Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Úgy érzem nem azt az életet élem, amit szerettem volna fórum

Úgy érzem nem azt az életet élem, amit szerettem volna (beszélgetős fórum)


1 2
2021. nov. 29. 09:45
Mondjuk ez csak az én véleményem, de ha mindketten bánkódtok, te masszívan boldogtalan vagy, akkor miért nem "nem rúghatod fel" a jelenlegit? A gyereknek is jobb lenne, ha az anyja olyan emberrel van akit szeret, és nem boldogtalanul neveli őt.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Liliom10)
2021. nov. 29. 09:44
Az 1-2nagy pofon már megvolt.Sokan át sem tudták volna vészelni.De a múltbeli dolgok miatt mai napig ostorozom magam.
2. liliom10 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. nov. 29. 09:42
Aki nem becsüli, nem értékeli, amije van, majd akkor jön rá, mit veszített, ha kap 1-2 nagy pofont az élettől.
2021. nov. 29. 09:36

Van 2gyerekem,normális párom,de nem érzem boldognak magam.Mintha a múltban ragadtam volna és bánt mai napig,hogy nem maradtam annó az akkori alakulóban lévő szerelmemmel,mert igen..mai napig fontosak vagyunk egymás számára.Támogatjuk egymàst,hacsak barátilag is.Mindketten bánkódunk,de azért a jelenlegi életem csak nem rúghatom fel emiatt.A gyerekeim kell néznem tudom,nem az én szeszélyeim,de akkor is úgy érzem magam nap mint nap,nint akit a falhoz vertek és ha tehetném visszamennék legalább 6évet az időben és mindent másképp csinálnék.


Mit tehetnék,hogy megtaláljam önmagamban a harmóniát és végre boldog életet éljek?

Sz*r embernek is érzem magam,elvégre mindenem megvan amire a legtöbben vágynak és én mégis más életre vágyom.


Vagy talán csak ez egy ilyen időszak,amikor besokall az ember?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook