Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Tudtok valamilyen "tanfolyamot" vagy oldalt, ahol pozitívvá "tesznek"? :) fórum

Tudtok valamilyen "tanfolyamot" vagy oldalt, ahol pozitívvá "tesznek"? :) (beszélgetős fórum)


15. mamcili (válaszként erre: 12. - 8e163afeff)
2010. júl. 4. 23:34

ez nagyon jó könyv és van film és gyakorlóvideo is...


olvasd el a Ki vitte el a sajtomat? is :)

14. 1d8984f9f3 (válaszként erre: 1. - 45d9de4f84)
2010. júl. 2. 12:48

Szia!

Az IWIW-en van egy ilyen klub,állitólag jó.Ha akarod,beszélhetünk róla,addig is,fel a fejjel!!!!!!!B.

2010. júl. 1. 13:20
A kineziológust én is javaslom, illetve elmehetnél agykontroll tanfolyamra, ha érdekel a dolog, szerintem az is segíthet.
2010. jún. 30. 21:10
Hay: Éld az életed! c könyve, amely épp ezt célzó gyakorlatsorokat tartalmaz. Minden nap meg kell csinálni 1-1 fejezet gyakorlatait (rövidek és szórakoztatóak, pl. írd össze a jókat, amit mások mondtak rólad stb.), nekem megváltoztatta a gondolkodásmódom, sőt, az életem. Könyvtárakban is megvan, még pénzt se kell kiadni rá:-)
11. a26b2a1b7e (válaszként erre: 8. - Era06)
2010. jún. 30. 21:09

Mert először Neked kell akarnod a változást... ezt írtam az előbb is...


Olyan nincs, hogy valaki beletölti a pozitív dolgokat valaki más fejébe. Csak úgy lehet bármilyen változást elérni, ha Te magad valóban akarsz változni, változtatni.

10. a26b2a1b7e (válaszként erre: 5. - 45d9de4f84)
2010. jún. 30. 21:05

Hogyhogy nincs a közeledben kineziológus? Azt írtad az adatlapodra, hogy a nyírségben laksz... én csak hirtelen beírtam most a google-ba, hogy kineziológus Nyíregyháza, és máris egy csomót találtam...


Én Domjánt nem otthon hallgatom, hanem az mp3 lejátszómba teszem, és reggel munkába menet és onnan hazafelé jövet hallgatom a 101 pozitív gondolatot. Pontosan az segített abban, amikor munkahelyet tudtam váltani...


A Titok című filmet megnézted?


Egy biztos, nem az rázna fel, ha a környezeted változna, fejlődne, új állásod lenne hanem ez pont fordítva van.

Ha Te magad változtatsz a dolgokhoz való hozzáállásodon, és a gondolataidon, akkor a környezeted is változni fog, és bármit könnyen elérhetsz. Akár új állást, akár bármi mást...

De ha mindig ugyanazt gondolod, és ugyanazt teszed, akkor az életed ugyanolyan változatlan marad...


Olyan nincs, hogy Téged valaki, vagy valami majd pozitívvá "tesz", hanem olyan van, hogy Te olyan akarsz lenni, és megragadod azokat a lehetőségeket, amik afelé vezérelnek.

Ha csak a kifogásokat keresed, az nem segít ebben... csak abban, hogy leigazold a magad számára, hogy Neked ez nem sikerülhet...


Senkit nem lehet megmenteni, aki nem akarja.

A változást először valóban akarnod kell, és végül mindent meg kell tenned érte.

9. 45d9de4f84 (válaszként erre: 7. - Tina68)
2010. jún. 30. 19:56
Köszönöm!
8. era06 (válaszként erre: 1. - 45d9de4f84)
2010. jún. 30. 19:52
az én fejembe is lehetne tölteni pozitívumot, de nincs az tölcsér, ami utat találna az agyamig :(
2010. jún. 30. 19:44

[link]

Ezt antikváriumban tudod beszerezni viszonylag kis összegért, és nagyon sokat segít!


[link]

Ezt pedig töltsd le és hallgasd! Lehet, hogy először butaságnak tűnik, de hidd el, hogy érdemes mindennap meghallgatni!!


Sok sikert!

2010. jún. 30. 19:36
5. 45d9de4f84 (válaszként erre: 3. - A26b2a1b7e)
2010. jún. 30. 19:34

Terápiát sajnos nem tehetem meg, és a közelben nincs is. Domjánt már hallgattam, de itthon még annyi nyugalmam sincs, hogy normálisan végighallgassam, mert amúgy vannak tőle dolgok, de igazán még tartós sikert nem okoztak. :(

Valami olyan kéne, aminek hatására állást váltanom is könnyebb lenne, mert szerintem ez pl. felrázna végre... csak történne vagy változna, fejlődne már valami!! :(

2010. jún. 30. 19:31
Igen, lehet néha az lenne a legjobb, ha elütnének! (?) :)
2010. jún. 30. 19:29

Nézd meg a Titok (The Secret) című filmet.

És menj el kineziológushoz, és Hellinger terápiára.

Nekem ezek segítettek.

És még van néhány hanganyag, amit meg szoktam hallgatni. Pl. Domján Lászlótól a 101 pozitív gondolat, és még néhány meditáció... ha érdekel konkrétabban valami, írj nyugodtan privit, és, ha tudok, segítek.

2010. jún. 30. 19:28
2010. jún. 30. 19:26
Kezdek totál kiakadni, főleg anyám miatt, nem bírom már ezt az örökös furkálódást, félek, hogy rámegy a kapcsolatom és a jövőm is akár... + sok tényező tesz még instabillá mostanában. Valami pozitív szemlélet belémnevelése (saját magamba) segítene. Szóval tudtok ajánlani valamit??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook