Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Utálom az anyósomat! fórum

Utálom az anyósomat! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
2014. júl. 15. 02:48

helló kedveseim.

asszonyok, lányok, csajszik, sorstársaim...

legyetek szívesen jelezni ha még él ez a fórum.

174. Bosziii
2013. nov. 29. 11:45
Ja igen... ott nem fejeztem be a történetet, hogy megkértem a párom, hogy szereljen fel a wc-be hősugárzót... szóval arra meg azt mondta kiröhögve a páromat -a saját fiát-, hogy : " Mi van, mondd valamit, te meg egyből ugrasz? Nem bír ki 10 percet a wc-n fűtés nélkül? ( Aztán persze a párom megmagyarázta, hogy régen volt már egy felfázásom, aminek petefészek-gyulladás lett a vége, így nem szívesen ülök rá a jéghideg wc-deszkára, és hogy én nem ugráltatom őt, hanem megkértem erre a dologra. Úgyanúgy, ahogy anyujának kedvébe akar járni, úgy a párjának is, mert mindkettőt szereti, igaz másképp. Úgy tűnt megértette, és aztán visszavett...)
173. Bosziii
2013. nov. 29. 11:36

Anyós alkoholista, pénzsóvár... stb...stb... nagyon durva dolgokat olvasok. Hihetetlen mit ki nem áll némelyikőtök... Leírom az enyémet is:

A mostani párommal egy borzalmas kapcsolat után ismerkedtem meg, aki nagyon megértő, jobb embernek ismerem, mint akikhez a 32 évem alatt eddig "szerencsém" volt. Hamar összekötöttük az életünket, mert "éheztük" egymás társaságát. Ő Anyujával él, megvette azt a lakást (a párom),amiben már több generáció óta laktak... igaz, a nélkül is lakhattak volna benne, hogy megveszik, de valamiért így látták jónak. A hitelt a párom fizeti. Anyukájával eleinte kijöttünk, sokat voltam a páromnál, de otthon is ( Anyum beteg, sokat kell foglalkoznom vele is ). A problémák elkezdődtek: Pl. nem kopogott a wc-n, én meg ott voltam (szerencsére van rajta zár, így nem nyitott végülis rám). De ugyanígy a fürdőbe is, épp a kádban ültem, szappanos volt az arcom, így csak azt hallottam, hogy valaki bejön, azt hittem a párom, mert van, hogy együtt fürdünk, így nem szoktuk zárni az ajtót. De anyósom volt kopogás nélkül (pedig hallania kellett, hogy csobog a víz), aztán ugyanazzal a lendülettel, amivel bejött, ki is ment. Wc-zés után a kezét akarta megmosni gondolom... Mondjuk ezt én mindig úgy oldottam meg, hogy ha láttam hogy ott van, vagy bekopogtam, és kiszólt, hogy "itt vagyok", akkor a konyhában mostam kezet, elvégre az ember feltalálja magát (legalábbis én), ott is van csap. Értem én, hogy xx éve ott lakik, a megszokásainak rabja, és én vagyok a "betolakodó" (ezt a szót nálatok olvastam, és elloptam tetszik :-D), de azért ha pl. hozzám vendég jön, de teljesen mindegy milyen státuszban ott van valaki, akkor azért figyelek rá. Szóval egy kopogás nem kerül semmibe, de megkímélhet egy kellemetlen helyzettől. Mellesleg az illem is úgy kívánja, hogy az ember kopogjon. Azt nem is kell mondanom, kitaláljátok, hogy ez még egy kevésbé intim helyzet volt, amiben megzavart, mert volt olyan is, hogy a párommal épp szeretkeztünk, és akkor akart bejönni hozzánk. Igaz akkor kopogott, de már nyitotta is volna befele az ajtót, ha ki nem ordítok, hogy : Most nagyon ne...!!!! Szóval "Anyóssal" együtt lakni nem leányálom. A konyhában való cigizése állandó feszültségeket szül bennem. Gyűlölöm, hogy ott cigarettázik, ahol mi eszünk. Az a helyiség nem arra való. Most, így télen ha kint van, utána kitárunk ablakot ajtót, és ilyenkor teljesen kihűl a konyha jéghidegben kell elkezdenem főzőcskézni, ha nem éjjel akarunk enni, mert az is idő, amíg újra bemelegszik... Az a baj, nincs erkély, a saját szobájában pedig nem akar rágyújtani. De egyébként is zavar, hogy a lakásban dohányzik, mert beveszi a tapéta, az előszobában felakasztott kabátok, minden. Múltkor a párom szerelt egy konnektort a wc-be, hogy ott is legyen fűtés, mert most nincs, és megkértem rá, hogy amíg ott vagyok, legalább had kapcsoljak be egy kis hősugárzót(régebben volt petefészek-gyulladásom, akinek szintén, az tudja, milyen "kellemes" tud lenni). Kicsit több, mint egy éve vagyunk együtt, ezeknek a problémáknak a jó része már tavaly kezdődött. Akkor annyira magamra vettem ezeket a dolgokat, és meg akartam oldani, hogy belebetegedtem... ( én hiszek abban, hogy ami bennük zajlik, az betegség formájában kiütközik a fizikai testre, hiszen az ember belülről mérgezi magát.) Agyhártyagyulladásom volt, ami nem egy veszélytelen betegség, és nálam olyan fokú fejfájással járt, amit el se tudtam addig képzelni. Az orvos közölte a párommal, és a barátnőmmel -mikor végre kórházba kerültem- hogy túl későn hoztak be... gondolhatjátok mit éreztek akkor. De a lényeg az, hogy valami csoda folytán felgyógyultam, és hálás vagyok minden napért. Mindenesetre ez a betegség valamit jelzett nekem, azóta figyelem a "jeleket". Tudom, hogy változtatnom kell az életemen, mert én meggyógyultam, de a probléma megmaradt... A párom fizeti a lakást, ha albérletbe megyünk, akkor ugyanúgy fizeti a lakást (amibe benne se lakik, mert anyuja maradna ugye benne...), meg még az albérletet is?! Ez nagyon nem jó. Mindenesetre elkezdtem jógázni, ami nagyon sokat segít nekem. Azóta rengeteg érdekes dolog történik velem... Úgyhogy nagyon remélem jó úton haladok valami felé. Megoldódnak a problémáim, ÉS OLYAN ÉLETET ÉLHETEK, AMILYENRE MINDIG IS VÁGYTAM. Ebben bízok. Nektek sok ugyanezt kívánom, sok erőt, és kitartást!

172. csinoska2012 (válaszként erre: 133. - Bernadettaa)
2013. nov. 29. 11:13
Ez kissé beteges,már bocs 41 évesen anyuval, ha nem tudtok külön menni ,türjétek.
171. Bosziii (válaszként erre: 122. - Evi0707)
2013. nov. 29. 10:32
Jóég!Ez durva! Nagyon együttérzek veled...ez egy lehetetlen helyzet, az ember tehetetlennek érzi magát. Akárcsak az enyém... Kívánom neked mielőbb megoldódjanak a problémáid.
170. ina87
2013. aug. 8. 23:28
Ahh mindég az anyos téma...ha anyira utálod ill.utálatos lehet tenni ellene nem kell figyelembe venni,biztos van hej,óra mikor őtet kilehet kerülni,deha nemteszel ellene igy széplassan felörlödsz és atól neked lesz rosszab...
169. gabie
2013. aug. 8. 23:20

Anyuci pici fia egy diagnózis:


[link]

2013. márc. 13. 12:13
Nem vagy egyedül....DDDDD
167. c716dc4eab (válaszként erre: 165. - B. V.)
2012. dec. 12. 10:33
Ugyan azt tudom mondani, menj el onnan és azt teszel amihez kedved van. Miért akarnál olyan környezetben élni ahol semmire sem becsülnek, ahelyett hgoy itt panaszkodsz, keress egy albérletet a párod nélkül is akár.20 évesen miért akarsz az első jötmenthez csapódni?Ha anyuci pici fiából férfit akarsz, válasz le anyuciról, az ugy nem megy ha ott éltek a mami fenekébe.... felnőtt vagy tégy sz szerint.
166. Vikk81
2012. dec. 11. 20:40
Sziasztok! Én is az anyósomékkal lakok. 31 éves vagyok. kint élünk külföldön. Anyósomék költöztek hozzánk. Borzasztó! Kevés vagyok a fiának, ezt érezteti már 1 éve, mióta együtt vagyunk. Semmi nem jó amit csinálok. Mindenbe beleköt, lenéz. És a napokban közölte hogy miért nem költözök vissza magyarországra. Egyedül. A fia marad. Hát köszönöm szépen!!
165. B. V. (válaszként erre: 164. - C716dc4eab)
2012. dec. 6. 14:07

Kedves Mindenki!


Szintén anyóséknál lakok. 20 éves vagyok, párom 23. 19 évesen költöztem oda, úgy, hogy párom és az édesanyja erőltette a dolgot. Elkezdték a szobát felújítani anélkül, hogy én azt mondtam volna "igen, szeretnék". Az első pár hónapban nem volt probléma. De sajnos ahogy az idő telt, egyre nehezebbé vált az együttélés. Párom a tipikus "anyuci kicsi fia", egyszerűen nem akar önálló lenni. Így elköltözni sem. Anyósom pedig ... Igazi boszorka. Hiába igyekszek, hiába végzem el a házi munkát, fizetünk havonta 60ezer Ft-ot... Semmi sem jó Neki. Minden hónapban nagybevásárlást csinálunk párommal, volt hogy ugyan olyan wc papírt vettem, direkt, mint amit Ő szokott, csak családi csomagban, mert úgy olcsóbb volt... De persze az nem volt jó, mert "vékonyabb". Sokszor nem tudok már mit kitalálni, hogy a kedvébe járjak. Napi 1,5 órát utazok és a munkahelyemen 8 órákat dolgozok, de van hogy többet. Hétvégente szoktam sütni, direkt a kedvenceit. De van olyan eset is, amikor hétközbe csinálok valamit, persze Ő abból nem eszik, általában amit én készítek, az nem kell neki, pedig ... Jobban főzök, mint Ő (talán ez a gond?). A lakásban állandó cigifüst terjeng, mivel ott dohányzik, nem jár ki, pedig KERTESHÁZBAN él.

Tudom, én vagyok a betolakodó, de úgy gondolom, hogy nem csak az én dolgom alkalmaszkodni, főleg úgy, hogy nem én akartam odaköltözni. Szerelmes vagyok, ezért tűrök, de sajnos igen gyakran párommal pont az édesanyja miatt veszekszünk.

Nem tudom mit tehetnék, költözni nem fog a párom, mert manipulálva van a pénzzel, úgy gondolja, hogy az anyja nélkül "nélkülözne". Gondolhatja mindenki, hogy ez nekem hogy esik, de amíg a rózsaszín köd nem száll fel, sajnos nincs mit tenni, csak tűrni és tűrni.

Ezeket csak azért írtam le, hogy Bernadettaa ne érezze magát nagyon egyedül. :)

2012. nov. 19. 09:17
Az édes kevés, ha akarod csináld:)
163. Bernadettaa (válaszként erre: 162. - C716dc4eab)
2012. nov. 19. 09:13
Így lesz csak nemmegy 1ik napról a másikra!Csak gondoltam addig is leírom ami bánt..,:(
162. c716dc4eab (válaszként erre: 161. - Bernadettaa)
2012. nov. 5. 09:25
Megértőbbnek lenni nem feltétlenül azt jelnit egyet is ért veled valaki. Már megbocsáss 30 évesen eze siránkozni((((. Nem vagy gyerek lépj ha kell valami.
2012. nov. 3. 11:21
Látom kár volt írnom azt hittem megértőbbek vagytok itt már mindenkinek saját élete van és ezen már tul vagytok! Tikteket már nemirányítanak!! Nemsírok csak leírtam ami a szivem nyomja elvileg ez a fórum erről szól!
160. fc62868258 (válaszként erre: 133. - Bernadettaa)
2012. nov. 2. 12:41
Nem kotelezo nála lakni. Egyenlore mivel o van othon nektek kell alkalmazkodni, nincs mese.
159. c716dc4eab (válaszként erre: 157. - Bernadettaa)
2012. nov. 2. 12:03
Jó de ennek az ára hogy 20 éves korom óta magam csinálom mindent, vállaltuk a párommal amit kellett. Nem sírtam senkinek.AZ sem volt könnyebb időszak gazdaságilag a 90 évek eleje... De ha azon vagy hogy a magad asszonya legyél annak ára van. Pl pénzben kifejezhető ára albérlet vagy lakáshitel, és akkor magadra csukod az ajtót és azt csináltok amit akartok. De , nem tudom sajnálni aki itt sír rí hogy neki de nehéz, állítom anyósodnak sem könnyebb semmivel...
158. Bernadettaa (válaszként erre: 156. - Minocska)
2012. nov. 1. 20:05
Igazad van és gratulálok remélem jövőre mink is így leszünk
157. Bernadettaa (válaszként erre: 155. - C716dc4eab)
2012. nov. 1. 20:04
Na ennek örülhetsz akkor elsem képzeled amikor csapkodva vár aztán 1 hétig nembeszél nekünk sem volna teher de azért minden lépéünknél ott van ! Ha kimegyünk jön utánunk lesi mit csinálunk stb!!!
2012. nov. 1. 18:52
Senkivel sem jó együtt lakni. Mi azért költözünk el egy apró lalakott házba. Erre volt pénzünk. Azóta javítgatjuk, dolgozunk rajta. Kicsi, de a miénk. 1 év elég volt az anyósommal való együttélésből, pedig saját lakrészünk volt, saját bejárattal. De pontosan tudom, hogy a saját anyámtól is megőrültem volna. Az én házamban én vagyok az úr, és én őrjítek meg mindenkit! :D
155. c716dc4eab (válaszként erre: 154. - Bernadettaa)
2012. nov. 1. 18:51
Igen, 42 évvel idősebb mint én de nagyon okos asszony. Soha nem próbált meg irányítani 3 fia közül egyet sem, és külön élünk pár utcányira. Megosztjuk a segítést mert nem él vele senki. Hétvégi ebéd( hét közben hordják neki), takarítás ablakpucolás,fűnyírás . Ha orvoshoz kell vinni, gyógyszertárba postára kell menni mindenben segítjük.Leginkább én és a férjem, de nem teher szívesen teszem.
2012. nov. 1. 18:19
Én nemokolom őt semmiért csak 1 ember neirányítja az egész családot!! De látom neked jó anyósod van!!
153. c716dc4eab (válaszként erre: 152. - Bernadettaa)
2012. nov. 1. 17:57
Igen, de ehhez te is kellesz, nem csak egy idősebb nőt okolni mindenért.
152. Bernadettaa (válaszként erre: 151. - C716dc4eab)
2012. nov. 1. 16:49
Igen a külön ut a békesség remélem sikerül is !Nemsírom bocsánat ha sokat írtam!! Belefizetünk a rezsibe!! Igen kell csinálni a dolgokat itthon de nem kihasználásig és attól hogy itt lakunk még nemkell az udvaron kiabálni de hagyjuk ezt ugyis az érti aki ebbe benne van ! KÜLÖN ÉS BÉKESSÉG !!
151. c716dc4eab (válaszként erre: 147. - Bernadettaa)
2012. nov. 1. 15:41

Nagyszerű, amint módod van rá menjetek el onnan. Nem kötelező maradni,sőt...A párod 41 évesen még anyuci pici fia, nagy szó egyáltalán hogy oda vitt.De még mindig nem érted, ő van otthon, te ott egy bérlő vagy aki két éve ott él. Nem kell telesírni a netet, lépni kell.Amúgy találsz itt olyat aki utálja a párja anyját.Amúgy ne írj nekem privit, ettől nem változik a véleményem. Tapasztaltból tudom, ha kerülgetnem kellet volna a anyóst biztos nem szeretném ennyire.... Külön konyha a békesség biztos záloga.Persze azzal is járt hogynem tálalt elém a mama, az meg hogy ahol élek ott megcsinálom amit kell , már bocs de ez a leg természetesebb.

Mennyit kér, a lakhatásért, vagy csak a rezsibe szálltok be?

150. izaanyu
2012. okt. 31. 19:31
Legelső halottak estéje, hogy nem anyósommal mentem a temetőbe. Hanem hozzá (is). Ennyi, bocs hogy eltértem a témától. Ne sajnáljatok, ne is irigyeljetek. Ez az élet rendje.
149. 9f98008a3b (válaszként erre: 147. - Bernadettaa)
2012. okt. 31. 19:06
Na látom, tengerbe vizet....
148. 9f98008a3b (válaszként erre: 146. - Bernadettaa)
2012. okt. 31. 19:05

Nézd!


Ha a Párod ezt tűri, akkor a Pároddal is van gond....


Nem egy hibás van, mikor érted meg?

2012. okt. 31. 19:05
Persze mindenkiben de mink csak 1 kis levegőt akarunk nem az alattvalói vagyunk
146. Bernadettaa (válaszként erre: 142. - C716dc4eab)
2012. okt. 31. 19:03
attól még a 41 éves fiát nemkellene irányítania
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook