Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ultrahangos zsírleszívás fórum

Ultrahangos zsírleszívás (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. jan. 7. 02:33

Szia fitIldi!

Nekem a lovaglorol tavolitottak el a folos centiket, tehat kulso comb. Nem szedte nullara, igy szep es egyenletes lett az eredmeny. Az apro varratok helye kozul talan egy latszik meg (kb.2-3mm-es), de jobban nez ki, mint egy szunyogcsipes!

Sulyra ez nem valtoztat semmit (plane igy karacsonykor), de a latvany a fontos, es azzal elegedett vagyok.

2009. jan. 3. 16:51

Szia Showgirl7!


Köszi, hogy megírtad tapasztalataidat. Megkérdezhetem, hogy melyik testrészedet alakíttattad az ultrahangos zsírleszívás módszerével?

2009. jan. 2. 02:53

Sziasztok!

2 hete voltam ultrahangos zsirleszivason Lanyinal.

Maximalista vagyok, es mondhatom, maximalisan elegedett!Volt osszesen 15 perc kellemetlenseg, de 2x ennyi is megeri. Meg hordanom kell a szoritonadragot, de mar lattam az eredmenyt. A borom egyaltalan nem "lotyog" es talan egy nap izomlazhoz hasonlo kellemetlenseggel jar. Mindenkinek ajanlom, aki a regi modszernel kimeletesebb, de azonnal lathato eredmenyt akar!Oszinten!

2008. dec. 13. 16:09

Szisztok!


Mi a véleményetek a (L. doktornő által végzett) ultrahangos zsírleszívás, vagy a hagyományos zsírleszívás hoz tartósabb és látványosabb eredményt? Akinek van tapasztalata az előbbivel kapcsolatosan, írja le, legyenszíves. köszönöm

43. kira25
2008. szept. 9. 20:48

Sziasztok Lányok!


Karvász dokihoz mentem, én orvost nem mernék senkinek sem ajánlani, mert sose lehet tudni, kinek mi, ki jön be.... de őt bármikor..

Szóval kb 1 éve elmentem hozzá, mert láttam(akkor jelent meg az ultracountur( tű nélküli zsírleszívás!!!), és mi nők mindig reménykedünk, és én nem akartam még egy tortúrán keresztül menni(volt zsírleszívásom máshol, de nem tetszett az eredmény.

Szóval belevágtam, de a külső combot is akkor már megcsináltatom,(amit még nem csináltattam volt a cél),és a hasat, mert az egyáltalán nem lett jó) egyszer élünk alapon. az első konzultácion megmondta, hogy szerinte nem lesz hatásos. Hát bejött neki, 150.000 ft-ot dobtam ki aznablakon, egy mm sem változott. Elkeseredtem totál, de ő megígérte, hogy akkor ezért cserébe zsírleszívásba a külsőcombot megcsinálja, egyedül a szorító nacit kell megvennem. Igaz a zsírleszívás kb 100.000 ft-ba került volna, de így is nagyon jól jártam, mert a 150-et nem az ablakon dobtam ki. Ház őszinte leszek, ilyen korekt orvossal ÉN!!! még nem találkoztam. Pedig figyelmeztetett!!


A hasamat azt mondta, azt most (1éve) nem csinálja meg, hanem várjak mert úgyis meg fog jellenni egy kevésbé drasztikusabb módszer. És most olvastam róla, smartlipo néven és ez is először az ő neve alatt jelent meg, mint az ultracountur(ennek a gépnek ők voltak a magyaro.-i kizárólagos forgalmazójuk).

Felhívtam, érdeklődtem, rákérdeztem, hogy tényleg olyan hatásos-e, mint a zsírleszívás. erre ő, higgyem el, mert az ultracounturnál megmondta, hogy nem fog hatni, de ő garanciát vállal rá, hogy ok. Én nagyon is hiszek neki, mert már volt tapasztalatom vele. Hétfőn konzultálok vele mindenről, és tuti ki is próbálom. Szóval egy picit várjatok.... mert ha azt mondja mehet, akkor csütörtökre kikönyörgök rtőle egy időpontot. tudom ez nehéz lesz, de meglátuk. szóval most nagyon bízok benne....

42. Ágika1986 (válaszként erre: 41. - Királyliliom)
2008. szept. 6. 10:26

Szia Királyliliom!

Képzeld meg van az időpontom oktober 24-én lesz a műtétem..de nekem a sima mert nem dolgozik már az ultrahangossal..és csak a combom belső és külső részéről szippantja le a felesleget..

Veled mi a helyzet ..gondolom már szépen meggyógyúltál.. nem ment vissza oda a felesleg?

Vagy esetleg máshova kezd telepedni? és a heg milyen ..nagyon látszik?

A cicieim köszönik megvannak és szépek: )

41. királyliliom (válaszként erre: 40. - Ágika1986)
2008. aug. 12. 22:40

Szia!!!!!!! Bocsika csak úgy el voltam foglalva mindennel .......na mindegy szóval teljesen jól érzem magam a bőrömben:).... Gondolom te is :)

Nagyszerű lehet neked is ! Az ultrahangos zsírleszívás picit fejlettebb technológia, mivel az orvostól kevesebb erőfeszítést igényel, illetve egyenletesebb bőrfelszínt eredményez én így tudom!!!!!!!!!!Képeket rakok amint lesz egy kis időm:) Meg vagy elégedve az új cicikkel?

40. Ágika1986 (válaszként erre: 39. - Királyliliom)
2008. aug. 4. 10:32

Szia Királyliliom.. hogy vagy ? Eltel már egy kis idő.. és nem küldtél képeket: (

Én már túl vagyok a cici műtéten ..

Strandolással hogy állsz?: )

Pár hónap és már én is mehetek erre a műtétre ..de a dokim csak simát csinál nem ultrahangosat.. mi a külömbség??

39. királyliliom (válaszként erre: 38. - Ágika1986)
2008. júl. 21. 21:32

Szia!

Hát nem sikerült a strandolád,mert kimentünk, bekentük magunkat naptejjel és kb. 2 perc múlva jött a vihar :( De majd jövő héten bepótoljuk, remélem addigra jó idő lesz :) Képet nem tudom hogy küldhetnék, talán az lenne a legjobb, ha megírnág priviben az email címed :)

38. Ágika1986 (válaszként erre: 37. - Királyliliom)
2008. júl. 21. 19:33
Szia királlyliliom milyen volt a strandolás? Remélem jó .. készítettél képeket a pocidról?? Ha igen szeretném látni ha szabad: )mire számítsak..
2008. júl. 20. 11:25

Sziasztok ismét!

Ma van a nagy nap LEVETTEM A SZORÍTÓRUCIT! Egyenlőre azért a magam által vásárolt szorítóbugyit azért még fogom hordani. A pocim jobb mint volt a műtét előtt de még nem tökéletes!Viszont ma kimegyünk a strandra !!!! :)

2008. júl. 16. 14:40
Sziasztok! Jelentem nekem bevállt a feketenadálytő krém, illetve nem tudom mitől de szépen alakul a pocim! Már csak 4 nap és levehetem a szorítócuccot is. Már nagyon várom!!!
2008. júl. 6. 10:32
Halihó! Az a helyzet, hogy elég lassan apad a pocim, úgyhogy felhívtam a dokinőt, hogy mivel lehetne ezen a folyamaton gyorsítani és a feketenadálytő krémet javasolta. Ma kezdtem el a kenegetést. Változás esetén jövök :)
34. királyliliom (válaszként erre: 33. - Ea9c78b99a)
2008. jún. 30. 17:54
Szia! Csak érdekelne, hogy amúgy is picit mindenhol volt rajtad felesleg, illetve hajlamos voltál hízásra? (mert én egyébként tök vékony vagyok máshol)Érintene engem is szerinted ez a probléma?
2008. jún. 29. 18:24
10 éve voltam zsírleszíváson.ugyanúgy visszajött minden úgyhogy nagy csodát ne várjatok lányok
32. adri25 (válaszként erre: 29. - Királyliliom)
2008. jún. 29. 17:42
érdekelne küldd át priviben,köszi.
31. királyliliom (válaszként erre: 30. - ANITA 75)
2008. jún. 26. 16:52
Szia! Nem tudom voltál-e már konzin??? Mert ott a doktornő jól megmarkolássza a zsírt,illetve a bőrt, hogy megnézze az egész állapotát, állagát. Ettől függően javasolja (vagy nem) szerintem ezt az eljárást! Én legalábbis úgy gondolom! A body kényelmes egyébként sőt néha az az érzésem talán lehetne még szűkebb is. De mikor műtét előtt próbálgattuk a megfelelő méretet az eggyel kisebb már nem jött fel a csípőmön :)
30. ANITA 75 (válaszként erre: 27. - Királyliliom)
2008. jún. 26. 08:18
Szia királyliliom! Köszi gyors válaszodat. 33 éves vagyok és szültem egy gyereket császárral 7 évvel ezelőtt, évek alatt kb 6kg plussz lett a hasamon ami most már igazán idegesít. Úgyhogy, nálam is has+gyomor lenne csak amitől még félek, hogy nehogy a bőröm, ami alól kiszívták a zsírt megereszkedve ott maradjon. A szorító body elég hatásos szerinted?
29. királyliliom (válaszként erre: 28. - Adri25)
2008. jún. 25. 21:41
Területenként, illetve zsírmennyiségileg is változó, tehát a személyes konzultáció alkalmával dől el. Ha érdekel az enyém árát elküldöm priviben!
28. adri25
2008. jún. 25. 20:36
mennyibe kerül az ultrahangos zsírleszívás?
27. királyliliom (válaszként erre: 26. - ANITA 75)
2008. jún. 25. 20:22
Szia! Én ma 3 hete voltam nála. has+gyomor volt! Amit ma másképp csinálnék az az hogy hagynám az inekciós fájdalomcsillapító beadását és nem könyörögnék a gyógyszerért inkább, mert a gyógyszer nem teljesen csillapította a fájdalmaim:) Úgyhogy készülj 2db szurira! 1 fájd.csill. 1 nyugtató!!!!!!!! Ma már én is így csinálnám csak hát nagyon félek a szuritól, ezért alkudoztam :))A leszívott területre nem jön vissza zsír úgy tudom!!! Neked milyen testrész lenne???
2008. jún. 25. 08:52

Sziasztok!

Ha van tapasztalatotok a lányi-féle zsírleszívásról légyszi meséljetek róla mert erre készülök és egy kicsit félek.Érdekel az is, hogy a kilók visszatérnek-e? Ha igen mennyi idő alatt.

Előre is köszi.:)

2008. jún. 24. 08:16

Szia Királyliliom!

Lehetett volna egyszerre a két műtét de a Doktorom azt javasolta hogy szenvedésből elég egy is. Igy mivel iskolás vagyok igy elöbb a cicin esek túl. Utána meg a zsírleszíváson..de ez a sima zsírleszívás nem az UH-os.De ez is mindenképpen meg lesz pár hónapon belül mikor felépülök..

Én szurkolok neked hogy augusztusba strandolhas.:)

A Doktorom csinálja mindkét műtétet..de a hasamat nem vállalta mert azt mondta hogy az jó de a külső belső comb mehet.

Látod minden rosszban van valami jó..lehet hogy szorít de hüssít is: )

24. királyliliom (válaszként erre: 22. - Ágika1986)
2008. jún. 23. 19:39
Szia Ágika! Hát ez nagyszerű!!!!!!!!!! Gondolom nagyon boldog vagy! Ezek szerint a doki nem tanácsolta egyszerre a két műtétet! Nekem a barátnőm csináltatott ciciket és nem bánta meg ő sem :)Bizos nagyon szép leszel!!! Ugyanaz a doki csinálja majd a pocidat is?? Én egyenlőre még mindig ödémás vagyok de nagyon várom már a lapos has érzését!!! Augusztusra már szeretnék a strandon sütkérezni!!! Egyébként a meleget elég jól viselem nekem talán a rossz idő még rosszabb volt(szűk nadrágok és nehezen száradó szorítócucc miatt)Most hogy meleg van elég egy laza nyári ruci és fürdés után is gyorsabban szárad rajtam a fűző:)sőt jól iss esik a hűsítő érzés!!!
23. királyliliom (válaszként erre: 21. - Brigi85)
2008. jún. 23. 19:23

Szia! Valóban amiről te beszélsz az nem műtét de szerintem a hatékonysága is kétséges! Én tavaly nyáron pl. az LPG kezelést próbáltam ki de a pénzemen kívül semmi nem csökkent tőle :)

Olyan jó volt elhinni, hogy semmi fájdalom csak valami masszázsszerű kellemes érzés és csökkennek majd a centik, de jól pórul jártam és ezután elgondolkodtam....hiszen ha belegondolsz vajon mi értelme lenne annak, ha itt lenne ez a műtét nélküli csodás eljárás és a milliárdos hírességek mégis a drasztikus módszert választanák nemigaz??? Mindenesetre sok sikert és légyszi számolj be az eredményekről ha mégis belevágsz!!!

2008. jún. 23. 19:01

Szia Királyliliom..jóhíreket kaptam.. pont egy hónap múlva megműtenek csak éppen nem a zyírleszívás lesz hanem a mellműtét.. a Doktorom azt mondta, hogy ne a legnagyobb melegbe csináltassam meg nyár végén lesz ha már jobban leszek.. de meglesz az is ..

Jobban vagy már? Vizenyő és az ödéma tűnőfélbe van?Remélem jobban vagy már.

2008. jún. 23. 15:12

Sziasztok!

Én úgy hallottam, hogy az ultrahangos fogyasztás nem műtét, és érzésteleníteni sem kell.

Itt lehet róla olvasni bővebben.

[link]

2008. jún. 18. 10:17
Szió... akkor kitartást.. mindenképpen írni fogok, hogy mit fog mondani a Doktor Úr!
19. királyliliom (válaszként erre: 18. - Ágika1986)
2008. jún. 17. 22:48
Szia! Fájdalmaim nincsenek ezek a műtét után 3-4 napig voltak leginkább és utána pedig csak a mozgás közben éreztem. És hát igen sajna még nincs látható eredmény! De türelmes vagyok! Ami most a leginkább kellemetlen az az, hogy ez a szorító body nagyon nehezen szárad meg rajtam, mivel ugyebár még a fürdés közben is viselnem kell :( Remélem jó híreket kapsz! Majd számolj be róla, hogy mi volt!!!!
2008. jún. 17. 18:50
Fájdalmaid vannak? Én hétfőn megyek a dokihoz és majd megmondja hogy szívnak e le rólam zsírt vagy nem.. örülnék ha igen: ) akkor most még semmi sem látszik?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook