Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Újrakezdeném... vagy mégsem? fórum

Újrakezdeném... vagy mégsem? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
6. Zeusz33 (válaszként erre: 4. - Efike)
2010. júl. 13. 18:55
Mi van ha újra leszál a rozsaszin köd?Most van egy párod aki szeret minden jó.Gondolom te is szereted ha együtt vagytok.A bisztossat feladnád a bizonytalanért?
5. puritan (válaszként erre: 4. - Efike)
2010. júl. 13. 18:34
A saját érzéseidet vizsgáld. Vajon tényleg igazán szereted? Csalóka tud lenni annak a fájdalomnak az emléke, hogy elhagytak. Felértékelődik mindig az a személy, akinek nem kellünk.
4. efike (válaszként erre: 3. - Tavaszilány)
2010. júl. 13. 18:22

Pontosan ez a rózsaszín köd-dolog történt vele.... Bizalom? Azt újra fel kell építeni. A válás még hosszú hónapokig elhúzódhat, ha nem megyek vissza és nem fogom meg a kezét, még nagyobb az esély, hogy a másikat választja mégis. Főleg, miután tudatában van annak, hogy én együtt élek egy nagyon jó emberrel.

Lehet, hogy nem érdemel meg engem, de nem létezik vajon igazi bűnbánat? A rossz tapasztalat valakivel, aki nem én vagyok, nem változtatta meg örökre? Nem létezik az, hogy valaki tanuljon a hibájából és egy egész életre megbánja, amit tett?

2010. júl. 13. 18:15
Nem vagy könnyű helyzetben...elsősorban időt kell adni magadnak, hogy letisztuljanak az érzéseitek...Ha vége a válásnak, ha bebizonyosodik, hogy le tudja zárni, akkor én adnék esélyt (ha valóban csak a nő miatt ment el)...valószinűleg szerelmes lett, a rózsaszín köd leszállt az agyára, most pedig elmúlt és tisztán látja, kit és mit veszített el...Másik fontos dolog, amit neked kell magadban lerendezni: tudsz-e majd bízni benne?
2. Re87 (válaszként erre: 1. - Efike)
2010. júl. 13. 18:07
Az én őszinte véleményem,hogy nem érdemel meg Téged.Ez nem egy játék,hogy nem jött be neki a másik nő,akkor visszamegy Hozzád!Idő kell Neked is,hogy elfelejtsd,de nem hinném,hogy ő az igazi.
2010. júl. 13. 18:02

Sziasztok!

Kíváncsi vagyok a véleményetekre, biztosan vagytok itt egy páran különböző tapasztalatokkal, élethelyzetekkel. Tavaly nyáron, 10 év után hagyott el a párom egy nő miatt. Otthagytam a közös otthonunkat, a csodás életemet. . . nem részletezem. Nem voltunk házasok, őt 2 hónap után elvette. Nagy szerelemnek indult, én azt hittem, belehalok. Hónapok alatt talpra álltam, új társat találtam (pedig nem is kerestem. . . ), nemrég hozzám költözött, minden jól alakult. Néha beszéltem az exemmel, időnként sírva jött hozzám panaszkodni, hogy mennyire nem azt kapta, amit várt, mekkorát csalódott, stb. Én pedig meséltem neki az én életemről, hogy minden milyen jól alakul, minden oké. Teltek a hónapok és az exem beadta a válópert, már megvolt az első tárgyalás. Elküldte a nőt, már egy ideje egyedül van. És megtalált. Vissza akar kapni. Rájött, hogy én vagyok az élete értelme, hogy mennyire elszúrta. Engem akar és senki mást, most döbbent rá arra, mi az igazi boldogság, amikor velem együtt azt is eldobta magától. Egy hónapja őrlődöm, nem tudom, mit tegyek. Az új párom nagyon szeret engem, de az én szívem még mindig visszahúz. Ha visszamegyek, szembe kell néznem a feleségével is, mert persze ő nem akar válni és küzd a férjéért, aki engem akar. Ezt a nő is tudja, de érzem, nem fogja feladni. Kérdezem én, hogy végig lehet egy ilyen válási procedúrát csinálni? Lehetséges az, hogy újra boldogok legyünk együtt az ex-szel? Van-e bármilyen garancia arra, hogy akár 1-2 hónap múlva nem győz mégis a feleség? Ti mit tennétek? Tényleg kíváncsi vagyok az őszinte véleményekre! Előre is köszönöm mindenkinek, aki végigolvasta az írásomat.

Efi

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook