Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Milyen krémekkel érdemes próbálkozni testtekercseléskor? fórum

Milyen krémekkel érdemes próbálkozni testtekercseléskor? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. febr. 2. 14:01
MI ez a "cold" krém?
33. 53ee79a68b (válaszként erre: 32. - A9e1c02a7b)
2008. nov. 4. 14:57

Jah....

Erre nem is gondoltam :)

32. a9e1c02a7b (válaszként erre: 31. - 53ee79a68b)
2008. nov. 4. 14:25
Azt írja a papír, hogy lehűti az adott testrészt, és energiát kell felhasználni ahhoz, hogy felmelegítse magát. Így több kalóriát használunk fel mozgás közben, mint egyébként. Hát, majd látjuk... :)
31. 53ee79a68b (válaszként erre: 30. - A9e1c02a7b)
2008. nov. 4. 14:12

Biztos az én hibám, de nem tudom miért jó a cold tornára?

Nem az lenne a lényeg, hogy melegítsen?

30. a9e1c02a7b (válaszként erre: 29. - 53ee79a68b)
2008. nov. 4. 12:54
Amúgy igazad volt, tényleg jó. Látom már, hogy sokkal feszesebb és kontúrosabb a combom. A cold-ot majd torna előtt használom. Egyébként most is be vagyok kenve. :)
29. 53ee79a68b (válaszként erre: 27. - A9e1c02a7b)
2008. nov. 4. 12:47
Nekem a thermo van. :)
28. a9e1c02a7b (válaszként erre: 27. - A9e1c02a7b)
2008. nov. 4. 11:48
Hohó, megvettem a "cold"-ot is. Ezt tornához ajánlják, a "thermo"-t csak úgy akármikor.
27. a9e1c02a7b (válaszként erre: 26. - 53ee79a68b)
2008. nov. 3. 12:58
Figyelj csak, mit láttam! Amit én vettem krémet, az "thermo". Aztán most láttam a bioboltban, hogy van "cold" is ugyanebből a márkából, ugyanilyen kontúr gél. Neked melyik van?
26. 53ee79a68b (válaszként erre: 25. - A9e1c02a7b)
2008. okt. 28. 14:07
FÓlia nélkül is jó. Együtt jobb, ez tény de ez is vmi :)
25. a9e1c02a7b (válaszként erre: 24. - 53ee79a68b)
2008. okt. 28. 13:59
Hát, ha kitartó leszek, biztos jó lesz. Most nincs itthon fóliám, úgyhogy csak anélkül használom a krémet. Mondjuk most diétázom is, meg heti két-háromszor tornázom, gondolom, így együtt hatásosak a dolgok.
24. 53ee79a68b (válaszként erre: 23. - A9e1c02a7b)
2008. okt. 28. 13:50

Szia!

Én nem mostam le...

Feszesíti a bőrömet, heti kétszer szoktam magam bekenni és befóliázni.

És tegnap a futás előtt is bekentem magam.

Remélem segíteni fog neked is

23. a9e1c02a7b (válaszként erre: 21. - 53ee79a68b)
2008. okt. 28. 13:48

Vettem én is most ilyen BioGarden krémet, most próbáltam ki. Úúú, ez tényleg melegít, remélem, nem leszek allergiás rá. Egyszer régen kevertem magamnak egy illóolajos narancsbőr elleni krémet, és hát kicsit meglöttyintettem a fahéj olajat, hogy biztos hatékony legyen. Na, azóta elég érzékeny a bőröm az ilyenekre, akkor utána egy hétig nem bírtan felvenni nadrágot, csak bő szoknyákban jártam. Még jó, hogy nyár volt. :)


Neked használ a BioGarden? Körméretben vagy narancsbőrben van változás? Ezt ugye nem kell lemosni bizonyos idő eltelte után? Elég jól beszívódott már...

22. c20c593f1c (válaszként erre: 6. - Zsuzso100)
2008. okt. 18. 08:39
Az égési folyamatban valóban oxigén kell, de itt csak szóhasználat a zsírégetés. Nem hiszem, hogy az igazi égéshez köze lenne.
2008. okt. 8. 12:59

Sziasztok!

Van itt még valaki? Nekem a biogarden krém vált be.

Fóliát ma vetttem, eddig fólia nélkül kentem, de így is nagyon jó hatása van.

2008. szept. 22. 13:23
csibe 78. eltudnád küldeni a krémnek a nevét?
2008. jan. 11. 21:39
Nekem bevált a paprikakrém tekercseléssel. Kicsit macerás, de isteni érzés, és már centikben is mérhető. A combomon pl. 3 centit karcsúsodtam, pedig karácsony alatt persze nagyon sokat ettem megint. :(
18. f31ff285b1 (válaszként erre: 16. - Loch ness)
2007. dec. 1. 14:50
Nem olyan drága a bolti sem. Én a rekongem paprikakrémből rendeltem most, testekercselő fóliával együtt és most fogom kipróbálni.
2007. júl. 13. 13:34

Sziasztok!


Én is próbáltam a testtekercselést itthon, mert a terhesség után sok narancsbőr maradt rajtam, és nem tudtam megszabadulni tőle, viszont szigorúan természetes alapanyagú krémekkel, és nem házilag előállított "kulimászokkal". Bár drágább, de hatásos, és az én érzékeny bőröm is jól viselte.

Amit én használok: (a nevét priviben tudom elküldeni, akit érdekel)

Egy mélymelegítő krém. Formázza és tonizálja a bőrt.Felszabadítja a felesleges folyadékot, és csökkenti a cellulitiszt. Ezt kell felkenni a tekercs alá.

Utána egy masszázskrém, amivel jól be kell dörzsölni a tekercselt testrészt. Ez segít megőrizni a feszességet, és a sima érzést.

Végül egy tusfürdő, ami nagyon élénkítő hatású, akár zuhanyzásra, vagy egy relaxáló fürdőként használva. + egy lufa kesztyű, ami segít eltávolítani az elhalt hámsejteket, tiszta bőrt hagyva.

A hatás 4 alkalom után 2,5 cm. Az ára nem az olcsó kategóriába tartozik, de nagyon tudom ajánlani mindenkinek, aki ilyen problémával küszködik. Bár én ezeket egy szettben vettem meg, de külön-külön is meg lehet vásárolni őket.

2007. jún. 18. 21:22

Sziasztok! Tudnátok tanácsot adni?

Felbuzdulva a pirospaprikás olajról szóló fórumon, meg amit itt a házi testtekercselésről olvastam, megpróbáltam itthon. Összekevertem olívaolajat erős pirospaprikaporral, aztán folpack és egy óra múlva leszedtem. SEMMI HATÁS. Mondjuk féltem, hogy én is túladagolom a paprikát és égetni fog, így lehet, hogy túl keveset tettem bele. Nem is égetett vagy melegített semennyire. Csak mindenem olajos lett : )

Szerintetek érdemes ilyen házi keverékkel próbálkozni? Vagy valamit nem jól csináltam? Mit tanácsoltok? És próbált már valaki otthon házilag kikeverni ilyet? Van rá valami működő recept?

15. Lori
2007. jún. 10. 13:46

Sziasztok!

Én kozmetikusnál voltam ilyen tekercselésen. A krémekhez nem igazán tudok tanácsot adni, gigi-s termékkel kezeltek, és ha jól tudom azt csak kozmetikus szerezheti be.


Nekem nagyon bevált,centiben is volt eredménye és a narancsbőröm is eltűnt.

A kozmetikus nekem is úgy csinálta, hogy egy órát kellett pihenni. Viszont azt tanácsolta ,hogy a tutibb eredmény érdekében a tekercselés előtt 5 órával ne egyek, és legalább napi 2 liter folyadékot igyak.És a kúrát kétnaponta csinálatuk és csak a 8 alkalom után csináltuk naponta.

14. ecseri
2007. jún. 10. 12:06

Sziasztok!

Én rendeltem 3 fajta olajat és fóliát. Kipróbáltam, de nagyon megijedtem, mert a bőröm nagyon kivörösödött és égett. A 3 fajta olaj : paprikás, fahéj-narancs és menta-rozmaring. Kipróbáltam őket, de valahogy nem az igazi, eddig 4x használtam és 2 szer volt eredményes. Mit csinálok rosszul?


Ha valaki tud olyan krémet amit be lehet szerezni üzletekben és nem nagyon drága, de használ, kérem írja le! Köszi Tovább próbálkozom!

13. tina68
2007. máj. 31. 10:49
Aloe Body Toning Kit, én ezzel próbáltam, és 2 cm-rel lettem kevesebb egy tekercselés után. Ez is melegít, pihenni kell 1-2 óra hosszát, de nem szabad el aludni. Azon túl, hogy fogyaszt csökkenti a cellulitiszt is. Nekem bevált.
2007. máj. 19. 18:41

Megvettem a Rekongem paprikás krémet itt viszont azt mondták, hogy olyan nincs, hogy légáteresztő, pontosan a "dunctolás" a lényeg, tehát ehhez gondolom az egyszerű fólia is megteszi! Azért biztonsáág kedvéért nem csak feküdtem a krémmel, hanem tornáztam egyet... hát majd beszámolok!

Elsőre simább lett a bőröm, és eléggé csípett, de épp ezért kaptam mellé egy külön testápolót!

11. Holnap (válaszként erre: 6. - Zsuzso100)
2007. máj. 18. 18:43

Igen, a zsír égetéséhez Oxigén kell.

De azt nem a bőrön át veszi fel a szervezet, henem (mint gondolom Te is tudod) légzőmozgással a tüdőn keresztül, a sejtekhez pedig a vérben található vörösvértestek szállítják tovább.

A tekercseléshez használt krémek serkentik a vérkeringést (ezálltal javul az Oxigén ellátás), és a hő termelést. A hatékony zsírégetéshez szükséges még a fokozott folyadékbevitel is (lehetőleg tiszta víz - a salakanyagok elszállításához), a legtöbb esetben a fogyasztani kívánt testrész tekercselése (nagyobb hő) és 1-2 órás ágynyugalom.

10. sizsu (válaszként erre: 9. - Zsuzso100)
2007. máj. 18. 00:06
Bármely táplálékkiegészítő boltban lehet venni. Mármint ott a legolcsóbb. De dm-ben, rossmannban...
9. zsuzso100 (válaszként erre: 8. - Jolly78)
2007. máj. 15. 18:39
És hol lehet hozzájutni?
2007. máj. 15. 18:33
Nemtudom mennyire tartozik a testtekercseléshez, de gondolom fogyási célzata van a testtekercselésnek. Jobbat tudok ajánlani ha esetleg érdekel valakit. Van egy fehérje amit L-Carnitine néven ismerünk. Ebből a szervezet csak nagyon kis mennyiséget tud előállítani. Viszont a felnőtt szervezetnek a normális anyagcsere folyamatok fenntartásához, ezáltal a zsír lebontásához napi 400-500 mg-ra lenne szüksége. Szerintem érdemes lenne megpróbálni. Napi egy szem reggel, kényelmesebb, mint a testtekercselés és jóval olcsóbb. Egy havi adag kb 3.000.- forint. Üdv : Péter / szakedző /
7. f72d419d5f (válaszként erre: 6. - Zsuzso100)
2007. máj. 15. 18:16
a neten láttam valami webboltban de nem emlékszem hogy hol.googlebe üsd be hátha kiad valamit
2007. máj. 15. 16:23

Elugrottam a Wolf-ba, van ott 2600-ért REkongem paprikás krém tekercseléshez, de az mondta a nő, hogy mindenképpen légáteresztő fólia kell hozzá, mivel ez a krém stimulálja a zsír égését, és mint köztudott az égéshez oxigén kell!

Tudja valaki hol lehet ilyen fóliát kapni?

5. Dolorex (válaszként erre: 2. - Zsuzso100)
2007. máj. 15. 16:16
én régen darált kávét, valódi narancslevet és melegítő krémet kevertem össze, aztán fólia, fogyibugyi, macinaci és irányt vettem takarítani:)
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook