Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Unaloműző beszélgetések színhelye fórum

Unaloműző beszélgetések színhelye (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯
1193. Michu (válaszként erre: 1191. - Myrad)
2008. dec. 11. 08:46

Rizikó nagyon jó, bár mi nagyon rég nem játszottunk, mert nekünk sajna nincs.


Mikor lesz az évfordulótok?


Na igen, most jön azaz időszak mikor nekem is fel kell kötnöm a gatyámat, hogy mindennel elkészüljek:D


Vasárnap fogom megcsinálni páromnak a hatlapost.

(szülinap 15.) Egy kissé izgulok, ezért kezdem vasárnap, mert ha elcseszném is lesz még időm újra próbálkozni:DD

1192. Myrad
2008. dec. 11. 08:41
Na, ma szófosásom van =D
1191. Myrad (válaszként erre: 1190. - Michu)
2008. dec. 11. 08:34

Nyah, én is pont a múltkor emlegettem a scrabble-t, bár mi most Rizikózunk =DDD


Párom mondta, h tökéletes megünneplése lenne az egy éves évfordulónknak, ha elmennénk ajándékot venni...hát hmmm... ahogy érzi... =D


Én tudom, mit szeretnék karira, célozgattam a családomnak, h fánit kérek, kis aranyosat, álló ormánnyal... ezt még a nagyobb hugomnak kell elmondanom, aztán az már 5... meg páromnak célozni rá valahogy... az 6... meg unokatesómnak és meg van a 7 fáni =)))


Nagyon rossz ez a zsurló tea... (bleeeeeeeee >P)


Amúgy pénteken fel kell mennem a városba műanyag hálót venni a csajok kulcstartójához, azt sem ártana befejezni lassan... meg anyu maciját sem, mert mindjárt itt a karácsony... bár már jól állok =)


Szóval van munka nem kevés... és az évfordulós ajándék is csak félig van kész... wáááááááá... =D

1190. Michu (válaszként erre: 1189. - Myrad)
2008. dec. 11. 08:19

:))


Örülök, hogy jól alakult a tegnapi napod. Nagyon sokat gondoltam rád:D


Jó, hogy végre boldog vagy:DD


Nem volt tegnap semmi különös. Egy kicsit pihiztem, ma pedig megyünk bevásárolni. Meg kell vennem a sütihez valókat. Beának veszek egy scrabblet, ugyanis most van egy új fajta és rá van kattanva. Karifa talpat is kell vennem, mert van ugyan de nagyon széles és az asztalra nem fér fel. (a kutyu miatt kell feltenni mert a kis átok fajzat mindennel eljátszadozik)

1189. Myrad (válaszként erre: 1188. - Michu)
2008. dec. 11. 08:04

Annyira aranyos vagy =)))) nem kell értem aggódni, én nagyon tudok magamra vigyázni =))) a hiperaktivitásom pedig köztudott...


Olyan jó volt tegnap, megvártam anyukámat, együtt mentünk haza, aztán ugye elmentem pénzért (fizetés volt) meg a patikába, közbe megint összefutottam anyuval, akkor elmentünk a boltba, beszélgettünk otthon egy csomót, meg meséltem neki az "új" tantervről, azt mondta, hogy jól hangzik, csak bírjam (ugyanis így kedden és csütörtökön teljes mértékben otthon lennék és csak szerdán hagynám otthon hamar) úgyhogy úgy fest, minden visszatért a régi kerékvágásba. Apám még belémakadt tegnap, amikor közölte, hogy szétveri a fejem az ajtófélfába (megkérdeztem tőle, hogy mi van?, amikor utánam morgott) édesanyám megkérte, hogy tegye magát takarékra, és gondolkozzon el egy kicsit, vagy ha nem bír a fölös agressziójával, akkor ott van a szobában a gyönyörűséges kisgyereke (a hugom, apám kedvence), nevelje azt, arra ráfér...


Annyira boldog vagyok =)))


Neked milyen volt a tegnapi napod?

1188. Michu (válaszként erre: 1187. - Myrad)
2008. dec. 11. 07:54

Szia!


Direkt írtam oda. Azért azt gondoltam, hogy emlékszel rá kinek írtál 2 perccel előtte:DD


Nem vagy semmi az tuti, hogy nem bírsz az energiáiddal és a pihenés helyett a táncot választottad... Dádá!!!


Örülök, hogy jobban vagy:DD

Izgultam érted nagyon!

1187. Myrad
2008. dec. 11. 06:26

Szia!


Vicces volt amúgy, h tegnap ()-be odaírtad a neved =))) én csak azért írtam oda, mert mindenki magából kiindulva nem voltam benne biztos, h elsőre tudni fogod, h ki az a Zsani... =D (én vagyok olyan szétszórt, h nem biztos, h leesett volna... =D )


Amúgy szerintem szét fogod rugni a hátsóm, de csak voltam táncon, a gyógyszernek hála teljesen jól vagyok szinte, és nem is bántam meg hogy elmentem, mert folytattuk a koreográfiát... kiderült, hogy 7perces lesz =DDD most tartunk 00:47 percnél =D (azaz még egy perc sincs kész) és mindjárt jan. 16... nem tudom, hogy leszünk készen...

1186. Michu (válaszként erre: 1185. - Myrad)
2008. dec. 10. 12:51

Vigyázz Magadra!!


Puszika!


Várom:D

1185. Myrad (válaszként erre: 1184. - Michu)
2008. dec. 10. 12:43

=DDD oksi =)))


Most megyek, mert a fizupapírom is fel kell vennem =)


Puszillak és akkor majd jelentkezek délután... =)

1184. Michu (válaszként erre: 1183. - Myrad)
2008. dec. 10. 12:35

Tök jó amit küldtél:DD Köszi:D


Majd a végkifejletről is kérnék bemutatót:DD

1183. Myrad
2008. dec. 10. 12:06
Egyik fele már elindult, de kiderült, hogy nem tudom egyben elküldeni =)
1182. Michu (válaszként erre: 1181. - Myrad)
2008. dec. 10. 12:05

Várom:DD


Nagyon ari vagy köszi:DD

1181. Myrad (válaszként erre: 1180. - Michu)
2008. dec. 10. 12:01

Mindjárt küldök neked vlmit =DDD


Megnyitom a levelesládám a mail címedért, kaptam két levelet, aztán így megzavarták az agyam, h elfelejtettem, mit akartam, így bezártam anélkül, h megnéztem volna a címed =DDD jó vagyok =DDD


Amúgy, ha dobsz priviben egy telszámot, doki után megírom, mit mondott... ha gondolod... csak, h ne izgulj fölöslegesen...

1180. Michu (válaszként erre: 1178. - Myrad)
2008. dec. 10. 11:57

Jajj istenem, csak mondana már valamit a doki, nagyon izgulok érted...


Mindenképpen próbálj pihizni!!!!


A laptopos ügy kicsiny hazánkra jellemzően zajlik, mondhatni nincs benne semmi meglepő. Oly nehéz valamit is elintézni, egyszerűen pedig sajna képtelenség:((

1179. Myrad
2008. dec. 10. 11:53
Jajj, nem is meséltem... kaptam egy levelet, megjavították a laptopom... ha nem jó ez meg az az időpont, keressem fel az ügyfélszolgálatot... telefonszám ohne =D na nagy nehezen túrtam egy számot, az megszűnt... akkor lediktált egy másikat, felhívtam, hát mi ezzel nem foglalkozunk, hívja ezt meg ezt a számot... felhívom, erre mit mond a csaj? Még nincs Magyarországon a csomagom, majd hétfőn jelentsem be az igényeim... mondom, kész =D
1178. Myrad (válaszként erre: 1177. - Michu)
2008. dec. 10. 11:44
Megint vérzek, úgyhogy ma meg holnap szerintem nincs tánc =( a pihenésből nem tudom mi lesz, nem sok kedvem van otthon lenni... ha kimegyek a konyhába, anyu cseszeget, ha bemegyek a szobába, hugom nem tanul, másik szobában apu alszik... úgy érzem, útban vagyok mindenhol...
1177. Michu (válaszként erre: 1176. - Myrad)
2008. dec. 10. 11:36

Ne tedd, nem szeretnélek elveszíteni:)))


Jó lenne ha tényleg igyekeznél vigyázni magadra.

Remélem délután pihizel:DD

1176. Myrad
2008. dec. 10. 10:52
Azt hiszem most ment fel a lázam... =( bocsi, tudom, h nagyon szörnyű társaság vagyok, de nehezen látok ki a fejemből... még elmegyek a fizupapíromért, és megölöm magam =DDD
1175. Michu (válaszként erre: 1174. - Myrad)
2008. dec. 10. 10:43
Hát remélem is...
1174. Myrad (válaszként erre: 1173. - Michu)
2008. dec. 10. 10:38
Nem, dehogy =) amúgy is, már mindenkinek elmondtam, az urológus nem vizsgálja meg a prosztatám, szóval... =D sok baj nem lehet =)
1173. Michu (válaszként erre: 1172. - Myrad)
2008. dec. 10. 10:36
Na jó, csak vigyázz magadra, nehogy bajod essék...
1172. Myrad (válaszként erre: 1171. - Michu)
2008. dec. 10. 10:25
Most jól, egykor eltolom a brinyót dokihoz, de majd igyekszem jelentkezni, hogy mit mondott... mást nem, holnap megírom, mit mondott...
1171. Michu (válaszként erre: 1170. - Myrad)
2008. dec. 10. 10:20

Sajnálom:((


Nem hoztam szóba azóta sem ezt a témát, nem akarok vitát szítani. Ha mégis szóbakerül én továbbrais kitartok a véleményem mellett, miszerint ez hülyeség.

Kíváncsi leszek párom szóbahozza-e ezt valamilyen formában, akár a karit tekintve is...


Hogy vagy Tesóka?

1170. Myrad (válaszként erre: 1169. - Michu)
2008. dec. 10. 09:15

Apukámat ez annyira nem hatja meg... már ha engem cseszegetnek...


Ami a párodat illeti, nagyon örülök, nagyon sokat gondoltam rád... beszéltetek a karácsonyról? (kisfia kontra dédi)

1169. Michu (válaszként erre: 1168. - Myrad)
2008. dec. 10. 08:57

Ejnye-ejnye...


Csak helyre áll a normális rend, gondolom Apukádnak sem túl jó, ha hadiállapotok vannak otthon...


Persze, képzeld 10-reggel 7-ig együtt voltunk:DDDD

Nagyon jó volt:D


Most van egy kis meló amit tegnap említettem, de sietek vissza hozzád:D

1168. Myrad (válaszként erre: 1167. - Michu)
2008. dec. 10. 08:45

Tuti, zokni nélkül a hideg betonon páromnál... ne mondj semmit, nem nőtt túl nagy agyam... =D


Az a baj a zűrökkel, hogy a szüleimet ismerve nem is fog megoldódni... =( sajnálom, hogy így szétment a nehezen felépített kapcsolatunk anyuval, de apám legalább elégedetten dörzsölgetheti a tenyerét...


És ti? Volt tegnap párod?

1167. Michu (válaszként erre: 1166. - Myrad)
2008. dec. 10. 08:41

Sajnálom, hogy ilyen zűrök vannak otthon:((

Hol fázhattál fel?

Tuti, hogy felfázás? Mert lehet tényleg előnyösebb lenne ha látna doki...

1166. Myrad (válaszként erre: 1165. - Michu)
2008. dec. 10. 08:36
Anyámnak kissé tépettek az idegei... ennek örömére az enyémeket tépi... tegnap csak vagy 5x zavart el otthonról.. meguntam és bejelentettem, hogy elmegyek szívesen... akkor hagyta abba...
1165. Michu (válaszként erre: 1164. - Myrad)
2008. dec. 10. 08:30

Örülök, hogy jobban vagy, de ha rosszabbodna tényleg menj dokihoz, mert ilyenekkel nem lehet viccelni.

Miért viharvert a család?

1164. Myrad (válaszként erre: 1163. - Michu)
2008. dec. 10. 08:12
Felfáztam, véreztem egész éjjel, de mostmár jobb... mindenki azzal jön, hogy orvoshoz kell mennem, de egyrészt tényleg jobb, másrészt így is eléggé viharvert a családunk állapota, nincs kedvem ezt hallgatni hátralevő életemben...
❮❮ ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook