadom a fránya kilókat és remélem szép formás leszek addig:)

2010. jan. 27. 09:44
szia. aprilis 3? addig nevetve leadod, nyugi! :) most enis stagnalok, de csak meg a hetvegen ugye nem ettem, hetfon meg ugy jott ossze, hogy 2 utan nem ettem, tegnap meg vacsiztam rendesen, es igystagnalok egy kicsit :) de ujra normalisan eszek, odafigyelek, hogy ne maradjon ki etkezes, es elindul megint. de basszus, a tornat megint elkellene kezdeni! :(
76. 43cdfa3862 (válaszként erre: 75. - D9e2022b84)
2010. jan. 27. 08:10

jaj bocsesz,hogy eltűntem,csak tegnap nagyon szar napom volt,na nem a diéta miatt,hanem...mindegy,szakmai dolgok!:)


de ma már jól vagyok,minden ok!:)

hát...nem tudom mit mondjak,úgy érzem állok egy helyben,de eszem rendesen egészséges kajákat,úgyhogy lehet azért nem fogyok...

ma viszont megyek edzeni,szóval...csak türelem,és remélem már nemsokára látom magamon a változást!:)


csak mert nem akarok nagyon kalóriát csökkenteni,mert annak nincs sok értelme...tudod te is biztosan...jójó effektus,meg ilyenek!

Cukrot hála az égnek nem eszem,vagyis a zabkeksz már kikerült az étrendemből:)


egy kiskanál mézet szoktam reggelente enni minden nap,meg tényleg egészséges kajákkal próbálkozom!

április 3.án fogok találkozni a barátommal..:)


addig csak összejön hogy az utsó 5 kilót egészségesen lefaragjam..:)nem??


na mindjárt belekukkantok a Naplódba hogy miket eszel és mennyit:)


pusszi!!

mindenképp irj mert itt vagyok!!:)

2010. jan. 26. 09:15

basszus, itt vagy? :D azthittem mar tortent valami, de akkor csak kifutottad magad :D jolvan, orulok neki :)

jaja, sikerul. megint visszatertem a regi jo kis Andidietahoz, ami mar egyszer bevalt, csak most keresztezem kicsit a kal szamolassal, eskiprobalom igyis :)

te hogy alsz? volt merlegeles? :D

74. 43cdfa3862 (válaszként erre: 72. - D9e2022b84)
2010. jan. 25. 21:53

ügyi vagy,hogy birod a strapát!!:)


hajrá hajrá tovább is kitartóan!!:)

2010. jan. 25. 21:52

na ma végre voltam kondiba,igaz,hogy csak fél óra futás volt,de nagyon jól esett!:)


Te hogy vagy??:)

2010. jan. 24. 13:46

szia. ne csodalkozz, hat normalis betegseg alatt nem szabad dietaval foglalkozni. majd ha meggyogyultam egy hetid mindent dupla erovel csinalsz, es hidd el, nem kerulsz hatranyba :D

amugy haladok koszonom szepen, mosty ketto eredmenyem is van, valamenyik este nagyon finom, de nem eppen dietas vacsora volt. na mondom NEM ESZEK. es nem ettem :D pedig igen etvagy gerjeszto volt :D de kibirtam. meg tegnap is, kibirtam, szoval ugyes vagyok :D

2010. jan. 23. 14:21

halihó!:D


bocsi,hogy nem jöttem még.

hogy haladsz??


én úgy érzem a betegség alatt hiztam...:/

már nem érdekel,mátol már jön a mozgás!

muszálj mert állok egz helyben!

2010. jan. 22. 12:45

most pont esik... amugy itt ahol vagyok a szokasosnal azert jobb :)

hat igen, a gyomromnak tudom mi a jo, csak tegnap elfelejtettem. amugy is szar napom volt :D

en leginkabb stepperezek, tegnap pont nem, de egy heten ketto pihi napom lehet. az egyik megvolt. eppen varom, hogy elkeszuljon az ebedem. hat meg egy kis ido :) de otthon szeretnek egy kicsit komojabb sportra valtani, mert a stepper uncsi. megprobalok zumbat keresni, vagy kick box, valami hasonlot :)

2010. jan. 22. 12:29

huh szegényke!


ezzel vigyázz...:)

majd kitapasztalod,hogy mi a jó a gyomrodnak...


én reggel gyümiztem,ebédre meg 2 nagy tál,saját készitesű zöldséglevest ettem!egész jól sikerült:)


nem is akarok nagyon mást enni...

fekszem az ágyban...próbálok gyógyulni.

már lezártam,hogy most még nem mehetek edzeni.


te,hogy állsz a sporttal??


milyen az idő Londonban?:)

2010. jan. 22. 10:40

szia, szepjoreggelt :)

ami azt illeti... a napom vege eleg rosszra sikeredett, de mar oke:)

tegnap este a gyuumolcs vegul roszul vegzodott, mert ma iszonyu gyomorfajasra ebredtem, es fel orat kuzdottem mire nem akart feljonni a savam. de vegul sikeres volt, bar meg mindig erzem, otthon vennem kell rennie-t. no mindegy. a reggelim megvolt. az ebedem par szem tepsiben sult krumpli lesz magaban, uzsi lesz a gyumolcs, a vacsim meg valami... savtalanito :D

2010. jan. 22. 08:30

Jó reggelt!!!:)


mizujs??

2010. jan. 21. 20:41

halihó!


holnap egy nagy adag levest csinálok és az lesz az ebédem és a vacsim.

:)


ez a tervem holnapra,és gyümi reggelre és uzsira.

holnap egész megint egész napos fetrengés lesz az ágyban,és mostmár remélem kifekszem a bajom!:)


hogy telt a napod??

remélem minden ok:)

2010. jan. 21. 14:40

persze hogy megcsinaljuk!! ezert vagyunk itt :D

nekem is indulnom kell a kolokert :) majd jovok, sztem holnap... vagy nemtudom, talan meg ma. majd jovok es kesz :D

szep napot, es KITARTAS! :D

2010. jan. 21. 14:37

puszika,megye teát főzni...


:)


majd később jövök!

63. 43cdfa3862 (válaszként erre: 62. - D9e2022b84)
2010. jan. 21. 14:29

:)gondolod??


remélem...:)


persze nemcsak miatta akarom ezt az egészet,főleg ugye magam miatt is...

de Ő ad motivációt.

nem mondja,hogy le kell fogyjak...sőőt én igy tetszettem meg neki:)


de,ha meglát...:D

nem is fog rámismerni:D

remélem...


na akkor hajrá,megcsináljuk mind a ketten!:)

2010. jan. 21. 14:24
na, hat ennyi! es a marcius meg messzebb van, addigra siman meglesz az az 5 kilocska :)
2010. jan. 21. 14:23
bozony, bizony, nem kell sietni, a jo dolgokra varni kell, es ha egeszsegesen fogysz le, akkor legalabb nem fogod visszaszedni :)
2010. jan. 21. 14:23
...hogy milyen bomba nője van!:D
2010. jan. 21. 14:23
ne is, elobb gyogyuilj meg, utanna menni fog az. ne csinalj veszelyes dolgokat, ne eroltesd a kis tudodet, mert megbetegebb leszel. emlekszem egyszer kicsit fajt a torkom, aztan mentem mecsre, es utanna ra ket oraval labra se birtam allni, lerohant a negyven fogok laz, es nem kaptam levegot :D szoval inkabb vard ki a biztosat.
2010. jan. 21. 14:23

meg van Rubint Rékám,abból majd hasat akarok,meg popsit!

:)


nemtudom,mikor mentem strandolni utoljára...

és jó lenne most a nyáron,magabiztosan vetkőzni és nem takargattni magam:)


hadd legyen rám büszke a barátom:D

2010. jan. 21. 14:21

én futtni szoktam a kondiba.

30-40 percet közepes,lassabb tempóban...


nagyon szeretem.


ha holnap nem megyek,akkor jövőhéten bepótolom.


szerintem nem kockáztatok még holnap.

inkább kúrálom magam minél jobban,és jövőhéttől új lendülettel vágok neki!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook