Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintem 2020 egy új korszak kezdete, bizonyos értelemben... fórum

Szerintem 2020 egy új korszak kezdete, bizonyos értelemben... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2 3
2023. szept. 5. 13:35

Rossz volt. Az én életemet annyiban befolyásolta, hogy nem fogadtam az ügyfeleimet itthon (már sok éve itthon dolgozok saját vállalkozásban, és ide jönnek havonta egyszer). Szóval bezárkóztam én is.

Van a családban rokon lány, 2020. januárban hazajött Kínából (3 éves ösztöndíjjal ment ki egyetemre). Akkor még ki gondolta, hogy végigsöpör a világon...

Van két kis iker is a rokonságban, a 3 év ovis évük ráment erre (eleve betegesebbek, mint az átlag, úgyhogy a gyerekorvos is azt mondta, ne vigyék őket a szülők, ha lehetséges, velük meg 6 évig otthon lehetett amúgy is az anyuka).

Nekem annyi, hogy barátnőmmel a színházak elmaradtak (minden idényben szoktunk menni 3-4 alkalommal). Emlékszem arra is, hogy ültünk az utcán, ott ittuk az elviteles kávét, így tudtunk beszélgetni.

Hát, volt egy ilyen időszak is...

2023. szept. 5. 12:06
Nekem ez az év volt 1 új korszak kezdete.
85. michelle.r (válaszként erre: 82. - Epresturmix)
2023. szept. 5. 11:23
Határozottan lájk!!! 🙃
84. globus (válaszként erre: 83. - Epresturmix)
2023. szept. 3. 11:08
Engem azzal se tudtak volna levenni. Kívül esik a komfortzónámon 🙂
83. Epresturmix (válaszként erre: 76. - Globus)
2023. szept. 2. 23:48
Csak 50 volt. De milliókért sem vállaltam volna! Pedig micsoda nyaralásokon vehettem volna részt a milliókból. Ha nem krepáltam volna el. 😄
82. Epresturmix (válaszként erre: 77. - Michelle.r)
2023. szept. 2. 23:46
Én igen igen, folyamatban a pótlás. És nézd meg a M. hogy belejött a csaviásba! Most sincs itthon. koncerten van. Szerinted? 😃
81. Epresturmix (válaszként erre: 78. - ,zumba)
2023. szept. 2. 23:45

Képzeld. Még azt is felajánlották, hogy betesznek (na jó elvisznek) egy autóba és mehetünk is. 😳

Mondom mijafac??? Ezek azt hiszik , hogy olyan nyomi vagyok, hogy nem tudnék beülni a kocsiba és elmenni, HA akarok?

80. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 77. - Michelle.r)
2023. szept. 2. 14:02
Igyekszem!!
79. ,zumba
2023. szept. 2. 12:53
Azért beszélnek arról tanult emberek, hogy volt-van negatív hatása annak a korszaknak a gyerekekre.
78. ,zumba (válaszként erre: 73. - Epresturmix)
2023. szept. 2. 12:49
Ajándékért oltás, nem azért hogy esetleg az oltásnak legyen pozitív hatása, nem, ajándékért. Ajándékért mindent(egyes honfitársaim)!
77. michelle.r (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 12:41
De most behoztadod, mozoghatsz, gyülekezhetsz, amennyit csak akarsz. Bepótoltad már, ami akkor kimaradt? 😜
76. globus (válaszként erre: 73. - Epresturmix)
2023. szept. 2. 12:38
Milyen jól jött volna 150 ezer...😀 Nekünk szabtak egy határidőt, érthetően írásban közölték, ha addig nincs igazolás, viszlát.
75. michelle.r (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
2023. szept. 2. 12:33
Az egyik unokahúgom pont így kezdte az általános iskolát. Nem volt egy egyszerű eset, de nem okozott neki traumát. Szerintem ekkorát, mint amit te itt most festesz, senkinek. Egy csomó gyerek van a családban, a baráti körömben, egyik sem drámázik, hogy éveket vett el az életéből. Sőt felnőttek körében sem hallok hasonlót. Xar helyzet volt, nagyon sok mindent nehezebben lehetett megoldani, de túl vagyunk rajta. Három év távlatából érdemes ezen rugózni?
74. tien (válaszként erre: 73. - Epresturmix)
2023. aug. 31. 13:45

Baszki😳


Minket csak teszteltek,nem volt kötelező az oltás .(Németország)

Ismerve a férjem inkább kirúgatta volna magát.

73. Epresturmix (válaszként erre: 61. - 9b10f3d7ff)
2023. aug. 31. 10:53
Ja, nálunk még pénzt is ajánlottak érte cserébe. 50 ezer forintot. Volt aki boldogan ment. Én úgy voltam vele, rúgjanak ki akkor. Még ott vagyok. 😂 Azért engem nem lehet olyan könnyen megzsarolni.
72. Epresturmix (válaszként erre: 59. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 31. 10:51
Szerintem nem volt magas labda. 😳
71. Channa* (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 31. 08:21

Nem érzed a következményét?

Én baromi drágán veszek mindent és nagyon magas lett a rezsim.


A hitelmoratórium és a kamatstop miatt évekkel tovább kell fizetni a hiteleket. Persze, akkor az emberek azt gondolták, hogy szuper a moratórium, most meg háborognak.


A jegybanki alapkamat 0,75% volt, most meg 13%.


Gyülekezésjognál a tüntetésekre gondolsz? Hát azt, amúgy sem csinálják az emberek. Néhány százan időnként kivonulnak, de az inkább más, mint tünti. Soha senki nem áll a tömegbe, akkor sem, ha valóban változtatni kellene. És hát, nevetgélnek rajtuk...


Vagy a bulikra gondolsz? Azok voltak akkor is. Hány olyan buliról tudok, aminek a vége az lett, hogy a résztvevők fele kovidos lett.

Az üzletekben senki nem tartotta a távolságot és minden nap rengetegen voltak. Igaz, volt miből vásárolni, hiszen nem kellett fizetni a hiteltörlesztést.


Mozgás szabadság? Akik külföldön dolgoztak, ugyan úgy hazajöttek hétvégén, ahogy előtte és utána, majd hétfőre visszamentek dolgozni. És hát, nyaralni is jártak az emberek, ahogy minden más utazásra is megvolt a lehetőség.


Te tényleg elhitted, hogy bármit beszűntettek? Én nem vettem észre semmi ilyet, csak duma volt az egész.

70. tien
2023. aug. 30. 23:33

Valóban olyan,mintha meg sem történt volna a covid.

Akkor mi a férjemmel a családainktól 1500 km -re éltünk.

Iszonyatosan féltettem őket ,naponta kértem tőlük helyzetjelentést.

Mi a férjemmel megúsztuk,oltás nélkül.

A családom megfeküdt,hetekig nagyon betegek voltak.

Húgom férje kórházba is került.

Én még életemben így még nem féltem.

69. ba5dd41df3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 23:32
Készülsz a következőre?
68. _Berry_ (válaszként erre: 64. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 23:31
Miért, gyülekezni akartál? Szerintem röhej volt, hogy az emberek többsége akkor akart valamit csinálni amikor nem lehetett és ezért háborgott. Előtte amikor lehetett meg azóta, hogy már ismét lehet, otthon ül a fotelben.
67. _Berry_ (válaszként erre: 66. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 23:26
Mivel itt politizálni nem lehet, csak annyit írok, hogy elég sok mindennek nincs itt következménye bizonyos körökben. A nép megosztottsága meg nem ezzel kezdődött, előtte is volt és most is van. Ha éppen nincs valós ügy, akkor ehhez elég csak kitalálni valami új ellenségképet, a lényeg, hogy az emberek egymásnak essenek, addig is lehet halászni a zavarosban.
66. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - _Berry_)
2023. aug. 30. 23:12
Vakcina és lélegeztetőgép beszerzések stb... Meg mlékeztek milyen csörték mentek, az oltakozók és oltásellenesek között? Meg Pfizer vs Szputnyik... Hihetetlen, milyen könnyű megosztani a népet..
65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - _Berry_)
2023. aug. 30. 23:07
Plusz rengeteg vendéglátóipari egység is bezárt, csődbe mentek stb...
64. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 63. - _Berry_)
2023. aug. 30. 23:05
Én a teljes lockdownról, meg a gazdasági válságról beszélek. 2 évig beszüntették a legalapvetőbb demokratikus jogokat, mint a gyülekezés szabadsága, vagy mozgás szabadsága. (utazási tilalom)
63. _Berry_ (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 22:58

A vírusnak voltak következményei, sok ember életére (lényegében mindenkiére) vagy így vagy úgy kihatott. Van, akinek nehezebb volt a megélhetése, sokan belehaltak, vagy ha túl is élték, akkor akár az alapbetegségük felerősödött vagy lett új problémájuk, sokan elvesztettek embereket...


Milyen egyéb következményeket hiányolsz?

62. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 22:57

12 órát volt rajtam naponta minimum, nem fulladtam meg.

Egyeseknek még jót is tett hogy nem látták. :D

61. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 57. - Epresturmix)
2023. aug. 30. 22:54
Abba nyomták bele , akinek a munkája megkövetelte. Volt kollégám aki átment inkább magánba. Aki anno félt is ,azok is többen megbánták. Sok a negatív lecsapodás.
60. _Berry_ (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2023. aug. 30. 22:52
Akkor valamit nagyon rosszul csináltál. Azért képzeld el, hogy ha az orvosok nem kapnának benne levegőt...
59. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Epresturmix)
2023. aug. 30. 22:42
Bocsi, túl magas labda volt, nem hagyhattam ki.. 😆😆😂😂🤣
58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Epresturmix)
2023. aug. 30. 22:29
Mit nyomtak beléd? 🤔🤔
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook