Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik banknál érdemes folyószámlát nyitni? fórum

Melyik banknál érdemes folyószámlát nyitni? (beszélgetős fórum)

1 2 3
2014. szept. 4. 15:02

Felhozom ezt a topikot

mert erősen megemeli a díjakat a bankom, erste és tán váltanom kellene

Erősen nézegetem az ajánlatokat de nagyon eldugottak a feltételek

Olcsó havidíj, ingyenes utalás van még valahol, anélkül hogy jelentős havi pénz érkezne a kontómra?

82. Hanata (válaszként erre: 80. - Morkika)
2012. febr. 18. 13:47
Szerintem az Axához menj, mert ott nincs havidíj és ingyen utalhatsz, meg azt hiszem, havi 1 vagy 2 készpénzfelvétel is ingyenes. Egyszeri számlanyitási díja van, az azt hiszem 7 vagy 8 ezer forint. Hamar behozza az árát, ha összeszámolod a havi költségeket, kb 10 hónap alatt egy alap számlacsomagra ennyit fizetsz ki, csak mert van.
81. globus
2011. jún. 21. 16:14
Tudna segíteni valaki, hogy eurót melyik bankban lehet legjobban kamatoztatni?
2011. márc. 22. 17:42
Képben van valaki a mostani folyószámlákkal? Régen OTP-s voltam, de elegem volt belőlük, megszűntettem. Egy darabig nem kellett bankkártya, de most lehet ismét szükség lesz rá. Hol érdemes nyitni?
2010. márc. 3. 09:52
Forrás Takarékszövetkezet (QUAESTOR fiókokban) - nekem nagyon bevált!
2008. okt. 1. 09:21
Nekem a Budapest Bank bevált!
2008. okt. 1. 09:09
mindent összevetve még most is csak ELLA! :)
2008. szept. 30. 11:11
CIB
2008. szept. 18. 08:40
Amióta bakszámla létezik én az OTP-nél kötöttem meg,és nagyon megvagyok elégedve,de a Kereskedelmi és hitelbank is jó,mert sok a kedvezmény
2008. máj. 3. 16:07
Mi már hosszú évek óta a Raiffaisen Banknál vezetünk számlát, nagyon elégedettek vagyunk velük!
2008. máj. 2. 18:58

ELLA!!!!

Direkt bank: alacsony költségek-> magasabb kamat

100%os bankgarancia

stb. nézz szét náluk :)

2008. ápr. 21. 13:31

Sziasztok!

Bankot váltanék(Otp-ről)és a CIB-et ajánlották.Van v.kinek tapasztalata erről a bankintézményről?Köszi,Hanna

2008. márc. 6. 14:08
Az Ella a legolcsóbb és sokoldalú, neten mindent intézhetsz, gyors és ha pl van AXA önkéntes nyugdíjpénztárad automatikusan hitelkeretet kapsz
70. nitán
2008. márc. 4. 16:54
Ha van a lakhelyed közelében próbálkozz az ELLA-val
2008. márc. 4. 16:54
Én K&H-nál vagyok,nagyon meg vagyok velük elégedve!Van saját banki oldalad,ahol tudod intézni a banki ügyeidet,stb.Most nincs számlavezetési díjuk sem!Nekem nagyon jó!
2008. febr. 15. 14:01
Nekem az OTP-nél van,de nem vagyok az a haj de elégedett..csak nem bizti,hogy át tudok menni másik bankhoz,hisz erről megy a lakástörlesztőnk,ami ugye az OTP-nél van....
2008. febr. 14. 12:35
Olyan bank jó, ahol az online utalások nem kerülnek külön pénzbe!
2008. febr. 5. 08:37

mivel egyre több rossz tapasztalattal teli levelet kapok az OTP-ről, nem megyek biztos vissza hozzájuk

felvállaltuk a jogászunkkal egy másik nagyobb OTP balhét is, majd írok róla

jelenleg a Raiffeinsennél van a pénzünk, eddig jó a tapasztalatunk

2008. jan. 30. 19:18
Párnabank???
64. ec63a7fc29 (válaszként erre: 63. - Ec63a7fc29)
2008. jan. 30. 17:13
Vagy mégsem ott.
2008. jan. 20. 14:59

Melyik banknál érdemes folyószámlát nyitni?


Ahol a céged is vezeti. Én most nyitok a táncos-sapkásnál emiatt egyet.

62. 91d4989ab9 (válaszként erre: 61. - Reggye54)
2008. jan. 20. 14:16
Ez csak akkor van így ha a munkahelyed is az otpnél vezeti a számláját:))) én most pont emiatt kapom később az új munkahelyről:((
2008. jan. 20. 12:57
10 évig voltam a Takarékszövetkezetnél, és mindig jóval később kaptam meg a béremet pár nappal. Átigazoltam az OTP-hez, ahol azonnal ki lehet venni a pénzt, mihelyt a munkahelyem átutalja.De ez mellett minden másban meg vagyok elégedve az OTP-vel.
60. syria (válaszként erre: 59. - Izomagyu)
2008. jan. 9. 18:02
Gratula, és sok erőt, türelmet a teljes kárpótlás eléréséhez, meg annak kiderítéséhez, hogy kik disznólkodtak. A fórum témájához híven elárulod, hogy melyik banknak szavaztál bizalmat?
59. izomagyu (válaszként erre: 58. - Syria)
2008. jan. 8. 17:43

Győzelem, de ez csak a kezdet – OTP saga 8


Ma, 2008. január 8. napján a cégünk bankszámláján megjelent az inkasszóval lelopott összeg, ezzel a közleménnyel: inkasszó visszautalása.

Tehát, ez legyen cáfolat arra a néhány hozzászólásra, hogy nem kapom vissza, vagy csak hosszú évek pereskedése után.

Természetesen ezzel a részemről nem zárult le az ügy, mert az csak természetes, hogy a kamatokat, és a költségeinket, nem beszélve a nem vagyoni kártérítésben követelendő hitelrontás miatti igényünk még hátra van.

Az is természetes, hogy harcolni fogok a vétkesek megbüntetéséért.

Most sokan azt is mondhatják, hogy gratula öreg, de ez magánügy.

Nem az!

Legyen ez példa, hogy nem kell semmiféle hatalom előtt meghajolni, legyen ez akár politikai, akár gazdasági, ha igazunk van, ha visszaélnek az erejükkel, akkor harcolni kell.

A harc egyik igen fontos eszköze a nyilvánosság.

Ebben segített a blog is.

Természetesen azonnal tovább utaltuk a pénzt a másik banknál megnyitott új számlánkra, a közlemény rovatban ezzel a megjegyzéssel:

Bizalmatlanság miatt elutalva.

58. syria (válaszként erre: 55. - Izomagyu)
2008. jan. 8. 10:56
A történeted finom jelzővel illetve is brutális. Szerintem minimum 53 milliós kártérítést kéne kapnod. Ugye beszámolsz az eredményről? Bár a mai bíróság sebességének ismeretében azt hiszem, erre nem keveset kell majd várni.
2008. jan. 7. 07:47
Nekem az otp-vel nem volt semmi bajom,de volt egy ismerösöm akit nagyon megszivatott,átutalással.Olyan 650.000.-ft körüli összeget kellett átutalnia,elütötték a számot nem oda utalták ahova kellett volna,és még neki kellett kinyomoznia hogy hova utalták,és marha nagy mákja volt,hogy az adott cég visszautalta neki a pénzt.
2008. jan. 6. 18:26
Sziasztok!Már tizen éve vagyok az otp_nél,a meló helyen az első bank,akitől megkapjuk a fizit,az összes többi 1,2 napra rá...én csak kiveszem a kp,amikor utalnak,semmi másra nem használom,útálom az átutalást,mert csak gondok adódnak,még régen voltam kórházba,és akkoriba nem volt kártya,és nem is tudta a párom a fizimet felvenni.Kizárólag ezért van kártyám,évi 12 ezerért...én is váltani akarok..köszi az ötleteket!
55. izomagyu (válaszként erre: 54. - Ec63a7fc29)
2008. jan. 6. 18:05

fogok is, már csak előtte a PSZÁF vagy bírósági döntés kell a kezünkbe

de akkor nagyon, költségek, kamat, jóhírnév rontás

54. ec63a7fc29 (válaszként erre: 47. - Izomagyu)
2008. jan. 6. 12:14

Végigolvastam a történetedet az OTP-vel.

Döbbenet.


Nem lehet kártérítés ügyében pert indítanod?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook