Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Új korszak fórum

Új korszak (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Új korszak

1 2 3 4
14. c7d81e15f5 (válaszként erre: 9. - 3e0ba54fb8)
2010. okt. 4. 11:11
ez színtiszta kötekedés... rossz lehet neked...
2010. okt. 4. 10:37

Gratulálok a cikkedhez, az én gondolataimat is megfogalmaztad! :)


És nagyon fontos momentum benne az EGYség! Mert szomorúan látom, hogy mennyi önjelölt próféta hirdeti az új korszakot úgy, hogy közben elhatárolódik embercsoportoktól.


"Ha emberek vagy angyalok nyelvén szólok is, szeretet pedig nincs bennem, olyanná lettem, mint a zengő érc vagy pengő cimbalom. És ha prófétálni is tudok, ha minden titkot ismerek is, és minden bölcsességnek birtokában vagyok, és ha teljes hitem van is, úgyhogy hegyeket mozdíthatok el, szeretet pedig nincs bennem: semmi vagyok. És ha szétosztom az egész vagyonomat, és testem tűzhalálra szánom, szeretet pedig nincs bennem: semmi hasznom abból.

A szeretet türelmes, jóságos; a szeretet nem irigykedik, a szeretet nem kérkedik, nem fuvalkodik fel. Nem viselkedik bántóan, nem keresi a maga hasznát, nem gerjed haragra, nem rója fel a rosszat. Nem örül a hamisságnak, de együtt örül az igazsággal.

Mindent elfedez, mindent hisz, mindent remél, mindent eltűr.

A szeretet soha el nem múlik."

2010. okt. 4. 10:36
de végül is majd a cikk írója ha bent lesz akkor majd elmagyarázza hogy ő hogy gondolta.
11. Kotkoda28 (válaszként erre: 10. - 3265084553)
2010. okt. 4. 10:32
ha elegen vagyunk akkor igen és minél többször és több emberrel vagyunk kedvesek akkor reméljük hogy elindul egy folyamat, hisz az eső is egyetlen eső cseppel kezdödik de hömpölygő folyammá válik.
10. 3265084553 (válaszként erre: 7. - Kotkoda28)
2010. okt. 4. 10:30
Csak ennyi? Ez rendben van nálam. Ennyi elég lesz?
2010. okt. 4. 10:28

"Nem tetszik, ami itt zajlik, ahogyan nektek sem. "


Honnan tudod, hogy nekünk ez nem tetszik?

2010. okt. 4. 10:26
Én most, 47 évesen érzékelem azt, amiről írsz. Amikor már nagyon sok dolog hiányzik az életemből, de emlékszem arra, milyen volt az érzés, amikor még megvolt. Nekem sem tetszik, ellenben a mi korosztályunkat azzal bélyegzik meg, hogy nem hajlamos változni, haladni a korral.
7. Kotkoda28 (válaszként erre: 5. - 3265084553)
2010. okt. 4. 10:24
Megoldás: azt mond és azt tedd amit magadnak is kívánnál. Próbáljunk meg minden nap csak egy kedves gesztust is tenni mások felé akkor már el lehet indítani valamit. Pl ha sietünk a lépcsőn és valakit meglökünk legalább egy bocsánatot rebegjünk neki, vagy ha kiengedünk valakit az ajtón, egy kedves szó, egy gesztus és már a másik is kapot valamit.
6. katácskák (válaszként erre: 1. - Makara)
2010. okt. 4. 10:20

Egymás Felé a szerető tiszteletre gondolsz, vagyis a Szeretet tiszteletére-Egymáshoz, Mássághoz, annak elfogadásához, - építeni, mint rombolni esztelenül.

A Sorsunkat melyben közös "talán"-Minden bennünk, körölüttünk?

2010. okt. 4. 10:20
Mi a megoldás?
2010. okt. 4. 10:19
Nem tudom, lehet hogy rosszul értelmeztem, de szerintem arról szólt a cikk, hogy az emberek rohannak, mint a mérgezett egér, hogy minél több pénzre tegyenek szert, közben pedig elfelejtenek egymásra figyelni, elfelejtik tisztelni a másikat, elfelejtik tisztelni az ÉLETET.
3. Kotkoda28 (válaszként erre: 2. - 3265084553)
2010. okt. 4. 10:17
egyszerű tisztelj mindenkit hogy téged is tiszteljenek, ne gázolj át másokon önös érdekből és lásd tisztán a miérteket. Én így értelmeztem.
2010. okt. 4. 10:14
Ez nesze semmi fogd meg jól volt. Legalábis én nem értem mit akart közölni a cikkíró.
2010. okt. 4. 10:08
Nem tetszik, ami itt zajlik, ahogyan nektek sem. Már a megoldást is megtalálta rá az emberiség, csak nem tudja még, hogyan fogjon hozzá. Az embereket belülről kell megváltoztatni ahhoz, hogy lefektessék egy új (talán atlantiszi) korszak alapjait.

Ugrás a teljes írásra: Új korszak
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook