Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen a testtekercselés? Mik a tapasztalatok? fórum

Milyen a testtekercselés? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
2015. aug. 12. 09:32
Sziasztok! Nem nagyon aktív a fórum, de hátha olvassa valaki. Én magam készítettem el a paprikaolajat, végső elkeseredésemben, mert semmi nem csípett, nem égetett, nem okozott vérbőséget (irreális mennyiségű tiszta fahéj olaj sem). Szóval kitaláltam, hogy szőlőmag olajba rakok őrölt (nem por, hanem darabos) csilipaprikát egy kis üvegbe, amit beállítottam forró vízbe, higy jibban kioldódjon az anyag, és bemaszíroztam a combom és a fenekem. Folpackkal körbetekertem magam, és mentem takarítani, végre éreztem a melegséget (engem csípni ez sem csíp, csak forró). Nagyon szupi, és még olcsó is! Remélem tudtam segíteni! Szép napot mindenkinek!
2015. ápr. 3. 11:48

Sziasztok!

Én most 16 vagyok, 57 kg, de a fenekmből és a combomból lenne mit lefaragni,olyan 4-5 cm-t.

Találtam erre egy otthonra vehető készletet,

a neven ALOE BODY TONING KIT.

Használta már valaki?Milyen?

62. poga92
2013. jún. 4. 01:50
Én most a Yamuna paprikaolajat próbálom, bemasszírozom az érintett területre, majd sima folpackkal csavarom körbe magam. Szerintem ez is hatásos, mert 45 perc után úgy csíp, hogy alig bírom :D Még csak 4-edik napja csinálom, túl nagy hatása még nincs, habár mintha kevésbé látszana a narancsbőr. 10 nap biztos kell neki. Kb 1 órát hagyom rajta a fóliát, mert annyit még kibírok.
2013. febr. 16. 20:44
Valaki tud olcsón testtekercselést Budapesten?
60. Londonmaci (válaszként erre: 59. - Ercsibabe)
2012. okt. 31. 12:40

Nekem a paprika olaj nem jött be, nagyon égetett, tiszta vörös lett a bőröm, de a fahéjas krémek jók voltak, a lady stellát én is próbáltam. Tekercselésről találtam egy cikket, [link]

,és ki szeretném próbálni otthon, te is hasonlóan csinálod?

2012. okt. 28. 11:42

Ha jól tudom, az Ilcsi kozmetikumokat csak kozmetikusok szerezhetik be! Elég drága,de minőségi kozmetikumok! Szerintem a leghatásosabb a Yamuna paprikaolaj és a Lady Stella Olive beauty karcsúsító gél.


Először jó alaposan be kell masszíroznod magadba a krémet/olajat, és utána kell betekercselned 1-2 réteg vastagon. :)


Amúgy személyes tapasztalatom az, hogy durva, de hatásos!! :D

58. naide
2012. máj. 27. 17:19
És még annyit, hogy hogyan/honnan tudom beszerezni az Ilcsi-féle kozmetikumokat, mert úgy láttam, rendelni nem lehet. Az Ilcsi kozmetikákban akárki vehet termékeket? És körülbelüli árat tudnátok mondani a Vérpezsdítő testápolóra és a Paprika gélre?
57. naide
2012. máj. 27. 17:09

Sziasztok!


Venni szeretnék testtekercselő fóliát. Ezt írják róla: "Nagyrugalmasságú polietilén, extra rugalmas, extra erős fólia. Méret: 80 m hosszú, 20,5 cm széles."


A 80 méter hány alkalomra elég, és milyen vastagon kell a speciális fóliát magamra tekerni?


Előre is köszi!

56. Puerh
2012. ápr. 28. 10:50
Üdv! Most fogok rendelni 2 testtekercselő fóliát, hozzá való fahéjas zsírégető krémgélt és Fei yan light body karcsúsítóteát...Pontosan hogyan kell használni a krémet, milyen vastagon kell a bőrre kenni?
2011. máj. 23. 15:01
Sziasztok! Felkentem a paprika olajat de ez marhára meleg.Ajjjjjjjjjjaj. Ha van kedve valakinek társuljon és osszuk meg a tapasztalatokat,ha szét nem éget.
54. c12cd2b1c1 (válaszként erre: 51. - Misztina 6)
2011. máj. 19. 12:28
meddig tart egy kezelés? és mennyi kezelést tanácsolsz egy kúrára? :)
53. misztina 6 (válaszként erre: 52. - Dorkinc)
2011. ápr. 14. 12:55
Szia! Gondold meg! És a tíz kezelést,tudod 2 részletben fizetni:-)
52. Dorkinc (válaszként erre: 51. - Misztina 6)
2011. ápr. 14. 12:35
szia ezt lehet hogy meggondolom, ez mindig is érdekelt :)
2011. ápr. 14. 12:23

Sziasztok! Én 1800 forintért tekercselek,paprikával és professzionális zsírégetővel felváltva,gyönyörű eredményekkel:-)

Hívjatok! 13 kerület 06 20 518 06 45

2011. ápr. 13. 11:35

Sziasztok!

Én gyógymasszőr vagyok!Mindenkinek csak ajánlani tudom a tekercselést!

Fogyasztásnál jó a paprikaolaj(csak eléggé csíp)s nem mindenki bírja!

Szeretem használni a Zöldteás krémet,nagyon gazdaságos,jó minőségű,jó illatú,hatásos!

Ami szerintem még jó a algás zselé,ami feszesít!

Jó dolog,ha átdolgozom a kötőszövetet ,ráturbózok köpöllyel,és jöhet a tekercselés!

figyeljetek oda,hogy ne ugorjatok be mindenféle átverésnek,sok ember sajnos lehúzza a fogyni vágyókat!

Tekercselőt a Népszínház utcai(Budapest)masszőrboltban vehet bárki,80 méter 850 forint körül van!

Remélem egy kicsit segíthettem!

2011. ápr. 13. 10:53
Lányok! Az lenne a kérdésem kar feszesítés céljából tekercselt e valaki?? Észrevételek? használ e? Nagyon köszii!
48. albert9876 (válaszként erre: 48. - 666devil)
2010. nov. 2. 18:20
Ilcsi Vérpezsdítő testápoló a termék, én kevertem Tüzes paprika géllel, így centiket fogytam. Jobb mint bármi más drágább cucc. Legalábbis nekem.....
2010. márc. 2. 18:47

sziasztok!

én is most vettem ezt az Ilcsis paprika vérpezsdítő izét. huh most is bevagyok tekerve folpack-kal, takarózva meg minden és úúúgy csíp :) komolyan érzem ahogy lüktet a lábamban a vér:D ez a 2. alkalmam. remélem 2-3 hét múlva már látható eredménye lesz. rengeteget iszom mellette, heti 4-5ször mozgok, sportolok. mellette ugye jön a jó idő, és így sok a séta is..egyre több. bízok a javulásban. elsősorban narancsbőreltűntetést szeretnék, meg kerületcsökkentést. :)

2010. febr. 15. 21:55
Sziasztok.Én vettem paprikakrémet+fóliát,itthon tekercselem magam.Nekem használ,kb.1 hónapja csinálom minden másnap 50 percet,2 számmal kisebb nadrág kell mint amit eddig hordtam,de a combomon már ez is lóg.A hasról csípőről lassabban megy le,nem olyan látványos,de ha a kisebb nadrág simán összeér akkor onnan is ment.
2008. aug. 21. 01:33

Sziasztok!


Nem akarok belekontárkodni, de van 2 kozmetikus ismerősöm, az egyik a 120ft-osat a másik a profi folpackot használja, de különbség nem nagyon van, mert az olcsóbbat többször tekerik körbe...

44. HaziManka (válaszként erre: 43. - 2547e0bec4)
2008. júl. 2. 08:16

Szia,


Sajnos ilyet nem tudok viszont a folie.hu-ról már rendeltünk egy barátnőmmel, nagyon gyorsan hozzák és tök jó minőség.

2008. jún. 23. 11:21
Sziasztok! Meg tudná nekem valaki mondani, hogy hol lehet testtekercselő fóliát vásárolni? Nem neten, nem webshop-ban! Valami bolt vagy szépségszalon érdekelne, ahol lehet ilyet venni.Köszi!
42. rolee (válaszként erre: 40. - Simibaba)
2007. nov. 15. 15:09
szia a sanovera oldalán is le van írva a tekercselés, meg egy újdonság is, tű nélküli mezoterápia
2007. szept. 19. 10:11
Ja, még valami. A folie.hu oldalon lehet kapni fólianadrágot testkezelésekhez. Van valakinek tapasztalata vele?
2007. szept. 19. 10:10

Sziasztok!


Meg tudná valaki mondani, pontosan hogyan is zajlik a tekercselés? Egyszer azt olvasom, az


ember úgy nézi ki utána, mint egy múmia ( [link] máskor meg,


hogy csak a lábat vagy hasat tekerik be.

És folpack nem jó erre a célra? Miben különbözik a profi fóliától?

39. virgo
2007. júl. 31. 20:19

Sziasztok!


A lányom kozmetikus és cellulit therapeuta szegeden. Ő High-Care Centerben dolgozott igen sokáig, ahol leginkább testfogyasztó kezeléseket alkalmaznak. Ezeket a kezeléseket jelenleg is csinálja (testtekercselés és ultrahangos zsírbontás) Annyit tudok róla, hogy sokan keresik fel és igen szép eredményeket érnt el vele a vendégein. Bővebb információt tőle tudtok kérni, kérdezzétek nyugodtan, nagyon szívesen válaszol. Az ő címe: hodinelly@gmail.com ide írhattok!!

38. kurisz (válaszként erre: 37. - Tesca)
2007. júl. 31. 15:18

Sziasztok!


Nagyából átolvastam a hozzászólásokat, mivel engem is nagyon érdekel és érint a téma. Két gyermek után, a hasam és a fenekemen a bőr láthatóan megnyúlt, ill. a combom is plötyi, ami nagyon zavar.

Most próbáltam ki egy tekercselő szettet (a baránőmé), mert ajánlotta. Igaz én eddig nem nagyon hittem benne, mert azt gondoltam, hogy ez csak jó pénzkihúzás az emberek zsebéből, de pozitívan csalódtam. Sajnos a méreteket nem tudtam lejegyezni, de azt érzem, hogy vékonyabb lettem ott, ahol be voltam tekercselve, ill. a bőröm, feszesebb lett, ami iszonyatosan jó dolog, mert már azt hittem, hogy így marad a bőröm.

Szóval egyszer próbáltam, de nekem tetszett. Most én is akarok venni egyet.

Azért írom, mert otthon is elvégezhető, nem kell kozmetikushoz járni, illetve olyan sűrűn végezhető a tekercselés, amilyen sűrűn szeretnéd, nem kell kalkulálni, hogy most ugyan hány kezelésre lesz szükségem, ahhoz, hogy eredményes legyen. Szóval a lényeg, hogy nem eget rengető az ára, kényelmes, kötetlen, mert otthon is elvégezhető.

37. tesca (válaszként erre: 36. - Vntgalo)
2007. júl. 13. 19:00

Sziasztok!


Nahát! :) Én is 62 kg vagyok, és hasonlóan van narancsbőröm, bár nálunk a család összes hölgytagjának van... Mozogni persze nem mozgok ilyen sokat, csak most nyáron kezdtem el minden nap tornázni, illetve kenni magam narancsbőr elleni krémmel. Azt szeretném megkérdezni, hogy ez a 10 kezelés milyen gyakoriságot jelent, és évente hányszor kell elvégezni, hogy hatásos legyen? Nem ismersz véletlenül olyan narancsbőr elleni krémet, ami valóban hat? (valamennyire...)

Milyen "otthoni kezelést" ajánlanál a tornán kívül? Előre is köszönöm a választ!

2007. júl. 12. 15:47

Sziasztok!


Én most járok egy ilyen kezelésre, nekem csak pozitiv tapasztalataim vannak. Azt tudni kell, hogy a testtekercselés nem egy fogyókúrás módszer, ettől nem lehet lefogyni.Én is csak azért mentem el, mert annak ellenére hogy 62 kiló vagyok, heti 4 kemény edzére járok, nem szenvedek súlyfeleslegtől, odafigyelek a napi folyadékbevtelre és a kajázásra is-van narancsbőröm, persze nem olyan durva szintű, de van.És az a fura hogy mindent megteszek azért hogy a bőröm szép legyen még igy is van.A családomban senki nem küzd ilyen problémával, sem anyám aki 53 éves, sem a nővérem aki túl van két szülésen.

a testtekercselés borzasztó sokat segít a kötőszveteken, és ha valaki végigcsinálja a 10 kezelést és betartja hogy sokat iszik, és még mozog is mellette, tényleg látványosan javithat bőre állagán.

Az első két alkalommal olyan krémmel kennek be ami teljesen lehűti a testet, nagyon fáztam az egész kezelés alatt.A következő alaklmakkor már fűtési rekciót beinditó krémmel kennek át és ezt követi a tekercselés és a 45 perc pihenés.

Nálunk itt a kisvárosban(Mohácson)egy kezelés ára 2000 Ft. és minimum 10 kezelés ajánlott.

Nem olcsó, de azt hiszem aki kicsit jobban keres az megteheti hogy évente ennyit rászánjon bőre fiatalon tartására.Sajnos hamar megöregszünk, de ha tehetünk ellen valamit hogy lassítsuk a folyamatot, tegyük meg.Ettől jobban érezzük majd magunkat, és a férjeink is büszkék lesznek ránk


Kitartás mindenkinek!

2007. jún. 26. 08:21
Ha még fiatal vagy érdemes vele próbálkozni, 40 fölött : "halottnak a csók".
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook