Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lipo-slim zsírleszívó párnácska fórum

Lipo-slim zsírleszívó párnácska (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. júl. 1. 10:12
Sziasztok!Már majdnem megrendeltem, mire elolvastam amiket írtatok.Eléggé lehangolt.Már nem is merem megrendelni ezt a vackot!Tutira nem ér semmit??Lédus, ha szépen megkérlek nekem is leírod, hogy neked mi segített??
2008. okt. 21. 11:44

Sziasztok!

Én nem szeretnék rendelni semmit,mert már nem egyszer estem ebbe a hibába.Sajnos egyszer sem segített semmi,így már nem hiszek ezekben a szerekben.

Lédus téged megkérnélek,hogy írd meg nekem neked mi segített,mert már teljesen el vagyok keseredve.

Terhességem alatt híztam 20 kg-t és sehogy se tudom leadni.Eddig semmi se segített.

Mondjuk ennek a tapasznak amúgy se dőlnék be,mert ez badarság.

91. Dubayy (válaszként erre: 60. - Lédus)
2008. okt. 21. 07:26

Hello!

Tegnap olvastam egy napi magazin (Nevezzük mondjuk mondjuk Plikk-nek), és annak a tv-újság részében olvastam ezt a cikket NAtáliáról. Sejtettem, hogy nagy kamu az egész, ezért gyorsan rá is kerestem, de hát sajnos sok ilyen mocsok van!

LÉDUS, légyszi írd le, hogy neked hogy sikerült fogyni! KÖszi

2008. máj. 7. 14:02

Felháborító ez az egész!

A forgalmazó egy csaló, ilyen nincs!

Elmegyek hozzá, rátapasztom a f@...omra, és szívja ki abból az összes "zsírt" a roh@dék!

Ne dőljön be senki ennek!

szcs

2008. márc. 6. 12:35
Én elhasználtam az összeset, de semmi eredmény, maximum sztem kicsit méregtelenít! de nem fogyaszt!fogyni csak diétával lehet!
88. cd217a8bb2 (válaszként erre: 60. - Lédus)
2008. márc. 5. 23:30

Sziasztok Mindenkinek!

Most csatlakoztam hozzätok. En a VIP januär 3o.szämäban olvastam a LIPO Slim-rol. Ott Mäte Kta keszitett interjut Bolgär Natäliäval. Nem tudom, hogy ezek utän mit higgyek, mert en is meg akartam rendelni, de jo hogy most nem tartozkodom Magyarorszägon. Toled pedig privätkent szeretnem megkerdezni, milyen modszerrel sikerult lefogynod. En most 104 kg vagyok 47 evesen 2 gyerek utän, de voltam 75 is sokäig. Jo lenne valami kis segitseg. Koszonom elore is a välaszod.

87. joyce_
2008. febr. 14. 08:03

sziasztok megint, bevállaltam.

tiszta fekete és kemény lett a párnácska a talpamon reggelre. most ez vagy jó vagy sem. remélem igen :-)

86. joyce_
2008. febr. 13. 19:58

sziasztok

én kétségbe esett vagyok, szóval vettem párnákat, ma jöt meg, ma lesz a főpróba és a tablettát is bevállalom... :S

lesz ami lesz

drukkoljatok

85. vanilialany (válaszként erre: 52. - Sarkanylany)
2008. febr. 13. 14:43
szeretném ha valaki elküldené liposlimnek a cimét meg a telefonszámát mert megrendeltem csak leszeretném mondani mig nem postázák ki
84. Emese74 (válaszként erre: 81. - 5127f3d08a)
2008. jan. 21. 02:38

Szia!

Adnál tanácsot,hogyan kaphatnám vissza a pénzem?

Már több,mint 3 hónapja visszaküldtem a csomagot,és semmi válasz!

Hová kell telefonálni??

Köszke előre is!

2008. jan. 2. 16:18

Sziasztok!

Ezt nézzétek mit találtam:

DIRECT BEST SELLERS MAGYARORSZÁG KFT.

GYŐR KÁPTALAN DOMB 15. I.EM. 6.

06-30-5988337

06-30-8248554

MAJD ÍROK MÉG!

2007. nov. 10. 21:18
aki elhiszi, hogy a zsírját leszívja egy párna bőrön keresztül, az fizessen :-D
81. 5127f3d08a (válaszként erre: 77. - Boszi23)
2007. szept. 30. 23:26
Nem akarlak lelombozni, semmit nem ér. Viszont jó tanács, ha esetleg köbö karácsonyig szeretnéd vissza kapni a pénzed, akkor kezd el máris a szervezést, cirka 3 hónap, hogy megkapd. Nekem rengeteg telefonomba került, teljesen hülyére fognak venni, készülj fel rá, de kitartás!
80. 63a85224af (válaszként erre: 77. - Boszi23)
2007. szept. 11. 18:24

Szia!

Többen is írták,hogy kipróbálták és nem használt semmit!Többek közt én is!Sajnos!:(

De azért aranyos a lelkesedésed!:)

79. Amena
2007. szept. 11. 12:55
Más kárán tanul az okos ....
78. szanád (válaszként erre: 77. - Boszi23)
2007. szept. 11. 12:09
Te még hiszel a meséklben ??
2007. szept. 11. 12:04
Nos, érdekes volt olvasgatni a hozzászólásokat. Senki nem írt tapasztalatról, káros vagy jótékony hatásokról. Ennek így semmi értelme! Én megrendeltem. Ma kaptam meg. Használni is fogom. Az ígért fogyás 12kg. Ha én ennek a felét elérem, már nyertem. Most 79kg vagyok 160cm magas... úgymond teltkarcsú :) kiváncsi leszek a hatására. HA nem jön be, hát... így jártam, veszett már ennél több Mohácsnál... Bármi változást tapasztalok, azt megírom nektek, akár jó hír, akár nem.
2007. aug. 23. 16:58

Sziasztok!

Sajnos buta módon megrendeltem ezt a tapaszt és csak most-utólag olvastam utánna. Azt szeretném tudni, hogy a tapaszban lévő anyagok is károsan hatnak a tulzott pajzsmirigy-működésre?

2007. aug. 21. 22:20
úgy fer, ha megírom, a pénzt visszakaptam!!Lehet, hogy valmi emberük figyeli a fórumot, nem tudom, de azt hiszem vélhetem a visszafizetést 1 csodának is. Ettől függetlenül mindenkinek üzenem, bedőltem ,megrendeltem,használtam, semmit nem ér!!!! Senki ne dobja ki rá a pénzt!!!!!Csinálom a 90 napost, nem éhezem, jól érzem magam, és fogyok is. Persze lemondással is jár(mert imádom az édességet) de akivel beszéltem még eddig mindenkinek használt.Nem is akarok túl sokat fogyni, 6-7 kilót,ugyhogy nem fogok a csoki lemondása miatt depibe esnine ilyen marhaságokat rendeljetek, vegyetek erőt magatokon, mert megéri!
2007. aug. 21. 09:21

Sziasztok!


Még jó, hogy tegnap a nagy lelkesedésemben nem rendeltem meg a tapaszt. Okos bölcs kolléganőm egyből rákeresett, és megdöbbenve olvastam a sok negatív hozzászólást.

Annak van igaza aki azt írta, hogy inkább jótékonysági célre adjuk a pénzünket ha már annyi van, mint a csalóknak.

2007. aug. 16. 10:41

Kedves fórumozók!


Újságíró vagyok az Origónál, és a Lipo-slimről szeretnék cikket írni. Olvastam a hozzászólásaitokat. Nagyon sokat segítene, ha valamelyikőtök, aki megrendelte a terméket, elmondaná a tapasztalatait - természetesen akár név nélkül. Kérlek Titeket, ha van kedvetek, írjatok a janecsko.kata@t-online.co.hu címre. Előre is köszi!

Kata

72. fradista (válaszként erre: 71. - 63a85224af)
2007. aug. 13. 17:44
Én is azért nem rendelek már semmi ilyen csodaszert mert ha tényleg az lenne már bejelentették volna a tévében a hírekben h feltalálták a túlsúly ellenszerét... remélem egyszer megkapják a büntetésüket. ezek nem csodaszerek hanem csodaszarok....
2007. aug. 9. 22:28

sziasztok


Már az furcsa,hogy kb. 4 hetente jönnek elő új CSODASZERREL,amitől két hét alatt legalább 20 kilót lehet fogyni!!!!!!És mindegyik jobb természetesen,mint az előző!Csak azt nem értem,hogy ha ilyen profi szereik vannak, miért nem harsog még a média a sikereikről?!A balhéktól meg a perektől majd fog az tuti!NE RENDELJEN SENKI SEMMIT TŐLÜK!

70. fradista (válaszként erre: 69. - 5127f3d08a)
2007. aug. 6. 13:26
és még a termékről sem találok semmit,sem arról a professzorrólakiről ír. bizti egy újabb átverés.
69. 5127f3d08a (válaszként erre: 68. - Fradista)
2007. aug. 5. 21:56
Na ezzekkel hadakozom éppen.....de vannak érdekességek, mert a removylt is győrből forgalmazzák, csak épp más néven. Van egy halvány sejtésem, hogy ezek a különböző nevű gittegyletek valamilyen szálon összefutnak. a care & beauty -ról sehol semmit nem lehet találni
68. fradista (válaszként erre: 67. - 5127f3d08a)
2007. aug. 5. 18:53
A Care&{eauty Institute győri vállalatról nemtaláltál semmit a fogyasztóvédelem honlapján?
67. 5127f3d08a (válaszként erre: 66. - Fradista)
2007. aug. 5. 15:58
Igen a lipo slimről írtam, és a forgalmazó bűnszövetkezetről. Mellesleg nagyon érdekes dolgokat találtam a fogyasztóvédelem honlapján, még egy- két termékükről(removyl, zactyval) érdemes rákkukkantani, milyen perek állnak már ennek és hasonló kaliberű társaik nyakában.
66. fradista (válaszként erre: 65. - 5127f3d08a)
2007. aug. 4. 17:45
A lipo slimesről írsz? azok tényleg ezt csinálják,eszükbe sincs visszafizetni a pénzt. mások pénzén gazdagodnak meg a szemetek.
2007. aug. 4. 17:01
Bedőltem ennek a trükknek.... Minden eszem üvöltötte, hogy humbukk, mégis rendeltem. Na persze, hogy semmit nem használ, mindenkinek üzenem, aki gondolkodik azon, rendeljen-e. Jaa és mellesleg itt van ez az állítólagos pénzvisszafizetési garancia... HEHEHE, ez aztán az igazi átverés! Junius 20-án postáztam vissza a terméket elsőbbségivel, azaz már másnap megkapták... azóta julius 10-e ota folyamatosan reklamálok, érdeklődök, időnként tajtékzom, de egyszerűen hülyére vesznek.Persze természetesen küldjük, elfogadtuk, majd postázzuk, türelem, stb, de a pénzt nem küldik. Rgo az egész egy bűnbanda, csak azon csodálkozom, hogy még működhetnek.Persze gondoljatok utána, csak maga az 1700 ft-os postaköltség micsoda biznisz, és akkor még mellette a termékért kifizetett súlyos 10.000-ek...... Valaki nagyon okosan kitalálta ezt , kihasználva a sok szerencsétlen fogyni vágyó hiszékenységét.Sokak közt persze az enyémet is.De nem fogom annyiban hagyni mostmár csak azért sem! Nagyon sok médiás, és ujságíró ismerősöm van, csak a megfelelő személyt kelL megkeresnm, és olyan lejárató kampányt indítok, hogy lehuzhatják a rolót.....
64. fradista (válaszként erre: 63. - Zöldfülű)
2007. aug. 3. 15:15
Én is kerestem a neten de nem találtam. de azért még ezt az egyet kipróbálom. Vagy fogyok,vagy meghalok mert már nem bírom tovább hogy semmi nem hoz eredményt.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook