Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Utálom az anyósomat! fórum

Utálom az anyósomat! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6
85. e799f80651 (válaszként erre: 84. - Erikpipi)
2009. júl. 8. 18:58
én is keresztény vagyok és?????????????? akkor mi van?Örülj, hogy jó a kapcsolatotok.
84. erikpipi (válaszként erre: 81. - Torde)
2009. júl. 8. 18:52

"De, ha jól megnézed itt nők írnak, nem férfiak! "-miután ez inkább női fórum, és elvétve egy egy férfi. Olvasnál férfi szakaszt:DD

"Vagy Anyósod okosabb!"-Nálunk anyósom lányaként kezelt mindig. Beleszólni semmibe, csak akkor ha én kértem, vagy kérek tanácsot. Ő is volt fiatal, és az ő anyósa sem szólt bele az életébe. Az egész család keresztyén, a Biblia pedig ezt írja:„Elhagyja apját és anyját, és lesznek ketten egy testté, úgyhogy ők többé nem két test, hanem egy.”

Egyébként valóba bölcs, és okos. Sokat tanultam tőle. A legnagyobb fiam 20 éves, úgyhogy van némi tapasztalatom csajok terén is. Bevallom, szinte mindent megsirattam, mert mind szimpatikus volt.:) remélem a menyemmel is így leszek.:)

83. 4ca460d3e8 (válaszként erre: 14. - Lazsuci)
2009. júl. 8. 18:45
Igen, kijár a tisztelet, mert felnevelte a gyerekeink apját! De Mi menyek, miért nem kapjuk meg a tiszteletet azért, mert szeretjük/szerettük a fiát, és szültünk szép unokákat?
82. torde (válaszként erre: 75. - Erikpipi)
2009. júl. 8. 18:31
És azt elviselnéd, ha Anyukád bántaná a férjedet?
81. torde (válaszként erre: 68. - Erikpipi)
2009. júl. 8. 18:30

Köszi szépen!

De, ha jól megnézed itt nők írnak, nem férfiak!

De TE tudod!

És írtam tisztelet a kívételnek.Gratulálok Te kivétel vagy!Vagy Anyósod okosabb!

2009. júl. 8. 18:20
én is
79. salabakter (válaszként erre: 54. - Grepike)
2009. júl. 8. 18:11
Háááát,meg is lehet,mert ha így beszélnének rólam,mehetnének is a háztól!:)))
2009. júl. 8. 18:04
senki nem általánosít, én is imádom az anyósom, de van akinek mások a tapasztalatai.
77. erikpipi (válaszként erre: 76. - E799f80651)
2009. júl. 8. 17:50
Mihez?:)
76. e799f80651 (válaszként erre: 75. - Erikpipi)
2009. júl. 8. 17:47
akkor neked sok sikert kívánunk
75. erikpipi (válaszként erre: 70. - E799f80651)
2009. júl. 8. 17:45

" férfiaknak az anyjuk szentek szoktak lenni."-

Szerintem minden gyereknek (legyen az férfi vagy nő,)szent az anyja, és az apja is, hacsak nincs erős indok a nemre.

Én sem viselném, ha a férjem piszkálná, bántaná az anyámat.

2009. júl. 8. 16:30
jobban szeret mint a lányát
2009. júl. 8. 16:29
gratula a babához. azt nam tudod, hogy miért piszkál, lehet, hogy beszélned kellene vele. vagy egy közös délután. ne hagyd, hogy elérje amit akar, mert nem lesz jó vége. a férjedet meg állítsd magad mellé, tökmindedj, hogy milyen módon. a házasélet csupa taktikázás. engem is szokott néha szurkálni az anyósom, de mindenkivel ezt csinálja. próbálok a kedvébe járni. pl.: ő kertészkedik és én néha havonta 1-2 alkalommal kimegyek és segítek neki. Így ha gáz van akkor a férjemet magam mellett tudhatom, de szerencsére nincs gáz, főleg mióta házasok vagyunk.
72. Grepike (válaszként erre: 70. - E799f80651)
2009. júl. 8. 16:05

Igazad van, tényleg nem szabad nyíltan a férjek szemébe mondani, hogy nem szeretjük az anyjukat! Az én férjem egy darabig tűrte, sőt, sokszor igazat is adott nekem... de mára már néha ott tartunk, hogy én vagyok a hárpia - ami mellesleg igaz, mert a gyermekeim szentek és ha valaki őket bántja, igazi anyatigris lesz belőlem! (ami szerintem jogos!)

Az én anyósom egyébként nem direkt csinálja, amit csinál. Egyszerűen, csak nem törődik azzal, hogy amit mond/tesz, azzal kit milyen mélyen bánt meg. Nálam legutóbb két hete talált be azzal, hogy a két hetes lányommal a karomon azt találta mondani, hogy olyan nagy maradt a hasam, hogy mindjárt mehetek szülni a harmadikat... rohadtul szarul esett! Egyébként sem vagyok érzelmileg most stabil és még csak egy ilyen megjegyzés hiányzott... kifakadtam és kiabáltam tücsköt, békát - minden eddigi sérelmemet kiordítottam magamból.(jelzem, nem ez volt az egyetlen bántó dolga, csak ez csordította ki a poharat!)

Ha nincs ott a férjem, a végén még lehet, hogy meg is pofozom a drága mamát. (mellesleg a férjem szépen hazatessékelte az édesanyját - egy ajtóval arrébb!-mert itt lakik hátul)

Ez történt két hete... ezóta már azt is utálom, ha a férjem átmegy hozzá! Rendesen fáj, ha a gyerekemhez szól, irritál, már maga ha meglátom is... legszívesebben kiköltöztetném az űrbe, hogy soha többet ne kelljen látnom!

2009. júl. 8. 15:56
ja és soha ne állitsd választás elé mert nem fog tetszeni a válasz.
2009. júl. 8. 15:55
nem szabad kimutatni, hogy nem szereted az anyóst a férjed előtt se. a férfiaknak az anyjuk szentek szoktak lenni. mond neki, hogy te szeretnél jóba lenni az anyjával, de ő nem de a mama nem akar, esetleg meg is próbálhatod. ha mindig árulkodsz előbb utóbb köztetek is veszekedés lesz és sikerülni fog a mama terve.ne add meg a mamának az örömet, hogy felmérgeljen, emelkedj felül rajta. amikor piszkál nevesd ki mégha nehéz is, de próbáld meg, mert a kapcsolatod bánhatja.hitesd el, hogy te szeretnéd az anyósod barátságát mindenképpen.
69. Grepike (válaszként erre: 63. - E799f80651)
2009. júl. 8. 15:45

Mi egy nagy családi házban lakunk, elől mi, hátul pedig az anyós. Külön fürdő, wc, konyha, minden, csak van egy közös ajtónk.

Férjem, majdnem mindenben igazat ad nekem anyjával kapcsolatban, csak az a baj, hogy akkor cseszeget a nyanya, amikor nincs itt a párom - ezért kell magamat védenem mindig. Egyébként ha itthon van férjem, vagy nem szól semmit a nyanya, vagy ha igen, férjem pillantok alatt leállítja.

Viszont... ahogy telik az idő, úgy veszem észre, hogy férjemnek egyre jobban kezd elege lennni az "árulkodásaimból". Vagyis, hogy ha elmesélem, hogy a kedves mama mit tett, elengedi a füle mellett(eddig legalább dühös lett, hogy már megint bántott az anyja). Nem tudom, hogy ez jó vagy rossz?!

68. erikpipi (válaszként erre: 12. - Torde)
2009. júl. 8. 14:40
Nem kéne általánosítani.Egyébként is jó nagy marhaság mait írtál. Anyósomnak 3 fia van, mégis anyám helyett anyám lett már 24 éve.
2009. júl. 8. 14:31
pedig rengeteg ilyen van
66. cel
2009. júl. 8. 14:30
Nagyon sajnálom azokat a családokat ahol a szülők nincsenek jó viszonyban egyik vagy másik nagyszülővel. A gyerekek lesznek szegényebbek ezzel, főleg ha nem is találkozhatnak.
2009. júl. 8. 14:23
cel ez teljesen igaz
64. cel (válaszként erre: 15. - Tücsimücsi)
2009. júl. 8. 14:19
Lányom is van, fiam is van, mind két gyermekem párjával és férjem édesanyjával is jó a viszonyom. Kérem ne általánosítsatok a fiús anyukákkal kapcsolatban. Egyéni beállítottság kérdése, hogy kiből milyen anyós válik, köze nincs ahhoz, hogy milyen nemű gyermeket nevel.
2009. júl. 8. 13:50
ti együtt laktok az anyósotokkal? a férjed, hogy viszonyul az anyósoddal való kapcsolatodhoz?
62. Grepike (válaszként erre: 61. - E799f80651)
2009. júl. 8. 13:31
Irigyellek :)
2009. júl. 8. 12:20

helló lányok

hát nagyon sajnállak titeket, honnan szedte a jó isten ezeket az embereket? Én szeretem az anyósomat, bár az esküvőnkkor kimutatta a foga fehérjét, bár az csak azért volt mert nem engedtük beleszólni a szervezésbe, de se előtte se utána semmi, pedid szomszédok vagyunk.

60. Grepike (válaszként erre: 58. - Becseiagi)
2009. júl. 8. 07:43
Sajnállak téged! Nagyon rossz életed lehetett!!! Soha nem értettem, hogy egyes emberek miért részegeskednek??? Mire jó az? Drága is, múlandó is - mert nem old meg egy problémát sem!... nem értem!
59. Grepike (válaszként erre: 55. - 52d3e0b8a8)
2009. júl. 8. 07:41

és még az előbb védte valaki "őket", hogy ők is csak emberek! Hát tudod, ha valaki ember számításba veszi a másikat, akkor nem bántja meg, vagy legalábbis szándékosan nem. De ezek (ahogy írod, a tiéd is) egy tapló parasztok!

Mellékesen az én anyósom nem néz ki jól - egy löttyedt vén szar... Minden héten jár fodrászhoz, kozmetikushoz stb. Azt hiszi, hogy ettől még szebb lesz. A hasát valami ultrahangos bigyóval fogyasztotta, (jelzem közel a 70hez!!!). NEkem is ezt javasolta. De én mondtam neki: "Nekem van két gyermekem, van hova tenni a pénzem! Mellékesen megjegyzem neked meg van két unokád!!!"

58. becseiagi (válaszként erre: 52. - Grepike)
2009. júl. 7. 22:48

Hát igen, a férjem is nagyon közel állt hozzá, hogy megverje őket, mert tönkre tették a gyerek, illetve tini koromat. És most mint felnőtt is tönkre akarják tenni az életemet, a családomat.


Meg tudlak érteni, az én anyám is egy részeges senki.... :( Sokszor én hordtam haza a kocsmából, vagy apám kiadta, hogy dugjam ágyba, mert ő mindig úgy csinált, mintha nem is látná, hogy mi történik körülötte. Több, mint 20 éve azt mondogatja, hogy anyám nem iszik, és nincs is semmi baj (diugi ivó volt - voltak korszakok: Kőbányai korszak, Royal vodka korszak...). Aztán a gyámhivatalnál már kibukott, hogy: "A feleségemnek régebben voltak alkohol problémái." Jó mi? Még a múlt héten is látták berugva, akkor mi számít "voltak"-nak?

2009. júl. 7. 22:11
ez a téma örök...
2009. júl. 7. 22:00
Leginkább imádnivaló az "én nem szólok bele, csak mindent kommentálok" típus :)))
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook