Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Úgy érzem nem azt az életet élem, amit szerettem volna fórum

Úgy érzem nem azt az életet élem, amit szerettem volna (beszélgetős fórum)


1 2
2021. nov. 30. 22:06

Vagy akadj le teljesen az ex párodról, és hagyd abba ezt a hosszú távú nyűglődést. Vagy rúgd fel a házasságodat és élj vele. Viszont arra készülj fel, hogy nagy valószínűséggel a második verzió esetén meg lelki furdalásod lesz, és lehet, hogy a gyerkőcök sem fognak ennek a verziónak nagyon örülni.

Csak döntsd el, mit akarsz. Ez csak rajtad áll.

33. Scherlock (válaszként erre: 32. - Csillagszem38)
2021. nov. 30. 09:15
Ha te mondod! :)
32. Csillagszem38 (válaszként erre: 28. - Scherlock)
2021. nov. 29. 21:46

te egy nagyon gonosz ember vagy, szegyelld magad!!

eloben biztos nincs ennyire nagy es gusztustalan pofad!!

2021. nov. 29. 21:45

A jelenetek egy hazassagbol c. minisorozat jut errol eszembe. :(

sajnalom, nem tudok okosat mondani.

30. Scherlock (válaszként erre: 29. - Globus)
2021. nov. 29. 20:40
Imádom azt a filmet! :)
29. globus (válaszként erre: 28. - Scherlock)
2021. nov. 29. 20:39

Tegnap játszották Dunán az Elfújta a szélt.

Kicsit hasonlít a történet szerelmi szála :) Mindenki másra ácsingózik, aztán elveszti, ami a szeme előtt volt.

28. Scherlock (válaszként erre: 26. - Ava15)
2021. nov. 29. 20:32

Mi a durva?


Ha annyira szerették egymást, miért nem vállalták?

Miért házasodott mással és szült 2 gyereket?


Akkor eddig hazudott mindenkinek.


Mi értelme volt?


Nem attól boldog valaki, hogy kivel van együtt.

Aki igazán boldog, az egyedül is az. Ha ahhoz már valaki vagy valami kell, az nem igazi boldogság. Az valami más. Sütkérezni abban, amit a másiktól kapok.


Hol írta, hogy szenved a párja mellett? Rendes tag a párja, azt írta.



Tartom, hogy jó dolgában nem tudja, mit csináljon.

Na jó, leírom azt is, hogy valószínű viszket neki.


Gondolom félre dugna, csak még a lelkiismerete dolgozik.

Aztán szépen megcsalja a párját, mert az jön. De rendes kis feleség. :)

27. c9155193c4 (válaszként erre: 25. - Kacsahercegno)
2021. nov. 29. 20:10

Végül is megértelek. Nekem pedig pont elváltak a szüleim.

Nehéz így általánosan véleményt írni erről, kellene ismernünk azokat az embereket. Melyikük milyen, melyikkel lenne érdemesebb folytatni. Igazad van teljes mértékben.

26. Ava15 (válaszként erre: 20. - Scherlock)
2021. nov. 29. 20:01
Ez azért kicsit durva véleménynyilvánítás szerintem. Én is azt javasolnám, hogy hozza helyre a jelenlegit, de most őszintén, te végigszenvednél egy egész életet, amiből csak egy van, csak azért, mert egyszer hoztál egy rossz döntést? Valószínűleg nem voltál még ilyen helyzetben, azért vélekedsz így.
25. Kacsahercegno (válaszként erre: 21. - C9155193c4)
2021. nov. 29. 15:12

Azért a házasság nem egy ennyire visszafordíthatatlan valami. Inkább cselekedjen, ha megbánta, minthogy 5-10-25 évet lehúzzon a boldogtalanságban, meg úgy hogy "mi lett volna ha". Aztán persze benne van hogy két szék közül a földre esik.


Én nagyon nem értek egyet azzal hogy a gyerekért örökre együtt kell maradni egy szar házasságban is, de lehet csak azért mert én is voltam gyerek aki miatt a szülei együtt maradtak egy szar házasságban, és nem volt túl jó. :D Bár semmi értelme hogy mi itt beszélgetünk róla, a FI meg nem ír semmit....

2021. nov. 29. 13:35
Ezzel szerintem elég sokan vannak így.Mindenki jobbat akar magának,csak nem mindig sikerül ezt megvalósítani.
2021. nov. 29. 12:57
Akkor változtass!
22. c9155193c4 (válaszként erre: 20. - Scherlock)
2021. nov. 29. 12:41
Igen. Nem kapott igazán nagy pofont! Akkor tudná azt, hogy mi a feleősség.
21. c9155193c4 (válaszként erre: 4. - Kacsahercegno)
2021. nov. 29. 12:40

A második, utolsó mondatod nagyban sántít. Nem hinném, hogy a gyerek a mostohát választaná az apja helyett.


Kérdező te szerintem felelőtlen vagy! Összeházasodtál valakivel, aztán megbánod. Vannak fontos döntések az életünkben és utána vállalni kell a feleősséget. A házasságkötés fontos dolog és megesküdtök a hűségre az oltár előtt.

2021. nov. 29. 12:31

Nagyon sajnállak.



Ja nem, bocs!


Mit akarsz? Itt pátyolgassunk, hogy de sz@r neked?


Azt gondolom, jó dolgodban nem tudod, mit csinálj.


Még nem kaptál igazán nagyon pofont, de látom, érik.

Meg is érdemled.


Gerinctelen vagy.

19. libikóka (válaszként erre: 15. - Libikóka)
2021. nov. 29. 12:17
Még annyit hogy a párodat azért jobban sajnálom ,,mert tuti hogy ő sem ilyen lovat akart.Biztos érzi,,(ha csak nem vagy valami színházi tehetséggel megáldva )hogy egy savanyú feleség "tengődik " mellette.
18. liliom10 (válaszként erre: 17. - Birebora)
2021. nov. 29. 12:17
Ha 6 évet menne vissza az időben, biztos picik a gyerekek.
2021. nov. 29. 12:10
Hány éves vagy? És a gyerekek?
16. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 12:07

Ezt magadnak köszönheted!

Anno el kellett volna engedned, nem máig csacsogni vele.

Ha borítasz kelleni fogsz neki 2 gyerekkel is?

Lakva is egy rózsaszín vattacukor lenne?

Mit teszel ha csúnyán bánik a gyerekekkel?

Arról nem beszélve, hogy apuka szemében minden lennél, csak bárónő nem.

Anno döntöttél.

Inkább próbáld a mostani életed boldoggá tenni. A saját boldogságod rajtad múlik, nem máson.

15. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 11:57

Van olyan időszak mikor besokall !Ez nem annak tűnik


Sajnállak téged is ,és a párodat (férjedet?) is.

Mert a problémád alapja hogy,,, Nem,,, engedted el a régi szerelmet,,,barátságként dédelgeted magadban,,és ez folyamatosan fenntartja ezt az állapotot.

Nem csodálom hogy carul vagy.

14. semleges (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 11:04
Simán besokallhat mindenki, még az is akinek nincs oka rá. Ha annyira nagy és elsöprő az a szerelem mindkettőtök részéről, válts. Borits ki a bilit. Ő is úgy akarja? Azért ezt beszéld meg vele. Lehet, hogy boldogabb leszel. De nem biztos, hogy megéri és nem biztos, hogy ezek a negativ érzések mint, hogy "szar ember" vagy hosszútávon elmúlnak. Ha van egy nyugodt biztonságos életed, a férjed szeret, te is őt, ott a két gyerek, meggondolandó, de te tudod.
13. liliom10 (válaszként erre: 2. - Liliom10)
2021. nov. 29. 10:45

Ha olyan tökéletesnek képzeled a régi " alakulóban levő szerelmedet", akkor vele kellett volna maradnod. Apróság miatt nem szakítunk senkivel. Döntöttél,szakítottál.

Aztán más lett a férjed, sőt, két gyereked apja, itt is többször döntöttél.

Nem a múlton kellene rágódnod, hanem a gyerekeid és a férjed jövőjét is alaposan átgondolni, mi lenne, ha egy bizonytalan kimenetelű kapcsolat miatt később vernéd falba a fejed, mert akkor jönnél rá, hogy a két szék közül a pad alá estél ?

Egyáltalán nem biztos, hogy a régi barátod együtt élve is olyan tökéletes lenne, mint így elképzelve, pláne, hogy még két kisgyereket is kapna Veled együtt.

12. Ava15 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 10:43
Én is nagyon sokáig voltam így, igaz gyerekem még nincsen, de évekig emésztettem magam a nagy szerelmem miatt, ami az én döntésem miatt ért véget. Ő ennek ellenére 10 év elteltével is keresett, úgy, hogy közben volt párja, de nem tudott elengedni. De egyszer csak úgy ébredtem, hogy egyre kevesebbet gondolok rá, és mára már hála az égnek teljesen túl vagyok rajta, és örülök neki, hogy ezt az utat választottam. Hidd el, amint megtalálod a jelenlegi életedben a szépet, a pároddal való kapcsolatid előnyeit, nem fogsz többé rágódni a múlton.
11. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 10:42

- A gyerekek biztosan érzik, hogy az anyjuk nem boldog. Nagyon meglehet, hogy a férjed is érzi. Valószínűleg igen! És szomorú, mert nem tudott boldoggá tenni!!!


- Ha azt a másikat megkérdeznéd, hogy ő boldog-e a jelenlegi kapcsolatában, és azt mondaná, hogy igen, és esze ágában sincs felrúgni a jelenlegi kapcsolatát. Akkor is hajlanál arra, hogy kilépj a jelenlegi kapcsolatodból?


Szereted a férjedet, vagy csak azért mentél hozzá, mert az a másik... mit is csinált? Biztos, hogy olyan szép volt az a kapcsolat, mint ahogy most látod?

10. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 10:42

Az mondjuk nem lenne lényegtelen infó, hogy miért döntöttél a másik mellett, és mivel gondolom nem mentél hozzá másnap, tehát lett volna időd rájönni, hogy hülyeség volt, miért csak a gyerekek után jött ez elő?

Mondjuk meggyőződésem, hogy más valakit a távolból imádni, mint vele élni. Szóval lehet, akkor nem lenne ilyen fényes az a csillag.

Egyébként meg mostanában sokan átértékelték az életüket, és bár nekem nincs más, akiért epekedem, néha én is azt érzem, mintha valaki más életét élném, pedig megvan otthon minden. Igaz én nem a férj miatt, hanem a munka és az életmód miatt, de kinek mi...

9. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 8. - 9b10f3d7ff)
2021. nov. 29. 10:39

Te tudod, de együtt élni valakivel, a napi gondokkal, problémákkal, mint kívülről belelátni egy életbe az egyik oldaláról.

Kimaradt a más szó, teljesen más megélni, és más bólogatni, aminek nincs következménye

8. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 10:36
Hufnágel Pisti szindrómád van. Ha nem őt választottad, miért tőle várod a megoldásokat? Te tudod, de együtt élni valakivel, a napi gondokkal, problémákkal, mint kívülről belelátni egy életbe az egyik oldaláról. A hős megmentő szerepben fürdeni. De kínozd csak magad tovább, ha így jobb, ha nem , akkor szakítsd meg a régivel a kapcsolatot!
2021. nov. 29. 10:15
Az ember sosem attól boldog, hogy megvan valamilyen/mindene. Maximum rövid ideig. Hiába hiszi, hogy majd ha meglesz ez vagy az, akkor boldog lesz. Ha a régi nagy szerelmeddel lennél, akkor azt a kapcsolatot őrölnék fel a hétköznapok. Meg kell találnod, hogyan lehetsz boldog a jelenben mindenkitől függetlenül. Ha ez sikerül, akkor mérlegelheted, hogy maradj-e a mostani kapcsolatodban, vagy érdemes lenne megpróbálni a másik opciót.
6. Mazee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 10:14

Szerintem ez nem időszak, hanem egy rossz döntés eredménye.

Nyilván kár a múlton rágódni, visszacsinálni pedig semmit nem lehet.

Kérdés, hogy tudsz/akarsz-e ekkora áldozatot hozni a gyerekeid miatt, ha már egyszer rosszul döntöttél, ezt csak Te tudod mérlegelni.

Alap esetben én azt mondanám, mert lépni, de itt nem vagyok biztos abban, hogy ez a jó döntés. Az idő sok mindent megszépít az elérhetetlen pedig mindig csábító.

A döntés a Te kezedben van, gondold át, hogy valóban olyan mélyek-e az érzéseid, hogy érdemes-e borítani a családot.

5. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 10:04
Szerintem pont ezzel teszel a gyerekeidnek rosszat, hogy boldogtalanul élsz. Ha nem lépsz, később csak mégjobban fogod bánni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook