Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ultrahangos zsírleszívás fórum

Ultrahangos zsírleszívás (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. okt. 28. 08:27
Ultrahangos zsirleszivásról valakinek vèlemènye?
76. nyussy (válaszként erre: 75. - Printyoke)
2014. jan. 17. 09:35

Sziasztok . Ilyen problémával küzdök én is. Lányi Cecíliáról szeretnék szépen kérni a véleményeket, illetve más orvosról is, tapasztalatokat.

Köszönöm!


Zs.

75. Printyoke (válaszként erre: 71. - Csillubilu)
2014. jan. 8. 11:11
Szia Csillubilu, én is Lányi Cecilián gondolkodok, szeretném megkérdezni, hogy most hogy látod, megérte? Tetszik a végeredmény? Gyorsan gyógyultál? Köszönöm előre is a választ! Üdv; sorstárs :)
74. Juzsmi
2013. febr. 18. 13:29

Sziasztok!

Tudnátok segíteni? Elmentem a dokimhoz, de lebeszélt a zsírleszívásról, hogy nem lesz szép utána a bőröm. Hepe hupás lesz. Nem tudom mitévő legyek.

A Smart Lipo-ról mit hallottatok? Előre is köszi a válaszokat?

73. csillubilu (válaszként erre: 72. - Emsi)
2012. okt. 24. 21:54

Szia

Nekem térdemet csinálták meg, az érzéstelenítés elég kellemetlen de utána nem sokat érzel mondjuk az egyik lábamat éreztem :(

Mikor hazamentem kellemetlen volt folyt belőle állandóan a savós vér, mondjuk az a jobbik eset ha kifolyik, mert előbb gyógyul.

Másnap már semmi nem volt csak eléggé érzékeny volt de napról napra könnyebb!

Holnap megyek varrat szedésre.

Ja a kompressziós harisnyát utálom...

Amúgy nem vészes első nap pihenni kell vele, utána már nem vészes.

72. Emsi (válaszként erre: 71. - Csillubilu)
2012. okt. 19. 20:27
szia! melyik területedet csinálta? meddig tartott, mit éreztél? :)
2012. okt. 19. 18:41

Sziasztok!

Én ma voltam zsírleszíváson Lányi Cecíliánál és nagyon meg vagyok elégedve, mondjuk az eredmény még nem látható, de nagyon kedvesek voltak és segítőkészek!

Mindenkinek őszintén ajánlom :)

Ha van kérdésetek írjatok!

Csilla

2012. márc. 31. 09:02

Szia Tsysko!

Na mi újság veled? Azóta te előrébb jutottál ebben a zsírleszívás ügyben? Remélem igen, és tudsz informálni engem! A XXI. kerületben megbízható szakember végzi a beavatkozást? Ez szerintem nagyon fontos! Lányi már évtizedek óta csinálja, így mindenképp rutinos ebben!

Köszönöm előre is a válaszod!

Minden jót Neked!

69. tsysko
2012. febr. 22. 15:12

Szia!

Én is most tervezem, és én már meg is érdeklődtem. De jobb ha elmész és elmondod mit szeretnél, mert

függ a nagyságától, hogy mennyi zsírt kell leszívni.

De ez a honlapján is fent van.

Viszont a XXI. kerületben is van ilyen zsírleszívás és nekem többen azt mondták, hogy olcsóbb, pedig ugyanaz.

Ha lesz időm oda is elmegyek, és utána beszámolok.

2012. febr. 22. 14:04

Szisztok!

Járt valamelyikőtök MOSTANSÁG Lányi Cecíliánál zsírleszíváson? Amennyiben igen, mennyit fizettetek a zsírlestívásért és melyik testrészeteket szabta át a doki?

Engem leginkább az érdekelne, hogy a külsö comb "lefaragása" mennyibe kerül??

Válaszoljatok mielőbb, mert fontos lenne!

Köszönöm!

67. Dani82
2011. nov. 29. 18:41

Szia!


Koszonom, valaszoltam! ;)

66. 12hajnal (válaszként erre: 65. - Dani82)
2011. nov. 28. 07:23
szia irtam neked privet
65. Dani82
2011. nov. 27. 16:56

sziasztok!


Szeretnek tapasztalatot tanacsot kerni olyantol aki mar atesett zsirleszivason.

Januar kornyeken szeretnem megcsinaltatni, mert hiaba sportolok heti 5x, dieatazok rendesen kajalok a hasam ugyanolyan nagy szar. Mindenem izmos, konturos,a hasamtol meg total kivagyok mar, ugyhogy megcsinaltatom.

Kerdesem, hogy mennyire eri meg, mennyire jon vissza ala a zsir? a sportot soha nem hagynam abba mert zseretem csinalni. Mennyibe kerul kb. stb


koszi elore is

64. 12hajnal (válaszként erre: 62. - Kata_n)
2011. nov. 27. 10:30
kar,hogy nincsennek fent kepeid szivesen megneztem volna,reg csinaltattad?
63. 12hajnal (válaszként erre: 62. - Kata_n)
2011. nov. 27. 10:29
nagyon szepen koszonom a valaszt!
62. kata_n (válaszként erre: 61. - 12hajnal)
2011. nov. 25. 23:06
Szia! A lényeg mindkettőnél azonos, azaz a zsírsejtek számát csökkentik úgy, hogy a zsírleszívás segítségével eltávolítják őket. A lényeg az, hogy ezek a zsírsejtek nem képződnek újra, így ha hízol is az új alakodra egyenletesen rakódik fel, így a szép új alakod, még többlettel sem aránytalanodik el. A normál zsírleszívással többet lehet leszívni, de az ultrahangos zsírleszívás kíméletesebb. Nekem ez utóbbi volt, mert a másiktól féltem...elégedett vagyok :)
2011. nov. 22. 13:26
sziasztok!mi a kulombseg az ulrtahangos es a normal zsirleszivas kozott?van ameiket jobban visszalehet hizni?
2011. nov. 7. 10:11
Sziasztok!Nem tudja valaki esetleg hogy mennyiért csinálnak SmartLipo lézeres zsírbontást?
59. zitus90 (válaszként erre: 57. - Zsuna)
2011. okt. 16. 20:20

Szia Zsuna!

Nekem kívül és belül volt két két zsírdudorom ami összeért nyáron belül és kidörzsölt,télen meg kikopott minden nadrágom illetve kívül kiállt és ami a derekamon jó lett volna, oldalt feszült. Én egy napig vettem be fájdalomcsillapítót de nem volt vészes inkább csak mozgáskor. Nekem megérte nagyon.

2011. okt. 3. 11:26

Én is kipróbáltam az ultrahangot. Őszintén megmondva, önmagában nem ér semmit. Csak kiegészítésként ajánlom, sport és helyes táplálkozás mellé. Úgy viszont felerősítik egymás hatásait.

Mert mit ér az egész, ha közben eszed a napi 2000 kalóriát és a szénhidrát dús ételeket, mozgás meg semmi?

57. Zsuna (válaszként erre: 56. - Zitus90)
2011. okt. 2. 14:31

Szia Zitus90!

A combvékonyítás pontosabban mit takar? Csak a belső combodon vagy az egész combodon csinált vékonyítást? Mennyire fájdalmas?

56. zitus90 (válaszként erre: 55. - Zsuna)
2011. szept. 29. 15:21
Szia Zsuna! Nekem 240-be került a comb vékonyítás Dr Lányi Cecíliánál. Egy életre szól, szerintem megérte.
55. Zsuna
2011. szept. 8. 09:42

Sziasztok! Én a belső combomon szeretnék zsírleszívást. Az ultrahangos mellett több érv szól.

Dr.Lányi Cecíliát ajánlották? Csináltatott Vele valaki combot? Mit jelent ez árban?

2011. szept. 5. 21:46
Szia, én az ultrahangosat ajánlom, bár hason nem tudom, hogyan működik.Nekem a combom volt csináltatva, remegtem, mint a kocsonya...állítólag az érzéstelenítő szúrások után nem érzed, én a szúrásokat nem éreztem, de volt, hogy ahol nagyon felnyúlt, ott fájt. tiszta stresszben voltam, persze mondani sem kell. Belső comból akartam többet, de sajnos nem lehetett túl sokat valamilyen ideg miatt. Sajnos a genetikát nem tudom leszívatni...mindenesetre szerintem megérte.
53. zitus90 (válaszként erre: 49. - Castellina)
2011. aug. 5. 22:19
Fél éve voltam a Dr Lányi Cecíliánál ultrahangos zsírleszíváson. Comb vékonyítást csináltattam, szép lett, megérte. Az elején elmondja, mit remélhetsz, nem ígérget... Amit ígért, meg is csinálta, formás lett :)
2011. márc. 18. 06:44
16-án voltam Jánky doktornál, zsírleszívást csinált és anyajegyet vett le. Maximálisan ajánánlom, aranyos, segítőkész, 24 órában elérhető és persze nagyon jól dolgozik. Az izgalom nagyobb volt, mint a fájdalom, de ő és az ápoló hölgyek nagyon aranyosak és figyelmesek voltak és ez sokat segített.
2011. febr. 6. 15:02
valaki?
50. Niki101 (válaszként erre: 48. - Tokmaglany)
2009. júl. 28. 18:38

Szia !


Nekem 3x csinálta csípő- has -gyomor 200-200-180 volt az ára látványos és maradt is olyan amilyennek lenni kell csak híztam és minden más helyre ezekre nem jött vissza . Mindig mondta hogy 100 év garit vállal rá:))))))))))))

2009. jún. 11. 18:47
Van valakinek tapasztalata műtét nélküli zsírleszívással kapcsolatban? Mindegy, hogy lpg massage, ultrahangos vagy rádió frekvenciás leszivásról van szó. kíváncsi vagyok mennyire hatásosak.
2009. febr. 3. 15:05

sziasztok!


Tudja vki, hogy Lányinál mennyibe kerülhet kb. egy hasi uh-s zsírleszívás? És milyen gyógyulási idővel kell számolni? Köszi!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook