Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ügyfélkapun hol találom a folyószámla-kivonatot? fórum

Ügyfélkapun hol találom a folyószámla-kivonatot? (tudásbázis kérdés)

8. d878fb6317 (válaszként erre: 7. - Moonlit)
2013. jún. 11. 11:50
Nincs mit, Neked is szép napot!
7. moonlit (válaszként erre: 4. - D878fb6317)
2013. jún. 11. 11:48
Pontosan ez az! :) Nagyon köszönöm! További szép napot kvánok neked!í
6. d878fb6317 (válaszként erre: 5. - Moonlit)
2013. jún. 11. 11:46
Akkor gondolom ott találod, amit bemásoltam
2013. jún. 11. 11:41
Arra gondolok, ahol meg tudom nézni a társasági adómnál a befizetett adóelőlegeket, az évközi adónem zárás/nyitásnál az adónem többletet, illetve - tartózást.
2013. jún. 11. 11:41

Az eBEV Portálon megtekintheti a NAV által küldött valamennyi üzenetet (elfogadó/elutasító nyugták, értesítések, felszólítások stb.), letöltheti a befogadott dokumentumok másolatait, valamint különböző lekérdezéseket hajthat végre (pl. folyószámla-kivonat, törzsadatok, egyéni járulékadatok lekérdezése stb.). Többes jóváhagyás esetén jóváhagyhatja, majd az összes jóváhagyást követően benyújthatja bevallását.


Belépés az eBEV Portálra


Az eBEV-szolgáltatásokat – többek között – az "Ügyintézés" lapcsalád "Szolgáltatások" lapján érheti el az „eBEV-szolgáltatások”, majd a „Használom a szolgáltatást” gombra kattintva.



Ha erre gondolsz...

2013. jún. 11. 11:36

Nem értem.

Én is regisztráltam az Ügyfélkapura, nemrég. Ott nyomtatványokat tudok a neten keresztül beadni, ügyeket tudok intézni személyes megjelenés nélkül.


A bankom telebankos rendszerébe évekkel ezelőtt regisztráltam, ehhez személyesen a bankba is el kellett mennem. Azóta bármikor meg tudom nézni hogy áll a számlám. Tudok utalni, átvezetni, stb.


Tehát, legjobb tudomásom szerint, két külön dolog a bank és az Ügyfélkapu.

2013. jún. 11. 11:31
Ügyfélkapun bejelentkezés után hol tudom megnézni/letölteni a folyószámla-kivonatomat? Előre is köszönöm a segítségeteket!
2013. jún. 11. 11:31
Ügyfélkapun hol találom a folyószámla-kivonatot?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook