Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Végzett valaki valamilyen tanfolyamot az Elo-nál? Mi a véleményetek róla? fórum

Végzett valaki valamilyen tanfolyamot az Elo-nál? Mi a véleményetek róla? (beszélgetős fórum)


2013. okt. 15. 19:23

Én is megrendeltem a német anyagot, egy ideig még beküldtem a házit, kijavították, de aztán ráuntam.

Elég gagyi volt a tananyag, nem érte meg az árát.

2013. okt. 15. 13:49

Nem hiszem, hogy a szakmai anyagok is jók lennének, hiszen hogyan szerez gyakorlatot valaki, pl. műköröm készítésből?

Akkor erre tényleg a neten is összeszedi a tudományát az ember.

2013. okt. 15. 13:24

Én nyelvtanfolyamot kezdtem el, de a végére elfogyott a lelkesedés. Ez ugyanolyan mint ha simán az internetről összeszedegetsz tananyagokat (ingyen!), rengeteg akaraterő, szorgalom kell az önálló tanuláshoz. A tananyag szerintem kicsit gagyi, és nem is sarkall különösebben a tanulásra, mint mondjuk egy érdekesen összeállított, érdekes írásokkal és feladatokkal teli tankönyv vagy internetes oldal.

De csak a nyelvtanfolyamot próbáltam, mást nem! A különféle végzettségeket adó tanfolyamok ettől még lehetnek jók.

2013. okt. 14. 20:11
Végzett valaki valamilyen tanfolyamot az Elo-nál? Mi a véleményetek róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook