Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Új év előtti elhatározás avagy Karácsonyig -5kg! fórum

Új év előtti elhatározás avagy Karácsonyig -5kg! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
2009. dec. 3. 20:29

Visszajöttem, 55 perc torna, jól esett. A tegnapi torna után van egy csöpp kis izomlázam, de rádolgoztam. Menni fog ez :)


Csajok köszi az aggódást, meg tippeket :)


Nem vírus, hanem idegesség. Csajeeeeee munkahely... :D Az a stressz tárgya... Na de majd lesz ez még jobb, vagy rosszabb....


rosella, bárcsak pocaklakó lenne, de szerintem nem. Mindenesetre még 1-2 hetet várok, aztán teszt :)


pooooo, köszi a linket. Ezt te ott rendeled, vagy valami boltjuk is van? Még nem néztem át tüzetesen. Mondjuk ha 1 órás edzésnél nincs értelme inni, akkor lényegtelen.


Na összedobom a pizzát aztán jövök!


Futokénis merre voltál elveszve?

2375. KicsiPoo (válaszként erre: 2374. - 48ec4f2c33)
2009. dec. 3. 20:23
Mizújs?Futás megy?:)
2009. dec. 3. 20:22
Bocsi csajszik, kicsit el voltam! Remélem mindenki halad! Igyekeztem rendszeresen olvasni, de van mit bepótolnom. :-)
2373. pumukli75
2009. dec. 3. 20:15
ma délelött jöttem-mentem..szóval a délelötti kaja kimaradt délután májgombóc leves meg egy túros táska volt a kajám este meg mandarin..
2009. dec. 3. 20:14
na most mék és én is nyomok szorgalmasan egy kis hasizmot:)
2371. rosella1975 (válaszként erre: 2366. - Moncsicsi83)
2009. dec. 3. 20:13
sziasztok! Figyu drága pocaklakón még nem gondolkoztál?:)
2370. pumukli75
2009. dec. 3. 20:13
sziasztok moncsi azért ha rövid időn belül nem múlik el akkor lemennék a helyedbe a dokihoz
2369. e974230abd (válaszként erre: 2366. - Moncsicsi83)
2009. dec. 3. 19:48
Az idegességtől hánysz vagy egy vírustól?
2368. 557944d159 (válaszként erre: 2366. - Moncsicsi83)
2009. dec. 3. 19:27
Te csájé hát milyen nyűgöd van neked, hogy nem marad meg benned semmisenem? Mi a stressz tárgya? :S
2367. KicsiPoo (válaszként erre: 2366. - Moncsicsi83)
2009. dec. 3. 19:24

Pizza!Nah remek.:D


Írok privit erről a lötyiről.

2366. moncsicsi83 (válaszként erre: 2365. - KicsiPoo)
2009. dec. 3. 19:19

Jaja, egész nap meló. Reggel feél 9-től este 6-ig. Áááááááá


Ilyen L-carnitine-t hol veszel, milyet vettél? Mennyiért? Lehet én is kipróbálom.


Ma már gyomorideggel ébredtem, ilyenkor már a folyadék is kijön. Szóval reggel tea kijött, aztán párom meglepett egy kis kürtőskaláccsal, az is kijött, aztán rakott gombás csirke, az is visszapuszilt, majd a mandarin maradt meg bennem..... Na de majd lenyugszok...


Na megyek is tornázni, nem ülök itt többet. Amíg kel a pizzatészta én lenyomok egy kis tornát :) Később jövök!


Olyan jó, hogy jöhetek hozzátok....

2365. KicsiPoo (válaszként erre: 2364. - Moncsicsi83)
2009. dec. 3. 19:14

Hajrá akkor Moncsi.Nem kell elkenődni,ez egy múló állapot szerintem.Minden helyre fog jönni.Aztán majd szépen eszel jó dolgokat.Nem lesz semmi baj.Ez kell,hogy utána helyre álljon a kis agyacskád,hogy ne egyél ennyit.:) Tornát meg csináld!!!! Mitől mehet a hasad vagy mitől hányhatsz?Miket ettél?


Jah,energiám az L-carnitine-től lenne.Ha innád te is neked is lenne bőven.:) Meg én szinte ma nem csináltam semmit.Elmentem a kondiba és ennyi.Te meg dolgozol,mászkálsz miegymás.

2009. dec. 3. 19:08

Sziasztok, én is itt vagyok...


Csajok, velem nem tudom mi lesz, én egyre jobban szétcsúszok, hol zabálok az idegtől, hol meg nem eszek, hol megy a hasam, hol hányok, most nekem ez nem fog menni... Próbálkozom, de nem megy...


töhöske, az biztos, hogy meg fogom találni a helyet a bútorok közt is. Muszáj, a feszültséget le kell vezetni.

A -1.8 kg-od meg nagyon szuper. Nekem annyi sem ment le szóval...


szederke, nem irigyellek, hogy bírod?


Poooo, látom ma is dolgoztál rendesen :) Irigyellek, hogy ennyi energiád van. Lehet nekem is kellene keresni errefelé valami jó kis edzőt, aki megdolgoztat személyreszabott mozgással. Hm... Majd talán egyszer lesz rá időm, pénzem...

Én ma csak a szokásos melóba menet-jövet bringázást nyomtam, de mindjárt indulok Béres tornázni!

2009. dec. 3. 18:33
Szervusz Mindenki, jöttem leadni a heti mérleget.. nemtom kinek hogy sikerült , én centiben annyira nagyon nem panaszkodom, kilóban igen. Shitshit... :)
2362. KicsiPoo
2009. dec. 3. 18:01

Sziasztok!

Megfürcsiztem.:) Várom,hogy lejárjon a mosógép,kiteregetek és eszek egy jó kis túrót estére.:D

Az izomláz,hát rádolgoztunk,ma cardio volt.20 perc elipszis,10 perc előre majd hátra,15 perc taposás,15 perc biciklizés(különböző fokozaton),10 perc lépcsőzés (különböző fokozaton) és végül hasizom erősítés,nem tudom meg mondani miből hány volt.Nagyon jó volt,akkor nem is fájt míg ott voltam,de mikor ki tettem a lábam a kondiból és el kellett indulni a buszhoz,az már kicsit fájt.Remélem mihamarabb eltűnik.Elég rossz így közlekedni.Néha a sírás kerülget,hogy,hogy lehetek ilyen nyomorék.Elalvás előtt meg masszírozom,hát ha jobb lesz.Hogy telt a napotok?Csinált ma valaki valamiféle mozgást?

2009. dec. 3. 17:26

kristcsikét ismered...ugye? biztos

neki is ott lenne a helye,

azért nem jön, mert nem szétválasztás hívő

én sem!

kriszcsike ha hallod, gyere be oda!

szóval nem az egyes elméletek ott a lényeg, hanem az egésznek a hangulata....

:)

2009. dec. 3. 17:24

nem, tudom, inkább kemény és/vagy dacos, én sem vagyok hisztis, de el tudom képzelni hogy néha miért adod fel...

ezt itt nem akarok előhozni, de vannak elméletek, és én nem hittem ebben, de ma azon gondolkodtam hátha mégis igaz, annyiszor kiderül ez a spiri összefüggés, amúgy hiszek benne, csak abban, nem hogy én lelki vagy idegi okokból eszem sokat, ha sokat eszem, ma arra jutottam, hogy nem-e lázadás vagy dac...mindegy nem ez a fórum témája

a másik Bányai gyöngyi fóruma: az ideális testsúly tanulható, én imádom, nézd(nézzétek) meg, mikről hogyan beszélgetünk....

szóval szerintem tudnál hozzátenni meg elvenni is valami hasznosat magadnak,

én inkább dacosnak látlak a nápolyi közben....

egyébként ha én eszem, az nem egy pizza+bor, hanem ugyanez + doboz fagyi, doboz csoki, doboz sütemény (nagy méretű doboz)

...

és imádom ezt a nevemet. és az összes becézést is, öttized=szuper, tetszik:D :D

2009. dec. 3. 16:18

Drága 49,5

/hívhatlak öttizednek:) ?Olyan nehéz az embereket tejes néven nevezni,és téged nem tudlak bebecérzni:)//

Szóval,igen nehéz dolog volt ,de már alapból is fáradt vagyok,a suliban is nagy a hajtás ilyenttájt,elfáradunk ..De hidd el nem vagyok én ilyen sírdogálós nőszemély,és igérem összeszedem magam./Nem tudom milyen pszichofórum?/

2009. dec. 3. 15:52

sziasztok,

megvagyok, tartom, nézem a 10 dkg-okat.


Mimo, olvastalak, az Élet.......hosszú, tudjuk, hogyan kell okosan kell megélni, de néha túl magas labdát kapunk, aztán erre is megtaláljuk a túlélő stratégiát, (mert ösztönösen megélni nem lehet), és aztán annál is van néha magasabb,

viszont máskor vidám dolgok jönnek, aztán még annál is vidámabbak: na most én ezekből kívánok neked jó sokat!!

szándékosan nem a boldogság szót használtam: tudjátok: az bennünk van, belőlünk fakad!


Mimo! tessék beszállni egy pszichés fórumba itt!

ez így nem oké! engem is érdekel, érint, illetve szerintem mindenkit! de te most gyere oda!!!

meghívás sok szeretettel (nem én vagyok a gazda)


kicsiPoo: remélem izomláz, az izomfájdalomra nem rádolgozni! de ezt meg lehet különböztetni, te is tudni fogod a mai nap után, majd mesélj!

2357. abe2239a42 (válaszként erre: 2354. - Rosella1975)
2009. dec. 3. 12:35
rosella1975! Drága vagy,hogy kinézed belőlem,hogy a korán kelés a torna miatt van...:-) még kb. 5 évvel ezelőtt képes voltam ilyen jellegű "önkillasztásra",de ma már nem megy! Vendéglátózom,ezért érek haza éjjel.... a szabadnapomon meg amolyan "mellékállás" miatt kelek hajnalba. Sok a rezsink,muszály.....
2009. dec. 3. 12:28
Sziasztok! Megjöttem!
2355. töhöske
2009. dec. 3. 08:47
Szép reggelt mindenkinek. Kicsit nosztalgiáztam visszaolvasgattam a fórumot,holnap lesz kereken 1 hónapja hogy csatlakoztam. Ahhoz képest nem sok a -1,8 kg de magamra vessek,sokszor van hogy akkor is eszem mikor nem vagyok annyira éhes.
2354. rosella1975 (válaszként erre: 2353. - Abe2239a42)
2009. dec. 3. 06:55
jó reggelt kívváááánnnooook! Szederkém te oszt miért kelsz oly korán, mer hogy én azért, hogy az angol szavak a fejembe menjenek az egy dolog, csak nem tornázol??? Nemes cselekedet lenne! Na azért, a szemed itt legyen!:)))
2009. dec. 2. 23:12

Sziasztok! Azért mert nem látjátok,igen is rajtatok tartom a szememet! :-) Reggel megint kelek 5:45-kor ........ Fújjjj már unom!!! Ma alig ettem valamit,de a mérlegelést jól elfelejtettem :-(

Holnap jövök és végig olvaslak benneteket! Szép álmokat Mindenkinek.

2352. KicsiPoo (válaszként erre: 2351. - Töhöske)
2009. dec. 2. 21:02
Köszönöm,vigyázok.:)
2351. töhöske (válaszként erre: 2350. - Rosella1975)
2009. dec. 2. 21:01

Nem adjuk!!!!


Poo jobbulást a lábadnak! Szerintem pihentetned kéne,kenőcs rá borogatás stb. Vigyázz rá!


Moncsi nem féltelek megtalálod a bútorok közt is a helyet.

2009. dec. 2. 20:45
szép estét mindenkinek továbbra is! Ne adjuk fel!!!
2009. dec. 2. 20:17

Én is vagyok, bekukkantottam...


Töhöske, tényleg van helyem tornázni :) De már nem sokáig. 1 hónapon belül már a bútorok is bent lesznek... :)


Poooo, igen ma meg volt az edzés. Volt egy kis bringázás durva szélben, meg 55 perc Béres torna. Jól eset...

2009. dec. 2. 19:52
Honnan ismered?
2347. rosella1975 (válaszként erre: 2346. - E974230abd)
2009. dec. 2. 19:47
igen, de éppen ezért vagy nagyszerű, hogy teszel. Ismerem Katit, az ő lelke meg aztán tényleg remek, egyszerű és kedves.
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook