Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Újrakezdés gyerekkel fórum

Újrakezdés gyerekkel (beszélgetős fórum)


2015. jan. 31. 12:45

Miért akar egyből kapcsolatot? Újrakezdeni anyaként szerintem elsőkörben a legfontosabb, hogy a gyermeknek megteremtsük a fejlődéséhez szükségeset. Van hol laknia, lesz hova mennie dolgozni? Ha nincs, egy épeszű férfi sem fog komoly kapcsolatot keresni nála. Főleg nem vele egykorú.

Ha meg az anyagiak megteremtése a cél egy férfi személyében, csak mosolyogni kell jól tudni, s bólogatni... De attól még nem lesz boldog.

11. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Meucika88)
2015. jan. 31. 10:46

miértk ell lelket önteni belé? azért, mert el van keseredve a válás miatt, vagy azt hiszi, nem talál majd mást?

ha szép nő és jó természet, akkor nem lesz nehéz párt találnia, nem számít, hogy van-e gyereke vagy sem. egy férfi sem választ egy ronda, unalmas nőt csak azért, mert még nincs gyereke :))) bizonyos kor felett már az a nem jó jel, ha egy nő (vagy férfi) még addig se jutott az életében, hogy családot alapítson ;)

10. Idhikai (válaszként erre: 1. - Meucika88)
2015. jan. 31. 10:14

Hozzáállás kérdése... "Hjajj, kinek kellek még gyerekkel?" helyett "Legyen büszke az a férfi, akit kiválasztunk magunknak!"

Két kicsi gyerekkel váltam el 31 évesen, soha nem okozott gondot, hogy vannak... úgy kezeltem a helyzetem, hogy ez valami, amitől én még több és jobb vagyok. ... ezáltal mások is így álltak hozzá. :)

9. moonlight13 (válaszként erre: 1. - Meucika88)
2015. jan. 31. 09:58

Tapasztalatból mondom, hogy nehéz. A férfiak többsége huszonéves korban nem kisgyerekes anyukákat keres. Talán már nagyobb gyerekkel egyszerűbb.

Bár mások szerint nem lehetetlen.

2015. jan. 31. 08:56
Én 37 évesen két gyerekkel kezdtem újra az életemet.Nem kerestem,de rám talált a párom,és egyáltalán nem volt probléma,hogy gyerekeim vannak.Valakit vagy szeretnek,vagy nem,ez nem a gyerekektől függ.
7. andi6020 (válaszként erre: 3. - Meucika88)
2015. jan. 31. 08:51
Mert akinek gyereke van, az általában nem néz ki jól?
2015. jan. 31. 08:45
Csak a baba nem fogja zavarni a ferfiakat. Talaltak mar uj part 30 eves nok is, nagyobb gyerek(ek)kel.
5. t *-* (válaszként erre: 3. - Meucika88)
2015. jan. 31. 08:39

Szerintem az, hogy sosincs magával megelégedve lehet sokkal inkább probléma a pártalálásban, nem pedig az, hogy babája van.

Mert az elégedetlenség hatással van a kisugárzásra, az emberekhez való viszonyra stb.

Tehát első lépésként dolgozhatna, hogy el tudja fogadni magát elégedettséggel, mert akkor biztos nagyobb eséllyel találna egy olyan párt, aki elfogadja őt maximálisan.

4. Pera0322 (válaszként erre: 3. - Meucika88)
2015. jan. 31. 08:38

Szerintem először is magát kéne helyreraknia, önbizalmat szereznie. A férfiakat nem a szépség vonzza, hanem a magabiztosság, kiegyensúlyozottság, vidámság.

Sok sikert! :)

3. meucika88 (válaszként erre: 2. - Andi6020)
2015. jan. 31. 08:13
Az igényest úgy értettem,hogy magára igényes. A szépet meg azért irtam, mert tényleg nagyon jól néz ki,nem szokták elhinni, hogy van egy babája. Amúgy elég szerény, sosincs megelégedve magával.
2015. jan. 31. 08:04

Az, hogy kimondottan szép, az semmit nem jelent. Sőt. Szerintem ez a férfiakat hosszútávon annyira nem is vonzza. Főleg ha a hölgy így hirdeti magát.

A gyerek amúgy nem akadály, bár ugye nem vagyok pasi.

Az igényes az mit jelent? Válogatós?

2015. jan. 31. 07:58
Szerintetek mennyire nehéz új kapcsolatot találni egy huszonéves, kimondottan szép, igényes anyukának. Egyáltalán mi a férfiak véleménye az ilyen nőkről? Fontos lenne, egy barátnőmbe kell lelket önteni. Egyedül maradt a másfél éves babájával. Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook