Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Utálom az anyósomat! fórum

Utálom az anyósomat! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
55. 52d3e0b8a8 (válaszként erre: 29. - Grepike)
2009. júl. 7. 21:06

:) Amikor kijöttem a kórházból megkaptam ugyanezt és küldött ki (saját otthonomba) kapálni, mondván addig is mozgok, mert így nem fogok a fiának tetszeni. Aztán kinyögte, hogy ő szintén kapált szülés után és szétjöttek a varratai....köszi...akkor nekem se legyen jobb ugye?

Sógornőm jóval nagyobb súlyú mégsem szólja meg. Amikor bemutatott anyósnak a párom egyből elkezdte, hogy sógornőm mekkora nagy darab (én most szebben fogalmazok) és szóba ne hozzam eéőtte, mert pipa lesz érte. Erre ledagadtozza az anyumat (előtte). Akkora egy tapintatlan paraszt!

54. Grepike (válaszként erre: 53. - Salabakter)
2009. júl. 7. 20:13
Kérdezd meg a vejeidet és a menyedet! :)
53. salabakter (válaszként erre: 24. - Grepike)
2009. júl. 7. 19:54
Na igen!!Nekem pl.van egy 40 éves fiam,egy 35,-és egy 34-éves lányom.Ilyenkor mi van??
52. Grepike (válaszként erre: 37. - Becseiagi)
2009. júl. 7. 19:25
Azta.... ez nem gyenge! Én már lehet, hogy megfolytottam volna!!!! (már így is beígértem egy verést neki: ha még egyszer -részegen- rángatja a lányom)
51. becseiagi (válaszként erre: 46. - 707655fba1)
2009. júl. 7. 19:25
Egyetértek veled! Én sem várom el a férjemtől, hogy tisztelje az anyámat, nem olyan fajta ember, aki tiszteletet érdemelne. Sajnos... :( Szokták mondani, hogy az ember a barátait megválogathatja, de a családtagjait nem! Kár!
2009. júl. 7. 19:24

Nem a mesebeli sárkányokról beszélek, hanem a velünk élő, igazi sárkányokról, az anyósokról!

Sok vicc szól róluk, hogy miért?

Mert az emberfia/lánya így védekezik, viccet csinál a rosszból, hogy könnyebben elviselhető legyen.

Nekem jutott jó és rossz is. Az első anyósom tipikus példánya volt a fajtájának!

Morgós, morcos, jelszava az lehetett volna: "Én jobban tudok mindent!" A kisfiának csak ő tudja, mi a jó, és minden más nőnemű egyed teljesen felesleges.

Sok történetet hallottam és olvastam, barátnőimnek is vannak anyósaik! Hallottam olyan anyósról (nem tudom, ez jó-e), aki egy évben kétszer látogatja meg a fiát és családját, mindig megkérdezi, hány évesek a gyerekek - a saját unokái - majd félóra után távozik.

A legjobb az egészben, hogy egy utcával lakik feljebb, mint a fiatalok.

Olvastam olyan szemfüles menyről, aki azért, hogy távol tartsa az anyósát, teleragasztotta a mellékhelyiség falait meztelen nők képeivel! Igaz csak annyit ért el, hogy "anyuka" nem kapcsolt villanyt, amikor e helyiséget látogatta. Talán el tudjuk képzelni a következményeket...

Én semmi ilyesmivel nem próbálkoztam, még sem alakult ki köztünk jó kapcsolat. Én nem tudtam semmit jól megcsinálni - szerinte. A volt férjem sem állt mellém, nem akart anyukával ujjat húzni, tehát én csak nyeltem, nyeltem...

De egyszer betelt a pohár és csúnyán összevesztünk. Akkor romlott meg véglegesen a kapcsolatunk és akkor kezdődtek a problémák a házasságomban is.

Nem ezért váltam el, de közrejátszott a kialakult rossz légkör.

De vannak szuper anyósok is, ők a mesebeli Tündérek. A jelenlegi párom édesanyja ilyen, a barátnőm, a lelki társam (érti a vicceimet, a réginek egy csepp humorérzéke sem volt), együtt járunk bevásárolni, tornázni, tanácsai soha nem parancsok, hanem igazi útmutatások.

Nem azt mondja: ezt így kell és kész, hanem beszélgetünk. Meghallgat, és van amiben megfogadja a szavamat.

Nagyon szeretem, ilyen anyóst kívánok mindenkinek!

49. Grepike (válaszként erre: 14. - Lazsuci)
2009. júl. 7. 19:23
Nem tudok tisztelni olyan valakit, aki kezdettől fogva ellenzi a kapcsolatunkat! (8 éve!). Aztán mikor összeköltöztünk, megkaptam, hogy "beteszem a kis fenekem a készbe" (párom házában költöztünk össze)... ehhez hozzá tartozik, hogy mióta ide költöztem, felújítottuk a konyhát, a fürdőszobát, hétvégén cserélték a nyílászárókat, két hét múlva meg szigeteljük a házat (jó indulattal sem lehetett rá mondani, hogy készbe költöztünk)... aztán az esküvőnk előtt előszedte párom régi nőjét - azzal akart bekavarni nekünk.... később mikor megtudta, hogy kismama vagyok, azt mondta, hogy nem kellett volna még... aztán mikor két hetes volt a lányom (február) rá volt bízva egy órára és mire hazaértem, egy szál bodyban levegőztette Sárát...már többször előfordult, hogy veszélyeztette a lányomat(a nagyot, mert a kicsit még nem kapta meg).... jah, nem mellékesen cigarettázik, de annyira, hogyha nála vagyunk, inkább érzem magam kocsmában, mint egy nagymamánál. Nem takarít, még csak rendet sem rak maga körül... Mesélhetnék még!!! Gyűlölöm ezt a nőt!!!
2009. júl. 7. 19:22

Nem a mesebeli sárkányokról beszélek, hanem a velünk élő, igazi sárkányokról, az anyósokról!

Sok vicc szól róluk, hogy miért?

Mert az emberfia/lánya így védekezik, viccet csinál a rosszból, hogy könnyebben elviselhető legyen.

Nekem jutott jó és rossz is. Az első anyósom tipikus példánya volt a fajtájának!

Morgós, morcos, jelszava az lehetett volna: "Én jobban tudok mindent!" A kisfiának csak ő tudja, mi a jó, és minden más nőnemű egyed teljesen felesleges.

Sok történetet hallottam és olvastam, barátnőimnek is vannak anyósaik! Hallottam olyan anyósról (nem tudom, ez jó-e), aki egy évben kétszer látogatja meg a fiát és családját, mindig megkérdezi, hány évesek a gyerekek - a saját unokái - majd félóra után távozik.

A legjobb az egészben, hogy egy utcával lakik feljebb, mint a fiatalok.

Olvastam olyan szemfüles menyről, aki azért, hogy távol tartsa az anyósát, teleragasztotta a mellékhelyiség falait meztelen nők képeivel! Igaz csak annyit ért el, hogy "anyuka" nem kapcsolt villanyt, amikor e helyiséget látogatta. Talán el tudjuk képzelni a következményeket...

Figyelmedbe ajánljuk még:

Epilepsziás munkahelyi kálváriája (cikk)

Bátorság próbája, avagy Hellinger terápiáról másodszor… (cikk)

Nagyika (cikk)

Hogyan lehet az ember nemét megváltoztatni? (tudásbázis)

Prána gyógyitás, hisztek benne? (tudásbázis)

Ha beszedted az összes fogamzásgátlód, ami egy hónapra van, hány napot kell kihagyni? (tudásbázis)


Én semmi ilyesmivel nem próbálkoztam, még sem alakult ki köztünk jó kapcsolat. Én nem tudtam semmit jól megcsinálni - szerinte. A volt férjem sem állt mellém, nem akart anyukával ujjat húzni, tehát én csak nyeltem, nyeltem...

De egyszer betelt a pohár és csúnyán összevesztünk. Akkor romlott meg véglegesen a kapcsolatunk és akkor kezdődtek a problémák a házasságomban is.

Nem ezért váltam el, de közrejátszott a kialakult rossz légkör.

De vannak szuper anyósok is, ők a mesebeli Tündérek. A jelenlegi párom édesanyja ilyen, a barátnőm, a lelki társam (érti a vicceimet, a réginek egy csepp humorérzéke sem volt), együtt járunk bevásárolni, tornázni, tanácsai soha nem parancsok, hanem igazi útmutatások.

Nem azt mondja: ezt így kell és kész, hanem beszélgetünk. Meghallgat, és van amiben megfogadja a szavamat.

Nagyon szeretem, ilyen anyóst kívánok mindenkinek!

2009. júl. 7. 19:21

Gyakori, hogy a szülőanyja magának szülte és nevelte a gyereket, anyuci pici fiának, így élete egyetlen "értelmét" mivel mása nincsen nehéz átengednie egy másik nőnek.

ilyenkor kérdés az is, hogy ilyen nevelés mellett milyen férfi válhat a gyerekből.

Többnyire nem olyan aki szembe fordul a mamával.

Nem túl egészséges.

46. 707655fba1 (válaszként erre: 14. - Lazsuci)
2009. júl. 7. 19:21

Attól, hogy valaki anya, még nem jelenti azt, hogy alapból szipirtyóvá kell válnia anyósként!


Egyébként hatalmas tévedés, hogy a tisztelet alapból kijár bárkinek, mert felnevelt 1-2-10-20 gyereket!

A tiszteletet a viselkedésünkkel érdemeljük ki, vagy nem!!

45. becseiagi (válaszként erre: 39. - Holly)
2009. júl. 7. 19:21
Ezt hogy eltaláltad! Nekem is mindig rossz vizsonyom volt a szüleimmel, ezért rossz a kapcsolata a férjemnek anyámékkal. A férjem mindig jóban volt a szüleivel, és ezért én isteni kapcsolatban vagyok velük.
44. Panka13 (válaszként erre: 43. - 9242a6388c)
2009. júl. 7. 19:20
Pontos cím: ANYÓSOKRÓL!
43. 9242a6388c (válaszként erre: 17. - Panka13)
2009. júl. 7. 19:20
mi a fórum címe pontosan??
42. Panka13 (válaszként erre: 39. - Holly)
2009. júl. 7. 19:18
Basszus! Ez mennyire igaz!!!! Férjem gyerekkorába csak ütve-verve volt, a tesója meg ajnározva.. Lehet itt a bibi..
41. torde (válaszként erre: 39. - Holly)
2009. júl. 7. 19:18
Így van!
40. spinneli (válaszként erre: 39. - Holly)
2009. júl. 7. 19:17
Ez többnyire így van, igen.
39. Holly
2009. júl. 7. 19:16
Én is utáltam. El is váltam. A mostani párom anyukájával remekül kijövök. Évekkel a válásom után kellett rájönnöm arra az igazságra, hogy a rossz anyós-meny viszon mögött többnyire egy valamilyen módon elcseszett anya-fiú kapcsolat van. Sajnos.
38. torde (válaszként erre: 31. - 9b10f3d7ff)
2009. júl. 7. 19:16

Szerintem ezt nem direkt akarjuk így érezni sőt, rossz, hogy így érzünk, de ez alakult ki bennünk!Nem vagyunk ember utálók sőt!

De, ha bánt Téged a mama, méghozzá igaztalanul, nem hiszem, hogy a 20. után is jóképet vágsz és arra gondolsz egyszer Téged is utálni fognak!

Lehet, de tanulsz a hibából, vagy abból, ami neked szarul esett annó...

37. becseiagi (válaszként erre: 29. - Grepike)
2009. júl. 7. 19:15
Nálunk akkor tört el először a mécses a férjem és anyám között, amikor anyám észre vette, hogy a férjemet nem fogja irányítani, mint az előző kapcsolataim legtöbbjét, vagy a volt férjemet. Aztán a következő az volt, hogy azt mondta nekem, nem érdekli ha az utca közepén szülök meg (a második babám volt az első közös babánk a férjemmel). Azután a harmadik terhességemnél: neki csak egy unokája van, nincs több és neki nem is kell több tőlünk. És az utolsó: A gyámhivatalnál nagyszülői kérelmet adtak be az első lányomra... Szerintem ezekkel majdnem mindent elárultam!
36. Grepike (válaszként erre: 9. - 70a5a27405)
2009. júl. 7. 19:15
Van időd??? Hosszú lenne mindent elmondani!
35. Grepike (válaszként erre: 8. - 10d89b51ea)
2009. júl. 7. 19:14

Én meg irigyellek!!

M Á Z L I S T A V A G Y !!!!

34. Grepike (válaszként erre: 7. - Lazsuci)
2009. júl. 7. 19:14
Igen, kettő.
33. Panka13 (válaszként erre: 29. - Grepike)
2009. júl. 7. 19:13

:)

Az enyém annak idején azt mondta, hogy nem akar hülye unokát. (kaptam gyógyszert, nehogy megszüljek a 28.héten)

32. Grepike (válaszként erre: 4. - Salabakter)
2009. júl. 7. 19:13
Segítsen nekem, hogy távol tudjuk tartani a családunk(a gyerekek és én) tőle!!!
2009. júl. 7. 19:13
Szomorú, hogy így éreztek. Saját életeteket is megkeserítitek vele. Csatlakozom az előttem szolóhoz akinek megadatott a gyermek az egyszer anyós is lesz.
30. torde (válaszként erre: 23. - Tücsimücsi)
2009. júl. 7. 19:13

Ez így egy szerencsés dolog!

De sajnos sokszor nem ismerik el, túlon túl függnek az Anyjuktól.

29. Grepike (válaszként erre: 2. - Torde)
2009. júl. 7. 19:12
Ezer dolog miatt... most spec azért nem beszélünk már két hete, mert azt mondta (szülés után egy héttel), hogy akkora a hasam, mintha a következőt várnám...
2009. júl. 7. 19:11
Az enyém meg nem áll ki mellettem.. ki hallott már ilyet! Ő, hogy szembeforduljon anyuval??? Kizárt!!! Inkább velem utálatoskodik..
27. becseiagi (válaszként erre: 24. - Grepike)
2009. júl. 7. 19:11
Ez nem igaz! Már meg is cáfoltam!
2009. júl. 7. 19:11
Én imádom az Anyósomat, a VILÁG legjobb Anyósa!!!!! De sajnos a férjem ezt nem mondhatja el, mert mindketten útáljuk az ő anyúsát és apósát!!! Addig jó, amíg nem tallkozunk velük! :D
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook