Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Tudtok nekem ajánlani, nálatok jól bevált, strapabíró turmixgépet? fórum

Tudtok nekem ajánlani, nálatok jól bevált, strapabíró turmixgépet? (tudásbázis kérdés)

11. Mari20
2011. jún. 3. 20:58
köszönöm mindenkinek mind megnézem....
10. homern
2011. jún. 3. 14:35
Nekünk Lidl-ben vásárolt silver crest van.Elég erős,nagy üveg tartálya van,fagyasztott dolgokat,jeget is lehet vele kezelni(külön gomb van az ilyenekre).Több év a garanciája,és 7ezer körül van.
2011. jún. 3. 11:17

Az NDK levehető ajtajú :D (bocsi, nem tudtam kihagyni) :)

amúgy merülőmixer vált be nekem.

2011. jún. 3. 07:28

Kitchen Aid - a leg es legjobb .

Hosszu evekig hibatlanul muködik es jeget illetve fagyasztott gyumölcsöt is kitunöen bedolgozza.

2011. jún. 3. 07:06
botmixer szerintem :) én most cseréltem le az én turmixgépemet botmixerre és szerintem jobb mint a sima turmixgép
2011. jún. 3. 06:53

Nekem a merülő turmix vált be! Olyan, aminek cserélhető kései vannak (3 db.), így lehet vele aprítani, turmixolni, habot verni és mártást, pl. majonézt keverni.

Kis helyen elfér és nem kell sokat mosogatni!!!!

2011. jún. 3. 06:45
BOSCH
2011. jún. 3. 06:45

[link]



Nekem ez van. Sok mindent tud és lehet hozzá venni üveg turmixot is. Ez egy régebbi kiadás, vannak már jobbak....... De nekem ez a márka a tuti!

2011. jún. 3. 06:42
Igaz, hogy nem üveg, de nekem nagyon bevált a BOSCH! 8 éve nyúzom :)))
2011. jún. 3. 06:33
AEG kombi. Nem csak turmix van benne, hanem apritótól kezdve minden kütyüig és birja a nyüstölést.
2011. jún. 3. 06:30

3 főre naponta 3-4x használom ,

a jelenlegi 2 személyes

praktikust szeretnék, lehetőleg üveg felső és szétszedhetőt, ne tul nagy legyen, de erős, megbizható és elfogadható árban


ez a sokadik turmix gépünk, de még nem találtam meg a tökéletest


ezért kérdezem Tőletek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook