Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Selecline turmixgépet hogyan lehet szétszerelni? fórum

Selecline turmixgépet hogyan lehet szétszerelni? (tudásbázis kérdés)


5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Amaunet)
2022. jún. 13. 18:53
Kipróbálom köszönöm
4. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 13. 14:24

Ha leveszed a tartályt nézd meg azt alulról! A késeket ott lehet egy mozdulattal jobbra vagy balra tekerve kivenni. Így a tartály (kancsó) mindkét végén nyitott lesz, a kés is könnyen tisztítható.

Az enyém ugyan Philips, de szerintem így müxik ez minden hasonlónál.

3. libikóka (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2022. jún. 13. 10:20
Megnéztem ,,nézd át hogy nem látsz e belül vagy az alján nyilacskát,,ami jelezné a forgatás irányt ha kivehető a kés.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jún. 13. 10:04
Egy gépet sem láttam ahol a felső tartályt ,,ahol turmixolunk(ha ez az?) szét lehet szedni.Max a kést lehet kivehető,,azt meg látnád.
2022. jún. 13. 09:48

Sziasztok Egy két hete vettünk az auchanbe turmixgépet és kedves férjem A doboz és a használati utasítást kidobta az a problémám hogy a turmixgépben ha van egy rész ahol az étel bemegy és így nem tudom Sehogy kiszedni szét kéne szerelni amit párom szerint nem lehet Szerintem szèt kellene szedni hogy el tudjam rendesen mosni ez a kis rész ahova be megy az étel a kések alatt van egy műanyag is oda megy be fontos lenne hogy szét tudjam szedni mivel még turmixszolok a kisbabámnak,így használhatatlan. Bocsánat hogy ilyen hülyèn írtam le, de nem tudom másèk megfogalmazni. A gèp tipusa:

Selecline 894278 turmixgép. Kerestem már neten de csak a termèket találom mást nem

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook